Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2017.03.10 visose vietose

  1. Yo, sveiki, draugui reik pagalbos, tai darau pinigų bei transporto priemonių giveaway. Laimėtoją išrinksiu random.org pagalba, kiekvienas žmogus, užpildęs anketą gaus savo skaičiuką ( pvz petras_petraitis užpildė pirmas, tai jo skaičius bus 1 ir t.t.), nugalėtojus paskelbsi maždaug po savaitės, galbūt greičiau. SĖKMĖS! Prizai 300k vienam žmogui/100k trims žmonėms/50k šešiems žmonėms ( bus nuspręsta apklausoje ) Mašinos: landstalker, majestic, uranus, PCJ-600. NORINT PATEKTI Į GIVEAWAY, TURITE: 1. Užprenumeruoti šį youtube kanalą - https://www.youtube.com/channe
    5 taškai
  2. na ką, iš senu taksi archyvu atradau videka kuri surekordinau beveik prieš mėnesį, žinoma abu poto buvo nubausti įspėjimais bet juoko dozė buvo didelė, čia jau galas. Mantas Polikonas prieš Tada Puca .
    4 taškai
  3. Taigi sveiki, visi nusprendžiau padovanoti, savo maišina, nes užimą vietą garaže. Taigi, ką jums reikės padaryti, užpildyti anketą, pasirinkti sakičiuka nuo 1 iki 50, jei sakičiukai kartosis, laimės tas kuris, buvo pirmas parasės sakičiuką. Mašinos markė Alfa rida apie 1km :D, keista ane :D, todėl ir ją dovanojų. Mašinos nuotrauką http://www.part.lt/perziura/82120736ede3a5cfcaba5c8603b9f207475.png , nugalėtojas bus renkamas 2017-03-11 ryto metu., rinksiu kitu metu 2017-03-13 vakaro metu, nes mažai dalyvaują žmonių. Limėtojas jau čia jis Jeremy_Santos pasveikinkime ji!!! Jer
    4 taškai
  4. 2 taškai
  5. Bruno_Linn

    mntll art gallery.

    tokio tipo darbus darau po gan ilgos pertraukos, todėl.. tikrai nelaikau savęs PRO... norėčiau išgirst ir kritikos, kadangi žinau, kad jos tikrai bus.. kiekvieno parašo renderio link'as po parašu. kas kažkiek tai laiko atnaujinsiu ;3 http://i.imgur.com/EsXimtl.jpg http://i.imgur.com/rzA1TEv.png http://i.imgur.com/pGFEJq1.png
    1 taškas
  6. Sukursiu šią temą, tiems, kurie man p.m. rašo dėl avatarų, t.t. Kainoraštis Avataras nuo 50k Parašas nuo 30k Priderinimas nuo 50k (Kainos dalinai surinktos iš patirties, sudėtingumo ir užsakymų būtent šiam serveryje dažnumo.) Užsisakyti galite arba komentare išdėstę tikslaiai ko norit arba žinute į pm, jei bus laisvos vietos. Pavyzdžių nemanau, jog reikia, kas užsisakinėja, tas jau manau žino mano darbų kokybę. - Mantas.
    1 taškas
  7. Rokas

    Gero savaitgalio!

    Gero savaitgalio!
    1 taškas
  8. Frankis_Buggatiz

    tam reklameriui nupūst

    tam reklameriui nupūst
    1 taškas
  9. Jusų V_P serveryje: Kevin_Connor. Trumpai apie jumis 4 sakiniai: Zdare visu pirma. Nu ką veiksiu su šita tačka? Tai atsakymas čiešinsiu katcytces. Varysiu dm. Ar saugosite masiną: Tai saliubomu. Jusų nuomonė apie mane (2-4 sakiniai) Nu ką žinau. Pohui toks čiuvelis. Kaula lošiam kartu. Karoče rep. Jūsų skaičiukas: 13.
    1 taškas
  10. Žaidėjas sėkmingai užblokuotas.
    1 taškas
  11. geresnis tai mano,sitie tai net nesupranta is kur saudo ;DD
    1 taškas
  12. [ #3 ] naujieji avatarai ( tiesiai iš kepyklos )
    1 taškas
  13. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: And_Miami • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mano pasiulymas būtų toks, kad padaryti taip, kad būtų galima pasidėti skin aprangas i namus, nusipirkus spinta ir ten pasidėti skin aprangas, pradžiai padaryti kokius 2,3 slotus, vėliau galima būtų pirkti slotus už kreditus, tada nereikėtų visų skin laikyti prie saves, nes jeigu turi visus 5 skin ir dar pamatai tau patinkanti skin ir nori nusipirkti arba dar atidarinėti skin dėžes turi skinus persimesdinėti ant kitų acc ar panašiai, tai mano nuomone įrengti spintas namuose būtų patogiau visiems. • Kuo jūsų p
    1 taškas
  14. Sveikas, geras prisistatymas, tik kaip tau gali būti 13, jei gimtadienis 2004.06.15?
    1 taškas
  15. Sveikas atvykęs į šitą serverį! Aišku, puiku, jog nusprendei čia pradėti žaist.
    1 taškas
  16. Sveikas,Tauragini malonu matyti prisistatymą,sekmės realybėje ir žaidime
    1 taškas
  17. Sukūriau kelis avatarus, profilio priderinimus, jų neturintiems lankytojams. Profilio priderinimai (Jie yra 1200x200 todėl jeigu norite pamatyti jų pilną kokybę spustelėkite) Avatarai - Mantas_Adomaitis.
    1 taškas
  18. Jis nėra toli gražu išbaigtas kiek Pofkos, bet man užėjo noras sukūrt kažką, ko dar neesu bandęs.
    1 taškas
  19. Sveiki, skelbiu konkurso dalyvių sąrašą. 1. Marius_Mallboro 2. Sit_Down 3. Mantas_Dzonson 4. Domantas_Slaps 5. Lukas_Morreto 6. Mc_Olandas (Skrajojantis_Olandas) 7. Jeremy_Santos 8. Raima_Bandit 9. Reffex_White 10. Mc_Di 11. Derrick_West 12. Elena_Pavaruoti 13. Žukas 14. Kadetas_Kappa 15. Garen_molotkow 16. Henrikaso_Drift 17. Arnas_Classic 18. Ignas_Power 19. Aka Gang 20. Donatas_Tusinukas 21. Iuhan_Ksip 22. Pukuotas_Meskinas 23. Gvidas_Zemaitis Jei kam nepatogu jų vieta eilėje, parašykit man A.Ž. Registruotis visdar galima iki 19
    1 taškas
  20. 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Žukas 2. Ar sutinkate su visomis taisyklėmis ir reikalavimais ?: Taip 3. Jūsų išsirinkta daina:
    1 taškas
  21. Parduodami namai - 0Ruošiami pardavimui - 0
    1 taškas
  22. Po ilgo laiko tarpo CP maratonas pagaliau baigtas! Nors dalyvavo mažiau žmonių, negu tikėjomes, tačiau visumoje event'as pavykęs. Ačiū Egidijus_Keza už didelę pagalbą rengiant event'us. 1vt. Tadas_Chill. 2vt. Matthew_Bennett. 3vt. Edvis_Šrekas.
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.