Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.01.17 visose vietose

  1. Velnelis Camel

    3 taškai
  2. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tamsos_Tvardarys • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Tai va. Kadangi medkirčiai kerta medžius ir veža į bazę. Tai siūlyčiau padaryti jog. Pardavęs mediena eitu į sandelį. Nes kaip apdirbi medį gali kiaura dieną apdirbt. Ar atvežę ar ne. Tai padarytu kiek atvežta tiek gali apdirbti. Ir paskui apdirbęs nuvežti į LS laivą ir ten parduoti. Manau tada medkirčiu darbas bus įdomesnis bei geresnis ir tikroviškas. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Su šitų pasiūlymu medkirčiu darbas taps įdomesnis.
    3 taškai
  3. Dešimtoji atranką į krovinių pervežėjus Kas užpildo - tas mldc
    2 taškai
  4. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė):Rytis_BitJūsų tikrasis vardas:RytisJūsų amžius, gimimo diena: 22 metukaiJūsų gyvenamasis miestas: ŠiauliaiJūsų kontaktiniai duomenys (nebūtina, bet pageidautina):Jūsų hobiai, pomėgiai: Kokie mano hobiai gali būti , tai rusiškos muzikos klausymas , futbolas , buvimas su draugais , lakstymas su savo pežiuku Trumpas jūsų charakterio apibūdinimas: Apie mano charakterį patylim esu koks esu ir niekas nepakeis . Kas nepatinka netyliu , o sakau .Kuo galite pasigirti, kuom išsiskiriate iš kitų?: Esu studentas dirbu , ir taip pat grįžtu į šitą serverį po ilgesnės pertra
    2 taškai
  5. Nuolatinė atranka į projekto komandą, Tai tokia atranka, kuri nėra terminuota ir skirta ieškoti žaidėjų su idėjomis norinčių prisijungti prie mūsų komandos. Paskirtis, - Motyvuoti dabartinius komandos narius; - Ieškoti viešai neatsiskleidusių žaidėjų serveryje, kurie mūsų projektui būtų naudingi; - Vengimas ekspromtinių atrankų. Motyvacinio laiško reikalavimai, Kandidatūrą pildyti šioje temoje parašius atsakymą (jūsų motyvacinį laišką matys tik serverio savininkai). Pranešimas turi būti deramai sutvarkytas, jog jį būtų malonu ir nesudėtinga skaityti, bei suprasti.
    1 taškas
  6. sveiki, čia kelsiu savo editintus avatarus forumui, bus tikrai matytų stockų, tai nepulkit rašyti, kad mačiau stockus. mane labai skatina tą mėlyna širdutė pablo escobar
    1 taškas
  7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Benito_Mussolini Kam bus naudojamas kanalas?: Pokalbiams. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : http://www.part.lt/perziura/a1bafbce64588f531ccbff1085265c45954.png už metus iš karto . Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Taip, sutinku su visomis taisyklėmis.
    1 taškas
  8. Zdarova visiem, pora parašiukų su mašinom, jeigu kažkam užkabins akį - įkelsiu daugiau. UPDATE #1 Jeigu, bus žmonių kuriem patiko, padarysiu #2 update
    1 taškas
  9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: San_Pan2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): Name yra apie 250 baldų, o treileryje +100. Ant namo yra saulės kolektorius. Namas su garažu.3. Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas): Namas >> https://imgur.com/a/cOShz Treileris >> https://imgur.com/a/RjIhu4. Kaina, kiek norite gauti už būstą: Namas 700k, treileris 140k
    1 taškas
  10. 1 taškas
  11. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ignas_Eox • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Snowito_Yolo • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  12. Forever_Young

    XDDD

    XDDD
    1 taškas
  13. Noriu išsamios kritikos, aiškiai, kaip, kas, kur blogai ir t.t. O ne sakyti gavno ar dar koks hujnia.
    1 taškas
  14. Deja tavo poelgiai patys rodo ,kad pats dar nesi subrendęs ir nesupranti kas yra tvarkingas žaidimas. "nepadės niekada žaidėjui kuris jam nepatinka arba kuris turi savo nuomonė" tavo išsakyta nuomonė yra klaidinga visada padedu jeigu prašo pagalbos ir nereikia čia šnekėt pasakų.Kalbant kodėl buvai neatblokuotas todėl ,kad pastoviai šaudydamas žaidėjus kenki jiems ir trukdai žaisti serveryje todėl ir atblokuotas nebuvote.
    1 taškas
  15. VIP narys įspėtas žodiniu įspėjimu, už "nekultūringą elgesį su serverio žaidėjais", pasikartojus situacijai bus baudžiamas griežčiau.
    1 taškas
  16. :DDDDDDDDDDDD Misteri žinai ką reiškia prikolas?? Grafikas susitvarkyk.
    1 taškas
  17. 1 taškas
  18. Labas, norėčiau pasakyti dideli AČIŪ prižiūrėtojams kurie prisidėjo veiklos ir padėjo ją daryti, siūlė idėjas, tarėsi, komunikavo. Senoje veikloje mano to nebuvo, komunikavome paskutinę diena. Ačiū visiems dalyvavusiems, ačiū už gerą nuotaiką ir puiku aktyvu dalyvavimą, idėjų siūlymą, pagalba darant veikla jus visi AWESOME. <3 Labiausiai dėkingas esu > @Rokas_Lays už motyvaciją ir norą padaryti kažką įdomesnio, patrauklesnio. @Billy_Jack Už idėjų palaikymą, aktyvia pagalbą ir motyvacija rengiant tokius renginius. @Eziukas_Rusky Už sveiku protų pamąstymą ir teisingu sprendimų priemima.
    1 taškas
  19. Nesustoji matau, laukiam update ^^
    1 taškas
  20. PROFILIO PRIDERINIMAI KELETA GIFŲ PARAŠAMS
    1 taškas
  21. nyk iš čia nusikalteliu gaudymas ir yra visas linksmumas pd darbe
    1 taškas
  22. Jūsų slapyvardis (Vardas_Pavardė.): John_Roselli.Jūsų tikrasis vardas: Erikas.Jūsų amžius, gimimo diena: 16 ( 2001.06.13 ).Jūsų gyvenamasis miestas: Klaipėda - London.Jūsų kontaktiniai duomenys (nebūtina, bet pageidautina): snapchat - phantomsquod, kitą až kam reiks.Jūsų hobiai, pomėgiai: Tai jo, mėgstu pasedėti prie pc, aišku lankau sale, lošiu kašiuką. Šiap dar mėgstu bendrauti su draugais ts, ar šiap kimarinti laukę, mašinoj. Trumpas jūsų charakterio apibūdinimas: Tai esu labai didelis karštakošis, mėgstu labai bendrauti, prikolinti.. Labai iškarto reguojai jai man pasako kažką blogo. Šiap
    1 taškas
  23. Istorinė veikla, ačiū visiems dalyvavusiems. Dar pakartosim
    1 taškas
  24. Asmeniškai aš esu prieš, nors ir dirbu pareigūnu, bet tokia įdėja per daug palengvintu mūsų darbą, darbuotojai nebemokėtu dirbti komandiškai. Įmanoma yra pagauti visus, neskaitant to su kokia transporto priemone jis bėga. Jeigu pareigūnas nesugeba pagauti vienas, tam yra kolegos/ginklai. Paprastiems žaidėjams būtų per daug didelė nelygybė jeigu 10 minučių pabėgioja ir sistema jį sustabdo...
    1 taškas
  25. Laukiu daugiau pasiūlymų.
    1 taškas
  26. Forever_Young

    1 taškas
  27. Sveiki, Rytoj 18:00 valandą žaidime. vyks atranka į "CLN" krovinių pervežėjų firmą.
    1 taškas
  28. Tamsos_Tvarkdarys

    1 taškas
  29. Anketa (NR. 1) : Jūsų V_P žaidime: Benito_Mussolini Kur dėsite Tdėžę jei laimėsite: Nusipirksiu mašiną ir bandysiu gauti gražias spalvas. Jūsų pasirinktas skaičius (1-35): 12 Anketa (NR. 2) : Jūsų V_P žaidime: Benito_Mussolini Kur dėsite Tdėžes jei laimėsite: Nusipirksiu mašiną ir bandysiu gauti gražias spalvas. Jūsų pasirinktas skaičius (1-45): 19 Anketa (NR. 3) : Jūsų V_P žaidime: Benito_Mussolini Kur dėsite Tdėžes jei laimėsite: Nusipirksiu mašiną ir bandysiu gauti gražias spalvas. Jūsų pasirinktas skaičius (1-55): 41
    1 taškas
  30. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tamsos_Tvardarys • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Adam_Suzuki • Už ką buvote užblokuotas ?: Relog kaip sugautas teisedaugos • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : n Tiesiog aš pamačiau, kad man parėjo lagg atsijungiau. • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : nefilmuoju, viskas yra uzblokavimo skiltyje. https://imgur.com/a/pekYm
    1 taškas
  31. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Tamsos_Tvardarys 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: King_Lietuvis 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: flood spam daugiau kaip 3 zinutes 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą https://imgur.com/a/IWYSG 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/IWYSG
    1 taškas
  32. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Drift_Vakaris • VIP nario Vardas_Pavardė serveryje : Benito_Mussolini • Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?: Blogas /v naudojimas • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą: https://imgur.com/a/0RGpI
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.