Jump to content
Kada ir kokiais atvejais žaidėjai yra blokuojami už „c-bug“? ×

Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2017.03.28 visose vietose

 1. 8 taškai
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mister_Crime • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kuo daugiau produkcijos turėtum, tuo aukščiau pardavimo liste tupėtum. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Šiuo metu gali prikaupti milijonus produkcijos ir vistiek iš tavęs niekas nepirks, nes sąraše tiesiog niekas nemato. Rūšiuojant pagal produkcijos kiekį sąrašas bus daug sąžiningesnis nei yra dabar. Ai ir dar sąrašas tvarkingiau atrodys :).
 2. 3 taškai
  Matt_Frost

  Matt_Guetta repuoja!

  Nu gerai tu čia varai, sėkmės, dar parepuok daugiau, visai patiko.
 3. 3 taškai
  Labai neblogos modifikacijos, priglausiu kelias į kolekciją, didelis dėkui tau, Lukai.
 4. 3 taškai
  Matt_Frost

  BMW E60 M5

  Labai gražuus bambalioks, paiimsiu.
 5. 3 taškai
  Matt_Frost

  Greenside.lt atributika

  Gražūs darbeliai, daugiau tokių.
 6. 3 taškai
  Rokas

  Mobili tinklalapio versija,

  Mobili tinklalapio versija, Sutvarkyta ir nuo šiol visiems prieinama mobili tinklalapio versija! Tai reiškia, jog tiek ant mobilių telefonų, tiek ant planšečių tinklalapio dizainas prisitaikys ir bus labiau optimizuotas norint pasiekti mus bet kur ir bet kada ir su mažesniais resursais! Taip pat sutvarkytos įvairios, smulkios pagrindinio dizaino klaidos, kurias radome per visą tą laiką. Didelis AČIŪ Evaldas L. už investuotą laiką ir kantrybę, nes jos tikrai reikia dirbant su mumis, kadangi mes norime kuo geresnio ir kokybiškesnio produktu Jums! Tai ne pirmas ir ne paskutinis tinklalapio atnaujinimas. Nuolatos siekiame tobulėti ne tik serveryje, bet ir tinklalapyje, todėl jau artimiausiu metu pasistengsime nudžiuginti niekur nematytomis idėjomis, kurios turėtų versti dar smagiau jaustis ir diskutuoti mūsų tinklalapyje! Greenside administracija 2017, kovo 26d.
 7. 3 taškai
  Matt_Frost

  Mobili tinklalapio versija,

  Visai neblogai, tik reikėtų šiektiek dalykų pridėt, neminėsiu, o viskas kita yra šaunu!
 8. 2 taškai
  Ryan_Murray

  Avarijos idėja

  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ryan_Murray • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Padarius avariją ir stipriai susitrenkus mašinomis su kitu žaidėju, avarijos dalyviai būtų sušaldomi kokioms nors dviems minutėms ir automatiškai policijos pareigūnams ir medikams į raciją praneštų, jog įvyko avarija, yra nukentėjusių ir t.t. Atvykę medikai turėtų atgaivinti avarijos dalyvius su komanda /atgaivinti, o pareigūnai turėtų įvertinti situaciją ir bausti atitinkamai. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Galbūt kiek nors pagyvintų žaidimą, gana realistiška idėja. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
 9. 2 taškai
  Juozas Torreto

  Unban Juozas Torreto

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Juozas Torreto • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Lukas Five • Už ką buvote užblokuotas ?: Cytinimas • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
 10. 2 taškai
  Už ši įdėja sukels daugiau patogumo žaidėjams.
 11. 2 taškai
  Pofka_Salivop

  Avarijos idėja

  Idėja gera, ir net labai. Bet yra vienas dalykas su šiuo projektu, dauguma sako jog "projektas yra GRP o ne RP, tad jokių RP idėjų, sistemų, tvarkos negali būti"(citata). Tačiau nepaisant jų nuomonės, čia turi būti tvarka, ir turi būti realistiškos (dalinai) sistemos. Esu pilnai už. P.s. Už specialų avarijos sukėlimą vairuotojai yra baudžiami - žodiniu perspėjimu arba įtarimu (star).
 12. 1 taškas
  Mantas Adomaitis

  Greenside.lt atributika

  Čia saugomi daugmaž visi mano kūrti darbai šiam projektui, kuriuos gali naudoti kiekvienas lankytojas. Parašai darbams Nauja! Atnaujinta: 2017.01.26 Kiti parašai Atnaujinta: 2015.12.10 GIF parašai Atnaujinta: 2015.12.10 Parašai gaujoms/klubams Atnaujinta: 2015.12.10 Profilio priderinimai Nauja! Atnaujinta: 2017.01.26 Darbalaukiai Atnaujinta: 2015.12.10 Avatarai Nauja! Atnaujinta: 2017.01.26 - Mantas_Adomaitis.
 13. 1 taškas
  Mantvis Daedo

  OFFICE interior

  DELETE
 14. 1 taškas
  Darius_Ragen

  Matt_Guetta repuoja!

  Na ir prajuokinai mane,ačiū tau,kad pasiryžai būti serverio klounu.
 15. 1 taškas
  Johnny Mangano

  Matt_Guetta repuoja!

  Repuoji geriau už Maksą, mldc. Jau jau jau.. Neblogai.
 16. 1 taškas
  Cleme Tean

  Avarijos idėja

  Tavo gyvenimas nelogiškas. Galėtų ir įgyvendinti, bet kažkiek reikėtų pakoreguoti.
 17. 1 taškas
  Vycka_Flex

  Unban Juozas Torreto

  Atblokuotas.
 18. 1 taškas
  Bye Ronce. You was my favorite director. You give me P letter in AFK channel, I forget it. Kenshin has been and will be an idiot.
 19. 1 taškas
  Rob_Winston

  Gražinkite vartotoją Arnas_Classic

  Sakiau kad tu vieną syki prisiscaminsi... Nebepadės Ir tu man melavai jog Arturkė_Weed yra Nedas_Avatar acc... Nors pačio Nedo klausiau sakė ne... O tu jam tą namą atidavei... :DD
 20. 1 taškas
  Matt_Lenstone

  OFFICE interior

  Gražiai gal kažkiek ir užkliuvo už akies kitos detalės bet visgi neblogai sakyčiau.
 21. 1 taškas
  Matt_Lenstone

  [Dalinuosi] gan gražiu ENB.

  Žiauriai geras enb, bet gaila nepaveš pc.
 22. 1 taškas
  Matt_Lenstone

  [LQ] SASD Automobiliai.

  Neblogi visai tokie gal ir paiimsiu, dėkui.
 23. 1 taškas
  Ema_And

  Pasiulimu skilties anketa.

  Manau, jog nereikia daugiau teleportų, nes jų yra pakankamai (vip stotelės, admin komandos). Tam yra skirtos transporto priemonės, kuriomis galima pasiekti tam tikrą vietą, jeigu žaidėjai pradės dar dažniau naudoti teleportus, žaisti bus neįdomu.
 24. 1 taškas
  Matt_Lenstone

  Avarijos idėja

  Už įdėja įdomi, bet manau būtų chaosas jei daug būtų auto įvykiu į visus tikrai nespėtu kadangi nebūtų tiek darbuotojų, nebent šita įdėja dar paredagavus ir išeitu pagyvinti žaidima.
 25. 1 taškas
  Matt_Lenstone

  [0.1.7.1] accessories case

  Už tikrai įdomiai čia būtų manau.
 26. 1 taškas
  Dzeikas

  Gražinkite vartotoją Arnas_Classic

  Sv arnai, prisiscaminai ir turi tau nebepaeis jau susigražint nereikia scaminti ir būtum turėjas acc. Ir tu sakai kad su juo draugais buvot? kai klausiau kažkodėl sakė kad ne ir kaip tu jam per 3-4dienas nesugebėjai pasakyt? ir db pasigavai (NO ISP)
 27. 1 taškas
  Matt_Lenstone

  Pasiulimu skilties anketa.

  Už gaujas sutinku jos anaip bus įdėtos. Dėl tu dviračiu prieš gi yra pakankamai manau tu nuomojamų punktų, dėl teleportų išvis prieš.
 28. 1 taškas
  Matt_Lenstone

  # Kaip jum dar šita ?

  # Kaip jum dar šita ?
 29. 1 taškas
  Anketa tvarkinga.
 30. 1 taškas
  Venc_Loo

  Avarijos idėja

  Tikrai gera idėja, galbūt gaisrininkai apsiramins ir nebesitrankys į mus
 31. 1 taškas
  Mc_Di

  Matt_Guetta repuoja!

  Mažiau "Jou" ir jeigu varai greičiau gaudai flow'a ir trūksta žodžiu tai padaryk trumpa kokybiška pauze ir per ta laiką surask galvoje žodi kad ji ištarti Sėkmės!
 32. 1 taškas
  Laukėm ir sulaukėm ! Turbūt didžiausias atnaujinimas iš visų, sistemos kaip visad niekur nematytos, ehehe pavydės visi dabar O dalybas kokias darysit rytoj gimtadienio proga ar ne?

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...