Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2017.05.18 visose vietose

  1. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    14 taškai
  2. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : John_Extazy • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Mindaugas_Parkur • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimą, žaidėjas buvo užblokuotas už damage informer, kuris yra kaip wallhackas, pataikius matomas nickas ir galima pranešti kiek žmonių yra zonoj; kulkos žala, su kuria galima nustatyti iš kokio ginklo yra šaudoma. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://imgur.com/a/rVHpd
    11 taškai
  3. Aiškiai jau matosi Vyckos žinios į čytus -,-. Išskiria dar anketas, kuriuose aiškiausi įrodymai.
    4 taškai
  4. Rokas

    Čia dar kai @Edga_Kesa buvo jaunas.

    Čia dar kai @Edga_Kesa buvo jaunas.
    4 taškai
  5. Kame problemos? Gavai vieną kulką nuo manęs (-10hp), o rifle viena kulka ima po -25, (90 ; 65 ; 40 ; 15 ; 0) Jei šitą priima, LSV, ne neimkit rifle puse banų gausit
    3 taškai
  6. 2# RANDOM Va šiandieną vėl pabandžiau truputį "pasižaisti" su PS. Na kažkas gavosi Jei norit daugiau parašykit kokį norit dydi ir tematika kokia.
    3 taškai
  7. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Velnelis_Camel • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Kevin_Castro • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas, nuo 18 sec. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    2 taškai
  8. Nico_Moretti

    Itempk bycka

    Itempk bycka
    2 taškai
  9. *cenzūra* *cenzūra*, nežinai kas čytas yra :DDDDDDDDD fgt u w0t m8? i r8 8/8 m8 :DDDDDDDDDDDD
    2 taškai
  10. Nu pakapojot, PD krito ez TTRT.
    2 taškai
  11. Tai jum gal ir lengviau.. Tai nebūtu tada jokio įdomumo šaudytis prieš jus.
    2 taškai
  12. Gali būti 3 kartu per diena tai pakankamai :))
    2 taškai
  13. Draudžiama žaisti kauliuką iš NRG ar kitų dalykų maksimali suma yra 25.000€
    2 taškai
  14. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? :Deivys_Jump Kam bus naudojamas kanalas?:Su chebra sėdėt, žaist. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis :Taip.
    1 taškas
  15. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Steve_Energy • Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Haku_Rinha • Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Fūristai • Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: : Už nekompetetinga pavyzdį žaidėjams, pavaduotojas - valdžios atstovas turi rodyti pavyzdį kaip pavaduotojas paprastiems žaidėjams į kuri lygiuojasi tiek naujokai tiek senbuviai. + yra tam skirtas Dm o ne gatvej šaudyti į manę. • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 1.0.1 Kiekvienas serverio direktorius privalo jausti atsakomybę einant direktoriaus pareigas; 1.3.0 Direktorius ir pav
    1 taškas
  16. Ištryniau, nes paprašė labai gražei.
    1 taškas
  17. Siaip tai buldogai zajebys, nzn kaip jums
    1 taškas
  18. Sakykit ką norit, bet, tas dmg informeris jis nieko nereiškia, radare vistiek matosi kur koks gaujos narys yra, šiuo atveju chillas matėsi zonoje, todėl tas dmg informer tsg padeda, parodo kas tau tą dmg padarė, ir kiek nuėmė, nemanau kad čia kažkas palengvinančio, tas pats *cenzūra* būtų ir be jo x) peace. Narys įspėtas forumo įspėjimu dėl forumo taisyklių nesilaikymo: • Draudžiama rašyti bereikšmius pranešimus;
    1 taškas
  19. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Vycka_Flex • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Tadas_Chill • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Leidimas gautas iš Roko.
    1 taškas
  20. 90tųjų avatarai Svx all, per savaitę gyvenimas apsivertė daugiau kartų, nei per 16 metų, sakiau, kad paliekų srw ir kad su pc nebelošiu, bet susiplanavau laiką taip, kad suspėsiu viskam, tad įsijungęs PC pamačiau, kad turiu PS xD, tai sugalvojau padaryti kelis avatarus. Nežinau, nieko įspūdingo nėra, bet kažkas gavosi Žinau, nesu pro ir pnš, tad "wow" nesitikėkit. Bandysiu kelis kartus per savaitę įkelti naujų (jeigu patiks kam xd) Ką žn, googlei stockus radau xd
    1 taškas
  21. Užblokavimo apeliacija tvarkinga.
    1 taškas
  22. lysk i lauka *cenzūra* kiek galima laukt vrm pabegiot
    1 taškas
  23. Tony_Bazar

    Papjausiu kur,wa

    Papjausiu kur,wa
    1 taškas
  24. Man pranešė jog tu šaudei, gaila nepasidariau foto ir negaliu įkelt. Į mane nešaudei, į fuksą nešaudei, bet man pasakė jog buvai su Tony_Legreece ir šaudei kartu, sakau gaila neturiu įrodymų, bet kad tu bandai versti mane, ir kad esi sanfulo bendras pripažink, nes akivaizdžiai matosi jog mane verčiate, jog negavote pareigų kurias pralošėte, kad nušaut aš tave galiu, aš galiu nušauti visus, nėra skirtumo, nesi serverio išskirtinis, visi visus gali žudyt, šaudyt, todėl aš tau pasakau kad karma ateis ir patiems, pasižiūrėk ką darai, ir nesek sanfulo pėdomis gauti gėdos stulpus. Prieš tave nieko n
    1 taškas
  25. Styvai, sieki matau Sanfulo pėdomis ir bandai versti ir tu mane kad aš gavau pavaduotoją. Taigi tu su Tony_Legreece atėjai į firmos bazę ir sakė jog šaudėt, taigi aš norėdamas apginti firmą atvažiavau ir stengiausi apginti firmą (šiuo metu 19:39 išgirdau kaip pasakė jog sanfulas mane užbanino už nieką ), pratęsdamas norėčiau pasakyti jog tu kaip ir sanfulas stengiesi mane nuversti dėl visiškos nesąmonės, tu atvažiavai į bazę paskui ale pasiimti transporto nors transporto bazėj nebuvo ir tave nušoviau, ir kodėl negaliu tavęs šaudyti, savininkas būsi kad negalėčiau šaudyt ? Tikrai ne,
    1 taškas
  26. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Zilius_Lukas • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : James_Surreno • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Piknaudžiavimas ADMIN komandomis. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  27. John''Extazy

    HA modpack v2

    Pora ss tingėjau apdirbinėt, visus failiukus išsikėliau nes ieškojau kas buginasi, tai tik pagrindas ENB ir pora mano modų. ;>
    1 taškas
  28. Nu tokiom sumom tikrai niekas neskolina, nes Rokas neatiduoda paskui jeigu žmogus kad ir apgauna męs liekam patys kalti jog davėm. Aš irgi daug ko noriu, bet niekas neduoda man. Bet šiaip jeigu nolaifinsi dienom, naktim tai per mėnesį laiko ir susirinktum tiek šaibų Čia aš tik savo nuomonę išreiškiau, nebauskit manęs.
    1 taškas
  29. Atnaujintas paslaugų dizainas, Buvo atnaujintas paslaugų dizainas. Nuo šiol kreditai ir paslaugos atsiskyrė, todėl galbūt kai kuriems bus visiška naujiena, jog iš viso tokios paslaugos egzistavo. Ateityje tikimės tobulinti sistemą, jog esamas paslaugas, už kurias šiuo metu galima atsiskaityti tik MAKRO apmokėjimo būdu, padaryti galimybę atsiskaityti ir kitais būdais. Paslaugų sistemą galite rasti paspaudus navigacijoje ant žodžio paslaugos arba paspaudus čia. Ačiū Evaldas L. Greenside administracija gegužės 1d.
    1 taškas
  30. Lauktos lauktos, bet svarbiausia jog išlauktos gaujos čia! Nu ką chebra pajudėsim su gaujom. Gl gangsteriai.
    1 taškas
  31. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją : Smoke_Piktas 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą : Dangyriukas_Ane 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas : Įžeidinėjimai per /vc 4. Įrodymai , kodėl žaidėjas gavo užtildymą : SPAUSTI ČIA 5. Įrodymai , kad užtildėte žaidėją (Būtina) : SPAUSTI ČIA
    1 taškas
  32. DIREKTORIŲ IR JŲ PAVADUOTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS, • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Svolochi_Barkus • Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Edvis_Srekas • Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: GSPD • Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: atmeta papeikimą nors jis yra tikrai tinkamas, man uždėjo free star, o jis vistiek atmeta papeikimą • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: atmeta tinkama papeikima • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : http://imgur.com/a/95Wmo viskas nuotraukoje aiškiai matosi, jog ne AŠ rašiau "ppk lopeli" man uždėjo 30 star
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.