Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2017.06.23 visose vietose

  1. Kazys_Grinius

    sakiau geriau neerzint

    sakiau geriau neerzint
    8 taškai
  2. Kazys_Grinius

    Prasideda

    Prasideda
    4 taškai
  3. Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: E`M • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi, noriu pasiūlyti, jog būtų į /varzybas įdėta ir top daugiausiai uždirbęs žaidėjas iš žuvų gaudimo per dieną. Top 3 rodytų, kas daugiausia užsidirbo pagaudamas žuvis. Šiuo metų žvejybą yra beveik nenaudojama, kitaip tariant " žlugus ", todėl turėtų toks dalykas motyvuoti. Pavyzdžiui: TOP 3 1 V_P pagavo už 90000 eu. žuvies. 2 V_P pagavo už 25000 eu. žuvies. 3 V_P pgavo už 5000 eu. žuvies. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas forumui?: Motyvuotu žaidėjus
    3 taškai
  4. Sveiki visi, kurie skaito šį laišką. Aš esu Tadas, o žaidime žinomas kaip Tadas_Chill. Gyvenu bei mokausi Alytuje. Man yra 16 metų, laisvalaikiu mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus bei bendrauti su draugais. Mano charakteris yra gan paprastas. Esu toks žmogus, su kuriuo yra gan lengva ir nesudėtinga bendrauti, kadangi visuomet randu apie ką pakalbėti, aptarti. Taip pat draugiškas, darbštus bei iš dalies kūrybingas, mėgstu atlikti užsibrėžtus tikslus turėdamas kokį nors sugalvotą planą, t.y neimprovizuojant. Tiesa, manyje yra ir keletas minusų. Retkarčiais atsiranda tokių situacijų, kurių met
    3 taškai
  5. Kandidatūra į G.Moderatoriu Sveiki, taigi esu žinomas serveryje, kaip Edgaras_Mix. Man yra 22 metai. Šiuo metu studijuoju universitete. Gyvenu Vilniuje. Mano pomėgiai: sportas, kompiuteriniai žaidimai, bendravimas su įvairiais žmonėmis. Vasarą keliauju pas tėvus į Vokietiją. Kiekvieną vasarą dirbu Vokietijoje, todėl grįžęs iš darbo dažniausiai turiu nemažai laisvo laiko skirti būtent tokioms pareigoms. Taigi, žaidime esu turėjęs nemažai pareigų vienos iš jų buvo nemokamo administratoriaus pareigos, kurios per žingsnį skyrė mane nuo patekimo į komandą, bet kadangi gavau direktoriu servery
    3 taškai
  6. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Kazys_Grinius Kam bus naudojamas kanalas?: Bendravimui su žmonėmis, norisi privatumo turėti. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Su taisyklėmis susipažinau.
    2 taškai
  7. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Freez_Armani 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Begantis_Banginis 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
    2 taškai
  8. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Best_Puffy • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Domis_Siir ir Get_Paid • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Trugdymas evente • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://www.part.lt/perziura/d86a0acc31cf92607b3e910dba749282683.jpg
    2 taškai
  9. ''900k'' srsly??? Pats laikas būtų akinius įsigyt
    2 taškai
  10. primitivus ne primitivus koks skirtumas, svarbu, kad naudingas butu, o man rodos pats tu nardai i ta komanda:) nepildyciau i komanda paziureciau ka tada pasakytum, naras gi atsirado, pats Rokui sulindes cj
    2 taškai
  11. Jei nežinai kas yra samp'o sinchronizacija - sveikinu, susipažink. Kalbant greenside terminais - per pzu žiūrint visąlaik atrodys, kad šaudai susibuginęs, kai šaudai greitai, ypač kai yra didelis fps skirtumas.
    2 taškai
  12. Kur tu čia tą auto cbugą matai? Va mano cbug
    2 taškai
  13. Viska į cleo mesk. http://www63.zippyshare.com/v/eO9XE82f/file.html
    2 taškai
  14. 2 taškai
  15. < Prisistatymas > Taigi sveiki visi skaitantys šį pranešimą. Mano vardas žaidime yra Jeremy Redwood, o realybėje Albertas, man yra penkiolika metų. Gyvenu Lietuvoje, Dzūkijos krašte, netoli sostinės. Laisvalaikių mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus ir praleisti laiką su draugais, bet nereikia pamiršti ir darbo. Aš esu ekstravertas, mėgstu dirbti draugiškoje ir rimtoje komandoje, taipogi apie save galiu pasakyti, kad esu gan griežtas, bet tuo tarpu linksmas ir draugiškas, esu paslaugus, bendraujantis – truputėli daugiau pabendravęs su žmogumi galiu gan nemažai pasakyti apie jį patį
    2 taškai
  16. Iš pavadinimo "Luxus", tikriausiai, mintyse kilo asociacijos su marke Lexus, arba prabanga (angl. luxury, luxe). Tai reiškia jog prekinis ženklas "Luxus" garantuoja tik kokybišką pasiūlą reikliausiems klientams. Salono transporto kainos derinamos pagal transporto tune retumą, unikalumą. Kuo transporto tune retesnė, pilnesnė, gražiau suderinta, akiai patrauklesnė - tai tokia savaime bus ryškiai brangesnė, tačiau kaina atitiktų tai kiek dėžių tektų įsigyti jog gautumte kažką panašaus. O pagrindinis kainų rodiklis yra grindžiamas šioje temoje pateikta informacija. Kaip jau suprantate
    1 taškas
  17. Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Edgaras_Mix • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki, taigi sugalvojau tokį pasiūlymą fūristų darbui. Kadangi dabar fūristai vežioja medikamentus, mechanikų dalis t.t. BET JOS YRA DĖL VAIZDO, kad būtų fūristams darbo. Šiuo metu yra sistema, kad direktoriai turi pirkti mašinas, TAI PRIDĖTUME SISTEMĄ, JOG galėtų pirkti pavyzdžiui PD, Medikai, mechanikai reikiamus dalykus: ginklus, medikamentus, autodalis, jog fūristai galetų atvežti. Pavyzdžiui, jog mechanikai galėtų tvarkyti garaže mašinas, direktorius užsako auto detal
    1 taškas
  18. Euras.

    Peikiu Matthew_Bennett

    • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Euras_Pitas/EursPits • Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Matthew_Bennett • Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Šis prižiūrėtojas per daug sau leidžia, pirmiausia dėl to jog į NGS žmonės patenka už smulkmenas, nors tai neturėtų būti neaktualu gaujiniams. Kaip Marko ir sakė gaujiniai - serverio atmatos, bet net ir jomis negali būti, nes už keiksmažodį ar kito gaujinio nušovimą ne veiksmo metu gauna ngs ir gaujose rodytis negali. Tai tampa dar žemesniu nei atmata? Antra iš savęs stato visagalį, iki ko jam toli, kadangi visa ta p
    1 taškas
  19. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Altiriks_Men • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Jack_Raymond • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas, nitro.cs • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  20. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pofka_Srd • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Edga_Real • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas [AUTOCBUG] Jeigu ką patikrinkit jo PC manau ir rasite neleistinų failų. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  21. Kaip tai paskatintų žvejybą? Serveryje yra begalė pavyzdžių, iš kurių galėtum semtis idėjų. Pavyzdžiui: padaryti /varzyboszvejyba. Sistemos veikimas kiek primityvus, panašūs į /varzybos. Ši “unikali” idėja paskatintų žvejybą, o iš tavo siūlomos idėjos naudos mažai(žiūrint iš žvejybos paskatinimo perspektyvos). Savęs nardydamas nepagauk XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    1 taškas
  22. • Drisčiau pasiginčioti, kadangi žmogus važiuojantis už manęs, stabde, ir jeigu tu paimtum bulleta, ir dar kartą ant tieisu įsibegėtum, tu tokiu pačiu greičiu važiuotum, plius Oresto išvažiavimas iš posukio buvo kitoks nei mano, kadangi mano traektorija buvo tiesi, o jo išvažiavimas buvo lygiuotas, + kita kartą priimdamas iš kito administratoriaus filmuota medžiaga, atidžiai peržiūrėk ja, o ne daryk skubotu sprendimu, todėl laukiam administracijos komentaro, bei sprendimo.
    1 taškas
  23. 1 taškas
  24. Marko_Escobar

    1 taškas
  25. Mantas

    1 taškas
  26. Taigi, pagaliau atsirado proga kažką pasiekti ir man šiame serveryje, Laukiau progos pasirodyti. Spėju sukate galvą ir galvojat kas čia per „brudas“ bando pretenduoti į tokias pareigas kaip G.Moderatorius, būtent į šį klausimą dabar ir atsakysiu. Vardu – Arnas ir šiuo metu man yra 19metų. Laisvalaikį leidžiu su draugais praleisdamas valandas lauke/mieste arba prie tinklo (Jau trečius metus žaidžiu tinklinį), na ir žinoma negalime pamiršti praleisto laiko prie kompiuterio. Draugai sako, kad esu žmogus su labai keistu charakteriu. Esu darbštus, visad stengiuos padėti ir saugoti silpnesnį už save
    1 taškas
  27. Mrs Nobody

    Hello, Hello

    Hello, Hello
    1 taškas
  28. 1. Jūsų vardas pavardė?:Dany_Winston 2. Kuo Jūsų sukurta pamoka bus naudinga žmonėms?:Na žmones nežinos kaip šia probloma sutvarkyti štai pamoka apie ja 3. Jūsų Pamoka(Vaizdo įrašai, nuotraukos, informatyvus tekstas)?:Na sveiki norečiau parodyti kaip sutvarkyti unlable save screenshot tai yra labai lengva jum tetsiog reikia atsisiūsti šį faila-http://www65.zippyshare.com/v/GeSaWQVO/file.html bei perkelti į Gta Papke
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.