Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2016.06.06 visose vietose

  1. Kafka

    GiveAway Car!

    Sveiki nusprendžiau padaryti giveaway iš savannos ir sabrės. Kodėl darau giveaway? todėl kad garažas pilnas visokių car tai atiduodu jums gal naujokams pravers sekmės visiems. Jums reikia užpilditi šia anketą. Anketa: Kokį žaidėją paveši su nauja mašina: parašyti: NORIU. car ss: http://www.part.lt/img/7da8bac7c8fd04b59100543106b645f4616.png http://www.part.lt/img/b95587690e718b2299ea1c0c815ed92f570.png Laimėtojas bus renkamas ketvirtadienį. Kam nesunku paspauskit Like (NEBŪTINA)
    8 taškai
  2. Taigi sveiki visi žmones norėjau parodyti savo pirmus gfx
    5 taškai
  3. 1. Dainos linkas arba jūsų grojaraštis [youtube.com / soundcloud.com]: 2. Muzikos žanras [repas, hiphopas, popsas]: Rap 3. Atlikėjas: Lil Herb 4. Ar norite pretenduoti į savaitės dainų topą? Taip
    4 taškai
  4. :Ooo Mldc esi atsimenu tave
    4 taškai
  5. Nebuvo kas veikt, tai reikėjo bšk paspangt... Mano darbas: Lauris_Drift darbas:
    3 taškai
  6. 3 taškai
  7. Nes nesudėtos mašinos, o ko tu nori, kad gėlytės ant kiekvieno kampo augtų ant asfalto? Šiaip galėtų įkelt į serverį, truputį geriau atrodo negu originalas.
    3 taškai
  8. nyk is to servo matai kad nieks nenori kad zaistum. jei atsibaninsi vel gausi. Narys gauna vieną įspėjimą už; • Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
    3 taškai
  9. SVEIKI, artėja laikas kai jau greitai žaisim kaši. Ir aš noriu pasiteirauti kas laimės? I mano nuomonė būtų LIETUVA.
    2 taškai
  10. Kafka

    Bandžiau Padriftint.

    Pabandžiau truputi padriftint su sultan'u. Pradėkit žėt nuo tada kai užvažiuosiu ant kalno.
    2 taškai
  11. Sveiki, taigi vėl naujas video kam negaila užmeskit like/sub ačiū gero žiūrėjimo.
    2 taškai
  12. Taisyklės Nerašyti beprasmių pranešimų Paspausti prieš užsisakant Patinka mygtuką ant pagrindinės temos Pildyti pagal anketą Atsiskaityti per 24 valandas Kainoraštis • Avataras - 4000 eurų serverio valiuta. • Parašas - 5000 eurų serverio valiuta. • Darbų rangai - 20000 eurų valiuta. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: 2. Kokio darbelio reikia(Avataro/parašo/darbų rangų): 3. Darbo tekstas/subtekstas: 4. Darbo stock: 5. Ar uždėjote Patinka ant pagrindinės temos: 6. Darbelio pavizdys pagal kurį bus atliekamas darbas(nebūtina): 7. Darbo dydis:
    2 taškai
  13. Gražu būtų matyti tenais TAXI bazę
    2 taškai
  14. :Oo prisirinkes REPU kietas netapsi, ir dar kaip toks copy paste esi, kaip tik būsi Nūbas, nes copini nuo ryžino... + nick pasikeisk ir nekopijuok...iš west-****.lt projekto...
    2 taškai
  15. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Alicia_Clark Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ Nuo vakar vakaro t.y 2016.06.04 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie 3-4 metus kažkur, aišku su pertraukom Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Iš pažįstamo. Misteris_Nobodys o dabar Mister_Warrior nes pavotas pagr. acc ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Tiesa pasakius, kad nelabai kur ir žaidžiau, nes nerasdavau pagal savo norus serverio, bet užsukau čia kaip pasiūlė ir visai patinka čia, tai galvoju apsistoti ilgesniam laikui Ar įvykd
    2 taškai
  16. Žaidėjai nebus užblokuoti. • Svarbus dalykas apgaudinėjimu neskaitoma kauliuku metimai iš didesnių nei 25000 tūkstančių eurų sumų !
    2 taškai
  17. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Egidijus_Bumeris • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Bulius_Jautis • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Reklamavimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://prntscr.com/bck4wd
    2 taškai
  18. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Egidijus_Bumeris • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Aidas_Epik • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytų naudojimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    2 taškai
  19. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Egidijus_Bumeris • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Jack_Mallboro , Ignas_Core • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytų naudojimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    2 taškai
  20. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Egidijus_Bumeris • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Drift_Kiesa • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytų naudojimas (Parkour) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    2 taškai
  21. Šios temos turinys buvo publikuotas senai, tad juose galite aptikti failus, kurie su laiku buvo uždrausti ( fps unlock, smooth cam, first person ir kt. ), nes vienaip ar kitaip suteikdavo pranašumą prieš kitus žaidėjus. Jeigu vis dėlto susidomėjote ir nusprendėte atsisiųsti šį modifikacijų paketą, peržvelgkite visus jame esančius failus ir įsitikinkite, kad tarp jų nėra neleistinų. Pastaruosius nedelsiant ištrinkite. Jeigu tuo nepasirūpinsite, galite sulaukti griežtos bausmės – užblokavimo dėl neleistinų modifikacijų naudojimo. - Globalus forumo moderatorius Gruzinas_Tortilla bei buvęs tv
    1 taškas
  22. Zdarov banditai, esu Pavel_Bezrukov iš Kėdainių. Turiu 18 metų. Neesu megėjas rašyti rašinius tokius, nors ir realiai nelabai sekas , bet čia neesmė. Realiam gyvenime jau nebesportuoju, bet vasaros sezonui pasiruošęs. Dabar truputi užsiėmu kita veikla, 12 klasė egzai jau ant nosies, tad biški karts nuo karto tenka jau nuait į mokyklą, nes kaip mokaisi profkei, ten pasirodai atsiskaitai ir ramu. Žinoma ieškausi darbo, nes kaip vasarą nedirbsi, kaip reikės kokias kacices nuvežt kažkur ir tusčia piniginė bus . Galvoju varyt į stroikes, alga gera, vidutinis atlyginimas, o kas man jaunam. Ok apie s
    1 taškas
  23. Pamokele, kuri pades serverio naujokam. https://www.youtube.com/watch?v=suutu4rrFg4&feature=youtu.be
    1 taškas
  24. Sveiki, kadangi Tadas atsiuntė gražią nuotrauką, negalėjau nepaversti to parašu. Istorija tokia, kad jie buvo tikri bratyškos, visur vaikščiodavo dviese, tada Explosive BAM apscamino Karolį ant sultan'o, nuo to laiko jie pykstasi, mačiau šiandien kaip šaudėsi, bet va, kaip matote vistiek sustojo bendrai nuotraukai.
    1 taškas
  25. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Julius_Gumuliauskas • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano įdėja yra tokia:Kad jei pvz: Esu prie regitros su savo automobiliu ir ateina koks žmogus jis masina su daužo. Ir jei iškviečiu PD ,jie labai lėti ir tas žaidėjas pabėga ir aš gaunu velniu nuo PD nes kviečiu PD be reikalo. Tai jeigu atsirastu nauja Skilte forume ir ten galima butu paduoti įrodimus (FOTO) kad pvz ten tas žmogus mano masina dauže, ten viska forume surašau ir Policininkas įeis i Foruma pamatys mano yrodįmus ir galies serverįje duoti tam žmoguj Star. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudi
    1 taškas
  26. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Darius_Freaknezz • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Karolis_Bmw • Už ką buvote užblokuotas ?: Čytu naudojimas o jei tiksliau free banas • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo: • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
    1 taškas
  27. 1 taškas
  28. Marka_Karka

    Mano pirmi gfx

    Kaip per pirmą kartą dariai ir per tiek laiko padariai tai sakyčiau MLDC O kiti tai išvis darytu pirmą panašu darbą ir tai padarytu per 1-3 val.
    1 taškas
  29. Marka_Karka

    Mano pirmi gfx

    Puikiai atrodo darbai Kiek laiko kūriai?
    1 taškas
  30. Vaidas Martini

    GiveAway Car!

    Kokį žaidėją paveši su nauja mašina: Jack_Ferdinando parašyti: NORIU.
    1 taškas
  31. Jo šaudyt tai moki, aš irgi lošiau čia gal prieš pusmetį bet gerus serverius uždarė lietuvos tai ištryniau, dabar vėl įsirašiau dėl brolio, o serverių lt kai žiūrėjau neseniai tai nebuvo, db pažiūrėjau yra, smaguĄ!!!!!
    1 taškas
  32. Svečias

    GiveAway Car!

    Kokį žaidėją paveši su nauja mašina: Lil'Herb,Lil'Uzi ir dar biski nortenos gaujiniu. Paimsiu nuo stoteles dar ir Vaidas'Martini. parašyti: NORIU.
    1 taškas
  33. Kokį žaidėją paveši su nauja mašina: Skrajojantis_Olandas Parašyti: NORIU.
    1 taškas
  34. Lothalérith

    GiveAway Car!

    Kokį žaidėją paveši su nauja mašina: Teddy_Wudson, Hugo_Armani, Cristian_Toreno, Modestas_Funky, Cleme_Tean, Jack_Quattro, Nicky_Target. parašyti: NORIU
    1 taškas
  35. Prie saraso tikrai tiktu Daktaras Hausas
    1 taškas
  36. 1 taškas
  37. Aš irgi palaikau Belgija.
    1 taškas
  38. Jo graudu vogt kitų darbus ddėl rep :DD auka esi ....
    1 taškas
  39. Mafijos_Sūnus Lietuvos_Zaidejas Lietuvoj_Lietuva Triple_Kill Double_Jump Double_Click Tavo_Mama Best_Nick Samp_Zaidejas
    1 taškas
  40. Svečias

    Unban Ewan_Russell

    Taip taip,sakykit,kad užstoju nes savas yra. Negi jūs pd,toki durni esat? Čia pačio gta klaida yra ir jokie čytai,nes man pačiam yra taip buve. Važiuoju normaliai nors kitiems rodydavo,kad sėdžiu g.
    1 taškas
  41. KOBAYASHI

    Unban Ewan_Russell

    Man giliai *cenzūra* ką tu matei. Žinau , kad normaliai važiavau ir tiek.
    1 taškas
  42. Neatsibodo tos senienos žaist? Ne, juokauju, mldc esi, gerai, kad nesustoji, taip ir toliau varyk
    1 taškas
  43. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją : Wildon_Hurst 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą : Deivis_Cola 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas : Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą : 5. Įrodymai , kad užtildėte žaidėją (Būtina) :
    1 taškas
  44. R_Smailys

    Muzika :)

    Joa man ir labiausiai jinai patinka
    1 taškas
  45. Sukūriau jums parašą ir darbalaukį. Gero naudojimo!
    1 taškas
  46. Gali būti kad tavo Windows'ai yra 32bit , ir neišnaudoja pakankamai ram'ų ant cs:go todėl kartais atsijunginėja,arba tau tiesiog stipriai nudropina FPS'as ir todėl tau išmeta crasha.
    1 taškas
  47. Uz, nes tr. priem. rakinimas kaip ir padeda, bet ne visada pries cheaterius.
    1 taškas
  48. Pries manau nereikia masinu kokios yra tokios gerai
    1 taškas
  49. 1 taškas
  50. Nakti paziurejau tai issigandau lb :DDDDDDD
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.