Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2017.12.02 visose vietose

  1. Privet ribiatos. Gal kam pravers mano atrinktos muzikos grojaraštis, galėsit į mašiniuką įsimest kad linksmiau važiuotusi. EdwaNmz
    5 taškai
  2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ratas_Tratas2. Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius, rida:3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę: 700-800k4. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): XFLOW
    2 taškai
  3. UAB "Minkšta duona" baigė savo veikla, toliau kimbam į darbus
    2 taškai
  4. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Dwayne_Onfroy • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje :Seth_Morris • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?:Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    2 taškai
  5. gandriukai

    Naujas. @instagram @dribbble

    Naujas. @instagram @dribbble
    2 taškai
  6. Ratas_Tratas

    2 taškai
  7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tiger_Woodz Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : 2017-12-2 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : 2-3 metus Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Pasake draugas Dėl kokių priežasčių pasirinkote šį SA-MP serverį? : Serveris yra tiesiog puikus, modifikacijos ir visa kita Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Na, nebuvo jeigu nevazineji kaip Keliu "erelis" tai viskas ok Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuob
    1 taškas
  8. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Spri_Teee • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau įvesti nuosavoms transporto priemonėms tepalų keitimus. Tepalai būtų keičiami kas 1000km mechanikų garaže už tam tikrą mokestį. Mašinos info laukelyje būtų eilutė - Kiek liko iki tepalų keitimo. Jei tepalai nebuvo pakeisti, tai mašina nebetektų traukos, įsibėgėjimas būtų ilgesnis. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Pagyvintų žaidimą, prisidėtų darbo mechanikams. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu
    1 taškas
  9. Jūsų V_P žaidime: Spri_Teee Lošimo datos laikas (bus viskas parašyta man darant savaitės lošimą): Nuo: 2017.12.02 iki 2017.12.03
    1 taškas
  10. Jūsų V_P žaidime: Pro_Mode Lošimo datos laikas (bus viskas parašyta man darant savaitės lošimą): Nuo: 2017.12.02 iki 2017.12.03
    1 taškas
  11. Kimba_Marcius

    Hello

    Hello
    1 taškas
  12. Visai įdomiai skamba, bet nemanau, kad kažką administracija dabar keis su gaujų sistema. Už.
    1 taškas
  13. Life hack'as jeigu low graphics enb lag'ina Water cool'eris kuris jum beveik nekainuos
    1 taškas
  14. Tema rakinkite, transportas nupirktas jau.
    1 taškas
  15. o hotas, sw draugas
    1 taškas
  16. nu gers, galvojau tu visiskai dinges
    1 taškas
  17. Nieko nepadarysi, pinigai vargu ar bus gražinami, tiesiog susitaikyk su netiktim
    1 taškas
  18. Nėra priekinio bamperio, žiaurus minusas..
    1 taškas
  19. Rokas_Lays

    Labanaktis all !

    Labanaktis all !
    1 taškas
  20. Forever_Young

    1 taškas
  21. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Ratas_Tratas 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Toshy_Jefferson 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Keiksmai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/qdg0g 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/qdg0g
    1 taškas
  22. Forever_Young

    1 taškas
  23. Pasiūlymų anketa: • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Spri_Teee • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Būtų tokia aikštelė kitam pasaulyje ir joje žaidėjai galėtų talpinti savo parduodamas mašinas, ant kurių atsirastų užrašai, už kiek parduoda, rida, spalvų ID.... Aikštelėje galėtų lankytis visi kas šiuo metu perka mašiną ir lengvai išsirinktų. Auto būtų aikštelėje net kai žaidėjas atsijungęs. Kai nuperka transportą Pardavėjui pinigai pervedami tik į banką. Auto laikyti būtų galima už tam tikrą mokestį saivaitei, dienai. Pasibaigus laikotarpiui mašina atsirastų Pardavėjo garaže ir ne
    1 taškas
  24. Ratas_Tratas

    @Eimantas'Otero į žaidimą.

    @Eimantas'Otero į žaidimą.
    1 taškas
  25. ''SĖKMINĖS'' (Iškart pasakau, viską labai gerai persiskaitykit, kitaip bus blogai) Sveiki visi, kas skaitote šią temą. Noriu pradėti nuo to, kad ji gali ir nepasiteisinti, kitiems trūks pasitikėjimo, ar kažko panašaus, tačiau aš priesiekiu, nemeluosiu. (Koks man iš to profit'as?) Kyla klausimas, kas čia, kas tos ''Sėkminės'' ? Tai bus toks savaitinis (gali ir keistis, galbūt bus savaitgalinis ar pnš.) lošimas. Čia nereiks kažką smarkiai galvoti, nebus jokių koeficiantų, tai bus tiesi
    0 taškai
  26. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Ratas_Tratas2. Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius, rida: Pagrindas xflow, o dūslikai alien arba xflow, stogas nesvarbus ir spalva.3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę: 250-300k4. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): SIŪLOM čia arba žaidime
    0 taškai
  27. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Earth_Ceejey• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Dave_Destiny• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Pervežėjų• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Be ispejimu buvau išmestas iš darbo, kad užtildžiau savo kolega nors jis mane įžeidinėjo per vip chata taisyklės visiems vienodi, nurečiau sužinoti iš puikaus pavaduotojo už ka gi buvau pašalintas• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: 1.0.0 Kiekvienas serverio direktorius privalo atsakyti už savo veiksmus; 1.0.2 Kiekvienas serverio direktorius privalo priimti teisingiausią sprendimą;• Vaizdinė medžiaga, ku
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.