Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2015.05.19 visose vietose

  1. GREENSIDE # 0.1.3.1 Sutvarkytos rastos rašybos klaidos. Sutvarkyta klaida su administratorių draudimų dėjimu. Nuo šiol galėsite nusipirkti kioskeliuose vielos, kai jus surakins policininkas turėsite spaudinėti ALT mygtuką, ir turėsite 1 galimybę pabėgti nuo policininko, jei jis į jus tuo metu nekreips dėmesio. Taip pat turėtumėte atminti tai, kad galimybė pabėgti yra ne 100%, šansas pabėgti yra 1/4 nes dažniausiai viela perlūš. Nauja gaujų sistema. Pradėkime nuo to, kad serveryje HOOD'ų nebebus, juos pakeis kur kas geresnės bazės. • Gaujų bazės Gaujų bazės užimti gali g
    6 taškai
  2. Turbut pats lieviausias mano freestyle , bet vistiek aciu kas balsavo
    3 taškai
  3. https://www.youtube.com/watch?v=NUE6QZTI5TA&feature=youtu.be kokybe lieva, nes lagina krc
    2 taškai
  4. Sveikas, matosi esi rimtas žmogus. Sėkmės tau! Jei ką galėsiu padėt jei reikės serve pagalbos.
    2 taškai
  5. Nežinau ar tai yra itin būtina vipams juk. Nebus visiškai įdomu žaist jeigu viską atlikinėsim su komandom. AŠ asmeniškai PRIEŠ.
    2 taškai
  6. Geri atnaujinimai mldc esat! Sėkmės toliau
    2 taškai
  7. Keletą GreenSide parašų keletas paprastų parašų
    1 taškas
  8. Sveiki, galbūt jau tokiu dalyku esat mate ir kitur, bet visgi juokas ilgina gyvenimą. LEVEL 1 Juoko forma, bus daugiau. (galbūt šiandien)
    1 taškas
  9. Pasiūlymų pildymo anketa serveriui. ✔ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Gvidas_Ham ✔ Koks tai pasiūlymas: Papildomas darbas furistams. Gaujoms nauda. ✔ Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Furistai veža ne tik narkus ir įprastus ginklus, bet ir šarvus tarkim po 1vnt. Beisbolo lazdas, peilius. Furistai galetu pristatyneti beisbolo lazdas peilius i gauju bazes ten uz iskrauta krovini mums sumoketu serveris, taciau norint issimti is sarvus ar peilius, beisbolo lazdas gaujos nariai turetu susimoketi. ✔ Kuom jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui: Papildoma veiklą furistams. Papildomos išlaidos
    1 taškas
  10. Sveikas, sveikas, malonu tave čia matyti.
    1 taškas
  11. Matau esi įdomi asmenybė. Sekmės tau projekte.
    1 taškas
  12. Abu žmonės pozityvus, gyvena linksmai, ir nebijo iš savęs pasijuokti, už tokį dalyką pagarba abiems, gaila neina balsuoti už abu tai tenka būti neutraliam ir išvis nebalsuoti, o tiesiog pasakyti, kad abu mldc!
    1 taškas
  13. Sveiki visi! Seniai jau buvau nesukūręs photoshop pamokos todėl nusprendžiau šį mielą pekntadienį pasedėti prie photoshop ir išmokyti jūsų vieno efekto. Bandicam vėl nerodė mano rodyklės :\ Nusivyliau vėl aš juo ir aišku lango dydis šiektiek apkarpytas vėl bandicam kaltės ir tuo pačiu mano, bet oh well pagrindiniai dalykai matosi. Taigi pagrinde šioje pamokėje išmokysiu kaip atlikti minimalistinį logotipą ir kaip padaryti per photoshopą long shadow(ilgo šešėlio) efektą. .Psd faliukas jei kas nors kažko nesuprato arba tiesiog nori pasžiūrėti galutinį rezultatą. (Link) Vi
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.