Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2017.06.25 visose vietose

  1. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Erika_Benneti.• Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė): Erika.• Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu): 20 metų. (1996-10-27)• Jūsų gyvenamasis miestas: Šiaip esu iš Mažeikių, tačiau jau trečius metus gyvenu Danijoje, kadangi ten studijuoju ir dirbu. • Zodiako ženklas: Skorpionas.• Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): PM.• Apibūdinkite savo charakterį: Hmm, nemėgstu apie save rašyti. O šiaip, esu komunikabili, sugebu surasti bendrą kalbą su dauguma žmonių, esu nuoširdi, sąžininga, padedanti, jei matau, kad reikia
    13 taškai
  2. Dainius Callidi

    Sv,

    Sv,
    5 taškai
  3. Sw,labiausiai laukių heiterių komentarų. Kadangi skin hite nieko nepadarau, tai reikia bandyt lagshote kažką padaryt
    4 taškai
  4. XDDDDDDDDD ESU PROFESIONALAS, NEPRAŠAUNU AŠ TŲ KULKŲ, KO PRIKIBOT XDDDDDD SUPRANTU DABAR KODĖL ŠREKAS PAMĖGO TA "XD" XDDDDD
    4 taškai
  5. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Edgaras_Mix • Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė ) : Edgaras • Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu ): 1995 04 18 • Jūsų gyvenamasis miestas: Vilnius/Utena • Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): Kam reikia tie turi. • Apibūdinkite savo charakterį: Esu mldc • Kokia jūsų mėgstamiausia sporto šaka?: Šaškės arba futbolas su krepšiniu • Kuo galite pasigirti, kuo esate išskirtinis iš kitų?: Pasaulyje tokiu, kaip aš nėra • Kuo užsiimate? Kuo domitės? Ką veikiat laisvalaikiu?: Lošiu greenside. Gyvenu. • Kaip pradėjo
    3 taškai
  6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jeremy_Redwood 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): Puikus Sultan automobilis, prižiūrėtas ir mylėtas. Išskirtinė spalva, puikiai tinkantys ratai, X-FLOW. 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Pradinė kaina: 450'000€ 5. Papildoma informacija: Dėmesio vertas SULTAN. 1.
    2 taškai
  7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Freez_Armani 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Juozas_Rusys 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
    2 taškai
  8. Velnelis Camel

    @Skrajojantis_Olandas eazy

    @Skrajojantis_Olandas eazy
    2 taškai
  9. < Prisistatymas > Taigi sveiki visi skaitantys šį pranešimą. Mano vardas žaidime yra Jeremy Redwood, o realybėje Albertas, man yra penkiolika metų. Gyvenu Lietuvoje, Dzūkijos krašte, netoli sostinės. Laisvalaikių mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus ir praleisti laiką su draugais, bet nereikia pamiršti ir darbo. Aš esu ekstravertas, mėgstu dirbti draugiškoje ir rimtoje komandoje, taipogi apie save galiu pasakyti, kad esu gan griežtas, bet tuo tarpu linksmas ir draugiškas, esu paslaugus, bendraujantis – truputėli daugiau pabendravęs su žmogumi galiu gan nemažai pasakyti apie jį patį
    2 taškai
  10. 1 taškas
  11. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Deivys_Jump • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Geoffrey_Entwisle • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  12. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pofka_Srd • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Gustis_Sabaka • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas [TELEPORTAI, FAST RESPAWN] • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  13. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pofka_Srd • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Malboro_Cancel • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas (CarFIX) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Altiriks_Men 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: James_Kawasaki 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
    1 taškas
  15. čia žuko merga? nes jis sakė, o tau nepasakė, nes bijojo. Nu sėkmės čia.
    1 taškas
  16. Labux. Sveika atvykus i GS. Kiek teamspeake bendravom/bendraujam esi puikus zmogus ! Daugiau tokiu i si serveri
    1 taškas
  17. opą dėkui atsisiūsiu iš descriptiono tą failą gal išmoksiu pagaliau šaudyt
    1 taškas
  18. Žaidėjas nebus užblokuotas,Per mažai įrodymu.
    1 taškas
  19. Gal kas žino kas blogai, kad joks enb neveikia ant 8.1 win?
    1 taškas
  20. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Altiriks_Men 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Jack_Side 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Keiksmažodžiai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: http://www.part.lt/perziura/9d97f15e9e9bf0d3f6201d004eb99799391.jpg 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
    1 taškas
  21. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Donatas_Fox Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2017-06-24 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie 5-6 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Internete Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nusibodo ten žaisti. Na, o šitas pasirodė daug įdomesnis, kadangi man nematytos sistemos, geri atnaujinimai ir t.t Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Atlikau. Nesunku buvo Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buv
    1 taškas
  22. Ačiū,už jūsų gerą komentarą malonu tai girdėti,kad ten nerašot apgailėtinas ir t.t kai sanwito
    1 taškas
  23. Paprasta tiesiog darbas panašus į kaliuze. Pasiimti Maiša > Nunešti prie rušiavimo stalo > Jis rušiuojamas "spaudinėti Y" > gaunamas vienas iš šiu [Plastikas, popierius, stiklas] > nešama į tam skirta iškrovimo vieta "konteinerius ant kuriu parašyta {Plastikas, popierius ir stiklas}" Na dėl pačiu nešamu objektu reikėtu pasukti galva (objekto id kad jis dar būtu rankose)
    1 taškas
  24. primitivus ne primitivus koks skirtumas, svarbu, kad naudingas butu, o man rodos pats tu nardai i ta komanda:) nepildyciau i komanda paziureciau ka tada pasakytum, naras gi atsirado, pats Rokui sulindes cj
    1 taškas
  25. Sveiki visi, kurie skaito šį laišką. Aš esu Tadas, o žaidime žinomas kaip Tadas_Chill. Gyvenu bei mokausi Alytuje. Man yra 16 metų, laisvalaikiu mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus bei bendrauti su draugais. Mano charakteris yra gan paprastas. Esu toks žmogus, su kuriuo yra gan lengva ir nesudėtinga bendrauti, kadangi visuomet randu apie ką pakalbėti, aptarti. Taip pat draugiškas, darbštus bei iš dalies kūrybingas, mėgstu atlikti užsibrėžtus tikslus turėdamas kokį nors sugalvotą planą, t.y neimprovizuojant. Tiesa, manyje yra ir keletas minusų. Retkarčiais atsiranda tokių situacijų, kurių met
    1 taškas
  26. Kandidatūra į G.Moderatoriu Sveiki, taigi esu žinomas serveryje, kaip Edgaras_Mix. Man yra 22 metai. Šiuo metu studijuoju universitete. Gyvenu Vilniuje. Mano pomėgiai: sportas, kompiuteriniai žaidimai, bendravimas su įvairiais žmonėmis. Vasarą keliauju pas tėvus į Vokietiją. Kiekvieną vasarą dirbu Vokietijoje, todėl grįžęs iš darbo dažniausiai turiu nemažai laisvo laiko skirti būtent tokioms pareigoms. Taigi, žaidime esu turėjęs nemažai pareigų vienos iš jų buvo nemokamo administratoriaus pareigos, kurios per žingsnį skyrė mane nuo patekimo į komandą, bet kadangi gavau direktoriu servery
    1 taškas
  27. Sveiki draugai ir dirbtinio intelekto būtybės. Daugelis iš Jūsų greičiausiai pagalvos,- „ Štai ir vėl čia tas dzybylas iš jutubo“. Tačiau tokį mano įvaizdį įtakojo greičiau patys visuomenės nariai nei aš. Aš visada darau tai kas man patinka ir myliu tai ką darau. Aišku neapseina ir be nesėkmių. Vienas dalykas, kurio laikausi nuo pat jaunystės - nepasiduoti nesėkmėms. Esu mėgėjas laužyti standartus, darau tai, ko kiti net nesugalvotų. Nemėgstu sėdėti vietoje, todėl nuolat siekiu daugiau nei, man reikia. Aš esu 17-metis Danilas. Aš esu spontaniška ir linksma asmenybė. Nemėgstu kai kiti gali ma
    1 taškas
  28. Reiks pasakyti tikram Salviui, kad šiukšlė kopina jo nicka
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.