Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2016.06.30 visose vietose

  1. Sveiki, piešiau parašus, avatarus ir kitus grafinius darbelius. Dabar pabandžiau nupiešti dizainą . Dizainas toks simple . Darbas nereklamuoja jokių svetainių . Vertinam!
    13 taškai
  2. Sveiki, kadangi ant praeitos temos surinkau 5 stebuklingo mygtuko paspaudimus, kuriu vėl. Nuo jūsų pačių priklausys ar kelsiu avatarus ar ne, tai jeigu paspausit tą stebuklingą mygtuką 5 kartus, įkelsiu naujų avatarų! Pažadu kiti avatarai bus įvairesni!
    4 taškai
  3. Sveiki, taigi kaip ir pastebėjote esu naujasis veidas. Kai kurie gal mane ir žino, kai kurie gal ir ne Tai mano v1 Avatarų page's 5 like - v2 avatarai v2 - update Narys gauna įspėjimą už: ​• Draudžiama pirkti reputacijos taškus iš kitų forumo vartotojų;
    3 taškai
  4. Sveikas, Ignai. Nelabai patiko, jog labai daug panašių avatarų. Šaunu nors, jog daliniesi ir linkiu sėkmės tolimesniuose darbuose. Reikės pagalbos rašyk į AŽ
    3 taškai
  5. Sveikas Iš tiesų neblogas piešas dizainas. Turiu patirties šiuose darbuose, tai tikrai vertinu neblogai. Linkiu sėkmės tolimesniuose darbuose Reikės pagalbos rašyk AŽ
    3 taškai
  6. Sveiki visi serverio žaidėjai. Kaip ir matote, kad atidarome nauja grafikos darbų parduotuvę, kuri manome, kad turėtų dirbti ilgai ir sulaukti didelio populiarumo. Mūsų komandą šiuo metu sudaro 2 žmonės. Plačiau bus parašytą žemiau. ♛Komanda♛ White_Boss — Photoshop patritis 4 metai. Atsakingas už parašus, avatarus, logotipus, nuotraukų redagavimus Afro_Jack — Photoshop patirtis 1,5 metų. Atsakingas už avatarus, nuotraukų redagavimus Taisyklės 1. Užpildyti darbo užsakymo anketą 2. Būtina užpildyti visus punktus išskyrus paskutinį 3. Būtina atsiskaityti už darbą per 12h, k
    2 taškai
  7. Sveiki, pagaliau susiėmiau ir užbaigiau šį dizainą. Vertinam. http://i.imgur.com/EKtEtcA.png
    2 taškai
  8. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: R_Smailys • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Nu policininkai per reidus galetu netik stabdyti ir tikrinti zmones bet kiti pareigunai dideliose atkarpose galetu tikrinti greiti su greicio matuokliu pvz TOKIU AR TIESIOG JIE TURETU FOTIKA IR NUSITAIKE JIEM RODYTU GREITI. Ir dar turiu viena ideja del mentu kad jie turetu nezymetus automobilius ir skinus ir tosia masinose butu greicio matuokliai kuriem rodytu greiti salia vaziuojancio automobilio ir uz greicio virsijima duotu star • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Idomiau tikroviskiau • Kit
    2 taškai
  9. Šlykštesnių nematęs, rėmeliai visur skirtingi arba jų išvis nėra, išvada tokia - kopijuoti.
    2 taškai
  10. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Cristiano Capelli • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Robis Robke • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: citus • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://www.youtube.com/watch?v=qE-N-mJMKcg&feature=youtu.be
    2 taškai
  11. Visų pirma - man neprivalu turėti jokių įrodymų, o tu - dabar rodai absoliutų nepasitikėjimą DP sprendimu, teigiant jog dp bene melagiai, įrašinėjantys žmones į nds visiškai iš oro. Esi vertas didesnės bausmės nei NDS, neskaitant jog vardas tame NDS turėtų būti kokius tris kartus įrašytas pagal direktoriaus įrodymus, o ne vieną kartą. O dar drįsti meluoti jog acc nenaudojamas 20 dienų, kuomet įrodymai sako visai ką kitą Mano asistentas DĖL JŪSŲ specialiai pasistengė pagrįsti sprendimą: http://greenside.lt/...-jarek-quattro/ Tau turėtų būti gėda, o jeigu gėdos jausmo neturi ir tau atrod
    2 taškai
  12. Šios temos turinys buvo publikuotas senai, tad juose galite aptikti failus, kurie su laiku buvo uždrausti ( fps unlock, smooth cam, first person ir kt. ), nes vienaip ar kitaip suteikdavo pranašumą prieš kitus žaidėjus. Jeigu vis dėlto susidomėjote ir nusprendėte atsisiųsti šį modifikacijų paketą, peržvelgkite visus jame esančius failus ir įsitikinkite, kad tarp jų nėra neleistinų. Pastaruosius nedelsiant ištrinkite. Jeigu tuo nepasirūpinsite, galite sulaukti griežtos bausmės – užblokavimo dėl neleistinų modifikacijų naudojimo. - Globalus forumo moderatorius Gruzinas_Tortilla bei buvęs tv
    1 taškas
  13. 1 taškas
  14. Matas

    Prisistatau Code_Demo

    Sveiki, manau apie mane nieko neesate girdėję ir kilo daug klausimų, kai pamatėte šia temą. Taigi, esu Matas, man 16 metų gimiau 1999m. gruodžio 18d, Alytuje, kur iki šiol ten ir gyvenu. Atėjau į šį nuostabų projektą kaip antrasis koduotojas, padėsiu Aivarui tvarkytis serverio vidaus reikaluose, bei asmeniškai kurti naujas sistemas, jūsų, žaidėjai labui, stengsiuosi padėti sukurti jums dar nuostabesnį ir įdomesnį žaidimą. Toliau, esu kitur žinomas kaip Matas Fexurious, projekto, nei buvęs, nei esu turėjęs, tačiau SA:MP scriptinu jau antri metai, gal tai atrodo nedaug, tačiau manau su
    1 taškas
  15. 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime : M_P 2. Kiek laiko maždaug skiriate šiam darbui : Iki valandos 3. Jūsų kontaktiniai duomenys : 4. Šioks toks komentaras apie darbą : Senas darbas, radau nuotraukas tai sakau reikia dar nuomonių truputį (kritikos) 5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas) : http://imgur.com/a/MYGur
    1 taškas
  16. Labas, aš vėl čiaa Tai va, nupiešiau šiokį tokį dizainą , noriu, kad įvertintumėte. Kaikur yra nelygių vietų, nes dizainas nėra dar visiškai sulygiuotas .
    1 taškas
  17. 1 taškas
  18. Raidas_Shadow

    Del bagazines

    • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Raidas_Shadow • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kad galetum atsidaryti bagazine priejus prie jos ir parasius /bagazine • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: butu lengviau viska daryti ir greiciau • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
    1 taškas
  19. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deividas_Meskinis • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi mes žinome vieną dalyką, kad medikai yra geriečiai ir jie kaip teisėsauga padeda žmonėm gydydami juos. Bet šiuo atveju serveryje vyksta tai, kad jie prisideda prie nusikalstamų grupuočių juos gydo ir jiems nieko neatsitinka. Mano pasiūlymas būtų toks, kad jei medikas nesvarbu kada prikelia gaujinį pvž ten per sandėlį ar grobimus (iš viso jeigu prikelia) gauna star. Sakykim 1 Gaujinis - 3 (čia aišku jau administracijos pasirinkimas) star. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Medikai pradėt
    1 taškas
  20. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją : Falanji_Friux 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą : Gajeel_Redfox 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas : Blogas /padmins naudojimas 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą : http://imgur.com/a/qYdj2 5. Įrodymai , kad užtildėte žaidėją (Būtina) : http://imgur.com/a/qYdj2
    1 taškas
  21. Gerai būtu, kad būtu ne tik mašinos varoma elektra, bet ir benzinu, ir kad benzinu kolonėlės veiktu ir galima būtu pasirinkti kokia mašina perki ar elektra varoma ar benzinu. nes jau aš geriau benzina pilsiuos, negu ten aikštelei paliksiu krauti elektra.
    1 taškas
  22. Dalybos rakinamos, nes nėra sąžiningos visų atžvilgiu.
    1 taškas
  23. Pagalbos?XDDDDD prajuokinai, kad jis už tave gražiau kuria ir daugiau moka, o avatarai kaip visada gražūs, keep it up :')
    1 taškas
  24. Afro_Jack

    T'D Avatarai 1#

    Sveikas Iš tiesų yra pora neblogų avatarų, bet kiti.. Taigi linkiu sėkmės tolimesniuose darbuose Reikės pagalbos rašyk į AŽ
    1 taškas
  25. Na ką tobulėji,nieko daugiau pasakyti negaliu kaip, tik linkiu sėkmės tolesniuose gfx darbuose.
    1 taškas
  26. Speculator_Lux

    TESTAS

    <script type="text/javascript" id="clustrmaps" src="//cdn.clustrmaps.com/map_v2.js?u=vHGy&d=_0SH2m29SDhztAaUpQVOCkxUJKLKH_kLswLHDCuc4Z8"></script> <script type="text/javascript" id="clustrmaps" src="//cdn.clustrmaps.com/map_v2.js?u=vHGy&d=_0SH2m29SDhztAaUpQVOCkxUJKLKH_kLswLHDCuc4Z8"></script> \
    1 taškas
  27. Visai Nieko p.s galetum kurti su masinom ar pvz su krepsiniu
    1 taškas
  28. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Balan_Possui • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Nezinau ar pas jus buvo , bet pas mane buvo. /transportas norejau padeti ginklus i bagazine ir netycia salia paspaudziau atstatyti masina ir gg. Tai pasiulymas , kad kai paspaudi ismestu lentele . Ar tikrai norite atstatyti masina? TAIP/NE • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nebutu taip , kad netycia atkeldina masina ir reikia ja pasiimti vel is salono • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą)
    1 taškas
  29. 1 taškas
  30. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Afro_Jack Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ 2016.06.29 (15:25) Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie 5 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Iš pažįstamų, pasiūlė užeiti tai pamaniau reikia pabandyti ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nes noriu įsitikinti ar iš tiesų geras serveris ir tiesiog pažiūrėti kaip viskas klostosi ir jeigu patiks tai pradėti žaisti Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Įvykdžiau, nebuvo sunku.
    1 taškas
  31. Aš manau šiuo atveju Sano_Martini yra teisus taisyklės yra taisyklės jei negali ju laikytis,tiesiog nepildyk,Šiaip sukurei taisyklę tai malonėk jos laikytis!!!!
    1 taškas
  32. Sparkles_Yuki

    Mechanikai

    Gal ir būtiu gerai, bet per mažai vietos pačiame lauke.. Jei padarytum platesni tada joa gal būtu gerai .
    1 taškas
  33. ► Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Roof_Gangs Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ 2016-06-26 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? :Pradėjau žaisti nuo 2009 Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​Iš draugų patarė čia žaisti ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Todėl,kad visi draugai atėjo čia žaisti tad sumaniau ir aš. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Pakankamai sunku buvo įvygdyti Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi,
    1 taškas
  34. Jūsų vardas pavardė serveryje : Domas_Exus Jūsų skaičiukas (Nuo 1 iki80) : 23 Jei laimėsite, ką veiksite su mašina : Važinėsiu, tačiau greitu metu parduosiu, nes renku pinigus sportiniam motociklui. Ar tikitės laimėti? : Taip.
    1 taškas
  35. Lietuvos kelias labai priklausys nuo to kurią vietą užimsim grupėj. 1 arba 4 vieta būtų idealiausia, nes praktiškai iki finalo būtų įmanoma nužygiuoti nesusitikus su JAV. Aišku, labai stipri olimpiada, net Nigerija savo sudėtį labai stiprią surinko, tad mano manymu ketvirtfinalis jau būtų priimtinas rezultatas Labai tikiuosi, kad sužibės Girdžiūnas ir pagaliau turėsime gerą gynėjų duetą ko labai ilgai jau ieškom. O daugiau mažiau žaidimas nesiskirs, lengvų pergalių nebus, nervų karai ir taktinės rokiruotės + žaidimas per priekį.
    1 taškas
  36. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mafijos Senelis. • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Ronny Hakk. • Už ką buvote užblokuotas ?: Piknaudžiavimas administratoriaus privilegijomis. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : - • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
    1 taškas
  37. Administratoriaus kuris jus užblokavo , užblokavimo buvo nepatvirtinta , anketa rasi paspaudęs čia. Atblokuotas.
    1 taškas
  38. Anketa nepatvirtinta. • Taigi pasakė kad taksi nereaguoja , kas tau čia negerai ?
    1 taškas
  39. Aš būsiu prieš, nes tie žmonės, kurie turi sportines mašinas ar motociklus, jiems tiesiog neįmanoma neviršyti greičio
    1 taškas
  40. OMG OMG OMG NAUJA ANALIZĖ Kiek kartų žadėjau daugiau nerašyti analizių... Nesilaikau savo žodžio, vėl rašau, tačiau tik laikas ir mano kantrybės stoka parodys ar išvis dar kada nors parašysiu dar vieną analizę po šios, kadangi mano pagalbininkui Andriui netrukus baigiasi egzaminų serija ir šis galės atsikąsti didesnės šio 'biznio' dalies. Tradiciškai neanalizuosiu aptarinėdamas kiekvieną jūsų parašyta sakinį, stengsiuos orientuotis tik pagrindinius trūkumus ar privalumus, nes kad ir kiek čia dėl kiekvieno stengiausi rašyti detalias analizes - retas kuris sugebėjo jas įvertinti ir pasinau
    1 taškas
  41. Čia tas pats GTA : San Andreas iš Ewar.lt, gero naudojimo. • http://www.mediafire.com/download/9obbaoxhcvt91y9/Gta-San-Andreas-%28Be-Modu_EWar.Lt%29.exe
    1 taškas
  42. *Kokios modifikacijos jums reikia?: GTA V hud be tu mapo susiliejimum, aplink minimapa turi but juodos linijos. *Ką turėtų ji keisti?: normalu hud *Modifikacijos pavyzdys(nebūtina)?: *Papildomi komentarai?: ač
    1 taškas
  43. 1. Jūsų V_P : Ponas_Olandas 2. Iš kur esate?: Vilniaus 3. (Jūsų pasirinkimas) Iš kokio rajono esate?: 4. Laisvas plotas mintims apie jūsų miestą/kaimą (nebūtina) - Vilnius gieriausias.
    1 taškas
  44. 1 taškas
  45. DIREKTORIŲ PEIKIMO ŠABLONAS, (2015.01.28) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ponas_Olandas • Direktoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Mantas_Verone • Kokiai firmai šis direktorius atstovauja ?: Taksi • Už ką šis direktorius yra peikiamas ?: Jis yra peikimas jog apgaudinėja ir pardavinėja serverio turtus. • Kokiai taisyklei šis direktorius nusižengė ?: Apgaudinėjimas • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi direktoriaus pažeidimas : Įrodymai skype, bet manau, kad jis yra DP skype chat,tad Marko atpažins jo skype, jei netikit tikrinkit logus.
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.