Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2017.08.31 visose vietose

  1. Dany Winston

    Jūs rimtai?

    Jūs rimtai?
    2 taškai
  2. Naujas IPS dizainas, kurio sneak peeką buvau įmetęs anksčiau: drbl.in/3773169 Jei įdomu sekti mano darbus, bet neturite dribbble paskyros, siūlau būti mano „persekiotoju“ instagrame ☻: daumantas.design Reguliariai (bent kartą per savaitę) stengsiuosi kurti bei dalintis savo darbais.
    2 taškai
  3. Angliz

    Angliz Galerija,

    Angliz Galerija, Temos paskirtis: Avatarai. Profilio priderinimai. Užsakymai. Temos informacija: Šioje galerijoje galite rasti anksčiau išvardintus grafikos darbus, kurie yra visiškai nemokami. Norėdami užsisakyti privačius užsakymus, tai galite padaryti parašę man asmeniškai. Nuo darbo kokybės priklauso kaina. Visus mano atliktus darbus galite rasti paspaudus čia. Paskutinis atnaujinimas:
    1 taškas
  4. Labas kiekvienam beskaitančiam šia temą, šioje temoje galėsite rasti daug mano įvairaus darbo kontento. Šioje temoje neleidžiu komentuoti ir manau tai draudžia taisyklės, todėl ačiū už supratingumą. Kiekvienam iš jūsų būčiau dėkingas, jeigu jums patinką duotumėt man žinoti ir - paspaustumėt žalia mygtuką ,, patinka " šiandien buvo pasirinkta random tema ir daug įvairaus žanro, tikiuosi patiks. AVATARAI 2017/01/03
    1 taškas
  5. GREENSIDE # 0.1.8.2 Jei parduodant savo aprangą būsite užsidėjęs gaujos/darbo aprangą, jūs nebūsite perrengtas. Kitu atvėju jei būsite užsidėjęs paprastą aprangą ir ją parduosite jūs būsite perrengtas į paprastą aprangą. Pervežėjams atvežus tr.priemonę pagal užsakymą prie pinigų parodys teisingą pridėtą pinigų sumą. Sutvarkyta klaida su mechanikais, kai atvežus laužą vistiek tekdavo laukti 1 valandą. Sutvarkyta klaida, kad kai parduodant mechanikų įrankius mechanikams prie parduotų įrankių prisidėdavo tik +1 statistika, dabar pridės tiek kiek pardavėte įrankių
    1 taškas
  6. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Enrique_Quintero • VIP nario Vardas_Pavardė serveryje : Dany_Winston • Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?: Blogas /vc naudojimas, per daug "xDDD" • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : http://imgur.com/a/zu8Kk
    1 taškas
  7. Peikiu aš pats tave, nes nedavei įspėjimo o iškart mute dedi. Ir beto as tik pasiūliau 1 kartą
    1 taškas
  8. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pofka_Srd • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Ponas_Irmis • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Prisigauna bičas pats su savo video, prisiminkime už ką gavo ban bei ngs Džionis (John_Extazy) ale spread, nes nedidėjo taikinukas, čia lygiai tas pats. Net stebiuosi, kaip žmones gražiai veda taikinukas, tiesiog lyg per CSGO. GRAŽINKIT DAVUI ADMIN • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : VIDEO IŠ PONAS_DMERIS AKA IRMIS PERSPEKTYVOS https://www.youtube.com/watch?time_
    1 taškas
  9. @Enrique_Quintero jei ir toliau taip mutinsi/rasysi papeikimus manau greit tapsi vienu nemegiamiausiu serve Cia juk zaidimas, nebutina tau jo gadint kitiems
    1 taškas
  10. Sveikas, malonu matyti nauju žmoniu projekte, sėkmės žaidime.
    1 taškas
  11. Anketa netvarkinga. Administratorius nebus baudžiamas.
    1 taškas
  12. gal kada pabaigiam tas nesamones,kiek kart tikrino nieko nerado,tai kam dar verkti? nusove kelis gaujinius tipo wow aimas? nu juokas man ima is jusu.
    1 taškas
  13. Toks rasimas reklamavimui nepriskiriamas. Projekto pavadinimus rasyti galima, draudziama tik i juos kviesti ir deti .lt galunes. Bet siuo atveju nera nei .lt, nei kvietimo i ta projekta. Galite ponas sleptis po lapais ir eiti toliau mutint, nes banai ne jums.
    1 taškas
  14. Grazei saudai su f12 aimu. Gera gauja ir meskuciai buvo kai visiem dalinai. Oj
    1 taškas
  15. Aš irgi nesupratau, turbūt trumpapirštystė į trumparegystę persimetė...
    1 taškas
  16. Santo_Baronne

    Labas dienas ir sėkmės pildantiems!

    Labas dienas ir sėkmės pildantiems!
    1 taškas
  17. Santo_Baronne

    Kas užpildo, tas mldc

    Kas užpildo, tas mldc
    1 taškas
  18. Jack_Side

    IEŠKAU MODPACKO

    Sveikas,radau tavo norima modifikacija stai link https://youtu.be/NkpB2qpZM8k
    1 taškas
  19. dzimai mldc, o tu ĮŽEIDIMAI beniau, laisvas esi gandonas, per daug rimtai imi ta sampa i galva, ĮŽEIDIMAI ptfu ant taves ĮŽEIDIMAI
    1 taškas
  20. Pla_Yers

    Emigruoju Pla_Yers

    Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pla_Yers Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2017-08-31 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Nuo 2014m Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Draugas pasakė, kad įdomus serveris,dažni atnaujinimai. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Nepatiko sistema, daug čyterių. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip įvykdžiau, Įvykdyti buvo lengva, amokymai tikrai daug ką padėjo. Sužinojau kur yra visokiausių da
    0 taškai
  21. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Enrique_Quintero • VIP nario Vardas_Pavardė serveryje : Adidas_Lost • Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?: Blogas /vc naudojimas, tam yra skirta skelbimų kontora. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :http://imgur.com/a/GQVqz
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.