Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2015.05.05 visose vietose

  1. Pasiūlymų pildymo anketa serveriui. ✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_David ✔ Koks tai pasiūlymas: Pasiūlimas: Gabenimas iš tam tikro taško į tam tikrą tašką medicinos reikmenis ar medicinos vaistinėles ir pan.. ✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Medikų darbas nėra labai aktyvus, tai pagalvojau kažką reiktų sugalvoti ir pasidalinti su jumis. Tikriausiai žinot, kad Taksistų darbe galima vežti lagaminus, tai pagalvojau kodėl Medikų darbe negalėtume vežioti medicinos reikmenis, vaistus, adatas vaistinėles... ✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Mano pasiūlimas būtų laai naudin
    3 taškai
  2. NAUJA SAMP VERSIJA 0.3.7 JĄ PARSISIŲSTI GALITE IŠ APAČIOJE ESANČIOS NUORODOS. ( http://files.sa-mp.com/sa-mp-0.3.7-install.exe ) Sutvarkytos rašybos klaidos. Atnaujinta fūristų paprastųjų krovinių sistema. Nuo šiol jums nebereikės vežti vien baldų, pasiėmus t.y užsakius krovinį, jūs gausite vieną iš 62 skirtingų vietų pasikrovimams (Bananai/Grūdai/Cementas ir t.t). Kiekvieną kartą yra galimybė, kad krovinyje bus užslėptas kontrabandinis krovinys, todėl atvežus kontrabandinį krovinį (jūs nežinosite pradžioje nei pats, ar viduje yra kontrabandos) gausite priklausomai ginklų / narkotikų kuriuo
    2 taškai
  3. Hey,noriu pasidalinti savo avatarais ATNAUJINIMAS NR: 1 SURENKU 5 LIKE IR ĮKELSIU NAUJĄ 2 ATNAUJINIMA
    1 taškas
  4. White_Orange sugalvojo Greenside teamspeak'e padaryti mišias, šiandien sulaukėm labai daug klausančių ir smaikščiai pajuokaujančių žmonių, todėl pratesime mišias ir kitomis dienomis ir sumastėm padaryti komandą kuri dalyvautų ir kartu paprikolintų. Pagrindiniai mišių vedėjai - White_Orange, Matt_Inside, Rytis_Bit, bei Arnas_Bulson Anketa norimtiems prisijungti prie GreenSide bažnyčios mišių komandos. Jūsų Vardas_Pavardė? : Kodėl norite prisijungti pries mišių komandos? : Kuo jus sužavėjo šiandienos mišios? : Gal turite įdėjų, GreenSide mišioms, ty. kaip dar labiau pas
    1 taškas
  5. Sveiki, pradėjau ir aš su PS žaisti, taigi naujus avatarus kelsiu kas 3 dienas, smagaus naudojimo. UPDATE ( 0.0.1 ) UPDATE ( 0.0.2 ) UPDATE ( 0.0.3 ) UPDATE ( 0.0.4 ) http://imgur.com/xi8q8ET,S3X8nuG,RzjJoOj,73XxmKT,UtDaXBt,DIutoSA,YbBvdot,rLtLnLn,zZRy31X,somxpH2#0 UPDATE ( 0.0.5 ) http://imgur.com/p28fUJV,ZgS4aIy,p6NTrIF,fVF3Ut0,JJ9k3fw,QYWMzZr,OQMCvcG,0RBL2TO,dchdAxs,1qFLhzt UPDATE ( 0.0.6 ) http://imgur.com/vK4ZA88,Gx
    1 taškas
  6. Ooo gera tema , bet bent jau iš tavi 12 tikriausiai galima suprasti, kad palaikai labiau žalgiri negu LIETUVOS RYTĄ, nes pagrinde žaidėjai iš ten. Aišku tikrai nepeikiu tokio 12, bet tikrai labais stipriai abejoju ar jis toks bus pvz lukas lekavičius aš betkokiu atveju lenkiu prieš jį galvą nors ir esu už Rytą, bet manyčiau jam dar truputėli trūksta patirties tokio lygio varžybose.Tą patį teigčiau ir apie Ulanova taip jie tikrai neprasti žaidėjai ir jie tikrai žais rinktinėje tiesiog jiem dar reikia laiko. Einant toliau Kleiza... Nežinau šiaip jo žaidimas kaip amerikietiški kalniukai pamenu ne
    1 taškas
  7. Mano manymu pats verčiausias žaidėjas iš šio sarašo yra Arturas Milaknis neskaitant tu kurie rungtyniavo praeitais metais , žmogus padarė labai didelį žingsnį toliau ir yra puikus snaiperis kuris tikrai padėtų rinktinei sunkiais momentais , o tuo labiau užvestų savo komanda lempiškais 3pt. Mačiau diskusijose kažkas pasigedo Simo Jasaičio , visiškai nesigailiu , kad čia jo nėra šiais metais jis yra atsiprašant tikra šiukšle Lietuvos ryte sėdi ant suoliuko ir nerodo jokio noro žaisti , jis nori gauti pinigus už nieką ir viskas , nejaučia jokios meilės krepšiniui. Martynas Gecevičius nema
    1 taškas
  8. Visiškai prieš, išvis samp žaidimas ir yra kai virtualiame gyvenime t.y žaidime bandoma atkartotį tikrąjį, realus serveris, išvis nereikia manau tokio dalyko kaip kreditų mainymo į pinigus, na aišku savininkams biznis tai tegul palieka kaip yra ir viskas, dabar prisipirks tu pinigų ir bus su*cenzūra*ta serverio ekonomika kai atsiprašant, bet sakant tiesą tokie kaip Lukas_Speed prisipirks sau porą milų ir sėdės laimingas. Kam sukūrė serveryje darbus? Kad dirbtume ir užsidirbtume pinigų, už kuriuos pirktume mašinas ir jas tobulintume, išsilaikytume teises, pirkti namus, verslus ir kitokį turtą
    1 taškas
  9. 2 reputacijos taškai, kitą kartą surask paveiksliuką su geresnę kokybe
    1 taškas
  10. Rokas

    Peikiu Sabas_Brown

    Prižiūrėtojas nebus baudžiamas. Ne jis vienas priėmė šį sprendimą. Žaidėjas, kuris buvo užblokuotas - atblokuotas. Atsiprašome už nesklandumus.
    1 taškas
  11. Na aš asmeniškai esu prieš, kadangi kaip minėjo Martin tai linksta link RP. Nemanau, jog vairuotojas taip paprastai ims ir sustos, jis bėgs, taigi šį kartą aš prieš.
    1 taškas
  12. dydy mėgink tokį patį palikt - rėmelius tokius didesnius bišk + o užrašą kairėj pusėj ten kur ta siena +
    1 taškas
  13. Dar nepabaigtas, bet jau po biški gražėja. V1 V2 Šešėliai (tvarkomi dar)
    1 taškas
  14. Kai busi zaidime parasyk man. Duosiu pinigu ant rimto kaifo kad atsigautum nuo pigiu narkotiku.
    1 taškas
  15. Norėčiau palošti su tokia grafika modinta bet silpnas kompas
    1 taškas
  16. Nesveikas tu tiesiog Sakyk kompiuterio spetifikacijas, atrodo kaip GTA IV tarp GTA V, labai panašu, šaunuolis.
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.