Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2017.11.13 visose vietose

  1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Earth_Ceejey• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Dave_Destiny• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Pervežėjų• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Be ispejimu buvau išmestas iš darbo, kad užtildžiau savo kolega nors jis mane įžeidinėjo per vip chata taisyklės visiems vienodi, nurečiau sužinoti iš puikaus pavaduotojo už ka gi buvau pašalintas• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 1.0.0 Kiekvienas serverio direktorius privalo atsakyti už savo veiksmus; 1.0.2 Kiekvienas serverio direktorius privalo priimti teisingiausią sprendimą;• Vaizdinė medžiaga, ku
    16 taškai
  2. Labas, ačiū už papeikimą „teisinguoli“ kuris laikosi visų taisyklių, bet sugeba gauti įspėjimus už jų pažeidimą. Visų pirma pažiūrėk ką pats darai. Užmutinai bendradarbį, nors visų pirma turėjai man pranešti apie jį, o ne iškart mutinti ir daryti savo teismą. Taip pat nemažai esam gavę blogų nusiskundimų iš darbuotojų apie tave. Dabar man papasakok, kaip užmutintas tavo kolega bendraus su kliantu? Jau vien dėl to minimaliai prisidedi prie firmos funkcionavimo trikdymo. Dar esu girdėjąs, kad bandai „nuversti“ mane ir taksi direktorių Antaną, dėl to labai aš supykau ant taves + grasinai man. Ir
    5 taškai
  3. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Dave_Destiny. • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlyčiau įdėti papildomų krovinių, bet tuo pačiu reiktų ir įdėti cisternas su kuriomis reikėtų vežti krovinius. Su cisternomis būtų galima vežti: Vandenį, aliejų, dažus, skystąsias trąšas ir t.t. (Reikėtų sugalvoti ir daugiau krovinių) • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Atsirastų naujų krovinių fūristams ir paįvairintų darbą. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą): Cistern
    4 taškai
  4. Norėčiau gauti įrodymus už ka buvau pašalintas iš firmos nuo 2017-11-12. iki 2017-11-13 per 24 val kurie butu tinkami, bei aš kiek žinau buvau pašalintas iš firmos už firmos kenkima tai koks tai yra kenkimas? firmoj dirba Bonnie_Rosa tai yra Dave_Destiny drauge kuri nebuna baudžiama Įspėjimu nors per racija kolegus įžeidinėjo nebuvo baudžiama o kaip Joe_Guerrero atsako atgal Destiny įspėdavo ar čia yra normalu?
    4 taškai
  5. Visu pirma įrodymai yra seni galioja 24 valandas jei ponas Destynis nežinote, visu antra tu mane grasindavai kad išmesi iš darbo, koks čia pavaduotojas rodo pavyzdį darbuotojams, bei elgesys jusu ne kultūringas manau tokiu pavaduotoju nereikia šiame serveryje.
    3 taškai
  6. Kafka

    Laba

    Laba
    2 taškai
  7. Aš tau ne kartą sakau..Tos nuotraukos kur yra, tai ten už ką buvai GAVĘS seniau įspėjimą.. Kenki firmai, esam gavę nemažai nusiskundimų. Ir manau nereik tokių darbuotojų firmoj, kurie bando nuversti pavaduotoją. Jei nesuvoki ką pats rašai, geriau nerašyk. Ir nekišk čia kitų darbuotojų.
    2 taškai
  8. Dainius Callidi

    2 taškai
  9. Labas rytas, geros pirmadienio dienos visiems.
    2 taškai
  10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mad_Rmx 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Bolidas 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/n9oam 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Siūlo pirkėjas, orientacinė 110k --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1 taškas
  11. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Andrius_Goo • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: ŪKIS? Kas tai bus. Įdėja labai paprasta ir lengvai įgydendinama. Kaip ir su namais, verslais taip ir su savo nuosavu ūkiu, trumpiau tariant galėsite įsigyti nuosavą žemės plotą. Į jį galėsite investuoti perkant karves, vištas. Iš vištų, karvių ir kitų savo augintiniu galėsite gauti pieną, kiaušinius, bet tai nebus taip lengva. Kiekvieną dieną reikės panašiai kaip versle samdyti žmones, kad padirbtu prie jūsų ūkio, pašertu, pamaitintu, atneštu vandens. Su laiku galima bus kelti ūkio lygį ir keliantis su nauju l
    1 taškas
  12. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė): Hanas_Swet.Jūsų tikrasis vardas: Ignas.Jūsų amžius, gimimo diena: Man yra 18-a metų. Esu gimęs Kovo 12-a dieną.Jūsų gyvenamasis miestas: Norvegija, Drammen. Jūsų kontaktiniai duomenys (nebūtina, bet pageidautina): Skype. bmxlyder Facebook: Ignas Jonas Lomsargis.Jūsų hobiai, pomėgiai: Dėja, turiu tik vieną hobį, tai lankytis labai dažnai po mašinos kapotu, tikrinti, keisti detales. Kadangi esu baigęs medicinos mokyklą ir šiuo metu dirbu pagr Drammen ligoninėje, laiko per labiausiai neišeina atrasti kitiems hobiams kaip krepšinis ar kitas sportas.Trumpas jūsų
    1 taškas
  13. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Billy_Jack • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Wick_John • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Apgaudinėjimus • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :https://imgur.com/a/pVclR
    1 taškas
  14. Na taip galėtum labiau pasistenkt, sėkmės tobulėjant !
    1 taškas
  15. Arnas'Lgp

    2010

    2010
    1 taškas
  16. @Cause Is darbuko ismete papeikimus rasai? o as maniau tu rimtas
    1 taškas
  17. Buvai išmestas, nes kenki firmai.
    1 taškas
  18. Nelabai, pabandyk efektus bent uždėt gražesnius ar kažką, nuotraukos sumažintos ir tiek. Jeigu gerai dirbi su ps, tai stenkis pats nupiešti avatarus manau bus tikrai orginalu ir gražu aišku tam reikės idėti daugiau darbo.
    1 taškas
  19. Įmečiau įrodymus už ką buvau gavęs įspėjimą. Gąsdindavau, kad bent kiek surimtėtum ir žiūrėtum į darbą ne pro pirštus. Kaip žinau tavę ir tavo tikslus, tai taip ir bendrauju su tavim.
    1 taškas
  20. apkarpyt paveiksliukus ir uždėt remelius visi moka
    1 taškas
  21. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Earth_Ceejey 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Just_Remix 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Ižeidinejimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/9vYw0 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/9vYw0
    1 taškas
  22. Užblokavimo apeliacija tvarkinga.
    1 taškas
  23. Kafka

    1 taškas
  24. Liūdna, ką daugiau bepasakyt.. Gal pavyzdžiui virš jo esantis žmogus klausė kaip išeit, arba buvau įsivedęs /vc ir reikėjo skubiai išeit, todėl greit /q parašiau. Kas antras žmogus tai parašo, norint pajuokaut, bet matau tau tas nesuprantama. Be to, po manęs keli žmonės dar taip arba panašiai rašė, bet vat užkliuvau aš ;')
    1 taškas
  25. Kafka

    bye :3

    bye :3
    1 taškas
  26. Kafka

    Bye (:

    Bye (:
    1 taškas
  27. Kafka

    @Rokas Labutis Senai be girdėtas Labas.

    @Rokas Labutis Senai be girdėtas Labas.
    1 taškas
  28. rankas: didesnis negu mg
    1 taškas
  29. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Earth_Ceejey 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Cleme_Tean 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Blogas /v naudojimas 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/DxrcJ 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/DxrcJ
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.