Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2017.07.27 visose vietose

 1. 12 taškai
 2. 3 taškai
  Forever_Young

  NRG Club

  Prasilakstyt išlekem. Įdomus fainas vakaras kartu stuntinant, nors ir daug rage buvo tačiau viskas osum. Būtinai dar kartą išvažiuosim. @Marko_Escobar @Salvis_Gta @Mafijos Senelis @KazysGrinius @Donatas_Tusinukas @Dave_Destiny @Eziukas_Rusky
 3. 3 taškai
  naujas avataras, arba like arba uzsakau zudikus
 4. 2 taškai
  Just_Remix

  [0.1.8] /Kviesti Patobulinimas

  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Just_Remix • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Šiuo metu serveriuose yra tokia komandą , kaip /kviesti. išties daugumai žaidėju jau pabodus. Parašai /kviesti ir iškvieti policija , medikus ir t.t. Bet aš siulau padaryti įdomiau. dėkim parašai /Telefonas ir šone išlendą Telefonas. ir ten būtų per klaviatūrą parašai kažką arba dėkim ten tam telefone būtų jau. Pvz Parašai /Telefonas ir parašai skaičius 01 ir rašai 10 noriu iki mediku. su šią komandą galėtume iškviesti taxi. ir taip toliau. manau kiekvienas suprato kam neaišku su tuo Telefonu. tai čia kaip per gta5. su tuo telefonu kur išlendą. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Paivairintų serveri būtų labai įdomu žaisti. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
 5. 2 taškai
  Mantas

  Peikiu Matthew_Bennett

  Sveiki dar kartą , labai dažnai čia susitinkam , o man tas patinka. Jeigu yra papeikimai reiškia visgi kažką darau. Suprantu kad jūs norėtumėt kitokio prižiūrėtojo kuriam būtų dzin ant jūsų , galėtumėt žaisti su antrais acc ir visa kt , bet atlieku pareigas savaip , papeikimas galėtų būti pagrįstas ir kitaip. Kaip ten jūsų gauja buvo Moliugovai ar kiek ten? Turbūt dėl jų čia pagrinde ir reiškiatės ir liejat pykti ant manęs , kad nuimiau jums oficialumą , nepelnytai. NORS jokio atsakymo dėl sąjungu iš jūsų nesulaukiau 0 paaiškinimų , o dar kažkas kvailai leptelėjo mūsų buvo tik 4. Nematau skirtumo nors ir vienas bet sąjungu daryti tikrai negalite , bet žn dabar kalbu vėjus , nes papeikimas visiškai ne apie tai. Bėgam prie papeikimo ir trumpas paaiškinimas , kodėl turi kentėti kiti darbai tiek teisėsauga , tiek paprasti darbai kurie nėra nieko dėti , pastebėjus jus ilgiau galima matyti jūsų psichikos išpuolius prieš niekuom dėtus žmones , šaudymus į juos ir visa kt. Kantrybė trūko , kaip be priežasties pradėjot šaudyti į mus , tad jeigu sau tiek daug leidžiat , ko ryškiai negalit , tai mes pasirinkome teisingiausia kelia , surakinom visus ir nuvežėm į jailą , man vienodai , kad jums hoodas ar kas . Vėlgi visi kalti tik ne jūs patys , taisyklių jūs nepakeisit kaip tik siūlyčiau jums prie jų prisitaikyti , jeigu atėjot iš kito projekto nereiškia , kad galit elgtis taip , kaip elgiatės kitam projekte. Tikrai nematau , kad padariau kažką blogo jus surakindamas , o kaip tik padėjas žmonėms , kad jų nešaudytumėt. BET galim sužaisti kitaip surenku įrodymus iš žmonių kurie man rašė jog šaudot ir sumetu visus į ngs , galima pažaisti ir taip , jeigu nevaldot savo veiksmų. Niekada gaujos negalėjo šaudyti civilių , o ypač miestelių rybose ir man yra vienodai kiek ten jūsų 2 ar 30 rakinsiu , nes patys darot draudžiamus dalykus. Nesiruošiu daugiau atsakinėti į jūsų užduotus klausimus žemiau mano posto , nes ir taip tas atsakinėjimas yra bevertis , kaip patys nesugebat suvokti paprastu dalykų.
 6. 2 taškai
 7. 1 taškas
  Eligijus.

  Eligijus. ` Avatarai

  Sveiki, dalinuosi mano darytais avatarais. Naudokit, vertinkit.
 8. 1 taškas
  Rob_Winston

  [1.8.1] Oro kitimas.

  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rob_Winston • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Ta prasme kad tarkim kas valandą keistusi oras pagal tikra laiką,o ne tik jog tarkim 20:59 diena 21:00 naktis jau.. Galėtu padaryti jog kas valanda po lėto kistu oras. Dar prie to paties pridėtu tarkim kokiom 10min lytu lietus,žaibuotu,būtų rūkas ir t.t tikrai būtų įdomiau žaisti,nes dabar tas pats visad oras :/ • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Pagyvintu patį žaidimą. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): p.s bšk dropintu fps bet nelabai.
 9. 1 taškas
  ALFRED.

  Peikiu Matthew_Bennett

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Alfred_Pennyworth ( ALFRED. ) • Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Matthew_Bennett • Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Situacija tokia: kartu su gauja pradėjome ruoštis zonai, užbėgome už loterijos, dalinomes ginklus, narkotikus, tada iš niekur nieko pasirodė benetis su nico, tuo metu zonos dar nebuvo ir policija turi teisę gaudyti nusikaltėlius, tad pirminis instinktas pamatę pareigūnus pradėjome šaudyti - tačiau mūsų buvo virš penkių, jei ne daugiau, o šis asmuo rakino visus gaujinius nors aiškiai nuostatose parašyta jog tai yra draudžiama. Toliau išsiaiškinus patys prižiūrėtojai teigė, jog "taisyklės yra tam, jog jas laužytų", tačiau šio įrašo neturiu (paliūdytų Jeremy_Malboro). Rašau tiesiogiai į šią skiltį kadangi asmuo taip pat pasiskyrė GSPD pavaduotoju šūdo pamalt, kaip akivaizdžiai matome. 3.14 Draudžiama rakinti gaujų narius, jei jų vienoje vietoje yra daugiau negu trys. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : Taip pat būtų labai įdomu sužinoti kaip čyteris pateko į gaujų prižiūrėtojų gretas Su šiuo ir kitais penkiais papeikimais šis asmuo turėtų būt nušalintas nuo prižiūrėtojų, kadangi akivaizdžiai darbo našumas mažas bei prastas.
 10. 1 taškas
  `CristianoCapelli

  tu privalai skambėt

  taip va random
 11. 1 taškas
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jeremy_Redwood • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Break_Boy • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 12. 1 taškas
  suzikas

  Peikiu Salvis_Gta

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Kemmer Suzu • Administratoriaus Vardas_Pavardė serveryje : Salvis_Gta • Už ką yra peikiamas šis administratorius ?: Už tai, kad iš oro nužudė, net nežinau priežasties, ar įtarimo dėl ko galėjau būt nukillinamas, paskui dar pradėjo keiktis, vietoj atsiprašymo. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
 13. 1 taškas
 14. 1 taškas
  Atėjau į projektą užvakar, padėjai tikrai, vau, dėkingas.
 15. 1 taškas
  Tikrai vertas dėmesio vaizdo įrašas,matosi gera kokybė,geras įgarsinimas,puikus intro bei visą kitą ko reikia sukurti geram vaizdo įrašui Sėkmės tau YouTube karjeroje jei ją taip galima pavadinti
 16. 1 taškas
  Ačiū tau! Na nepasakyčiau kad labai ilgai, tačiau taip, kai tik rasdavau laiko - dirbdavau. Ačiū už nuomonę
 17. 1 taškas
  Labai tikiuosi kad jums patiks tai, o įvertinę ir pakomentavę šį video - leisite man tobulėti. Šioje video pamokoje akcentuojami darbai be pakvietimo, minimos jų detalės ir dalinai pasakojama pristatomoji medžiaga kodėl vertėtų juose dirbti. Darbo įdėjau neslėpsiu tiek kiek pats galėjau, norėjau padaryti geriau - gavosi kaip gavosi. Laukiu komentarų.
 18. 1 taškas
  nicohustlin

  draugelio pofkos saudymas

  draugelio pofkos saudymas
 19. 1 taškas
  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Richard_Orion 2. Kokios modifikacijos ieškote: Išvaizdos pakeitimų (liaud. skin'ų) 3. Apibūdinkite arba pateikite nuotrauką: Pats ieškau jau labai ilgą laiką, jeigu nepavyks nieko tokio, bet labai norisi..
 20. 1 taškas
  Jerry_Lawson

  Peikiu Salvis_Gta

  Foreveris buvo medikų kanale, kuriame aš dirbu, kadangi mūsų medikų grupę sudaro ne mažas kiekis daug kas kalba, todėl jis juokėsi iš kitos priežasties. Atsiprašyt atsiprašiau, o dėl netyčinio kill pradėti papeikimus rašyti, vien iš mano pusės būtų gėda.
 21. 1 taškas
  tai ką ikėliai labai ilgai dirba savo darba sėkmės tau toliau
 22. 1 taškas
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Billy_Jack • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Misteris_Erikas • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Event trukdymas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 23. 1 taškas
  Atsiprašau, truputi pavėlavau
 24. 1 taškas
  Vycka_Flex

  Emigruoju Loss_Zetas

 25. 1 taškas
  Idėja: Darbas naftos platformoje būtų geras pajamų šaltinis visiems serverio žaidėjams, tačiau viskas priklausytų nuo jų pačių iniciatyvos, darbo spartumo. Esmė, kad naftos platformoje visi dirbtų komandiškai. Naftos platforma veiktų nuo 17:00 iki 17:30 ir nuo 19:00-19:30(kad būtų suderinama su zonų grobimų) Prieš pradedant darbą, būtų du pasirinkimai: -Mechaniko pareigos - taisyti atsiradusius gedimus naftos platformoje. Pvz. Įtrūko naftos cisterna, skubėkite jos užtaisyti arba užsidegė naftos platforma, skubėkite jos užgesinti kol kiti nesusižalojo. Mechanikų sutaisymai fiksuotųsi jų asmeninėje statistikoje(kurios prireiks išmokant atlyginimus) Jjeigu įtrūktų naftos cisterna, nafta rezervuare iš lėto mažėtų iki kol ją užtaisytų(apie rezervuarą žemiau) Mechanikams darbo atsirastų kas 3min. ir tų gedimų galėtų būti ne vienas. Tarkim, vienu metu galėtų atsirasti nuo 2 iki 5 gedimų. Gedimų intervalas didėtų priklausomai nuo krovikų skaičiaus. -----. -Kroviko pareigos - Principas būtų panašus kaip ir dabar. Reikėtų nešioti mažas naftos cisternas("bačkeles") į naftos rezervuaro vietą. Tikslas - užpildyti pilnai naftos rezervuarą(iki 100,000l). Kroviko atneštos "bačkelės" fiksuosis jo asmeninėje statistikoje, kurios prireiks išmokant atlyginimus. 1 Naftos cisternos("bačkelės) kiekis galėtų būti apie 50l. Nes kad užpildyti pilnai rezervuarą, reikėtų atnešti 2,000 bačkų. Jeigu naftos platformoje dirbtų 30 krovikų, tai kiekvienas turėtų atnešti po 66 bačkas, kas yra ganėtinai daug. O visa tai reikėtų atlikti per 30min. -----. Rezervuaras - tai naftos talpykla, kurią turėtų užpildyti krovikai. Jos dydis galėtų būti kažkur 100,000l(norma), bet galėtų kauptis ir papildomas kiekis, kad kai sistema fiksuotų 17:30 ir 20:30 rezervuaro kiekį, neįvyktų tam tikrų nesklandumų(pvz. atrodo, jau visi sukaupė 100,000l ir bam paskutinę sekundę atsiranda gedimas, pradeda tekėti nafta iš rezervuaro. Tai sistema jau fiksuos, kad nepilna bačka buvo) -----. Atlyginimo paskirstymas(koeficiento sudarymas) - kiekvieno atlyginimas priklausytų nuo naftos rezervuaro pilnumo. Jei rezervuaras užpildomas 100%, krovikai gautų 200€ už bačkelę, o mechanikai 250€ už 1 sutaisymą. Jei rezervuaras užpildomas 75%(75.000l), krovikai gautų 150€ už bačkelę, o mechanikai 200€ už 1 sutaisymą. Ir t.t. -----. Atlyginimai būtų išmokami tik tada, kai visi būtų paleidžiami iš naftos platformos. Bet šituos skaičius paimiau tik kaip pavyzdį. Realiai viską susižiūrės jau programuotojas. Mechanikai gautų daugiau pinigų nei krovikai, nes gedimai atsiranda lėčiau ir ne visada juos pavyktų sugaudyti, t.y. galbūt į gedimą nuskubėjo jau kitas mechanikas. O krovikai dirba nepriklausomai, tik spėk nešti. -----. Siūlau taip pat padaryti /topus pagal uždirbtą pinigų kiekį naftos platformoje. Juk visi žinome, kaip dauguma mėgsta pasigirti tokiais dalykėliais. Klausimai: Kas būtų jei žaidėjas atsijungtų darbo metu? -Žaidėjas prisijungęs būtų automatiškai nuteleportuojamas iš naftos platformos į darbinimo agentūrą ir negautų nė cento. Kas bus jei naftos platformoje dirbtų labai daug žmonių, ar nebus susistumdymų? -Siūlau programuotojui padaryti ribotą darbo vietų skaičių, kad išlaikyti erdvumą ir sumažinti tikimybę lengviau užpildyti naftos rezervuarą. Taip pat reikėtų padaryti mechanikų skaičių žymiai mažesnį nei krovikų.
 26. 1 taškas
  Passatas_Turbo

  [1.8.1] Oro kitimas.

  Aš sutinku su tavo pasiulymu jau senai galvojau parašyt toki pasiulima bet tingėdavau.
 27. 1 taškas
  Jace`Carti

  [1.8.1] Oro kitimas.

  Aš sutinku, kadangi pats žaidimas visai realybiškai atrodo, tai manau pagerintų serverį dar labiau... UŽ!
 28. 1 taškas
  Merginos, gal apatinių? "Little Lady" http://imgur.com/a/fSv2C
 29. 1 taškas
 30. 1 taškas
  Mike_Moonman

  Gta 5 Lagina Padekit

  procesorius i7 2,5ghz 4gb ram vaiz*cenzūra*e nvidia 2gram bet dar yra ir intel 4400 ir nezinau del ko lagina gta5 viska isbandziau kas imanoma intike ir youtube gal kas dar zinot kazka?
 31. 1 taškas
  Atrankos į globalius forumo moderatorius rezultatai, Pasirinkimų buvo nemažai, todėl nemažai laiko skyrėme kandidatų stebėjimui. Rinkomės tik tuos, kurie yra aktyvus projekte ir vis dar jaučia malonumą žaisdami pas mus, nors pareigos ir nėra susijusios su serveriu. Tikimės, jog šie pasirinkimai mūsų nenuvils ir ateityje šie žaidėjai bus pavyzdys kitiems, kurie norės patekti į projekto komandą. Naujieji komandos nariai ir globalūs forumo moderatoriai: Jeremy_Redwood ir Arnas_Haiva Su didžiuliu dėkingumu visiems dalyviams, Greenside administracija.
 32. 1 taškas
  Marko_Escobar

  Autosalonas "Luxus"

  Iš pavadinimo "Luxus", tikriausiai, mintyse kilo asociacijos su marke Lexus, arba prabanga (angl. luxury, luxe). Tai reiškia jog prekinis ženklas "Luxus" garantuoja tik kokybišką pasiūlą reikliausiems klientams. Salono transporto kainos derinamos pagal transporto tune retumą, unikalumą. Kuo transporto tune retesnė, pilnesnė, gražiau suderinta, akiai patrauklesnė - tai tokia savaime bus ryškiai brangesnė, tačiau kaina atitiktų tai kiek dėžių tektų įsigyti jog gautumte kažką panašaus. O pagrindinis kainų rodiklis yra grindžiamas šioje temoje pateikta informacija. Kaip jau suprantate, tiuningas turi būti sukomplektuotas skoningai, jog atitiktų "Luxus" standartus. Čia kiekvienas gali rasti sau transportą derantį prie skin, nuotaikos, ar Jūsų mėgiamų spalvų kolekcijos. O pagal tai ką vairuojate - aplinkiniai pastebės kokie sėkmingi ar iš kokio socialinio sluoksnio esate. Šio autosalono šūkis yra: "Reikliam klientui, kiekvieno skoniui!". Taipogi perkant iš "Luxus" gaunamas sertifikatas, įrodantis transporto unikalumą ir vertę. Luxus garantuoja, jog Jūsų įsigytas transportas nėra "iš rankų į rankas" keliaujantis modelis, "Luxus" pasiūla - tai prekinio ženklo "Luxus" įkūrėjo Marko Escobar ir generalinio rėmėjo Mafijos Tėvas sukurti modeliai. Sertifikato pavyzdys "Luxus" autosalone šios rodyklės padės jums stebėti norimo įsigyti transporto kainą, kurią įtakos susidomėjusių asmenų kiekis. - Modelio kaina smunka (neturi paklausos/akcija). - Kaina auga (didžiulė paklausa). KUPONAI LUXUS KLUBAS - NAUJIENA! KODĖL VERTA PIRKTI LUXUS? - NAUJIENA! LUXUS Pelnas: 57.000.000 € ŠIUO METU PARDUODAMI LUXUS MODELIAI VirginAzure. Kaina: 4.6 mln € BlinkyBlueberry. Kaina: 2.4 mln € WhitePearl. Kaina: 4.0 mln € GreedPeacock. Kaina: 9 mln € SedarSugar. Kaina: 2.0 mln € RadishRed. Kaina: 7.0 mln € MidnightSpider. Kaina: 20 mln € CandyApple. Kaina: 20 mln € FireGold. Kaina: 40 mln € AvocadoPeel. Kaina: 3.6 mln € ChilliRed. Kaina: 20 mln € CandyScarlett. Kaina: 4.0 mln € JadeMint. Kaina: 5.0 mln € AfricanParrot. Kaina: 3.0 mln € MidnightBlue. Kaina: 5.0 mln € © Marko_Escobar [Marius]

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...