Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2017.09.06 visose vietose

  1. Heya,heyo tai va nebuvo kas veikti, nėra noro žaisti serve <hah> tai turiu daug shit mašinų ir kito stuff, tai atiduosiu vieną NRG-500 jums ''free'' ! • First dalykas, tai nugalėjotas bus renkamas random.org svetainės būdų, so nerašykit ''draugui duosi'' ir kt. Galbūt ir filmuosiu :> • Norint dalyvauti šiame ''giveaway'' reikės parašyti tik savo vardą pavardę pagal anketą kurią rasite apačioje. • Neklausinėti kada bus išrinkta ar duok man ir kt. shit, rinksiu kada bus pakankamai žaidėjų iš ko rinkti, bet ilgiausiai savaitę.. • NRG-500 išvaizda ir informacij
    13 taškai
  2. Angliz

    Angliz Galerija,

    Lietuvos rinktinė / 2017.09.06 Lietuvos rinktinės / 2017.09.06
    3 taškai
  3. 09.06 nature GRĮŽTAM IŠ VASAROS MIEGO. @Rokas_Angliz - sakei geru, tai gaudyk. O čia jums visiems mano meilės - @Jeremy_Redwood @Get_Paid
    3 taškai
  4. Lažybų punktas "EscoBet" EscoBet sugrįžta! Kaip ilgam - priklausys nuo dalyvių susidomėjimo, nuolatinio dalyvavimo šiame lažybų punkte, + jeigu surasiu atitinkamą pagalbą auginti EscoBet. Jeigu viskas pasiteisins - šis lažybų punktas gyvuos ir siūlys Jums statymus tiek krepšinio, tiek futbolo varžybose (futbolas - čempionų lyga, pasaulio taurė, lygos rungtynės ir t.t., krepšinis - NBA, LKL, Eurobasket ir t.t.) Šis lažybų punktas kitoks. Nebus vien žymių komandų mačų lažybos, bet ir visiškai neaiškių komandų dvikovos, tam, kad lažybos būtų azartiškesnės. Esu nusiteikęs padalinti pinigų
    2 taškai
  5. Labas kiekvienam beskaitančiam šia temą, šioje temoje galėsite rasti daug mano įvairaus darbo kontento. Šioje temoje neleidžiu komentuoti ir manau tai draudžia taisyklės, todėl ačiū už supratingumą. Kiekvienam iš jūsų būčiau dėkingas, jeigu jums patinką duotumėt man žinoti ir - paspaustumėt žalia mygtuką ,, patinka " šiandien buvo pasirinkta random tema ir daug įvairaus žanro, tikiuosi patiks. AVATARAI 2017/01/03
    1 taškas
  6. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tiesiog_Robertas • Jūsų vardas realybėje (jei turite, mėgstama pravardė ) : Robertas • Jūsų amžius, gimimo diena (gal kas nors pasveikins su gimtadieniu ): Man 18 metų, gimimo diena liepo 22 • Jūsų gyvenamasis miestas: Norway • Jūsų kontaktai (nebūtina, bet pageidautina): https://www.facebook.com/robert.pomaleiko • Apibūdinkite savo charakterį: Esu draugiškas ir linksmas žmogus kūris mėgsta pabendauti su kitais. Visada turiu apie ką šnekėt. • Kokia jūs
    1 taškas
  7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Omis_Zekas 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Marceric_Pro 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:
    1 taškas
  8. Tai jeigu ją vairavo Ema, kaina krenta. 250k.
    1 taškas
  9. Šablonas skirtas ieškantiems modifikacijų: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Omis_Zekas 2. Kokio tipo modifikacijos ieškote? [ENB, ginklai, automobiliai, skin, HUD, kita]?: Ginklų modifikacijos 3. Komentaras apie ieškomą modifikaciją, kuo išsamiau?: Išskirtinai ieškau Desert Eagle ( glock fade skino ). 4. Vaizdo medžiaga (Nuotraukos/Vaizdo įrašas) [nebūtina]?:
    1 taškas
  10. 1 taškas
  11. Omis_Zekas

    Pagalbos.

    Susitvarkiau jeigu kam bus kažkas panašaus štai - Spausti čia kelti per spark.
    1 taškas
  12. Labai gražūs avatarai.
    1 taškas
  13. 1 taškas
  14. hustlinn

    amnestuok zmones beneti nes sulauzau

    amnestuok zmones beneti nes sulauzau
    1 taškas
  15. @Forever_Young Gražūs darbai, reikės ir man atsilyginti
    1 taškas
  16. Sv, Visados_Jaunas (((: dv jei gali padaryk su dumukais ar rastafariais 250x250 ir gausi dovanų kreizi avtomobyli serve ((:
    1 taškas
  17. Edga_Bmw

    Įdėja tiltai

    Nesutinku su šia įdėja šiuo metu visi nori susigrąžinti sena gaujų sistemoj, bet toj sistemoj buvo kad, gaujos galedavo užgrobti ginklų parduotuvę,banką,darbo agentūra, bei tas pats baltas tiltas nenuminavus bomba PD tiltas sugriūna ir per valandą atsistato ir manau darbu pakankamai užtenka tad PRIEŠ.
    1 taškas
  18. Anketa Vardas_Pavardė serveryje : Omis_Zekas Ką veiksite su šią NRG-500, ar norite laimėti? : Stuntinsiu , bandysiu įstoti į NRG CLUB Nuomonė apie Jake Paul [* Xarim] (Nebūtina atsakyti) : Neblogai šaudo , net nervina , kad nepaemu niekad
    1 taškas
  19. Palikus seną darboviete viskas anuliuojasi , ir viską reikia pradėti iš naujo grįžus atgal.
    1 taškas
  20. Rokas_Lays

    Lieka tik stipriausi.

    Lieka tik stipriausi.
    1 taškas
  21. Rokas_Lays

    Serveris off. :/ Turit geresnių įdėjų?

    Serveris off. :/ Turit geresnių įdėjų?
    1 taškas
  22. GREENSIDE # 1.8.0 Sveiki, taigi ilgą laiką serveryje gaujų jau nebebuvo, bet su lyg šiuo atnaujinimu jos sugrąžinamos, tačiau kitokiu pavidalu, nei buvo prieš tai. Apačioje matysite visą reikiamą pateiktą informaciją apie gaujas. Gaujos susikūrimas. Gaują susikurti galės kiekvienas serveryje norintis žmogus, tačiau ją sugebės išlaikyti ir nuvaldyti ne kiekvienas todėl siūlome stoti į kitų žaidėjų sukurtas gaujas, bei bandyti tapti gaujų dešiniosiomis/kairiosiomis rankomis. Gaujos susikūrimui reikalingas kreditų kiekis kuris yra 1000, bei įdomus pavad
    1 taškas
  23. sėkmės naudojant modifikaciją, jeigu dar ko reiks rašyk į až SPAUSTI ČIA
    1 taškas
  24. 08.08 update. Labas vakaras, šį tema tokia įdomesnė jį bus labiau į night life. Tikiuosi jums patiks. Ir norėčiau jums padėkoti už dideli kiekį peržiūrų per toki turmpa laiką ir palaikyma kuri gaunu iš jūsų kiekviena kartą - jus nuostabus
    1 taškas
  25. Manau pats esi kaltas Rokas yra rašęs nepadėti niekam su pasiekimais. Viso gero
    1 taškas
  26. 07.31 update. @Dainius Callidi prašom
    1 taškas
  27. malonu susipažinti, įkelk sesių nuotraukas
    1 taškas
  28. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Karolis_Grozis • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Marko_Escobar • Už ką buvote užblokuotas ?: Trugdymas naujam zaidejui • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Atsijungiau kai jis mane uzblokavo, deje tai ne pirmas kartas bet jau uztenka ban gauti uz nieka. • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
    0 taškai
  29. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pofka_Srd • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Jeremy_Mix • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas [INV, pro aim] • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.