Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2016.08.26 visose vietose

  1. Pusbrolis_Antanas

    Avatarai

    ATNAUJINIMAS 4 LOW POLY KELI AVATARAI ĮVAIRUS PATIKO IR NORI DAUGIAU ? ŽINAI KĄ SPAUSTI KOMENTUOTI DRAUDŽIAMA
    10 taškai
  2. Sveiki darau savo 4-ą giveway po nemažos pertraukėles, taigi šį kartą automobilis yra SABRE, ~700rida, 14kartų daužta, yra uždėta tune dežė, tad manau bandyti dalyvauti tikrai verta. Transporto priemonės išvaizda: Transporto priemonės informacija: Norint bandyti laimėti šią tr priemonė, komentarose turėsite parašyti savo V_P Žaidime, Spausti yra nebūtina. Nugalėtojas bus renkamas per random.org, 22:00 šiandien.
    7 taškai
  3. Sveiki, ką manot? Laukiu dainų pasiūlymų su video klipais, rašykit į komentarus! Didžiausia motyvacija man - subscribe.
    6 taškai
  4. Anketos šablonas dalyviams, Konkursas vyks iki 2016.09.01​ • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Donatas_Tusinukas • Kiek investicijų reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: 500k • Kiek laiko reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: Na pradėjau statyti nuo antros dienos kai paskelbėte konkursą, stačiau kiekvieną dieną po 2-3h. Interjeras buvo pastatytas prieš 1sav, gal anksčiau ,bet praėjo laiko kol suradau kas susuktų video. Nekreipkite dėmesio į sienų kontūrus. Nesmerkite manęs dėl smulkmenų, tiesiog tai mano pirmasis interjero statymas, galima pasakyti jog viskas buvo eksprontu.
    4 taškai
  5. Sveiki, kaip visada dariau kažkokia nesamone jau 4 dalis , jeigu bent kažkiek patiko like
    3 taškai
  6. Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Madd_Dogg • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Nurodyta. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Nurodyta. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Nurodyta Idėjos nauda: ▲ Papildomas darbas fūristams ir medkirčiams. ▲ Vairuotojai turės keisti savo įprastus maršrutus. Bus prisimenami seni, retai pravažiuojami keliai. Kelio/Tiltų remontai: ▲Random būdu, tam tikrose vietose atsirastų kelio arba tiltų re
    3 taškai
  7. ◘ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Nicky_Target ◘ Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius):Nrg spalvos neblogos viename rida didesne kitame mažesne ◘ Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida):http://imgur.com/a/B8wPU ◘ Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę:siulykite ◘ Papildoma informacija: Kaip visada pripildau elektros nemokamai
    3 taškai
  8. ◘ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Teddy_Wudson. ◘ Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): Sultan, tune juodas x-flow, rida 1,3k, bagažinėje galbūt yra ginklų, nepamenu, galėsiu parduoti kartu su jais arba papildyti. ◘ Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida) http://imgur.com/a/M4UIC ◘ Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Nuo 2.000.000€. ◘ Papildoma informacija: Tokia tune kombinacija n
    2 taškai
  9. 2 taškai
  10. Taigi pamačiau Gruzinas sukūrė temą su savo video, tai pats sumasčiau įkelti video iš pačių geriausių laikų praleistų šiame serveryje.Tų laikų tikrai niekas nepakeis, nes tik tada nebuvo verkimų. Jeigu gaujos kovodavo tai kovodavo ginklais, o ne papeikimais. Jeigu policija mirdavo, jie grįždavo atgal, o ne bėgdavo kelti įrodymų, apie gaujinį kuris kažką ne taip padarė. Enjoy. La Raza Nation XVIII - we own this village. ___ La Raza, Mužykai - some action. ___ 310 HARMONY OAKS CRIPS - A day with squad. ___ [GreenSide.LT] Nor
    2 taškai
  11. Mano lusnele... • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Math_Weed • Kiek investicijų reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: 115.000~ • Kiek laiko reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: Apie 10 valandu. • Darbelio nuotraukos, gif'ai ar vaizdo įrašas:
    2 taškai
  12. 1.Lietuvos Rytas(Daug kas priklausys kokį pagrindinį įžaidėją nupirks.) 2.Žalgiris 3.Neptūnas,Prienai,Lietk*cenzūra* manau turi šios komandos vienodus šansus užimti šią vietą nes priklausys ne nuo žaidėjų pavardžių o nuo žaidėjų susižaidimo
    2 taškai
  13. 2 taškai
  14. Patiko ir nori daugiau ? žinai ką spausti ne glušius esi gi.
    1 taškas
  15. Šablonas: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ugne_Engu • Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė ) : Ugnė • Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu ): man 16, o gimtadienis, tai birželio 16d. • Jūsų gyvenamasis miestas: Utena • Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): ig: uggne_ ; snep: uggnea • Apibūdinkite savo charakterį: Esu savotiškai įdomi. Esu labai draugiška, mandagi, visada bendrauju. Labai nemėgstu kai mane ignorina Mėgstu pajuokauti, juodą humorą labai gerai suprantu, visada ts kalbu, nemėgstu tylėti • Kokia jūsų mėgstami
    1 taškas
  16. Sveiki! Turiu iškarto nuliūdinti, tačiau temos pavadinimas yra melagingas, tačiau manau, jog perskaitę šį blog'ą praturtėsite morališkai. Tikiuosi forumo ir serverio administracija nesupyks apie tai ką kalbėsiu, nors manau tai irgi jų moralės reikalas. Pirmiausia, noriu prisistatyti: esu Linas iš Vilniaus, dabar jau Karoliniškių m.r., man 21-eri, esu studentas, antrame kurse studijuoju transporto inžinerija, turiu mergina, gyvenu normalų gyvenimą, tačiau ne taip ir senai viskas buvo visiškai kitaip... Čia atėjau pasipasakoti kokiu žmogumu mane pavertė kompiuteris, bei būtent San Andras Multipl
    1 taškas
  17. Eligijus.

    Husky

    Sveiki, vertinam šį darbą. Atsiprašau dėl kokybės.
    1 taškas
  18. Sukurk savo svajonių namą ​Konkuras ganėtinai paprastas. Pastatyti kuo gražesnį namo interjerą ir įdėti jo nuotraukas į šią temą užpildžius anketos šabloną. Konkurse gali dalyvauti tiek paprastų namelių ant ratų ar pašiūrių savininkai, tiek vilų savininkai. Svarbiausia yra bendras interjero vaizdas ir originalumas. Prizai,​ 1 vieta: 5000 kreditų +​ 60 tune + pasirinktas skin + retas automobilis + padengtos išlaidos už visą pastatytą interjerą. 2 vieta: 2500 kreditų +​ 30 tune + pasirinktas skin + retas automobilis + padengtos išlaidos už visą pastatytą interjerą. 3 vieta: 1000 kreditų
    1 taškas
  19. SVEIKI TAI VA NORĖČIAU KAD PRABALSUOTUMĖT AR JUMS UŽ TOKIA SISTEMA VERSLU AR PRIEŠ ŠITAI PO APAČIA NUMESIU LINKA BUTU GERAI KAD TEN PASISAKYTUMĖT APIE VERSLUS SISTEMA AR JUS UŽDIRBAT AR NE KITI SAKYS IŠ TU VERSLU EINA IŠ ORO PINIGAI TAI TIE VERSLAI IR REIKALINGI KAD PINIGAI EITU JIE IŠ ORO VISAI NEINA REIKIA PRODUKCIJA PIRKTI T.T SUSIDĖVĖJIMAS DAUG KAINUOJA SUTVARKYTI IR LIKDAVO BIŠKI O DABAR KAIP NIEKO NELIEKA NET ANT VERSLO SUTVARKYMO JAI NET PO 15 NIEKAS NEPERKA TU PRODUKCIJU KA ČIA KALBĖTI APIE 20 O PO 5EUR Į SERVERY PARDUOTI NEAPSIMOKA TAI VOT NORIU KAD PASISAKYTUMĖT APIE SISTEMA GERIAU
    1 taškas
  20. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Dwayne_Martin • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Abdullah_Makarov • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  21. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Rage_Assassin • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Tommy_Vercetti • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://www.youtube.com/watch?v=R0AK-Eq_h_0&feature=youtu.be
    1 taškas
  22. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Dwayne_Martin • Kiek investicijų reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: ~100k • Kiek laiko reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: Per diena praleisdavau po 2-3valandas, taip 2dienas. • Darbelio nuotraukos, gif'ai ar vaizdo įrašas:
    1 taškas
  23. Labas. Malonu susipažinti. Linkių tau nuoširdžios sėkmes šiam projekte ! Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo: • Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas; http://greenside.lt/index.php?/topic/32453-pristatau-miss-dion/page-2#entry202180 http://greenside.lt/index.php?/topic/13079-prisistatau-panel%C4%97-vokiet%C4%97/page-11#entry202179
    1 taškas
  24. Labas. Malonu susipažinti. Linkių tau nuoširdžios sėkmes šiam projekte ! Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo: • Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas; http://greenside.lt/index.php?/topic/32453-pristatau-miss-dion/page-2#entry202180 http://greenside.lt/index.php?/topic/13079-prisistatau-panel%C4%97-vokiet%C4%97/page-11#entry202179
    1 taškas
  25. Labas. Malonu susipažinti. Linkių tau nuoširdžios sėkmes šiam projekte ! Narys baudžiamas žodiniu įspėjimu už: • Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas
    1 taškas
  26. Labas. Malonu susipažinti. Linkių tau nuoširdžios sėkmes šiam projekte ! Narys baudžiamas įspėjimu už: • Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas
    1 taškas
  27. Labas. Malonu susipažinti. Linkių tau nuoširdžios sėkmes šiam projekte ! Narys baudžiamas įspėjimu už: • Draudžiama rašyti tą patį pranešimą keliose temose, kiekvienoje temoje pranešimas turi būti skirtingai argumentuotas
    1 taškas
  28. Mielasis, vardai rašomi iš didžiosios raidės, aš Ugnė, muskatinio šampano negeriu Sekmės tau
    1 taškas
  29. Aš už, kadangi pats kartai noriu pasižėt draugo informaciją ir reikia knistis per TAB kol surandi nick.
    1 taškas
  30. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) ••• • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Egidijus_Keza • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Luis_Carter • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: EVENT trukdymas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://imgur.com/a/Er1zs
    1 taškas
  31. 2016.08.23 Atrankos rezultatai, Minde_Johnson. Apibendrinimas, ​Kaip ir minėjau, ieškojome DPP/GPP, todėl pernelyg daug dėmesio į neraštingas anketas neįdėjome. Rinkomės iš poros asmenų, kurie tiek mano, tiek Mariaus nuožiūra buvo tinkami eiti DPP pareigas. Kiekvienam iš jų davėme po užduotį. Abu kandidatai galutiniame rezultate sprendimą priėmė panašų, tik vienas galbūt užduotį išpildė geriau, o kitas blogiau, todėl taip ir nulėmė mūsų pasirinkimą. Su GPP buvo šiek tiek sudėtingiau, nes rimtų kandidatų pritrūko, todėl toliau pasitikėsime Kapelio sugebėjimais einant šias pareigas, o jei pa
    1 taškas
  32. Gerai died, tavo pasakymas man įsakymas, beje ačiū, sėkmės.
    1 taškas
  33. Bent jau man kai suaugusiam ir savo serverio turėtojui buvusiam galiu pasakyti ne kiekybėje žmonių esmė o jų kokybėje geriau 50 normalių tvarkingų žaidėjų nei iš 100 žaidėjų 50 čyterių kur griauna visą žaidimą
    1 taškas
  34. Nemanau kad apsimoka, Nieko blatno. Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo: • Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
    1 taškas
  35. Gal daugiau nebesiulyk nieko , Nes su tokiom idėjom toli nenuvažiuosi.
    1 taškas
  36. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ugne_Engu Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? :​​ nuo šiandien Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 4 - 5 metai Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : ​iš draugės ​Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : nes jis patraukė mano dėmesį savo turimais darbais, bei draugišku kolektyvu. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, viskas buvo gerai ! Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi? :​ Medki
    1 taškas
  37. Na, man tie košmarai juokingi būna Atsikeli ir sakai, **** kokią xujnia čia sapnavau.
    1 taškas
  38. nebus taip,kad koks nors baubas pagrobs miegant?
    1 taškas
  39. http://greenside.lt/index.php?/topic/32952-egidijus-bumeris-u%C5%BEblokavo-simis-greenside/#entry195960Sėkmes.
    1 taškas
  40. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį :Pablo_Bandit 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė nusižengė taisyklėms :pamatysit nuotraukoje 3. Priežastis,kodėl žaidėją turėtume užtildyti :įžeidinėjimai 4. Įrodymai , kaip žaidėjas nusikalto :
    1 taškas
  41. Įsižeidei ar kas ? Nieko blogo čia nematau, nei ką pašiepiau nei pažeminau. Dar tu nori, kad tave gerbčiau, kai pats tokias nesamones dirbi
    1 taškas
  42. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mantas_Adomaitis • Kiek investicijų reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: 300 000€ - 400 000€ • Kiek laiko reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: 9 dienas (dalinai redaguota nuo pirmo įkėlimo) • Darbelio nuotraukos, gif'ai ar vaizdo įrašas: Mano vila nuolatos atrakinta, todėl galite apžiūrėti interjerą betkada, žaidime išvaizda daug malonesnė! Vilos id: 225
    1 taškas
  43. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tadas_Chill • Kiek investicijų reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: ~500-550k • Kiek laiko reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: Kažkur apie 13 dienų. • Darbelio nuotraukos, gif'ai ar vaizdo įrašas:
    1 taškas
  44. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mantvis_Daedo • Kiek investicijų reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: 500.000 Eur ~ • Kiek laiko reikalavo jūsų interjero įrengimo darbai?: 2 dienas. • Darbelio nuotraukos, gif'ai ar vaizdo įrašas: VIDEO P.S Ačiū Frankiui už montažą, kitiems kurie prisidėjo prie mano interjėro paramos tay : Capelis, Inkas, Orangas, Čilas, Cleme, Jacas, Parkurui, Džioniuj Sveet. Pakeičiau interjėra šiek tiek. Prašau peržiūrėkite visi !
    1 taškas
  45. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją : Dvl_Gang 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą : Ernestas_Honda 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas : įžeidinėjimai 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą : http://www.part.lt/img/e6f201af2737801448a7fd6aa7fb0bac362.png 5. Įrodymai , kad užtildėte žaidėją (Būtina) : http://www.part.lt/img/8c236c6b52c3311441d1daabbbf869bb511.png
    1 taškas
  46. 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime : Serveryje nežaidžiu. Dalyvavau tik testavimuose prieš serverio startą. Jei kažkam maišo, jog keliu darbus čia - praneškit. 2. Kiek laiko maždaug skiriate šiam darbui : Apie savaitę, įskaitant ir tekstūras. 3. Jūsų kontaktiniai duomenys : To tikrai jums neprireiks. 4. Šioks toks komentaras apie darbą : Pavadinimas pasiskolintas iš ankstesnių GTA žaidimo dalių. Jei kam įdomu : http://gta.wikia.com/wiki/Tarbrush_Caf%C3%A9 5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas) http://imgur.com/a/kq0jv Už tekstūrų pakeitimą, patarimus didelis did
    1 taškas
  47. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį :Pablo_Bandit 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė nusižengė taisyklėms :Hero_Fly 3. Priežastis,kodėl žaidėją turėtume užtildyti :Nu keikiasi ižeidinėja manau galima ir mandagiau bendrauti 4. Įrodymai , kaip žaidėjas nusikalto :
    1 taškas
  48. Šitas geras, laukiu unban, sėkmės toliau gaudant.
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.