Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Apie šį klubą

 Kas yra GreenSide Sabre klubas? Besivažinėjant siauromis miestelio gatvėmis, pastebėta, kad turim ne vieną šios automobilio markės mėgėjų kurie važinėja ir neturi veiklos, užsiima piktavališka veika ar kitaip leidžia laiką. Šiai dienai nusprendžiau išspręsti šį klausimą, su kitais serverio žaidėjas įkurti Sabre automobilių bendruomenę, kitaip kalbant, klubą. Kuo tai gali pakeisti ar paįvairinti žaidimą? Neteko susidurti ar pamatyti panašaus tipo užsiėmimą, kuris suburtų vieningų žmonių kompaniją/grupę ir nedarant žalos kitiems serverio žaidėjams užsiimti mano numatyta ir kitų šio klubo narių pasiūlyta veikla. Kokios numatomos veiklos? Šiai dienai galiu pasakyti, kad turiu gan įvairių pasiūlymą, nes realybėje priklausau taip pat automobilių klubui. Realųs susitikimai man leidžia visą tai perkelti į žaidimą ir dadėti savo vaizduotės. Tad keletas mano suplanuotų veiklų:

  1. Kas naujo šiame klube
  2. Šioje temoje pateiksime automobilius kurie turi papildomą (40%) draudimą. Susprogus jūsų transporto priemonei PRIVALOMA pasidaryti įrodymus, remonto įrodymus ir pateikti šioje temoje užpildžius šią formą: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Įrodymai, kad susprogo jūsų automobilis: 3. Įrodymai, kad jūsų automobilis sutvarkytas:
  3. Čia bus pateikta visų klubo narių automobilių duomenys. Kas tam tikrą laiką, informaciją apie kiekvieno asmens automobilį atnaujinsime. Nariai, kurie dar nėra patvirtini(nepervesti 15 000) Jim_Miller
  4.  

GreenSide.lt Powered by Invision Community

  • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...