Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Showing content with the highest reputation on 2017.06.16 visose vietose

1. 9 taškai
    Sveiki draugai ir dirbtinio intelekto būtybės. Daugelis iš Jūsų greičiausiai pagalvos,- „ Štai ir vėl čia tas dzybylas iš jutubo“. Tačiau tokį mano įvaizdį įtakojo greičiau patys visuomenės nariai nei aš. Aš visada darau tai kas man patinka ir myliu tai ką darau. Aišku neapseina ir be nesėkmių. Vienas dalykas, kurio laikausi nuo pat jaunystės - nepasiduoti nesėkmėms. Esu mėgėjas laužyti standartus, darau tai, ko kiti net nesugalvotų. Nemėgstu sėdėti vietoje, todėl nuolat siekiu daugiau nei, man reikia. Aš esu 17-metis Danilas. Aš esu spontaniška ir linksma asmenybė. Nemėgstu kai kiti gali man vadovauti, tikriausiai vien tik dėl to, neturėjau sampe pavaduotojo pareigų. Su greenSide teko susidurti 2 kartus. Pirmajame karte šiš serveris nepasižymėjo ūnikaliais aspektais, todėl mano pasimatymas buvo nutrauktas 20 minučių bėgyje. Norėjau neatsigręždamas sprukti iš senojo projekto, bet noras nepalikti serverio neleido pamiršti apie savo egzistavimą. Bijojau, kad jei dar bent akimirką ilgiau laikysiu viską savyje, galiu pratrūkti, todėl tik 2016 metų pradžioje pradėjau savo žaidimą. Atvirai sakant projektu galiu tik žavėtis. Šiame projekte žaidėjai nėra nuvertinti, parašius savininkui - sulauksi reikiamos pagalbos. Iš tikrųjų galėčiau tuščiažodžiauti, bet remiuosi konkrečiais faktais. Pavyzdžiui: neseniai buvo atsitikęs incidentas Green_Hunteriui, neleido nieko daryti(naudoti serverio komandų ir kt.) jokie žaidimo perkrovimai nepadėjo. Štai šiš jaunolis paėmė ir paraše viską išdėstydamas serverio savininkui. Atspėkite: ar serverio savininkas padėjo žaidėjui? – Taip, padėjo. Šiš žaidėjas jau tą pačią valandą galėjo mėgautis žaidimu. Serveris pasižymi ūnikaliomis sistemomis. O dabar įsivaizduokite, kitus projektus kuriuose būtų tune/skin dėžių sistemos, galimybė turėti virš 30 mašinų, verslu sistema, darbu(/dpultas) sistemos. Šiandien tikriausiai sunkiai įsivaizduojamas samp serveris, kuriame kūrėjai gali atsižvelgti į žaidėjų poreikius. Šįmet greenSide direktorių duonos ragauju antrąjį kartą. Vargu ar pildyčiau į g. moderatorius, jei negalėčiau būti direktoriumi ir moderatoriumi. Teko iškęsti daug nesėkmių, kad galėčiau šiandien stovėti čia. Būtų kvaila, jei praleisčiau tokią progą. Esu piktybiškos prigimties būtybė, todėl turiu daug vip, admin įspėjimų. Žinoma, po visų mano nusižengimų turėčiau atlaidauti, bet, kita vertus mano nusižengimai – kaip marionetės, ir sėdint g. moderatoriaus kėdėje jos taptų smulkmenomis. Mokykimės iš praeities, gyvenkime dabartimi. Forumo moderatoriaus pareigose nekartosiu viso to, kas buvo su pirktinėmis paslaugomis. Vienas minusas kad neturiu didelės patirties būdamas moderatoriumi, bet visi turime tai, ko negalime prarasti – NORAS. Taigi vienas dalykas yra suprasti, kaip moderevimo procesas vyksta, bet esminis dalykas yra žinoti, kad gerai atliekamas darbas teikia džiaugsmą, įprasmina žaidimą. Tampant forumo moderatoriumi man atsidarytų naujų galimybių durys. Anksčiau prisijungdavau į forumą, kad pasižiūrėti naujausius pranešimus/turto pardavinėjimo skelbimus, o dabar aš prisijungčiau prie forumo, kad galėčiau bausti taisyklių pažeidėjus. Pasižiūrėčiau naujausius būsenos atnaujinimus, jei atsirastų pažeidėjas - nubausčiau forumo įspėjimais, vėliau prieičiau prie man paskirtų temų. Savo kolegoms moderatoriams pasiūlyčiau bendra kompromisą forumo atžvilgiu. Visas forumo skiltis pasidalintume po lygiai, kad nelįstų niekas į svetimą daržą. Komandoje būsiu kaip naujokas, iki šiol viso labo buvau tik 2 kartus direktoriumi. Esu įsitikinęs, kad būsiu konstruktyvus. Esu geresnis už daugelį šio serverio žaidėjų tuo, kad galiu imtis iniciatyvos bei atsakingai vykdyti patikėtą užduotį. Moku gražiai bendrauti su žmonėmis, būtent šiš aspektas vienas iš svarbiausių, nes moderatorius turi kultūringai bendrauti, patraukti ir sudominti. Pripažinkime – forumo moderatorius, kuris nemokantis atitinkamai bendrauti darys neigiamą serverio įvaizdį.
  2. 7 taškai
    Kandidatūra į G.Moderatoriu Sveiki, taigi esu žinomas serveryje, kaip Edgaras_Mix. Man yra 22 metai. Šiuo metu studijuoju universitete. Gyvenu Vilniuje. Mano pomėgiai: sportas, kompiuteriniai žaidimai, bendravimas su įvairiais žmonėmis. Vasarą keliauju pas tėvus į Vokietiją. Kiekvieną vasarą dirbu Vokietijoje, todėl grįžęs iš darbo dažniausiai turiu nemažai laisvo laiko skirti būtent tokioms pareigoms. Taigi, žaidime esu turėjęs nemažai pareigų vienos iš jų buvo nemokamo administratoriaus pareigos, kurios per žingsnį skyrė mane nuo patekimo į komandą, bet kadangi gavau direktoriu serveryje negalėjau apsiimti dvejomis pareigomis vienu metu, todėl sugalvojau užpildyti ir pamėginti laimę vėl grįžti į senas vežias. Serveryje turėjau ne tik nemokamo administratoriaus pareigas, bet ir direktoriu, pavaduotojų, todėl esu sukaupęs nemažai patirties apie vadovavimą, atsakomybę, svarbių prioritetų suskirstimą. Žinoma, esu šio serverio senbuvis, todėl žinau šio serverio taisyklės, idėją, kurios siekia serverio savininkai. Mano charakterio savybės: atsakingas, siekiantis lygybės tarp visų, darbštus, pradėjąs darbą visuomet iki galo pabaigsiu, iniciatyvus, linksmų plaučių, mokantis prajuokinti aplinkinius, bendraujantis, nemėgstantis konfliktuoti. ------------------------------------------__________________________________________________________________------------------------------------------------ Pati greenside projektą atradau per vieną žmogu ir ji visi gerai žinote – Ever_Never. Vieną dieną atvažiavęs pas ji pabūti savaitgali pamačiau, kad žaidžia neįprastame serveryje ir gan keistame. Išpradžiu net negalvojau, kad sudomins mane ar net privers žaisti iki šios dienos. Grįžęs namo atsisiunčiau sampą ir pamėginau pažaisti šiame serveryje. Pradejęs žaisti supratau, jog šis serveris yra puikus ir unikalus. Didžiausias momentas, kuo met prisirišau žaisti šiame serveryje, kai įsidirarbinau į mechanikus, tuo metu direktorius buvo Nico_Moretti. Pamatęs sistemas galutinai nusprendžiau, jog žaisiu šiame serveryje ir su laiku susiradau internetinių draugų su kuriais žaisdavau GreenSide serveryje. Štai tokia trumpa istorija, kaip atradau GreenSide. ------------------------------------------__________________________________________________________________------------------------------------------------ Apie pati serverį – idėjos geros, gal net puikios, bet trūksta jų tobūlinimo ( gerinimo), papildimų, kurios padarytų ir išpildytų iki galo serverio sistemas ir jų idėjas. Esu mates ne vieną projektą, bet visi nebuvo kažkuo unikalūs ar kitokie, bet atradęs šį server supratau, kad vis gi yra dar žmonių, kurie nekopijuoja ir reklamuodami nemeluoja, koks yra jų projektas “ unikalus”. Jei kalbant ne tik apie sistemų unikalūmą, bet ir pačią serverio kultūrą, žaidėjus tai šis serveris moko elgtis teisingai, kultūringai, nelaužyti taisyklių ir žaisti sąžiningai ir tuomet su tavimi irgi taip pat pasielgs serverio žaidėjai. GreenSide serveryje išmokau, jog taisyklių laikimasis yra visuomet puikus dalykas, nes be taisyklių, apribojimų būtų tik konfliktai, įžeidinėjimai vienas kito bei apgavystės, todėl sugriutu bendruomenė arba naujokus iškart atbaidytų šis projektas. ------------------------------------------__________________________________________________________________------------------------------------------------ Į patį G.moderatoriu pildau, todėl,nes visuomet kiek žaidžiu šiame serveryje siekiau tokių pareigų. Net padarydamas pertrauką nuo GreenSide serverio visuomet patikrinu forumą, kas vyksta pačiame projekte bei paskaitau „ dramas“ vykstančias tarp žaidėjų. Nežinodamas apie šią atranką vis tiek stengdavausi prižiūrėti forumą,ieškodavau forume kenkėjų, spausdavau „ pranešti“, jog būtų nubausti. Aš, visuomet tiek forume/žaidime siekdavau užimti prižiūrėtojo pareigas, nes tai teikia man malonumą, padidina veiklą. Tiesiog, noriu ir toliau tobūlinti šį serveri bei prisidėti siekiamų idėju, jų įgyvendinimo. ------------------------------------------__________________________________________________________________------------------------------------------------ Gavęs šias pareigas savaime aišku pradėsiu nuo busenų atnaujinimų peržvelgimo. Savaime aišku, jog kiekvieną dieną tikrinsiu forumą, žaidėjų pranešimus, kurie turi nusiskundimus apie kitus vartotojus bei nubausti pamačius pažeidimą. Reklamuosiu busenų atnaujinimuose, jog forumo vartotojai pastebėję pažeidimus praneštu administracijai apie tai paspaudę “ pranešti”. Per dieną peržvelgsiu visas skiltis bent minimaliai po vieną kartą ypač, kuriose vyksta diskusijos ar dažniausiai yra matomi pažeidimai. Seksiu forumo vartotojus, kurie dažniausiai darys pažeidimus ir sekdamas juos žinosiu, kur jie dažniausiai komentuoja ar rašo postus. Manau, didelį demėsį reikia skirti busenų atnaujinimams, nes ten ir prasidėda visos diskusijos, platinamos nuotraukos ar konfliktai į kuriuos reikia greitai reaguoti ir prižiūrėti. Atsakinėsiu į visus užduotis į A.Ž klausimus, jog padėčiau forumo vartotojais bei stengsiuos komunikuoti su jais bei palaikyti ryšį. ------------------------------------------__________________________________________________________________------------------------------------------------ Visų pirmą turiu NORĄ, MOTYVACIJĄ, kurios man padės būnant šiose pareigose. Kas liečia, kuo aš geresnis už kitus, tai manyčiau sunku atsakytį į tokį klausimą, nes aš nepažįstu kitų kandidatų, nežinau jų stipriųjų savybių ar net silpnųjų, kurios man padėtu atsakyti į šį klausimą. ------------------------------------------__________________________________________________________________------------------------------------------------ Tiesiog manyčiau, kiekvienas G.moderatorius turėtų norėti šių pareigų, turėti motyvaciją bausti, prižiūrėti forumą. Nebijoti kritikos ar žaidėjų atstumimo dėl to, kad juos baudi. Tiesiog turi pasiruošti tokioms pareigoms, nes tikrai bus nemažai įžeidimų, konfliktų iš kitų forumo vartotojų, kurie buvo nubausti. Taip pat, manau reikėtu padaryti patinka ir nepatinka reputacijos dalinimą, nes sumažėtų be prasmio postinimo, vartotojai pradėtų atsakingiau rašyti postus forume ir pagalvotu ką rašo. Sumažėtų neigiamų postų, nes iškart, jei nepatiks vartotojams jie įvertins tai neigiamai. Dažniausiai forume yra postinama įvairūs juokeliai, pasišaipimai tam, kad surinku kuo daugiau Patinka, todėl, jei tai nevykęs juokelis ar įžeidžiantis iškart gaus neigiamą reputaciją forume ir mažiau postins nesąmonęs. Pagarbiai, Edgaras_Mix
  3. 7 taškai
    Taigi, pagaliau atsirado proga kažką pasiekti ir man šiame serveryje, Laukiau progos pasirodyti. Spėju sukate galvą ir galvojat kas čia per „brudas“ bando pretenduoti į tokias pareigas kaip G.Moderatorius, būtent į šį klausimą dabar ir atsakysiu. Vardu – Arnas ir šiuo metu man yra 19metų. Laisvalaikį leidžiu su draugais praleisdamas valandas lauke/mieste arba prie tinklo (Jau trečius metus žaidžiu tinklinį), na ir žinoma negalime pamiršti praleisto laiko prie kompiuterio. Draugai sako, kad esu žmogus su labai keistu charakteriu. Esu darbštus, visad stengiuos padėti ir saugoti silpnesnį už save, nes įsivaizduoju save jo vietoje. Esu tas žmogus, kuris be grupės pažįstamų/draugų negali gyventi. Visad stengiuosi bendrauti ir tiesą pasakius neįsivaizduoju savo gyvenimo be geros draugų grupės. Problema tame, kad esu žmogus „degtukas“. Labai nemėgstu, tiesiog nepernešu, visų stumimų ir apkalbinėjimų prieš mano draugus ir tuo labiau prieš savo šeimą. Dėl šių dalykų dažnai įsijaučiu ir galiu perlenkti lazdą. Na, užteks apie mane, norėčiau papasakoti truputėlį apie savo Sa-mp patirtį, tam, kad mane labiau pažintumėte kaip žaidėją. Mano nuomone, turiu tikrai ilgą ir turtingą patirtį. Praeitame projekte, kuriame žaidžiau prieš ateidamas į GreenSIDE, tikrai esu pasiekęs tų vadinamų „aukštumų“. Jeigu tektų trumpai aprašyti visus savo pasiekimus, tai esu daugkartinis direktorius, pavaduotojas ir pasiekęs forumo moderatoriaus kėdę, prižiūrėjau keturias forumo skiltis. Per visus tuos metus, kurios praleidau tame serveryje prisirinkau daugybę patirties, sužinojau tiek dalykų, kad pirštų neužtektų tiem dalykam suskaičiuoti. Būtent visą savo susirinktą patirtį pritaikyčiau būdamas G.Moderatoriumi, stengčiausi ją išnaudoti kuo unikaliau ir naudingiau šio projekto žaidėjam. Apie šį projektą sužinojau dar tada kai jis buvo tik reklamuojamas. Būtent iš to projekto kuriama aš žaidžiau Marko išėjo ir atėjo į GreenSide‘ą. Vien dėl to manau ten labiausiai buvo išreklamuotas ir daugiausiai apkalbėtas šis projektas, lyginant su kitais. Juokinga, tačiau mano nuomonė apie GreenSide‘ą keitėsi su laiku. Pirmą kartą į šį projektą buvau prisijungęs jis tik prasidėjo, netgi nuo pat pradžių serveris išsiskyrė savo sistemomis iš kitų serverių. Negaliu sakyti, kad čia žaidžiau nuo pat pradžių, kadangi čia tiesiog apsilankydavau pasižiūrėti kas naujo. Pati pradžia man nepatiko tik tuom, kad nebuvo vienintelio dalyko prie kurio aš buvau pripratęs ir kaip minėjau, kas man yra būtina. Nebuvo – žaidėjų skaičiaus. Tuo metu GreenSide laikydavosi apie 50 žaidėjų, tuo metu kitame projekte kuriame žaidžiau apie 200. Taigi, tuo metu manęs serveris nelabai patraukė. Tačiau po pertraukos sumąsčiau vėl užeiti į šį projektą ir pabačiau puikų rezultatą! Projekte žmonių padaugėjo vos ne trigubai, serveris vis papildomas naujais atnaujinimais, pridėta dar daugiau unikalių sistemų. Tikrai dižiuojuos šiuo projektu. Dar labai didelį pliusą mano knygoje padėjo labai greitas ir malonus padėjimas žaidėjam iš savivinkų pusės. Tikrai yra aktyvūs ir norintys padėti serverio žaidėjam, tikrai norėčiau už tai paspausti jiem ranką. Tokių savininkų tikrai retai sutiksi kituose projektuose. Pretenduoju į šias pareigas todel, nes matau, kad turiu pakankamai patirties ir gabumų šiai „kėdei“. Manau šiose tokio tipo pareigose esu labiau patyręs už daugelį žaidėjų, kadangi moderatoriaus košės yra tekę paragauti kitame projekte. Apskritai turiu ilgalaikę šešerių metų patirtį praleisdamas laiką Sa-mp serveriuose. Tikiu, kad esu labiau pasiruošės dirbti ir žinau ką darau už didžiąją pretenduojančių dalį. Su pareigomis tvarkyčiausi gan paprastai, tvarkyčiau ir prižiūrėčiau forumo veiklą kartu su savo kolegomis. Tiesiog pasirinkčiau sau laiką kada pravaikščioti per forumo skiltis, patikrinti pranešimus ir žinoma nubausti nusižengusius taisyklėm. Manau prie darbo greitai apsiprasiu, kadangi šis forumas nėra toks aktyvus kaip mano praeitaųme projekte. Suprantu, kad G.Moderatorius yra atsakingas už visą forumą, o ne keturias skiltis už kurias buvau atsakingas aš, bet pilnai žinau, kad su tokiu darbo krūviu susitvarkysiu. Dėkoju už dėmesį.
  4. 3 taškai
    Anketa užregistruoti atrankai į darbą Jūsų V_P žaidime: Donatas_Tusinukas Jūsų vadovaujama firma ir pareigos: Taxi pavas Atrankos stilius (forume/žaidime): žaidime Kada tiksliai bus pradėta atranka: 16-17h
  5. 2 taškai
    Jake_Xarim

Džeiko c-bugas!

Labas vakaras, nuėjau į dm zoną ir kiti rašo, kad macro auto ir kt..Pafilmavau greitį, mažas, bet nors kažkas ;/Ne viskas greityje, reikia ir taiklumo xd Okey, 1 sekundė, dabar numeskit savo [Kadangi ant randomas sony vegas, ačiū Uniq_Wade už pagalbą !!] Greitis yra greitesnis, bet labai neužtaikiau, btw sekundė min leido, meh kitą kartelį įkelsiu suderintą..#NoHATE , bet kritiką priemu.
  6. 2 taškai
  7. 2 taškai
  8. 2 taškai
    Sveiki, Esu Falanji_Friux, noriu dalyvauti jūsų paskelbtame konkurse į globalaus moderatoriaus pareigas užimti. Iš pradžių norėčiau prisistatyti apie save. Aš esu vardu Neivydas, man yra aštuoniolika metų, studijuosiu dvyliktoje klasėje vidurinio išsilavinimo kovose. Nemažą savo gyvenimo dalelę skiriu pramogoms kompiuteriniams žaidimams – patirti virtualius iššūkius, suglaudinti draugystės ratus, įgyvendinti savąsias svajones. Šią vasarą baiginėju mokytis vairavimo „B“ kategorijos kursus, šį penktadienį bus teorijos egzaminas. Nuo savo mažens mėgau piešti ir turint iš vaikystės išaugintą patirtį domiuosi įvairiais kitų atliktais grafikos darbais kuriuos panaudoju panašiomis idėjomis nupiešti su programa „Photoshop“. Vasaros metu niekur nedirbu, bet intensyviai tebelaukiu darbo pasiūlymų. Mano charakteris yra atsidavęs darbui, dosnus, draugiškas, kantrus, iniciatyvus, ryžtingas, visada stengiuosi neklysti rašydamas lietuvių kalba. Šiame nuostabiame projekte lankausi nuo du tūkstančiai šešioliktų metų gegužės mėnesio, per kurias teko patirti daug ko, ką ne kiekvienas sugebėtų – prisidirbti nuo administracijos, susilaukti nuo bendruomenės pagyrimų, suteikti administracinės bei socialinės pagalbos, renginių organizavimas, darboviečių išbandymai. Jau ilgą laiką žaidžiau viename projekte kurį daugelis iš mūsų čia esančių žinome, man jis tapo atsibodusiu serveriu, nieko naujo nebūdavo, direktorių gretas užimdavo per dažnai matomi veidai, administracija iki šiol „pažadų“ neįgyvendina, dėl jos žaidėjams tenka vis nekantriai laukti. Teko man ieškoti kažko naujo, neįprasto, kurį atradau „Supergames.lt“ forume, tai buvo jūsų projektas. Žinoma teko kartą lankytis buvusiame Aivaro serveryje „Angelpine“, sukurtas miestelis vietovėje buvo retai kur nors kitame projekte matoma, man žaisti teko neilgai. GreenSide serveris man dabar yra kaip antri namai, jose galiu žaisti „komfortiškai“. Nors nesu išbandęs visas darbovietes, bet kai kurias jau teko išdirbti neminimalų laikotarpį, visuose savo išdirbtuose darbuose teko gauti papildomas pareigas, esu tai savimi visiškai patenkintas, būnu užtikrintas kad ateityje galiu lengviau patekti į kitą darbovietę. Stengiuosi išdirbti ilgiau nei reikiamą laiką, pagerinti darbovietės efektyvumą ir direktoriaus reputaciją, taip pat gauti iš jo rekomendaciją. Man patinka serveryje prižiūrėti tvarką vien tik įsigijus administratoriaus statusą, padėti serverio prižiūrėtojams – palengvinti darbą. Į įsigytas pareigas žiūriu atsakingai be nuolaidžiavimų, kiekvieną prieš baudžiant atsižvelgiu ar tikrai bus tam tikra priežastis. Neseniai teko gauti nuo Egidijaus du įspėjimus per „Imgur“ klaidą, jog anketoje nebuvo įterpti įrodymai, bent džiaugiuosi kad į serverio prižiūrėtojus galime kreiptis ir jie nuolat padeda išspręsti klaidas, mes nuo jų nesame atstumti. Šiame projekte siekiu užimti aukštesnes pareigas ties serverio ar forumo priežiūros. Globalus moderatorius kaip mes žinome, kad tai vyresniausias infrastruktūros narys, kuris turi visą forumo turinio priežiūrą. Aš turiu patirtį ties moderatoriaus pareigų, teko būti kituose žaidimų tipo forumuose, taip pat informacinių technologijų (IT) naujienų svetainės ir forumo moderatorius. Istorijų pasakojimai ką veikiau yra ne faktišką, nėra konkretaus daikto kuris liudytų jog buvau, tačiau manimi galima pasitikėti. Ilgus prisiminimų metus norisi dar kartelį jas turėti, tačiau atrinkti tam tinkamą norintį žmogų nėra paprasta, nes yra daugiau dalyvaujančių žmonių ir būna geresnės anketos už jo prastesnę anketą. Noriu tapti GreenSide svarbesne dalele, padėti bendruomenei, tvarkyti forumo „aplinką“ nuo taisyklių pažeidėjų, gerinti projekto vardą, žinoma sukaupti patirtį ir vėlesniam laikotarpiui. Turint moderatoriaus statusą kas kiekvieną dieną periodiškai stebėsiu forumą, kokias bendruomenė naujas temas kuria, žinutes rašo, ar gauname skundus dėl pažeidėjų, stengčiausi išsamiai paaiškinti pažeidėjui kokias jis klaidas padarė jog pats galėtų tai suprasti. Mano aktyvumas per dieną būna periodiškai apie tris – penkias valandas, kartais būna ir daugiau, tačiau forume tai man ne problema, joje galiu skirti ilgiau. Kaip dabar vasara, bus tokių dienų kai man teks išvažiuoti poilsiauti vienai dienai prie ežero į Veisėjus, ar dar kur nors kitur, aš visuomet turėsiu galimybę stebėti ir dalyvauti forume per telefoną. Mano nuomone į šias pareigas aš atitikčiau, nenuvilčiau jūsų, daryčiau tai kas būtų prasminga o ne priešinga, turiu forume smulkų įspėjimą kurį dažnai pažeidžia kiekvienas naujokas dėl neargumentavimo, pasiūlymų, apmastymų, neįsiskaitymą taisyklių ko jos prašo. Atitinku į kitus reikalavimus, esu pilnametis asmuo, turiu didelę atsakomybę už save. Nenoriu nuvertinti kitų jog esu vienas iš tų visų stipriausių kuris turi patirtį, tačiau atsiranda ir geresnių kurie pripranta prie pareigų, geriau įsisavina į jas, išmoksta vadovautis pareigomis. Aš tikiuosi kad mano anketa nebuvo per silpną kurią būtų galima išmesti pro šalį, pasilikti į kandidatų eilutę jog šis asmuo galbūt galės užimti kito pareigų vietą. Pagarbiai, Falanji
  9. 2 taškai
    Ema_And

Firmų valdžios pokyčiai

1. Jūsų Vardas_Pavardė?: Ema_And 2. Jūsų atstovaujama firma?: Taksi 3. Jūsų naujojo pavaduotojo Vardas_Pavardė?: Donatas_Tusinukas 4. Priežastys, kodėl norite matyti jį savo firmos valdžioje?: Visų pirma, tai šis žaidėjas turi daug vadovavimo patirties, kurios tikrai pakaks einant pavaduotojo pareigas. Donatas yra bendraujantis asmuo, kuris puikiai sutars su darbuotojais, lengvai ras bendrus kompromisus. Atsiliepimai apie jį buvo tik teigiami, todėl man būtų malonu turėti tokį pagalbininką kaip jis. 5. Ar yra iš direktorių prižiūrėtojo palaiminimas naujam pavaduotojui?: Taip. 6. Pasižadate prisiimti visą atsakomybę už savo pavaduotojo padarytus veiksmus (Parašyti „Pasižadu“): Pasižadu. 7. Pavaduotojo paskyrimo data?: 2017/06/14
  10. 1 taškas
    Marko_Escobar

Amnestijų prašymai

Amnestija - tai baudžiamojo asmens prašymas sušvelninti bausmę už atliktą nusikaltimą. Šiuo atveju - tai pritaikyta ne į tai, kad sušvelninti išsipirkimo sąlygas, o tai - kad suteikti laisvę dar kartą tapti gaujos nariu. Tereikia atitinkamai užpildyti anketą ir laukti. Amestija gali būti atmesta jeigu ji užpildyta atmestinai , su įžeidinėjimais , arba per ta laiką patekote į ngs su kitu vartotoju , tačiau tik nuo GP/GPP priklausys KADA tai priimti. Savaime aišku - už švelnesnius nusižengimus bus suteikiamos ankstesnės amnestijos ir priešingai. Tai jog amnestija nepriimama itin ilgą laiko tarpą - naujos pildyti negalima. Norint gauti amnestija , neužtenka parašyti 5 žodžius kaip jūs apgailestaujate dėl savo padarytų klaidų , jūsų amnestija turi įtikinti tiek mane , tiek visus serverio žaidėjus, kad jūs jau esate pasiruošę grįžti į doros kelia. Amnestijos paraiškos anketa (Būtina atsakyti į visus apačioje duotus klausimus) Jūsų visi V_P esantys sąraše: Už kokias priežąstis atsidūrėte NGS: Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: Tiklus laikas , kada padarėte pinigų perlaida (pvz 2017-08-20 18:00) : Išsipirkimo iš NGS banko perlaidos foto: Nemokamos amnestijos paraiška - Nuo šiol įmanoma gauti amnestija ir nemokėjus pinigų. Galbūt tai bus šansas, tiems kurie nesugeba susirinkti pinigų ant išsipirkimo, galbūt tai dar labiau motyvuos kai kuriuos žaidėjus, išsipirkti, kurie čia nebus paminėti. Amnestija privalo būti užpildyta pilnai, amnestija negali susidėti iš poros sakinių, viskas privalo būti paaiškinta nuosekliai, kaip viskas įvyko, jeigu amnestija nebus nuoširdi ir tikrai ji manęs neįtikins, kad tikrai esate pasiruošę grįžti į gaujų karus, tada amnestija bus atmesta. Pildyti amnestija galės, tik tie žmonės, kurie bus paminėti apačioje esančiame sąraše. Jeigu kažkokiais būdais, po trumpo laiko, vėl sugebėsite patekti į ngs už tapačia priežastį, būsite įrašytas į tą ngs, iš kurio bus galima tik išsipirkti, o išsipirkimas kainuos 2-3 kartus brangiau, nei būtų pirmas kartas. Šis sąrašas bus nuolat atnaujinamas. Žmonės galintys pildyti amnestij Nemokamos amnestijos paraiškos anketa (Būtina atsakyti į visus užduotus klausimus) Jūsų visi V_P esantys sąraše: Už kokias priežastis atsidūrėte ngs sąraše: Laisva vieta paaiškinimui ir mano gailestingumo prašymui: © Marko_Escobar [Marius] © Matthew_Bennett
  11. 1 taškas
    Tiesiog_Robertas

Prisistatau Tiesiog_Robertas

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tiesiog_Robertas • Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė ) : Robertas • Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu ): Man 18 metų, gimimo diena liepo 22 • Jūsų gyvenamasis miestas: Norway • Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): https://www.facebook.com/robert.pomaleiko • Apibūdinkite savo charakterį: Esu draugiškas ir linksmas žmogus kūris mėgsta pabendauti su kitais. Visada turiu apie ką šnekėt. • Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Sexas • Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Nežinau, nieko manau. Esu normalus kaip ir daugiama žmonių. • Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Domiausiu merginom karoče ir laisvalaikiais einu kartais i lauką o taip prie pc daugiama laiko sėdžiu. • Kaip pradėjote žaisti SA:MP?: Paprastai, su pirštais • Iš kur sužinojote apie GreenSide projektą?: Aj ten per kitą serva atejo kažkokie ir pradėjo spamint, bet aš protingas iškart ban pisau, kad aš galėčiau vienas čia žaist. • Jūsų serverio autoritetas, į ką lygiuositės, ko sieksite?: Serverio prižiūrėtojo ar kažko tokio. • Jūsų gyvenimo autoritetas, ko sieksite realybėje?: Architėktorio • Ar turite brolių, seserų, augintinių?: Turiu 2 sėsės • Ar turite merginą?: Jo, greenside.lt • Jei norite dar plačiau papasakokite apie save: Užteks, manau ir taip jau daug apie mane žinotę • Jūsų nuotrauka (privaloma): http://imgur.com/a/fM4xB
  12. 1 taškas
    Rokas

Atranka į globalius forumo moderatorius,

Atranka į globalius forumo moderatorius, 2017.06.14 - 2017.06.16 Kas yra globalus forumo moderatorius? Tai forumo vartotojas atsakingas už visus forumo pranešimus. Šis asmuo baudžia visus forumo vartotojus už taisyklių pažeidimus įspėjimais, taip pat turi teisę užblokuoti bet kurį forumo vartotoją už masinius arba grubius taisyklių pažeidimus. #MINIMALŪS REIKALAVIMAI, • Neturėti forume nė vieno įspėjimo; • Visi forume parašyti pranešimai turi būti argumentuoti. • Neturėti serveryje jokio įspėjimo; • Amžiaus riba nuo 14 metų; • Būti susipažinusiam su forumo taisyklėmis; • Atskirti taisyklių pažeidimus ir taikyti tinkamiausią bausmę; • Mokėti tvarkingai rašyti lietuvių kalba. #PAGEIDAUJAMI REIKALAVIMAI, • Neturėti forume nė vieno įspėjimo; • Visi forume parašyti pranešimai turi būti argumentuoti. • Neturėti serveryje jokio įspėjimo; • Amžiaus riba nuo 18 metų; • Būti susipažinusiam su forumo taisyklėmis; • Atskirti taisyklių pažeidimus ir taikyti tinkamiausią bausmę; • Mokėti tvarkingai rašyti lietuvių kalba. Kiek globalių forumo moderatorių rinksite? Rinksime kelis globalius forumo moderatorius, kurie įrodys kad to yra verti ir atitiks visus mūsų iškeltus reikalavimus. Už kokius darbus yra atsakingas globalus forumo moderatorius? Globalus forumo moderatorius yra atsakingas už būsenų atnaujinimus, parašytus pranešimus ir sukurtas temas kiekvienoje forumo skiltyje. Kaip dalyvauti atrankoje? Tiesiog šios temos atsakymuose parašykite pranešimą, kuriame turi būti: • Trumpas prisistatymas (amžius, vardas, pomėgiai ir visa kita); • Trumpas pasakojimas kaip atradote GreenSIDE.LT projektą; • Išsami apžvalga apie patį serverį (kokią nuomonę spėjote susidaryti ir panašiai); • Priežastys kodėl pildote į forumo globalaus moderatoriaus pareigas; • Trumpas pasakojimas kaip tvarkytumėtės su savo pareigomis; • Pagrindinės priežastys kuo jūs šioje srityje esate geresnis už kitus. • Prie visų šių punktų galite pridėti kažką ir savo, kas jūsų nuomone būtų svarbu. • Visą pranešimą sutvarkykite taip, kaip tvarkytumėtės einant forumo globalaus moderatoriaus pareigas. #INFORMACIJA, • Pranešimus rašo tik tie, kurie nori tapti forumo globaliu moderatoriumi. • Atranka vyksta iki penktadienio (2017.06.16), tikslaus laiko nėra. Sėkmės atrankoje! PAGARBIAI GREENSIDE.LT ADMINISTRACIJA
  13. 1 taškas
    Pofka_Srd

Puente X3

Puente X3 - meksikiečių kilmės nusikalstamoji grupuotė, įsikūrusi Californijoje. Šios grupuotės tikslas įbauginti civilius, teisėsaugą. Mus galėsite atpažinti iš baltai mėlynų aprangų, transporto. 2017 metų gegužės 20 dieną, nuo surenos atsitraukė ir Red County miesteliuose įsikūrė - Puente x3 grupuotė. Grupuotės vadeivos (Pofka ir Cristiano) į savo puse patraukė daugiau kaip 20 žmonių iš surenos ir sudarė sąmišį ne tik RedCounty miesteliuose bet ir aplinkiniuose miestuose kaip Los Santos, Las Venturas bei San Fiero. Per trumpą laiko tarpą jiems pavyko uždominuoti šiuos didžiuosius miestus bei iškilti kaip grėsmingai gaujai į viršūnę. Ši gauja priešingai nei kitos, ji kovoja ne tik prieš kitas gaujas ar policija jie žudo ir savo kelyje pasimaišiusius civilius, kurie trikdo jiems ramybę. 2017 metų gegužės 25 dieną į gaujos kairiąją ranką išsikėlė Dainius, kuris gaujai atnešė dar daugiau pranašumo kovojant prieš kitas gaujas. Pofka_Srd Cristiano_Capelli Dainius_Callidi Ignaz_Lucchese, Jack_Ferdinando, Lauris_Dirft, Tadas_Chill, Imolotov_Jukebox, Dzimas_Kerey, Edvis_Srekas, Fernando_White, Velnelis_Camel, Alutis_Extra, Ethan_Williams, Dainius_Callidi, Alex_Drift, Alutis_Extra, Rakk_Quzze, Khalifa_Weed, Castro_Pro, Jeremy_Malboro, Žukas_Ots...
  14. 1 taškas
    Jake_Xarim

Džeiko c-bugas!

Pagerėjo Per vakarą labiau a/d pradėjau, tai galėsim nueiti pasišaudyt. Šaudyt išmoksi - /sms Mh ok
  15. 1 taškas
    braxxelis

exus // •avatarai (ATNAUJINTA V3)

NE NĖRA MANO :DDDDDDDDDD PRAJUOKINAI BAXURAS.
  16. 1 taškas
    Šaunus video, šaunus konkursas, sėkmės kuriant toliau, jeigu užsiimsi šia veikla.
  17. 1 taškas
    Snowito'Yolo

Puente X3

we dem boyz
  18. 1 taškas
    06.12 mašinos. sekantis atnaujinimas keliu dienu bėgi, o gal net rytoj. @Egidijus_Frost
  19. 1 taškas
    Kent_Hole

Giriu Lietuviskas_Zmogus

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Kent_Hole. • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Lietuviskas_Zmogus • Už ką yra giriamas šis administratorius ?: Yra labai puikus administratorius, greitai reaguojantis, padedantis bėdoje. • Ko palinkėtumėte šiam administratoriui ?: Sėkmės serveryje ir gyvenime • Ar jis vertas premijos ?: Beabejo.
  20. 1 taškas
    Kent_Hole

Giriu Dainius_Callidi

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Kent_Hole • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Dainius_Callidi • Už ką yra giriamas šis administratorius ?: Už tai, kad yra puikus administratorius, padedantis bėdoje, greitai reaguojantis. Labai daug padėjo finansine prasme. • Ko palinkėtumėte šiam administratoriui ?: Sėkmės gyvenime ir žaidime • Ar jis vertas premijos ?: Žinoma.
  21. 1 taškas
    Hot Anonymous

Amnestijų prašymai

Amnestijos paraiškos anketa: Jūsų V_P: Hot_Anonymous - Rhyno_Arrighetto. Kiek laiko esate akmeniniame gėdos stulpe: Lyg ir 2 savaitės. Už kokias priežastis atsidūrėte akmeniniame gėdos stulpe: Čytinimas/kenkimas. Laisva vieta pasiaiškinimui ir mano gailėstingumo prašymui: Yra kaip yra, nieko nepakeisi. Nepagalvojau apie pasėkmes, padariau tai ko nereikėjo ir dabar esu čia. Atsiprašinėti niekieno neketinu, nes žinau, jog tas pastovus pilstymas iš tuščio į kiaurą nieko nereiškia. Žaisti per vasarą neketinu, o pasijungus sampą benečiui gadinti nervus tuo labiau.. Taigi, prašau pirmą ir paskutinį kartą mane amnestuoti iš akmeninio stulpo, prižadėdamas jog tai nepasikartos.
  22. 1 taškas
    Shelby_Cobra

Atrankų į darbus registracija

Anketa užregistruoti atrankai į darbąJūsų V_P žaidime: Shelby_Cobra Jūsų vadovaujama firma ir pareigos: Medicinos Direktorius. Atrankos stilius (forume/žaidime): Forume. Kada tiksliai bus pradėta atranka: 2017.06.06 17:00
  23. 1 taškas
    Ponas_Paprika

Pd masinu mod

Labai puiki Policijos Departamento Modifikacija, kas dirbsite šiam darbe tikrai ji pravers Spaudžiu Žalia
  24. 1 taškas
    Rokas

Žaidimas kauliukais,

Žaidimas kauliukais, Svarbi informacija tiems, kurie mėgsta žaisti kauliukais. Informacijos nežinojimas nuo bausmės neatleidžia. Nuo šiol oficialiai skelbiu tam skirtoje temoje, jog bet koks žaidimas kauliukais (neskaitant serverio valiuta iki 25,000€) bus traktuojama kaip apgaulė. Tai reiškia, jog tokie žaidėjai, kurie žais kauliukais iš daugiau nei 25.000€, namų, verslų, mašinų, skin dėžių, tune dėžių, aksesuarų ir t.t. bus baudžiami kaip apgavikai. Vadinasi, žaidėjai, kurie už tokius žaidimus bus nubausti kaip už apgaules jų lauks griežčiausios bausmės, tai vartotojų konfiskavimas ir užblokavimas serveryje. Žaisti kauliukais galima tik iš pinigų ir tik nuo 200€ iki 25.000€. Visi kiti lošimai bus traktuojami kaip apgaudinėjimai.
  25. 1 taškas
    Kent_Hole

[0.1.6.5] pasiūlymas.

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kent_Hole. • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Būtų gerai, kad kur namų/būtų įkurtuose baldose t.y (Biliardas,televizorius,dj pultas,pokerių stalai) būtų sukūrta kažkokia sistema,kad galėtų pvz : dj pulte reguliuoti muziką ir pnš,pokerio stale žaisti pokerį,o biliarde žaisti biliardą ir t.t su visais baldais. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Pagyvintų baldų/namų sistemą,būtų įdomiau žaisti serveryje. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):