Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2017.01.16 visose vietose

  1. SuperGames.LT (5) pakvietimų giveaway Esu SG narys nuo 2012 metų, man atrodo per metus gauni 1 pakvietima, nesijungiau 6 metus tai nemažai pakvietimų turiu, kadangi aš turiu jau savo tai sakau reik atiduot nes čia dar kažkas pardavinėja, laimėtoju bus viso 5 ir kiekvienas gaus po pakvietima patinka spausti nebutina vistiek man acc ilgiau 7d nelaiko Kaip reikia dalyvauti?: Komentaruose parašyti: #furistubutzjbs, ir apačioj parašyti norima nick ir email nesižaisiu su tuo giveaway ir šnd 22:00 išrinksiu pora laimetoju
    6 taškai
  2. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Nico'Moretti • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Georgio_Armani • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Nelegaliai padidino fūrai kw skaičių. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://www.youtube.com/watch?v=C0R8VPUvvnA&feature=youtu.be
    5 taškai
  3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Kenny_Mccarty 2. Kokio tipo yra ši modifikacija? [ENB, ginklai, automobiliai, skin, HUD, kita]?: Ginklai 3. Ar modifikacija kurta jūsų ar rasta internete?: Rasta 4. Komentaras apie modifikaciją [nebūtina]?: Didžioji dalis šių ginklų mod'ų, bus visiškai identiški CS:GO ginklams. 5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas)?: Apačiau 6. Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda?: Apačiau _____________________________________ AK-47 Išvaizda Atsiuntimo nuoroda http://www89.zippyshare.com/v/bupZ9Gek/file.html _______________________________
    4 taškai
  4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Dvl_Gang • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Matthew_Bennett • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: žudo sienas arba cyt ( gerai isiziurejus gali pastebet ir dar antistuna ) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : pirms antrs pastaba pirmokams, ziureti 0.25 arba 0.5 greiciu xdd kur slepsimes nuo audros jeigu benetis visas sienas issaudys iks d juoko puota aj cia dar prie visko, 0.5 greiciu tipa sauda i zmogu poto i kareivi "siaip" :DDDD cia jau tocnai, no atmaz gali vairuo
    4 taškai
  5. ka cia metai isp nori kad mano klasiokai tave su renimacija supazindintu, bet beled benetis taip pasielgtu cytinti nu baisu neturiu ka parasyti neturiu komentaru......... AI TURIU BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN PRIIMTA PRIIMTA PRIIMTA ANKETA TVARKINGA BAN BAN NA JEI NORITE MANO TIKROS NUOMONES SPAUSKITE SPOILER Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo: • Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
    4 taškai
  6. -Kenny`

    .avatars gallery.

    automobiliai tigrai random p.s: netilpo viskas kuriant temą, todėl pratęsiau galeriją į pranešimus, tikiuosi suprasit ir nebausit, moderatoriai.
    4 taškai
  7. -Kenny`

    .avatars gallery.

    belandžiodamas pro įvairius folderius esančius mano kompiuteryje, atradau įvairių avatarų. jie yra seni, gali būti ir matytų, ir nematytų, tiesiog noriu pasidalinti galerija, kurią esu sukaupęs nuo anksčiau merginos vaikinai komentuokit, argumentuokit, <huah>
    3 taškai
  8. Labas rytas, laba diena, labas vakaras, neįsivaizduoju kokiu paros laiku skaitysite šį atsiliepimą, tai parašysiu viską viename. Rašau atsiliepimą, kad naujokai suprastu kaip čia yra smagu bei visai kitoks požiūris į aplinką. „GreenSide“(liet. Žalioji pusė) - du junginiai, devynios raidės, nuo šio pavadinimo įmanoma pagalvoti, kad tai modernumo lygis lietuvių SA:MP eroje. Nenoriu tuščiažodžiauti, eikime prie reikalo. Nenuostabu, kad serveryje gali pamatyti daug senbūvių žaidžiančių nuo starto pradžios, nes čia susikuria tikrai nuostabi atmosfera ir galima praleisti savo laisvo laiką. Kodėl pas
    3 taškai
  9. Nieko nelaukdamas ir paskelbęs vieno konkurso pabaigą skelbiu kito konkurso pradžią! Prizai dalyvaujantiems. 1vt - 3 tdėžes arba BONUS žaidimas 2vt - 2 tdėžes 3vt - 1 tdėže Norint dalyvaut į komentarus parašot savo V_P ir skaičių nuo 1 iki 80. Konkurso laimėtojus išrinksiu 01.19d arba surinkus 80 dalyvių. BONUS žaidimas : 1 vietos laimėtojui pasirinkus BONUS žaidimą vietoj 3-jų tdėžių šis pasirinks vieną iš dviejų variantų - skaičius mažesnis už 20, skaičius didesnis už 20, pasirinkus pvz pirmą variantą per random.org ridensiu skaičius nuo 0 iki 40, jei iškris maž
    3 taškai
  10. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: And_Morello • Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė ) : Valentinas, "šlanga" mane retkarčiais pavadina keletas draugų. • Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu ):2000.02.20 - gražiai atrodanti gimimo data, kaip ir asmens kodas. • Jūsų gyvenamasis miestas: Kauno Raj. • Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Skype: valentas553711 Fb: Valentinas Bakanas • Apibūdinkite savo charakterį: Ehh, esu bendraujantis, aktyvus ir veikiantis jaunuolis, viskuo domiuosi, patinka auditorijos dėmesys, pokštai vietoje ir laiku. Mėgs
    2 taškai
  11. Labai ilgas laikas praleistas neturiningai. Ilgos paieškos, kur apsistoti kaip žaidėju, mėgautis šiuo virtualiu žaidimu, kurį žaidžiu be galo ilgą laiką, atrodė, beprasmės ir bevaisės. Vieną akimirką maniau, jog šis žaidimas nebeturi jokios prasmės, ir nieko naujo bei įdomaus nebėra. Tačiau šis vakaras buvo toks įdomus, kurį pasižadėjau sau puoselėti bei prisiminti ilgam. Išvydęs įvairiausias šio projekto reklamas „skype“ programoje, kurioje nesilankiau jau ilgą laiką, nekreipiau per daug dėmesio, nes užantyje turėjau tai, jog čia kadaise žaisdavo po dvidešimt žaidėjų, o mano nuomone, ne vien
    2 taškai
  12. • Fūristai dirba • Reikia mašinos? eik į salona ir užsisakyk! Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo: • Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
    2 taškai
  13. krc nezinau ka daryt palaggino, susoviau i siena ir nusiime hp mentui kazkokia nesamone bugai
    2 taškai
  14. Plačiau argumentuok pastabas, noriu žinoti savo klaidas.
    2 taškai
  15. Iš pavadinimo "Luxus", tikriausiai, mintyse kilo asociacijos su marke Lexus, arba prabanga (angl. luxury, luxe). Tai reiškia jog prekinis ženklas "Luxus" garantuoja tik kokybišką pasiūlą reikliausiems klientams. Salono transporto kainos derinamos pagal transporto tune retumą, unikalumą. Kuo transporto tune retesnė, pilnesnė, gražiau suderinta, akiai patrauklesnė - tai tokia savaime bus ryškiai brangesnė, tačiau kaina atitiktų tai kiek dėžių tektų įsigyti jog gautumte kažką panašaus. O pagrindinis kainų rodiklis yra grindžiamas šioje temoje pateikta informacija. Kaip jau suprantate
    1 taškas
  16. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Matt'Guetta • Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė ) : Lukas (Gomez'as - Lukšė) • Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu ): 16, Rugpjūčio 8 dieną • Jūsų gyvenamasis miestas: Lietuvoje - Šiauliai(Kuršėnai), UK - (Great Yarmouth ; Hereford) • Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Snapchat/Facebook/Instagram - gomezyolo ; Lukas Gomez ; yololukas_ . • Apibūdinkite savo charakterį: Esu žmogutis paprastas, kaip ir visi kiti, bet jeigu reikia galiu būti ir g
    1 taškas
  17. ​Sveiki Greenside tauta , norėjau jūsų nuomonės kaip nupiešiau šį dizainą parašau kritikuokit ir sakykit savo nuomones , nes už kelių dienų norėčiau pradėti koduoti , nes noriu būti pasibaigęs dizainą/ Šis dizainas nėra jokia reklama tokio tinklapio net nėra , jis susijęs su "ONLINE FILMAIS". Rašykit kiek iš kiek duodat čia yra mano pirmas Dizaino darbas .
    1 taškas
  18. Laba visiems, nežinau kurio paros metų jus skaitote, nežinau ar jums išvis aktualu tai ką skaitote, tačiau aš grįžau ir šiandien - sukursiu nauja pamoką, pamoka kuri pravers kiekvienam iš jūsų. Daugumai kyla klausimų, kaip gi pagreitinti kompiuterį jeigu jis medis, kaip atsilaisvinti vietos jeigu mano SSD yra pilnut pilnutėlis arba šiaip per daug bereikalingai užimtos vietos, na ir daugelis kitų klausimų. Šiandien jums pabandysiu padėti išspręsti šias problemas, todėl mažiau tuščiažodžiaukim ir pradėkim darbą. 1. Pirmieji žingsniai, papraščiausi visiems puikiai žinomi bet nepraščiausi.... Pi
    1 taškas
  19. Iš pradžių jis buvo paplatintas kai dar nebuvo pilnai baigtas, tačiau dėka youtube buvo nuimtas garso takelis ir spėjau nuimti. Šį video peržiūrėjo vos 40 žmonių arba mažiau. Dabar 2017 m. aš jį jums gražinu. 1080p60 http://dai.ly/x4kcjmu
    1 taškas
  20. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Valis_Kent • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Arnas_Ice • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: čytinima, inv • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://youtu.be/X0-pfBIpsRA
    1 taškas
  21. Džeko užsakymų Arianna Grande
    1 taškas
  22. Rip bicai 2017-01-15. Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo: • Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
    1 taškas
  23. Sv. Malonu. Furu daugiau neapversk,dq
    1 taškas
  24. Dvl Gang

    Pristatau And_Morello

    Sveikutis, kartu gimtadienius švesim, tik aš porą metelių didesnį
    1 taškas
  25. Dvl Gang

    Pristatau Aka_Gang

    Nu zdarova pacanas, šiaip būčiau nesifotkines, jei nebūtum pasakęs, kad prisistatymui reikia
    1 taškas
  26. Atsiprašau, kad rašau, bet - http://www.part.lt/img/6cd92a6a17d79f8eb28f6456249336e5435.png Nenoriu nieko versti ir pan, bet visi esame lygūs. Narys įspėtas žodiniu forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo: • Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
    1 taškas
  27. 1 taškas
  28. „Skoniui draugų nėra“. Na, man daug gražiau atrodo šios modifikacijos, negu originalūs GTA ginklai, todėl naudoju tą, ką noriu. Laisva Lietuva.
    1 taškas
  29. Na, jeigu tau čia viena modifikacija, tai nežinau.
    1 taškas
  30. Russo

    S'Russo Galerija.

    Салам пацанам
    1 taškas
  31. Sveikiname Ronce_Run laimėjus šį giveaway. Sėkmės direktoriavime, bičas. Neišmesk tik mano visų medikų
    1 taškas
  32. Perkelk foto nes dabar neveikia. [NO ĮSP]
    1 taškas
  33. Svečias

    Modifikacijų krautuvėlė

    https://www.mediafire.com/?qebpvw6p3s5v3ew http://www.gtaall.com/gta-san-andreas/mods/54488-snow-mod.html http://greenside.lt/index.php?/topic/27483-shw-norte%C3%B1os-xiv/ http://www.mediafire.com/file/ld8e2ckth72e312/Dizz+HUD.zip http://www.mediafire.com/file/6eac3ep2ofmd08e/graffiti.RAR https://www.mediafire.com/?2aiyyrsmc3q2m01
    1 taškas
  34. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Dvl_Gang • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Rytis_Topsas • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: čytinimas ( teleportas ) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  35. 1 taškas
  36. And_Miami

    Apgavo Alvydas_Bmw

    1) Jūsų Vardas_Pavardė:And_Miami 2) Žaidėjo, kuris jumis apgavo Vardas_Pavardė:Alvydas_Bmw 3) Tiksli data ir laikas kada buvote apgautas:2016-06-16 4) Detalus apgavystės aprašymas su įrodymais(nuotraukos, video medžiaga):Nu žodžiu gavau /sms servyje nuo Alvydas_Bmw jis prisistatė kad esas Alvydas_Audine kuri as gan gerai pažystu,pradėjo skūstis, kad va tipo gryžo žaisti,bet iš jo viska atėmė, namus, pinigus ir pnš sako gali paskolinti 5milijonus ant pasiekimo,nu išpirmo nelabai norėjau duoti bet jis ten trynėsi prie manes gal savaite nu ir galvoju dzin duosiu,daviau ir atsijungė. http:/
    1 taškas
  37. Rinkimai nebuvo sudėtingi, nes tikrinant kiekvieną kandidatą aiškiai išsiskirdavo kažkuris vienas savo teigiamais arba neigiamais bruožais. Daugiausiai dėmesio skyrėme žaidėjų aktyvumo tikrinimui ir nuo kada žaidėjas pradėjo žaisti serveryje. Būtent pagal šiuos pagrindinius kriterijus ir išrinkome prižiūrėtojus. Pirmieji tvarkos prižiūrėtojai, Visi keturi išrinkti tvarkos prižiūrėtojai privalo susisiekti su manimi ir duoti man savo kontaktus, Arnas_Bulson ••• Lukas_Fanta •• White_Orange •• Sabas_Brown • Mažai trūko, Jeigu dabartiniai išrinkti prižiūrėtojai nepateisins mano lūk
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.