Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2017.03.04 visose vietose

  1. Nežinau nuo ko pradėt. Nuo įžangos, kad tai, ką čia parašysiu nebus bandymas pataikauti kitiems ? Galbūt nepatiks savininkams ar dar kažkam tai ką išsakysiu ir bus panaikinta tema, o aš išbanintas ? Nebus tikiuosi, turiu teisę išsakyti savo nuomonę apie viską būtent šitoje skiltyje. Kam nepatinka išgirst neigiamos nuomonės, kritikos - piskit naxuj iš čia iškart. Taip pat pasakau, kad tikrai nebūsiu pats maloniausias čia ir sakysiu kaip viskas yra. Kas nesat pasiruošę skaityt ilgo teksto, išjunkit šitą temą. Nu tai pradedam iš eilės.. Nuo praeities ? Nežinau kiek čia tą praeitį apra
    5 taškai
  2. ka tu šneki žmoguti koks dar čytas nesuprantu fix kar tai jau yra čytinimas dfgg nesuprantu neturi ka veikti tu ? or somting comon buk paprastesnis neižvelg šudo kur jo nera .
    4 taškai
  3. Tuz_King

    UnBan Tuz_King

    • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tuz_King • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Pacan_Marozas • Už ką buvote užblokuotas ?: Čytinimas • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
    4 taškai
  4. Tuz_King

    UnBan Tuz_King

    Pateik daugiau yrodimu kad aš čytas e Seni :DD kur sobas kur parodyk Wtf ka tu šneki .. palevas turečiau dar db bučiau banne o db wps freee nesuprantu aš tokiu adminestratoriu kad pasigydai masina bann gauni wtf ?
    4 taškai
  5. nesupratau šitame video nieko kodel tu galvoji kad be komandu viena kart fix masina buvo pažiek pats video vps nieko itartino nera čia + Vipas esu kur ižvelgi čytus man truksta daugiau yrodimu
    4 taškai
  6. Niekada negalvojau kad tai yra Serverio kaidu išnaudojimas, ir kaip gali žinoti aš tyčia tai darau arne idomus žmones esat tam gside visi bando ižvelgti čyta,bugeri,apgavika,reklameri, ir seip visokiuu šudu . Jeigu aina daryti /padmins ir /ats beipogi /nd tai cia nera serverio klaida jeigu butu klaida , nebutu nei/padmins nei /ats nei /nd mastyk ka sneki ir už ka banini bučiau sukes ka rimčiau pagal Serverio klaidu isnaudojima tai jo pvz alga bugine ar xp jo nieko nesakau . o čia Freeban .
    3 taškai
  7. Svečias

    Ieškau HUD

    http://www93.zippyshare.com/v/JfqIRk8S/file.html
    2 taškai
  8. Verkšlenat dėl tokių šūdniekių, nežaidėt tuo metu kai servery sedėdavo po 5-10 *cenzūra*ių. Asmeniškai man, dar geriau kai žaidėjų skaičius laikosi ties šimtuku, niekas nepergrūsta, ne tiek naujokų, kitų vaikų priėjusių ir pnš.. Jau geriau pasedėti serve su 80 žmonių negu su 200, kai pusė iš jų doneiterių/verksnių ir kt.. Vien dėl ko su tavimi sutinku - gaujos. Gaujos visada buvo šio servo varikliukas,
    2 taškai
  9. Frankis_Buggatiz

    1 taškas
  10. Kenshin_Yona

    Ieškau HUD

    į modėls papke
    1 taškas
  11. tavo role tai vofka, pabaigei profke, stumdai magus
    1 taškas
  12. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Vycka_Flex • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Star_Boy • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  13. 1 taškas
  14. Sps, brat Gero naudojimo Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo: • Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
    1 taškas
  15. Karolis_Extazy

    1 taškas
  16. Haha, džiugu girdėt Sekmės ir tau
    1 taškas
  17. Norėčiau su šituo kentų į dm nueit, PM kada galėsi. Video editas super, gal kada kreipsiuos man reiks
    1 taškas
  18. Tuz_King

    Emigruoju. Tuz_King

    Emigracija tai kai kiekvienas serverio naujokas užpildęs žemiau pateiktą anketos šabloną gali gauti paramą, kurios pagalba galės lengviau įsilieti į žaidimą ir lengviau pasiekti savo norimus tikslus. Jūsų pateikta informacija mums yra labai svarbi, nes tik jūsų pagalba mes galime tapti geresniu projektu ir pritraukti dar daugiau žmonių užsukti ir galbūt pasilikti mūsų SA-MP serveryje. Anketos šabloną būtina užpildyti ir pateikti naujoje temoje. ► Užpildžius žemiau pateiktą anketos šabloną naujokui suteikiama parama yra: Laikinas VIP 7 dienoms. 500 XP (Server
    1 taškas
  19. Nedžiuginat jus manęs su tokiais bereikšmiais papeikimais, reikėjo geriau kokį anekdotą parašyt.
    1 taškas
  20. zdrv,kažkaip jau matau niekas nebekelia tu skinų į ls-rp forumą nes jau atgyveno jie radau vieno čiuvo kuris releasino savo skin packa,gal ir kiti matyti kiti ne imkit.
    1 taškas
  21. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Michael_Pacano 2. Kokio tipo yra ši modifikacija? [ENB, ginklai, automobiliai, skin, HUD, kita]?: Įvairios 3. Ar modifikacija kurta jūsų ar rasta internete?: Nekurta, bet nuotraukos darytos mano. 4. Komentaras apie modifikaciją [nebūtina]?: 5. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas)?: Apačioje 6. Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda?: Apačioje Sveiki, kadangi pradėjau žaisti Greenside.lt serveryje pagalvojau, kad reikia pasidalinti savo naudojamomis modifikacijomis. Šias modifikacijas turbūt esate matę kito serverio forume, kuriame žaidžiau ilgą lai
    1 taškas
  22. Direktorius tokiu atvėju turejo suteikt galimybę visiem sugrįžt į atranką, dar geriau - perkelti ją į kokį nors interjerą, kad ne itin gyvenime pasisekusiems čyteriams būtų sunkiau kenkti, tačiau tęsti atranką su likusiais, nuo čyterio nenukentėjusiais, kandidatais - tikrai ne geriausias variantas, pradžiai pirmas ir paskutinis žodinis įspėjimas, tikiuosi to pakaks.
    1 taškas
  23. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Erikas_Wait • Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :Ronce_Run • Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?:Mediku • Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:Buvo atranka cyteriai nesiojio paskui isoro parase atranka baigta Vyksta Analize • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:Is Oro Baige Atranka Ir Jos Neperkele Kitai Dienai Del Cyteriu • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :http://www.part.lt/perziura/d076b551c762d0adaf8cecbda1217597211.png
    1 taškas
  24. Manau turėtų daug kam patikt šis modpackas skirtas low-pc, aš pasiemiau tik efektus, tačiau kitiems gal patiks kažkas kitas :] dl - https://www.upload.ee/files/6231410/Zay_s_Low_End.rar.html
    1 taškas
  25. Rokas

    Pavyzdys,

    Temos pavadinimas privalo būti aiškus, pavyzdžiui „Vardas_Pavarde prašo paramos“. Šiuo atveju būtų „Mafijos_Tevas prašo paramos“. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mafijos_Tevas Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: Jūsų tekstas nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: Jūsų tekstas nuo kada esate SA-MP serverių žaidėjas. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: Jūsų tekstas iš kur sužinojote apie mūsų SA-MP serverį. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: Jūsų tekstas dėl kokių priežasčių pasirin
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.