Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2017.07.29 visose vietose

  1. Labas įvyko rimta didelė veikla kuria padarė ir sugalvojo kartu mediku/furistu kolektyvas. Labai dėkoju furistu valdžiai už komunikavima, džiaugiuosi dėl jūsų tokio bendradarbiavimo, šaunoliai. Taip pat ačiū visiems kurie dalyvavo veikloje, viskas buvo osum jus visi šaunoliai ! @Santo_Baronne @Teddy Wudson @Mafijos Senelis @Dany_Winston @Dave_Destiny @Gerutis_Life @Freez_Armani @Jeremy_Redwood @Jeremy_Novell @Ban_Kick @KenshinYona @Minsk_Fernando @Haku_Rinha @Augis_Andreas @Salvis_Gta @Speed_Cola (jeigu kažko nepažymėjau, o tikrai kažko nepažymėjau - srr. ) p.s. žiauriai dėkoju @Kazys
    6 taškai
  2. Kolkas visi pateikti argumentai kodėl pašalinta gauja yra nariai su pakeistais IP adresais. Dėja, bet IP adresų tikrinimas nėra viena iš funkcijų, kurios suteikiamos gaujos lyderiam. Todėl panaikinti gaują dėl tokio dalyko yra daugiau negu absurdiška, nes žaidėjams su pakeistais IP adresai užkirsti kelią į gaujas turėtų būti adminų darbas. Ir visų pirma, turėtų būti gražiai pasakyta pašalinti tuos žmones iš gaujos, o ne spontaniškai panaikinti gaują. Kiti tavo argumentai su /aimak ir panašiai yra visiškai nesusiję su JBT gauja, nes kaip jau minėjo kolega, tai yra visiškai kita gauja. Na
    5 taškai
  3. Ema_And

    3 taškai
  4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Ken_Matrix • Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Matthew_Bennett • Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Manęs prisijungusio nebuvo, tad mano nariai kovojo be manęs, paėmė 1 zoną, ir kovojo dėl LV zonos, mano kairioji ranka Ewan_Russel gavo pranešina iš GP , su klausimu ką asmenys su ip changeriais daro mūsų gaujoje, Ewanas paprašė, kad pasakytų kas toki, nes mes ne ekstrasensai, ir tikrinti ip adresų negalim, ir jis išmes juos, GP atsakė, kad teks sužinot. Nusiteleportavę į LV zonos pabaigą, gauja buvo uždaryta.
    2 taškai
  5. Sveikučiai kadangi šiuo metu nėra parduotuvėlių ,todėl nusprendžiau startuoti su savo parduotuvėle. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Kokios modifikacijos ieškote: 3. Apibūdinkite arba pateikite nuotrauką: Papildoma informacija: 1. Modifikacijos bus surastos per ateinančias 72h (nebent esu išvykęs) 2. Laukite kantriai visos modifikacijos bus surastos ir atsiūstos į A.Ž
    1 taškas
  6. sutinku, nuotraukas man tikrai geriau sekėsi daryt negu patį videka kitą kart geriau bus ofc
    1 taškas
  7. Ech...kaip gaila kad neprisijungiau :/
    1 taškas
  8. Grazu. Gaila visoj neprabuvau, internetas streikavo..
    1 taškas
  9. Įdomiai jūs čia. Fotkės už video geresnės, nebent video bonusas patiko, reiks tuos ant dešinės mašinos į gaują priimt.
    1 taškas
  10. Forever_Young

    pažiūrim

    pažiūrim
    1 taškas
  11. Kenas

    Peikiu Matthew_Bennett

    Pusė net nesupratau apie ką tu čia kalbėjai ir ką bandei įrodyt, bet neesmė. Apie kokį ts šneki ir kas į jį prisijungė su ip changeriu, čia gal Mogiliovuose? Neturėdamas ką pasakyt prikiši žaidėją kuris dar buvo užbanintas kitoj gaujoj? Čia mano gauja, ten buvo Kennio gauja, visiškai nesusiiję. ir išviso apie kokį čia aimak šneki? . Aš kaip ir viską išaiškinau tau tik nesuprantu ar protinių gabumų trūksta, ar kaip yra, juk aiškiai pasakyta, kad mes su jais visiškai esam nesusiiję, ir viską galima pamatyti loguose, kaip tu siūlai priimt į gaują narį? Ką tu nori, kad padaryčiau, važiuočiau į kit
    1 taškas
  12. Žaidėjas užtildytas.
    1 taškas
  13. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Karolis_Extazy 2. Kokios modifikacijos ieškote: Fonto,medziu modo ,taikinuko,skin,skybox,timecyc. 3. Apibūdinkite arba pateikite nuotrauką: Reike tokiu modu
    1 taškas
  14. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Morknesonas_Gbrz 2. Kokios modifikacijos ieškote: Ambulance mašinso mod 3. Apibūdinkite arba pateikite nuotrauką: Kad nesibugint, matytusi ilenkimai/idaužimai
    1 taškas
  15. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tomas_Hunger 2. Kokios modifikacijos ieškote: Šitu effect kaip video 3. Apibūdinkite arba pateikite nuotrauką:
    1 taškas
  16. 1 taškas
  17. Gal ir gražu, bet parašai man kažkaip per daug prikimšti, gal tiesiog ne mano skoniui, o forumo rangų tekstas galėtų būti kažkiek ryškesnis
    1 taškas
  18. Būtinai reikia!! Kad serveris ekologiškas nereiškia, kad nelyja!!! Lietus susidaro ne del benzino ar dyzelio.... Ideja padėtų žaidimą padaryti realesnį!
    1 taškas
  19. 6.02 mano verslą gesino, ką jus? 8) P.S. Nuostabus video!!!!1!!1!!
    1 taškas
  20. 1 taškas
  21. 1 taškas
  22. Cause

    Parduodu Sultan

    Siūlau 235k tokia kaip salonine kaina jei tinka parašyk žaidime arba į a-z
    1 taškas
  23. Vakaro linksmybės medikų firmoje.
    1 taškas
  24. Rezultatai, Tinkamų kandidatų nerasta. Apibendrinimas, Pagrindinės priežastys, kodėl šios analizės metu neradome tinkamų kandidatų yra kelios. Visų pirma norint tapti komandos nariu būtina būti aktyviu mūsų serverio žaidėju ir įrodyti savo aktyvumu, jog mūsų serveryje žaisti yra įdomu. Antra, 90% kandidatų vis dar pildo anketas, o ne motyvacinius laiškus. Prašau nekopijuoti mano reikalavimų ir į juos neatsakinėti, nes tie visi reikalavimai turi būti logiškai įterpti tam tikrose laiško vietose. Trečia, jeigu jūsų praeitis projekte nėra šviesi, tada visų pirma ją išpirkite atsidavimu ir
    1 taškas
  25. 2016.11.18 Atrankos rezultatai, Vycka_Flex. Apibendrinimas, ​Nuo šiol keisime reikalavimus norint patekti į komandą. Pakaks individualių pasiekimų, nuo šiol turėsite įrodyti, jog esate vertas komandos ne vien tik man, bet ir visiems serverio žaidėjams. Būtent tai pasiremdamas pasirinkau Vycka_Flex. Tikiuosi, jog sprendimu nesigailėsiu ir esant komandoje toliau matysiu iš šio žmogaus tokias pastangas, kurias jis demonstravo prieš, per ir po atrankos. Kalbant bendrai, būtent tik šis vienas žmogus atitiko naujus reikalavimus, todėl jo vardą šiame pranešime ir matome. Tema vėl atvira jūsų
    1 taškas
  26. 2016.08.23 Atrankos rezultatai, Minde_Johnson. Apibendrinimas, ​Kaip ir minėjau, ieškojome DPP/GPP, todėl pernelyg daug dėmesio į neraštingas anketas neįdėjome. Rinkomės iš poros asmenų, kurie tiek mano, tiek Mariaus nuožiūra buvo tinkami eiti DPP pareigas. Kiekvienam iš jų davėme po užduotį. Abu kandidatai galutiniame rezultate sprendimą priėmė panašų, tik vienas galbūt užduotį išpildė geriau, o kitas blogiau, todėl taip ir nulėmė mūsų pasirinkimą. Su GPP buvo šiek tiek sudėtingiau, nes rimtų kandidatų pritrūko, todėl toliau pasitikėsime Kapelio sugebėjimais einant šias pareigas, o jei pa
    1 taškas
  27. 2016.07.14 Atrankos rezultatai, Egidijus_Keza ; Rage_Assassin ; ​Teddy_Wudson . Kandidatai turi 24 valandas susisiekti su manimi. To nepadarius kandidato kandidatūra atmetama. Apibendrinimas, ​Pradėsiu nuo to, jog smagu kad atsiranda naujų, potencialių žmonių, kurie sugeba mąstyti ir pildyti tvarkingas, įdomias ir konkurencingas anketas. Bet .. Patarimas iš mano pusės: niekada neskubėkite tik atėjus į projektą siekti aukštumų, visų pirma įrodykite ko esate verti ir priverskite pastebėti jus ne tik atrankų metu, bet ir kasdieninio žaidimo metu. Aplamai šios atrankos metu buvo nemažai st
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.