Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2017.06.16 visose vietose

  1. < Prisistatymas > Taigi sveiki visi skaitantys šį pranešimą. Mano vardas žaidime yra Jeremy Redwood, o realybėje Albertas, man yra penkiolika metų. Gyvenu Lietuvoje, Dzūkijos krašte, netoli sostinės. Laisvalaikių mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus ir praleisti laiką su draugais, bet nereikia pamiršti ir darbo. Aš esu ekstravertas, mėgstu dirbti draugiškoje ir rimtoje komandoje, taipogi apie save galiu pasakyti, kad esu gan griežtas, bet tuo tarpu linksmas ir draugiškas, esu paslaugus, bendraujantis – truputėli daugiau pabendravęs su žmogumi galiu gan nemažai pasakyti apie jį patį
    16 taškai
  2. Sveiki visi, kurie skaito šį laišką. Aš esu Tadas, o žaidime žinomas kaip Tadas_Chill. Gyvenu bei mokausi Alytuje. Man yra 16 metų, laisvalaikiu mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus bei bendrauti su draugais. Mano charakteris yra gan paprastas. Esu toks žmogus, su kuriuo yra gan lengva ir nesudėtinga bendrauti, kadangi visuomet randu apie ką pakalbėti, aptarti. Taip pat draugiškas, darbštus bei iš dalies kūrybingas, mėgstu atlikti užsibrėžtus tikslus turėdamas kokį nors sugalvotą planą, t.y neimprovizuojant. Tiesa, manyje yra ir keletas minusų. Retkarčiais atsiranda tokių situacijų, kurių met
    14 taškai
  3. Sveiki draugai ir dirbtinio intelekto būtybės. Daugelis iš Jūsų greičiausiai pagalvos,- „ Štai ir vėl čia tas dzybylas iš jutubo“. Tačiau tokį mano įvaizdį įtakojo greičiau patys visuomenės nariai nei aš. Aš visada darau tai kas man patinka ir myliu tai ką darau. Aišku neapseina ir be nesėkmių. Vienas dalykas, kurio laikausi nuo pat jaunystės - nepasiduoti nesėkmėms. Esu mėgėjas laužyti standartus, darau tai, ko kiti net nesugalvotų. Nemėgstu sėdėti vietoje, todėl nuolat siekiu daugiau nei, man reikia. Aš esu 17-metis Danilas. Aš esu spontaniška ir linksma asmenybė. Nemėgstu kai kiti gali ma
    9 taškai
  4. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Cristiano Capelli • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Kadangi grobimų sistema iš serverio buvo išimta, o naujos sukurti neskuba. Tai siūlau, kad gp ir gpp sukurtų primityvią sistemą. Ateini į pastatą, paskelbi apie pastato užgrobimą, paprašai išpirkos ir vsio. Veiksmo su pd tikrai pakaktų, nes dabar šaudyti į sienas ir kartais į nrg clubą, kurie įvaldę ne nrg, o hydras ir hunterius tikrai nėra įdomu. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Būtų • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite
    8 taškai
  5. Edvis_Srekas

    Sveiki visi, bosas vel forume.

    Sveiki visi, bosas vel forume.
    7 taškai
  6. Kandidatūra į G.Moderatoriu Sveiki, taigi esu žinomas serveryje, kaip Edgaras_Mix. Man yra 22 metai. Šiuo metu studijuoju universitete. Gyvenu Vilniuje. Mano pomėgiai: sportas, kompiuteriniai žaidimai, bendravimas su įvairiais žmonėmis. Vasarą keliauju pas tėvus į Vokietiją. Kiekvieną vasarą dirbu Vokietijoje, todėl grįžęs iš darbo dažniausiai turiu nemažai laisvo laiko skirti būtent tokioms pareigoms. Taigi, žaidime esu turėjęs nemažai pareigų vienos iš jų buvo nemokamo administratoriaus pareigos, kurios per žingsnį skyrė mane nuo patekimo į komandą, bet kadangi gavau direktoriu servery
    7 taškai
  7. Taigi, pagaliau atsirado proga kažką pasiekti ir man šiame serveryje, Laukiau progos pasirodyti. Spėju sukate galvą ir galvojat kas čia per „brudas“ bando pretenduoti į tokias pareigas kaip G.Moderatorius, būtent į šį klausimą dabar ir atsakysiu. Vardu – Arnas ir šiuo metu man yra 19metų. Laisvalaikį leidžiu su draugais praleisdamas valandas lauke/mieste arba prie tinklo (Jau trečius metus žaidžiu tinklinį), na ir žinoma negalime pamiršti praleisto laiko prie kompiuterio. Draugai sako, kad esu žmogus su labai keistu charakteriu. Esu darbštus, visad stengiuos padėti ir saugoti silpnesnį už save
    7 taškai
  8. Sveiki. Esu Nedas, žaidime žinomas, kaip - Steve_Stanley. Greitu metu įžengsiu į savo septynioliktus gyvenimo metus. Esu beveik niekuo neišsiskiriantis iš kitų personų. Apie charakterį: esu tikrai draugiškas asmuo, linksmas bei komunikabilus. Moku bendrauti su įvairaus tipo charakterio žmonėmis, Nesu pasikėlęs, ar dar koks arogantiškas asmuo. Esu ganėtinai tvarkingas bei atsakingas. Galiu drąsiai teigti, kad esu žodžio žmogus, tiesiog, jei pasakau, kad šį darbą galiu atlikti - vadinasi galiu, jei negaliu - tai jo net nesiimsiu. Esu žmogus kuris labai vertina kokybę, todėl pats ją bandau pateik
    5 taškai
  9. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Dany_Winston • Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :Ema_And • Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?:Taksi • Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:Už tai ,kad priima/palikineja į darba žmones kurie yra nds/mediniam+Free kickina nesamones daro • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:Draudžiama priimti/palikti žmones kurie yra nds/mediniam/akmeniniam 1.3.0 Direktorius ir pavaduotojas privalo būti pavyzdys visuomenei, todėl turi vengti necenzūrinės leksikos, čytų, bugų naudojimo ir kt. • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas :
    3 taškai
  10. Šiame video aptarsiu GreenSide.lt projekto žaidėjų treilerius ir jų kainas. Vertinkit. Kritikos nebijau.
    3 taškai
  11. 06.16 luxury life @Altiriks_Men
    3 taškai
  12. Aš kaip firmos pavaduotojas norėčiau paaiškinti šiam asmeniui, jog šis asmuo nebedirba firmoje ir Emilija ne visada suspėja redaguoti darbuotojų sąrašą ir sąrašas gali būti kelių dienų senumo. Tau labai buvo sunku parašyti man arba Emilijai asmeninę žinutę, jog darbuotojų sąraše yra nepageidautinas asmuo ir jis turi būti tuoj pat ištrintas iš sąrašo. Jeigu ieškai dėmesio tai jo gali surasti visada būsenos atnaujinimuose.
    3 taškai
  13. Jake_Xarim

    Džeiko c-bugas!

    Labas vakaras, nuėjau į dm zoną ir kiti rašo, kad macro auto ir kt..Pafilmavau greitį, mažas, bet nors kažkas ;/Ne viskas greityje, reikia ir taiklumo xd Okey, 1 sekundė, dabar numeskit savo [Kadangi ant randomas sony vegas, ačiū Uniq_Wade už pagalbą !!] Greitis yra greitesnis, bet labai neužtaikiau, btw sekundė min leido, meh kitą kartelį įkelsiu suderintą..#NoHATE , bet kritiką priemu.
    2 taškai
  14. Achj, avatrai. Maybe Reperiuku išautum ?
    2 taškai
  15. o kam cia mane kist? as nieko pries neturiu. Abu mes prisizaidem ir viskas, manes cia kisti ne butinai ;d! Nieko ten jei ne bus :DDD galit nesiparint pamatysit. Mes cia draugiskai zinokit baninam kiekvienas kita. Tai apie ta ban gali isimti papeikima kur tipo free kickina, sekmes.
    2 taškai
  16. Sveiki, Esu Falanji_Friux, noriu dalyvauti jūsų paskelbtame konkurse į globalaus moderatoriaus pareigas užimti. Iš pradžių norėčiau prisistatyti apie save. Aš esu vardu Neivydas, man yra aštuoniolika metų, studijuosiu dvyliktoje klasėje vidurinio išsilavinimo kovose. Nemažą savo gyvenimo dalelę skiriu pramogoms kompiuteriniams žaidimams – patirti virtualius iššūkius, suglaudinti draugystės ratus, įgyvendinti savąsias svajones. Šią vasarą baiginėju mokytis vairavimo „B“ kategorijos kursus, šį penktadienį bus teorijos egzaminas. Nuo savo mažens mėgau piešti ir turint iš vaikystės išaug
    2 taškai
  17. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tiesiog_Robertas • Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė ) : Robertas • Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu ): Man 18 metų, gimimo diena liepo 22 • Jūsų gyvenamasis miestas: Norway • Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): https://www.facebook.com/robert.pomaleiko • Apibūdinkite savo charakterį: Esu draugiškas ir linksmas žmogus kūris mėgsta pabendauti su kitais. Visada turiu apie ką šnekėt. • Kokia jūs
    1 taškas
  18. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kent_Hole. 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): Yra įrengtas kolektorius, yra garažas, vidus įrengtas. 3. Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas): 4. Kaina, kiek norite gauti už būstą: Kainas siūlom, keitimai nedomina. 5. Papildoma informacija: Puikus namas, kuriame galima pavalgyti, bei gauti papildomus pinigėlius už kolektorių.
    1 taškas
  19. Atranka į globalius forumo moderatorius, 2017.06.14 - 2017.06.16 Kas yra globalus forumo moderatorius? Tai forumo vartotojas atsakingas už visus forumo pranešimus. Šis asmuo baudžia visus forumo vartotojus už taisyklių pažeidimus įspėjimais, taip pat turi teisę užblokuoti bet kurį forumo vartotoją už masinius arba grubius taisyklių pažeidimus. #MINIMALŪS REIKALAVIMAI, • Neturėti forume nė vieno įspėjimo; • Visi forume parašyti pranešimai turi būti argumentuoti. • Neturėti serveryje jokio įspėjimo; • Amžiaus riba nuo 14 metų; • Būti susipažinusiam su forumo taisy
    1 taškas
  20. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Saulius_Guest • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Paskolos sistema yra kaip žaidėjas pasiskolys iš banko tam tikrą suma kurią jis galėtų grąžinti per tam tikrą kiekį dienų . Jei nesumokėtų žaidėjas dalies paskolos jam pakiltų paskolos atidavimo kaina ir jei jis neturi pinigų ,bet turi kokio turto korio vertė tokia kaip sumos kurią reikia atiduoti. Žaidėją informuotų ,kad jis gali parduoti mašiną ir susimokėti sumą.Pavyzdys:Aš pasimu 100.000e paskolą 2017.11.20 dieną,parašau kad atiduosiu per 20 dienų kiekvieną dieną po 5000ę. • Kuo jūsų pasiūlymas būt
    1 taškas
  21. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tankistas_Benas • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Karolis_Jankunas • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  22. Edas_Gold

    Unban Edas_Gold

    • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Edas_Gold • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Dany_Winston • Už ką buvote užblokuotas ?: Uz apgaudinejimus • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : pamirsau padaryt, nes neseniai pradejau zaist po pertraukos,todel ir nezinojau kad reik • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
    1 taškas
  23. 1 taškas
  24. [GreenBet] Kas taps naujuoju G. Moderatoriumi? - Arnas_Haiva 2.11 - Cleme_Tean 1.18 - Falanji_Friux 3.60 - Edgaras_Mix 9.99 - Steve_Stanley 1.52 - Jeremy_Redwood 1.31 - Tadas_Chill 1.12 STATYMUS PRIIMU IKI 50K (PINIGUS PERVESTI ŽAIDIME MAN Į BANKĄ, ĮRODYMUS PATEIKTI KOMENTARUOSE)
    1 taškas
  25. Kodėl aš su 10 įsp ir man leidžia būt forume? :/
    1 taškas
  26. nepastebi, nes matyt jau priprates prie 30fps lost
    1 taškas
  27. *cenzūra* galvojau kad aš video įkėliau sekmės kuriant.
    1 taškas
  28. Forever_Young

    1 taškas
  29. Opa opa, ką čia turim.. Geras klipas, gerai parinkta muzika, tik nežinau ar man ar tau čia lagina pats vaizdo įrašas. Įdėja labai gera, todėl spaudžiu žalią ir laukiu tavo kitų epizodų, sėkmės.
    1 taškas
  30. Jeigu asmuo kalba argumentuotai, tai nuomonę išreikšti gali, o ypač šiuo atveju.
    1 taškas
  31. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Misha_Richford • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Viacheslev_Moisejev • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Už silent aim, čyta lengva atpažinti, bet sunku pamatyti nes jis "Silent", bet tie kas nežino paaiškinsiu : Silent aimas turi nustatymus, todėl kulkos gali pataikyti ir nepataikyti, esmė tame kad atstumas yra reguliuojamas ir tarkim 3 metrai nuo žaidėjo pagauna kulka ir nuveda tiesiai į žaidėją. Taip pat prie žmogeliuko, šitas aimas gali nupiešti krauja efektus, taip matysis per video, bet gyvybės nebuvo atimtos
    1 taškas
  32. a kaip su ispirkom pone capeliukai? susikursim tema kurioje kelsim visus irodymus. va koks as protingas
    1 taškas
  33. Žaidėjas užblokuotas nebus.
    1 taškas
  34. Anketa tvarkinga. Best_Puffy neteko statuso administratoriaus.
    1 taškas
  35. https://www.youtube.com/watch?v=MZfkMqQLSNg vertinam ir like'inam.
    1 taškas
  36. Gal už mane šiek tiek greičiau, bet vistiek normaliai.
    1 taškas
  37. 1 taškas
  38. Per ryškus CC, daugokai sharpo, bet susižiūri gerai! Keep it up
    1 taškas
  39. Pagerėjo Per vakarą labiau a/d pradėjau, tai galėsim nueiti pasišaudyt. Šaudyt išmoksi - /sms Mh ok
    1 taškas
  40. NE NĖRA MANO :DDDDDDDDDD PRAJUOKINAI BAXURAS.
    1 taškas
  41. Šaunus video, šaunus konkursas, sėkmės kuriant toliau, jeigu užsiimsi šia veikla.
    1 taškas
  42. 06.12 mašinos. sekantis atnaujinimas keliu dienu bėgi, o gal net rytoj. @Egidijus_Frost
    1 taškas
  43. Kent_Hole

    Unban Kent_Hole

    • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Kent_Hole • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Velnelis_Camel • Už ką buvote užblokuotas ?: Buvau užblokuotas už tai, kad pasiūliau jam narkotikų. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : išjungiau žaidimą ir nepasidariau tos nuotraukos, bet ji matosi kitoje kur bandat jungtis į serverį. • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : http://www.part.lt/perziura/0397b6204a7b59ebe1409876700ebcc0679.png
    1 taškas
  44. Ponas_Paprika

    Pd masinu mod

    Labai puiki Policijos Departamento Modifikacija, kas dirbsite šiam darbe tikrai ji pravers Spaudžiu Žalia
    1 taškas
  45. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Kent_Hole. • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Būtų gerai, kad kur namų/būtų įkurtuose baldose t.y (Biliardas,televizorius,dj pultas,pokerių stalai) būtų sukūrta kažkokia sistema,kad galėtų pvz : dj pulte reguliuoti muziką ir pnš,pokerio stale žaisti pokerį,o biliarde žaisti biliardą ir t.t su visais baldais. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Pagyvintų baldų/namų sistemą,būtų įdomiau žaisti serveryje. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią ta
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.