Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2015.01.18 visose vietose

  1. clutch with p90 haha watch in 1080p
    4 taškai
  2. http://imgur.com/a/uipDl/ Gero naudojimo!
    2 taškai
  3. Neturiu ką veikt, sugalvojau sukurt pora avatarų, tai va: Update #1 Tematika: Merginos. 150x250 http://imgur.com/a/5o3wd --------------------------------------------------------------------- Update #2 Tematika: Įvairūs. 150x200 http://imgur.com/a/DTzBM ------------------------------------------------ Update #3 Tematika: Gamta. Dydis: 150x250 http://imgur.com/a/PKqHk ------------------------------------------- Update #4 Tematika: Hooligans. Dydis: 150x150
    2 taškai
  4. Pritariu su šiomis mintimis. Manau pavadinimas buvo strategiškai parinktas... Ir lengvai tariamas, paprastai įsimenamas ir ypatingai - šių dienų aktualijas atitinkantis. Pradėjom nuo ekologiškų pomidorų, po to "žalieji ožkų sūriai", po to iki "green architecture" projektavimas, o galiausiai - gamtai draugiškas transportas. Dabar ir šioje, virtualioje erdvėje, dar ir "žaliąjį serverį" mūsų modemai ir kabeliai transliuos. Unikalu. O ir šiaip projektas tikrai manau vertas dėmesio vien dėl ideologijos, nes kiek suprantu ne pramonei (šmaros kiekyje) esmė, o labiau link kokybės. Sveikintina iniciaty
    2 taškai
  5. Akistata nr. 1 : GREENSIDE. Įdomus serverio pavadinimas, mano nuomone keliantis šiokią tokią užuominą apie patį serverį. Ne vieną kartą esu mąstęs bandyti atidaryti nuosavą serverį, tačiau vis pritrūkdavo ryžto ir laiko. Daugumos nuomone naujiems SA:MP serveriams nėra pagrindo kurtis, nes šis žaidimas, anksčiau buvęs labai populiarus, atgyveno savo. Drįsčiau nesutikti su šia nuomone ir teigti, jog nauji tokio pobūdžio serveriai agituoja jungtis į vis didesnes žaidėjų bendruomenes, skatina bei suteikia galimybę kiekvienam tobulėti atitinkamoje srityje. Mano akimis - projektas vertas dėmesio
    1 taškas
  6. Sveiki. Tai gi "baigiau", na galima sakyt užbaigiau ką buvau planavęs su e30. Nagų daug nekišau, tiesiog keli pakeitimai ir tiek, po kurio laiko grįšiu prie jo ir tobulinsiu toliau, nes turiu kitą projektėlį mažą suplanavęs. Na tai vertinkit. Atliktas darbas: • Ratai - Uždėjau naujus ratus, labiau tinkančius mašinai, aišku juos reikėjo truputį dar paderinti, padarytas minimalus camber. (ratų išsivertimas) • Dropas - mašinos kėbulas buvo maximum pažemintas. Daugiau nežeminau nes paskui buginasi į arkas kai užvažiuoji ant šaligatvio ar panašaus dydžio pakilimo. • Kėbulas - Perdaž
    1 taškas
  7. Sveiki visi, radau dar internete, pelningiausi 2014 filmai. Skaitykit į sveikatą... Suskaičiuota, kokie 2014-aisiais pasirodę filmai visame pasaulyje uždirbo daugiausia pinigų. Transformerių gerbėjų pasaulyje tikrai nemažėja, mat naujausia jų dalis, „Transformeriai: išnykimo amžius“ (Transformers: Age of Extinction) tapo pelningiausia 2014-ųjų juosta. 1. „Transformeriai: išnykimo amžius“ / Transformers: Age of Extinction - 1 087 404 500 JAV dolerių. 2. „Galaktikos sergėtojai“ / Guardians of the Galaxy - 772 462 030 JAV dolerių. 3. „Piktadarės istorija“ / Maleficent - 757 752 378 JAV doler
    1 taškas
  8. Sveiki pažįstami ir ne. Betestuojant kilo labai didelė pagunda padaryti video jums, jog laukimas neprailgtų ir turėtumėte omenyje, kokioje aplinkoje žaisite Žinoma, šiame filmuke daug parodyti nenorėjau, tik kelias vietas, nes viską galėsite patys pamatyti startavus serveriui. Galimas variantas, jog jums užklius kokybė - tai vienos komandos serveryje trūkumo pasekmė, kuri jau jums atėjus į serverį bus parašyta (/slepti). Dalinkitės su draugais, gero žiūrėjimo ir laukite starto, kuris jau labai greit!
    1 taškas
  9. 1. Siūlau tiek gaujom/mafijom per užgrobimus pvž kitos mafijos zona užgrobė kita mafija, tai nebūtų dedami star už nužudyma kito mafijos nario, norint atgrobti savo zona, tikrai manau nereikėtų kad star dėtų norint atginti savo baze. Tas pats ir gaujoms galioją. 2. Gaujos gal būt ir mafijos, galėtų turėti savo užsigrobtas zonas, pvž: Picerija užgrobta zona by Cosa nostra, tai mafijos/gaujos galėtu kariauti dėl savo zonu, ir už užgrobtus pastatus, paminėsių dar syki pastatus gautu kažkoki tai pelną kuris eitu į darbo fondą, tai tikrai pagyvintu jų veiklą serveryja, bet žinomą atgrobt
    1 taškas
  10. Šio projekto žmonės labai įdomus, tesiog žmogus pasiūlė įdėja galbūt jos nėrą, o jus iškarto puolat kad palauk serverio starto gal ir yra, ,, GAL'' Tai gal žmogus nori pasiūlyti kažkokią tai įdėja o jūs iš karto putojetes... Tai ką aš žinau.. Aš siulyčiau pakeist, kad visi serverio žaidėjai galėtu į nuosavas Tr. Priemonės įsidėti savo daiktus ką norės, aišku limituotas būtų šitas skaičius. Bet už.
    1 taškas
  11. Sveikas, ačiū tau taipogi sėkmės Sveikas, tai ir buvau bet čia sena fotke
    1 taškas
  12. Arnis_Selfie

    Keli trap'ai

    Jo tikrai šita gera klausau dažnai. Na man labiau gal 1 patiko geriau skamba bet nedaug skirias kuom...
    1 taškas
  13. Ernis_Kėšas

    Keli trap'ai

    Šiou atvėjsu sutinku su Luku,nes šį daina labai gera kiekviena dieną su draugais kačelkėse klausom
    1 taškas
  14. Lukas Front

    Keli trap'ai

    Šita man asmeniškai labai patinka.
    1 taškas
  15. Galbūt jau išsirinkai filmą, ar jau nereikia, bet noriu pasiūlyti ''Černobylio dienoraščiai'', nežinau ar jis panašus į tavo matytą, bet man jis paliko didžiulį įspūdį.
    1 taškas
  16. Pofka_Srd

    Avatarai #8 // SRD

    ĮKELTAS ATNAUJINIMAS SEKMĖS NAUDOJANT BUS GREITAI DAR !
    1 taškas
  17. Sveikučiai. Nutariau nufotografuoti savo naudojamus automobilius, aprodyti juos jums, galbūt ką nors sudomins, užsimanys jų, surinkęs 5 reputacijos taškus įkelsių visų šių automobilių parsisiuntimo nuorodas. Nuotraukas dariau aš, turiu .psd failą, visas neliestas nuotraukas. 1996 BMW 850CSI [ ZR-350 ]. 2007 BENTLEY [ JESTER ]. BMW E34 M5 1994 [ SENTINEL ]. DODGE CHALLENGER 1971 [ VOODO ]. HONDA CIVIC FERIO [ FORTUNE ]. LEXUS SC30 [ ALPHA ]. NISSAN 350Z [ FELTZER
    1 taškas
  18. Galėjai daugiau Bet šiaip viskas skaitėsi lengvai,ir viskas tvarkoje tavo bloge Malačius.
    1 taškas
  19. Stock'as Reikšmė - Duok jam paveikslėlį koks jis buvo o ne dabar koks yra,tą prasme ne editintą duok. tas pats ir su daiktais. Nieko gero šiaip,jau su paintu jaučiu geriau padaryt galimą.
    1 taškas
  20. Tu tai skaitydamas aprašymą bent nueini parūkyti, aš tai jį skaitydamas vietoj ir geriu. Vienoj rankoj pelę scrollinu, kitoj rankoj vermutuko stiklinaitė Tik gaila, kad mes čia vieni kažką rašom. Kiti tik porą žodelių išgimdo, nėr su kuo daugiau diskusijos palaikyt Kas liečia forumą tai irgi patiko man naujas paveiksliukas. Čia jeigu ne šis antrasis tavo raportažas, tai nebūčiau sugalvojęs f5 paspaust ir patikrint O pats serveris tai labiausiai traukia vien dėl to kaip bus išsukta serverio mintis (dėl visų tų green). O ir priešprieša pavadinimui - nafa, darbas naftos platformoja, ele
    1 taškas
  21. Apie darbus ir jų skaičių. Vieni žino, o kiti gal ne, bet serverio kūrimas yra velniškai sudėtingas dalykas. Tam nepakanka tavo laisvalaikio jei nori sukurti tokį serverį, kuris būtų įdomus ne vienam ar keliems žaidėjams, bet daugumai. Todėl mūsų filosofiją kuriant šį serverį buvo tokia, jog mokomės iš kitų serverio klaidų. Kam yra reikalingi darbai, kuriuose beveik niekas nedirba, o visi sulindę ten kur didžiausias veiksmas? Kam gaištį laiką ir kurti tokius darbus? Mes tai kompensavome mažais darbeliais, kurie nereikalauja nei direktoriaus pakvietimo, nei kažkokių teisių. Kaip pavyzdžiui gam
    1 taškas
  22. Puse ryžo servo. Gerai aprašyta nuomonė!
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.