Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.01.03 visose vietose

  1. EwN

    Unban Ewan_Russell

    • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ewan_Russell. • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Billy_Jack. • Už ką buvote užblokuotas ?: Už nieka. • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : Seniai jau žinau, kad mane stebi visa adminų gvardija, todėl stengiuos kiekvieną zoną filmuot. Manot žinodamas, kad mane stebi čytinčiau? Na, bet šį kartą gerai, kad filmavau, nes gavau free baną kaip ir daugelis kitų gaujos narių. Paskui dar verkia, kad gaujose nėra žmonių xd Ne
    10 taškai
  2. Atsiprašau, tai tik mano klaida. Norėjau parašyti 60m.
    8 taškai
  3. Daugiau neturiu ką pasakyt... Nebent, kad baikit banint už taiklias rankas ar protingą galvą.
    5 taškai
  4. Paskutinieji fejerverkai subliksėjo! @John_Roselli
    5 taškai
  5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Misteris_Erikas• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :Eziukas_Rusky• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: GSSF Direktorius• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Tai buvo taip, kad aš pas jį dirbau pd viskas čiki. Vežiau vieną žmogų į kelėjimą. Jis parašė, jog esam vaikai. Na, gal tai ir yra tiesa, bet aš įsižeidžiau, uždėjau tam asmeniui /ita už įžeidinėjimus. Po kelių valandų jis man parašė papeikimą. Ežys ,manau tyčia priėmė tą papeikimą, kad mane galėtų išmesti ir uždėjęs 1 /disp išmetė ( https://imgur.com/a/wELLk ). Dabar, aš pamačiau, kad jie yra ant vienos m
    4 taškai
  6. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Matas_Green • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje :Robcik_Topez • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?:Chytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    3 taškai
  7. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Billy_Jack • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Chris_Zodrow • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Cheat turėjimas [ buvo tuom įtariamas ir patikrinus kompiuterį - įtarimai pasiteisino ] • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    3 taškai
  8. Tiesiog pamiršau persirengti, galite dėti darbo įspėjimą bet tikrai neužblokuoti. Ir koks čia klaidų išnaudojimas, tiesiog leidžiama tai daryti man neveikia /keleiviai komanda. Nesiekiu iš serverio klaidos nors tai net nėra klaida išgauti pranašumo, nesuprantu ar kažkas atsitiks jei pabūsiu su šitu skinu, daugiau tai nepasikartos.
    3 taškai
  9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Cleme_Tean2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: 1 serveryje3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos):4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Atiduočiau už 60m.5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
    2 taškai
  10. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Valentinas_Boy • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: mano pasiulymas toks kad padariti serveri koke nors krosu keturačiu trasa kur galtum palenktiniauti ten su kalnais tramplinais ir panašiai manau kad daug kam patiktu • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: idomiau butu žaisti butu daugiau eventu • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
    2 taškai
  11. Visu pirma tai as nesuprantu atsumas buvo vos kokiu 5 metrai , visų antrą Paynas gavo stuna ir net neikiek nejudėjo, tai aš manau nesunku pataikyt į stovintį žaidėją.
    2 taškai
  12. [SPRENDIMAS KEIČIAMAS] " Jis parašė, jog esam vaikai. Na, gal tai ir yra tiesa, bet aš įsižeidžiau, " - jeigu darbuotojas įsižeidė, kuomet jį ir jo kolegas pavadino tokiais, kokiais savęs nelaiko - žaidėjas galėjo likti nubaustas. Šiuo pasakymų žaidėjas slapyvardžiu Saimuxas_Torres siekė sumenkinti pareigūnus. Kitame epizode ta pati situacija ir jau direktorius leidžia už tą patį dėti ita, todėl Eziukas_Rusky yra baudžiamas įspėjimu.
    2 taškai
  13. 2 taškai
  14. Anketos šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Kimba_Marcius Kam bus naudojamas kanalas?:žaidimams Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : https://imgur.com/a/9qmYX Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Tvirtinu
    1 taškas
  15. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Jack_Gta2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Matosi nuotraukose. Visos dalys x - flow, apart side ir stogas.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Nuo 3m.
    1 taškas
  16. . Jūsų Vardas_Pavardė: Chris_Zodrow 2. Perkamų patalpų dydis: 100m2 3. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis: 2lvl šaka nesvarbi 4. Siūloma kaina: susitarsime vietoje. 5. Papildomi komentarai (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti):
    1 taškas
  17. Parduota už 1,1m rakinkit temą.
    1 taškas
  18. Kenshin_Yona

    NEW VIDEO

    tai kad tu viena diena keli iš vieno yt kanalo kita diena iš kito yt kanalo :DD
    1 taškas
  19. Cleme Tean

    1 taškas
  20. Gerai, kad padarytų kai įsėdi y mašina visą 1min. niekas kitas negalėtų įsėsti y darbinį tr.
    1 taškas
  21. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Arnis_Suzuki • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Chris_Zodrow • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Serverio klaidu isnaudojimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/msOiq
    1 taškas
  22. jugi reikia 2 foto minimum kaip tu prie jo stovi ir tada kaip jis atsijunge
    1 taškas
  23. Kaip esi tu sakęs, kad tau 12metų ar 13metų tiksliai neatsimenu tai tu esi vaikas ir nėr ko įsižeisti, bet kai tau yra-jau 18metų arba daugiau tai manau jau galima bausti kaip įžeidinėjimas, nes mane tai asmeniškai įžeidė ir kitus pilnamečius.
    1 taškas
  24. Gal būt nesunaikinti, o parduoti serveriui už tam tikrą sumą, tarkim jeigu neretas tai 3k, jei mažiau retas 5k.
    1 taškas
  25. 1 taškas
  26. Amm, tai va šiandien pamačiau jog aš dar 2017-tuose gyvenu, nes į picerininkus vakar įsidarbinau, bet pasirodo jog 2017/13/01. Beto, koks 13 mėnesio pavadinimas? https://imgur.com/a/xyjEZ (ŽĖKIT KUR DARBĄ RAŠO)
    1 taškas
  27. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Lukas_Lietuvis ( Pildau už jį) 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Good_Madeon 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
    1 taškas
  28. jam nervai sukilo jam i sporto sale reiks eit dbr kd nervai dingtu
    1 taškas
  29. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : John_Roselli. • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Rokas_Grs. • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Čytinimas suboomino infernusa kai jis buvo užrakintas. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/VwmAE
    1 taškas
  30. DIREKTORIŲ IR JŲ PAVADUOTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS, • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Karalius_Birdas • Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Antanas_Vairuotojas • Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Taksi • Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Izeidimas • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: .3.0. Kiekvienas firmos vadovas privalo elgtis pavyzdingai ir išlaikyti kuo aukštesnę savo bei firmos reputaciją. • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : https://imgur.com/a/Ubd3Z
    1 taškas
  31. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : John_Roselli. • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Frank_Cali. • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Čytinima ( FIX ARBA INV ) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  32. Naujieji metai, Paruošėme mažas staigmenėles ir Naujiesiems metams paminėti. Daugiau informacijos apie staigmenėles galėsite sužinoti serverio SPAWN'o vietoje. Taip pat nuo sausio 1d. 00:00 iki sausio 3d. 00:00 serverio SPAWN'o vietoje šaudys fejerverkai, kurie skirti pažymėti Naujųjų metų pradžiai. GREENSIDE # 0.1.8.3 Policininkams nerodys, kad žaidėjas girtas, kai jis nėra išgėręs pakankamo kiekio alkocholio. Jei bandysite saugioje zonoje užpjauti žaidėją su peiliu iš nugaros, jums to padaryti nepavyks. Medikai atgaivindami žmogų be aprangos negaus statistiko
    1 taškas
  33. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : John_Roselli. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nuo 2017.12.30 Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Apie 3 metus. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Iš draugu, taip šiap daug girdėjas apie jį. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį? : Tiesiog nežaidžiau daug laiko sampo tai pameniau sugryžti į kažką naujo. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti? : Taip, ne nebuvo sunku. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdo
    1 taškas
  34. Be to susprogdinai policijos bazėje mano nrg užrakinta tai kaip čia gali pasiaiskinti
    1 taškas
  35. Taip aš nesakau, kad čia nėra ir mano kaltės, bet tu galėjai tiesiog pasakyt kad man yra afk bugas ir dėl jo leidžia įsėsti į bet kokį transportą, o nedėti baną.
    1 taškas
  36. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Kimba_Marcius • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : John_Dep • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Cytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms
    1 taškas
  37. Sveikas, jaunime, pastaruoju metu labiau pradėjau dirbti su mobiliųjų aplikacijų dizainais. Čia mano naujausias darbas, jis dar ypatingas tuo, kad pirmą kartą kūriau animuotas sąsajas, kitaip, interakcijas. Šio darbo užduotis buvo perkurti vieną egzistuojančios programėlės puslapio išvaizdą. O ar tai, ką aš sukūriau yra gražu, spręsti jums. Bet kokia argumentuota kritika yra labai laukiama. Kadangi nevisada sukuriu temą su nauju dizainu, kviečiu sekti mane, be abejo, jei įdomu, dribbble soc. tinkle arba instagram paskyroje.
    1 taškas
  38. Labai gražūs avatarai, o ypač kai atnaujinai savo galeriją! Mano mėgstamiausi avatarai, tokia panašūs į mano dabartinį ( ne būtinai, su laikrodžiai ) - @Rokas_Angliz.
    1 taškas
  39. Yra tikrai gražių avatarų mldc, kad 150x150 keli. Uždėjau REP.
    1 taškas
  40. Avatarai yra gražus ir tikrai geros kokybės. Bet tau duodu pasiūlymą atidaryti avatarų krautuvėlę jai moki gerai dirbti su Photo Shop. Sėkmės.
    1 taškas
  41. Yra tikrai neblogu ir tikrai įdomių fantastiškų. Paimsiu tikrai kokius pora jeigu įmanomas variantas, nes žiauriai patiko. Šaunuolis, lauksime naujos galerijos.
    1 taškas
  42. Šitie avatarai yra labai kokybiški ir nuostabūs, gerai parinkti stockai, lauksiu daugiau. O dėl TEMATIKOS norėčiau Gangsta, mašinų ir karštų merginų, manau mano norus išpildysi.
    1 taškas
  43. Parašyk žaidime, kada būsi.
    0 taškai
  44. Tiksi paskutinės šventinio savaitgalio valandos! Šį vidurnaktį serveryje bus išimtos visos šventinės užduotėlės, todėl skubėkite sudalyvauti kas dar nesuspėjo. Taip pat šiandiena paskutinė diena, kai kreditams yra taikoma akcija, kurios metu perkant kreditus bet kuriuo būdų gaunama 25% daugiau nei įprastai.
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.