Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2016.03.13 visose vietose

  1. Sveiki visi! Taigi manau pradėsiu nuo to, kad per visus šiuos metus man pabodo sampas todėl nusprendžiau leavinti. Šį kartą su visam! Kituose serveriuose žaisti nežadu Na, o, kad užtvirtinčiau savo žodžius darau konkursą kuriame 4 žmonės galės laimėti įvairias mano transporto priemones. (Remington, Sultan, Bullet, Sabre). Daugelyje mašinų turi būti ginklų, vienoj mažiau, kitoj daugiau, kitoj išvis gali nebūti, bet esmė ta pati. Už tai neprašysiu like ir panašiai, tiesiog noriu pradžiuginti kelis žmones jiems atiduodamas savo transportą. Viskas ką jums reikia padaryti tai paspausti like (Juo
    27 taškai
  2. ​Jūsų patirtis :​ šiaip neskaičiavau, bet apie 3 metai ​Jūsų amžius : 16 metų Su kokiomis programomis dirbate ?: Cinema 4D, Adobe Illustrator, Photoshop. ​Darbelių pavyzdžiai (kuo daugiau - tuo geriau) : http://edga96.deviantart.com/gallery/čia ne visi, bet manau užteks.
    15 taškai
  3. Atranka į projekto GFX'erį (-us), 2016.03.12 - 2016.03.19 Pagrindiniai reikalavimai būtų tokie, ​Galimybė dirbti su Adobe Photoshop ir Ilustrator ; ​Ilgalaikė patirtis, leidžianti kurti gražius darbelius; FLAT stiliaus išmanymas . Mes siūlome, Galimybę tobulėti ; Galimybę užsidirbti ; ​Vietą mūsų komandoje . ______________________________________________________________________________________​_____________________________________________________________________ Dalyviai privalo užpildyti žemiau pateiktą anketą, ​Jūsų patirtis :​ ​Jūsų amžius : Su kokiomis programomis dirba
    4 taškai
  4. ​Jūsų patirtis :​ 1 menėsiukas. ​Jūsų amžius : 15 metų. Su kokiomis programomis dirbate ?: PHOTOSHOP cs6 + 3D, esu ant p.s naujokas tad norėčiau tobulėti kaip ir sakete galbut suteiksite šančą man. ​Darbelių pavyzdžiai (kuo daugiau - tuo geriau) : Pirmi mano 2 darbeliai buvo Su ps cs6 dirbu dar tik 3 savaitės, tai noriu tobulėti bandysiu daryti ko gražesnius, del šio efekto nekreipkit demesio, tik 3 savaites dar dirbu bet jau viską žinau kaip ką daryti ir elgtis lengva. Tad norėčiau pabuti gfx'eris ir tobulėti kiekviena diena padarau vis po 3 parašus ir kokie negražus darau iš naujo tad
    4 taškai
  5. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Mantas_Lietuva • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:siulau sukurti komanda /rankinis su kuria jusu transporto priemones zmogus negaletu pajudint is vietos.Motociklams si komanda neveiktu.mehanikai masina galetu nutemti jiems si komanda neveiktu. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Sumazetu nustumiamu tr-priemoniu patys zinot kur. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)
    3 taškai
  6. 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime : Serveryje nežaidžiu. Dalyvavau tik testavimuose prieš serverio startą. Jei kažkam maišo, jog keliu darbus čia - praneškit. 2. Kiek laiko maždaug skiriate šiam darbui : Apie savaitę, įskaitant ir tekstūras. 3. Jūsų kontaktiniai duomenys : To tikrai jums neprireiks. 4. Šioks toks komentaras apie darbą : Pavadinimas pasiskolintas iš ankstesnių GTA žaidimo dalių. Jei kam įdomu : http://gta.wikia.com/wiki/Tarbrush_Caf%C3%A9 5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas) http://imgur.com/a/kq0jv Už tekstūrų pakeitimą, patarimus didelis did
    2 taškai
  7. 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime : Tony_Sandisk 2. Kiek laiko maždaug skiriate šiam darbui : 4 val. 3. Jūsų kontaktiniai duomenys : Jeigu reikės į A.Ž 4. Šioks toks komentaras apie darbą : Sekėsi gan neblogai pagaliau sužinojau savo norimo objekto ID. Jeigu nepatiks tai čia nieko tokio skirsiu šio darbelio patobulinimui maždaug 1 mėnesį tai teks labiau pasistengti. 5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas) :
    2 taškai
  8. nu tipo už laikus darysiu avatarus su gražiomis panelėmis ;] pirmi 10 neesi homo? spausk laiką! padariau update 2, rasit avatarus komentaruose. ;> padariau update 3, rasit avatarus komentaruose ;]
    2 taškai
  9. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jimmy_Johnson • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sumaniau idėja pirmoji mano įdėjam nelabai kam patiko todėl sumaniau antraja : kekvienas žaidėjas turintis 5000 kreditų galėtu nusipirkti kaip paslauga mafija kuri irgi galėtu atlikti įvairius grobimus veiksmus. Mafija nusipirkti kainuotu apie 5000 serverio kreditų ir mafija galios 30 dienų kaip ir V.I.P admin , jei liks kelios dienos paslaugų užsibaigimui , žinoma jeigu žaidėjas norės vėl prasistes savo paslaugas. O jeigu paslaugos neprasites ji ir pranyks. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:
    2 taškai
  10. ◘ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Domka_Lexco ◘ Suteikite daugiau informacijos apie parduodama namą, (miestelis, baterijos kolektorius, stogo spalva, interjeras,garažo dydis): BlueBerry, nėra, stogo spalva paprasta, interjeras nepilnai įrengtas, interjerinis garažas. ◘ Pateikite parduodamo namo nuotraukas (išorė, interjeras, garažas): http://imgur.com/a/bpUQl ◘ Kaina, kiek norite gauti už namą: Norėčiau gauti 400k, tačiau galima derėtis su rimtu pirkėju. ◘ Papildoma informacija: Namas gražus, prižiūrėtas, jame galima nemokamai pavalgyti, klausyti radijos, garažas išskirtinis, kadangi su
    2 taškai
  11. Čia saugomi daugmaž visi mano kūrti darbai šiam projektui, kuriuos gali naudoti kiekvienas lankytojas. Parašai darbams Nauja! Atnaujinta: 2017.01.26 Kiti parašai Atnaujinta: 2015.12.10 GIF parašai Atnaujinta: 2015.12.10 Parašai gaujoms/klubams Atnaujinta: 2015.12.10 Profilio priderinimai Nauja! Atnaujinta: 2017.01.26 Darbalaukiai Atnaujinta: 2015.12.10 Avatarai Nauja! Atnaujinta: 2017.01.26 - Mantas_Adomaitis.
    1 taškas
  12. Istorijos pradžia Nr. 1 -------------------------------------------------------------- Sveiki , kaip pastebėjote , aš rašysiu apie save , kaip pradėjau žaisti GTA San andreas ir Sa-mp .Būdamas dar tikrai nedidelio amžiaus 10metų arba 11 metų , nes tiksliai nebe atsimenu pamačiau , kaip pusbrolis pradėjo žaisti šį nuostabų žaidimą . Tai buvo kažkas ne realaus , todėl nusprendžiau , kad turiu atsisiųsti ir aš , bet kaip žinote mažas būdamas nebuvau kompiuterio mokslinčius , todėl laukiau , kol pusbrolis įrašys ir man . Tai tos dienos buvo tokios ilgos , nes laukiau ir laukiau . Kaip įraš
    1 taškas
  13. Kas yra „Greenside“? „Greenside“ yra „San Andresas MultiPlayer“ (toliau „SA-MP“) žaidimo modifikacija, kuri modifikuoja esamo „Grand Theft Auto San Andreas“ (toliau „GTA SA“) žaidimo užduotis, išvaizdą ir kitas žaidimo detales. Žaidimo modifikacijos kūrėjai yra Aivaras Stasiulis (projekto savininkas atsakingas už projekto plėtrą ir vystymą iš techninės pusės) ir Rokas Giedraitis (projekto savininkas atsakingas už projekto administravimą, plėtrą ir vystymą iš teorinės pusės). Kaip žaisti „Greenside“? „Greenside“ yra visiškai nemokamas žaidimas, kurį Jums norint žaisti reikės „GTA SA“ ž
    1 taškas
  14. Privet, Na pabandžiau sukurt dušmanų pristatymą, gal išėjo gal ir ne, jum spręs. Daug nesmerkit , nes laiko neturėjau daug filmavima ir pnš.butų buvęs įdomesnis, bet mano komandos nebuvo ON, teko filmuot vienam... Gal kitas pristaymas pasiseks labiau ! Patiko pristatymas? -Like (už muzika ) https://youtu.be/PkffC8*cenzūra*eDo
    1 taškas
  15. Sveiki, norėčiau jums parodyti, pirmą savo darbelį serveryje! Viskas vyko vakar vakare apie 20h - 21h Sultanų ir Elegy meet'as ant tilto prie salono! Greitu metu baigsiu filmuoti Taxi pristatymą... Malonaus žiūrėjimo!!!! - Patiko LIKE?! https://youtu.be/Enpnsi4S_6U
    1 taškas
  16. INFORMACIJA Modifikacijų krautuvėlė, kurioje yra Neplatinamos „CLEO“ modifikacijos, ieškomos žaidimo, originalios, kokybiškos modifikacijos. Krautuvėlė įsikūrė 2016 - 03 - 07, tai yra pradėjo savo darbą. TAISYKLĖS 1. Krautuvėlė neieško „CLEO“ modifikacijų. 2. Krautuvėlėje radus nepasitenkinimų, nekokybiška modifikaciją kreiptis į Jarek_Fushion. 3. Privaloma atsiskaityti per 24 valandas, to nepadarius būsite įrašytas į „NEATSISKAIČIUSIŲ ŽAIDĖJŲ SĄRAŠĄ“ 4. Temoje gali komentuoti (Moderatoriai/G.Moderatoriai/Savininkai/Prižiūrėtojai/Užsakovai) kitiems bus dedami forumo įspėjimai.
    1 taškas
  17. Atnaujinimai Versle galėsite turėti darbuotoją kaip serverio žaidėją, darbuotojas per parą turės sunešioti atitinkamą kiekį dėžių už dėžes gausite atitinkamą kiekį produkcijos į verslą (atsitiktinai). Žmonėms už darbą pinigai bus mokami iš verslo kišenės. Žmogus norintis palikti verslo darbą galės naudoti /pvdarba komandą. Paimti dėžę galima su F arba ENTER klavišu.Kiekvieną dieną 24h reikiamas dėžių kiekis vėl restartuosis į 30. Tuninguojant "Tornado" tr.priemonę galėsite gauti ir ratlankius. /saukti komandos pranešimą rodys tik tiems žmonėms kurie yra vienodame int
    1 taškas
  18. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jimmy_Johnson • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki tagi sumaniau nauja įdėja dpd kurjieriams : dpd kurjieriai galėtu buti dvi bazės ir atskiri dirktoriai ir tos dvi komandos irgi galėtu kariauti bey bendradarbiauti galėtu užgrobti pastatus būti neutraliaja firma ir galėtu ir grobti ir negrobti pastatų. Dar įdėti i išvežiojimus narkotikus bet narkotikus nus galima vežti tik viena kartą į dieną. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Manau bus daug įdomiau žaisti visam serveriui , bus daugiau veiksmo ir linksmybiu . Policijos dapartamentui ner
    1 taškas
  19. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Irvidano_Lolas • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Mano pasiulymas yra padet Fermeriams kurie vezioja duona ir is ju vis vogia is dezes o mano pasiulymas yra padaryt koki garaza kad jie galetu ivaziuot ir lasivai iskraut arba padaryt taip kad jie galetu uzrakint masina ir nieks negaletu jos nei nuvaryt nei paimt duones dezes • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Maziau butu apvogimu deziu ir daugiau gal but fermeriu • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite t
    1 taškas
  20. Ką tu čia nusišneki nesprogo ?... Video net matosi kaip ji sprogsta per tave bane sėdžiu "keikiuos"...
    1 taškas
  21. Primena rižyno klubus tuos. Prieš, ir taip nėra kam leaderi nortenų duot, visad sunku surasti gaujų leaderius, o jai tokie atsiras išvis surenas ir nortenas užmiršt galėtume.
    1 taškas
  22. Šaunus atnaujinimai,matos kur geriausias serveris,sėkmės tau toliau Aivarai,kurk daugiau atnaujinimu ir geru !
    1 taškas
  23. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ 2016-03-13 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :​ Neilgai Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? :​ Draugai pasakė ​Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes neblogai atrodo viskas įdomus Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : įvygdžiau, nebuvo labai sunku Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ gaisrininku ir medkirčiu, nebuvo nuobodus labai įdomus Ar buvo sudėtinga rasti elektronikos parduotuvę? : Nelabai A
    1 taškas
  24. Man patiko šita įdėja, bet biški nesamone jaigu mašina stovi ant kelio ir mechanikas tada negalės jos nutempti.
    1 taškas
  25. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) ••• • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Egidijus_Keza • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Bruno_Elshaarawinho • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  26. Tema rakinama, kadangi taisyklės draudžia atsiskaitinėti reputacija, o savininkas atsisakė toliau darbuotis už serverio valiutą. [12/03/2016 10:12:08] mister.svaika: galima tik už serverio valiutą [12/03/2016 10:12:15] hot_anon: ai tai ** tada [12/03/2016 10:12:19] hot_anon: gali trint mano shopą
    1 taškas
  27. Aš buvau tarpininkas, tu Gerdai man atidavei tą savo Sultan iš kurio ėjai kauliuką, ir tu net nepaklausei ar Minde davė man savo sultan, iškarto ėjai kauliuką ir Minde pralaimėjo ir atsijungė iškarto, ir tu man ką davei aš tau atidaviau, tai prašau manęs čia nekišt... http://www.part.lt/perziura/0bb73ab4be0e99a48c0469620031c2b9812.png
    1 taškas
  28. Sėkmingai emigruotas, sveikiname! Gavote 3500€, 500XP ir VIP 7d.
    1 taškas
  29. Taip aš UŽ dabar PD eina nesąmones darydami, sprogdina mašinas ir t.t, o čia būtų daugiau veiksmo UŽ
    1 taškas
  30. nauji avatarai vel jums palaikinkit aciu
    1 taškas
  31. Sveikas maždaug tokio tavęs ir tikėjausi sėkmės tau Kiek matau jau daug pasiekes labiausiai patikai, kai buvai dpd pavas ir nervuodavais per trefkes, kad laggina tau
    1 taškas
  32. sv čia ir vėl aš, 10 avatarų. komentaruose siūlykit dydį, tematikas.
    1 taškas
  33. atrodai kaip pervaziuotas su traktorium,tipo belekas,čia belekas su beisbolke,ne juokauju labas
    1 taškas
  34. Putinas

    Gaujų Skinai.

    labai grazus skinai pasimsiu panaudoti, mldc kad dalinies
    1 taškas
  35. labas vel nauji avatarai )
    1 taškas
  36. Nors ir esu naujokas, bet pastebėjau, jog serveris turi savo kultūrą, unikalias sistemas ir draugišką administracija. Puikūs atnaujinimai ypač su verslų sistema padirbėta puikiai ir į tai įdėta labai daug darbo ir pastangų. Ačiū jums administracija už tokius puikius atnaujinimus, didžiausios sėkmės darant kitus.
    1 taškas
  37. hohohoohoh naujas paciokas penktadienio progai jei patiko bent vienas avataras paspauskit laika aciu:))))
    1 taškas
  38. padariau biski vel avataru, jei patiko palaikinkit. paspausdami mygtuka patinka motyvuojat kurti avatarus toliau )) si karta avatarai buvo daryti pagal savo skoni, ar tai geras bandymas pamatysime is jusu:))
    1 taškas
  39. sveiki paduodu nauja avataru serija, gal kazkam patiks ) o jei patiks palaikinkit
    1 taškas
  40. Maziau kliedek, jeigu tokie procentai vyrintu visi limonais apsikrove butume, pats prekiauju finansu rinkoje todel zinau kad net ir stabilus kas menesinis 5proc pelnas yra sunkiai pasiekiamas. todel galu gale inesdamas pinigus i ta sibirini shuda, gali rizikuot ju ir neatgaut.palauk dar kelia menesius ir pamatysi kaip dings jie su tavo centais.
    1 taškas
  41. dar avataru jei patinka paspauskit patinka )))
    1 taškas
  42. pabandziau padaryti 150x150, nezinau kuris dydis jums priimtiniausias jei patiko palaikinkit aciu
    1 taškas
  43. bet tu norejai buti boksininku
    1 taškas
  44. Jimmy-Cold

    [PACK] HA modpack

    • Gražios modifikacijos, tik ginklai ir efektai man matyti. Pasiimsiu kelis, ačiū, kad daliniesi!
    1 taškas
  45. Ką sportuojate? masturbaciją Kiek laiko? 2 metus Ir kokie jūsų rezultatai? geri
    1 taškas
  46. Dwayne Bond

    AVA7ARAI.

    Yra tikrai gražių,paspausiu žalią. Padaryk 150x150 dydžių avatarų,bučiau dėkingas.
    1 taškas
  47. Dėl kokių priežasčių palieki jei ne paslaptis?
    1 taškas
  48. "b.l.e.t. persigandau, galvojau mano šuo pabėgo" Jis tikrai nebandė įtikti, tikrai ne.
    1 taškas
  49. Sveiki , taigi turbūt šitame forume jau mane žino , kaip vardu Mantas. Daugeliui esu žinomas šitame projekte , kaip Matthew_Bennett. Gyvenu Lietuvos rytuose nedideliam miestelyje netoli Utenos. Šiame serveryje esu pasiekęs gana nedaug kadangi iki šio projekto buvo labai didelė pertrauka samp'e tai norėjau paprastai pažaisti , o dabar galima versti naują popieriaus lapą ir siekti kažko daugiau . Šiuo metu esu mechanikų pavaduotojas. Daugiau papasakosiu apie save mėgstu žaisti krepšinį , bei daug žinau apie jį , turiu pas save namie , kaip mūsų žargonu sakant "kačialke" ją turiu kažkur nuo 10-1
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.