Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.08.03 visose vietose

  1. SELIJOS LAIKRAŠČIOOOOO GIMTADIENIS! Paskelbtas jau 10-asis leidinys, valio! Gėlių puokštės, balionai ir kitoje ekrano pusėje pieną gerianti bei sausainius valganti Selija. Paslėptame turinyje pateikta dešimties Selijos laikraščių turinių analizė. Nr. 10 leidinio TURINYS Interviu su Roku (Mafijos_Tėvas); Įvairūs nickai ir kaip jie buvo sugalvoti. ||||Interviu su Mafijos_Tėvas|||| 1. Papasakok apie projekto kūrimo pradžią. Paminėk Aivarą, Marių - kaip jie prie viso to atsirado. Ar gerai sutaria jūsų ketveriukė, ar tarpusavyje b
    27 taškai
  2. Kam Mafijos_Tėvas padarytų kojų pirščiukų masažą ir kodėl? Ar Roko nuomonė dėl cbugo grąžinimo pasikeitė???? Sužinosite Selijos LAIKRAŠTYJE nr.10, jau šiandien vakare
    18 taškai
  3. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Alex_Zander – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki visi, gal kas mane ir žinot, gal kas ir ne, nu, bet noriu pasiūlyti savo idėją. Idėja, gan paprasta, bet gana daug senų, šio serverio žaidėjų, išsilakstė į visus kitus pakraščius, t.y į kitus serverius. Aš tik noriu pasiūlyti, keletą dalykėlių, dėl kurių, yra daug šansų, seni, bei jūsų "lojalūs" serverio žaidėjai grįžtų į greenside. Tik noriu pasakyti, kad kai įsijungių SA:MP programėlią, aš iškart mėgstų palyginti, kiek žmonių yra viename serveryje, o kiek yra kitame. Mano SA;MP programėlėje yra 1 užseni
    4 taškai
  4. Vaskimantas

    3 taškai
  5. Turbūt vienas įdomiausių užsiėmimų yra skaityti Selijos laikraštį.
    2 taškai
  6. Vaskimantas

    @Nerioske_Gamer ka nerioske?

    @Nerioske_Gamer ka nerioske?
    2 taškai
  7. @Skrajojantis_Olandas neblogai čia parašęs, nuostalgija sukyla prisiminus tuos laikus kai su Velneliu vadovavot Nortenoms. O veiksmai kokie būdavo prieš PD/SURENAS, smagu prisiminti gerus lakus... Seniau belekas budavo, nerašysiu čia tu visu savo istorijų ir pnš. galiu pasakyt tik tiek, kad greenside atejau dėl gaujų, gs žaidžiau/pusiau žaidžiu 3 metus ir per pirmus pusantrų/galbūt 2 metus nebuvau dirbęs jokiame darbe apart Nortenos [30k patirties]/Surenos [5k patirties]. Kai gs dar buvo toks koks buvo, su Nortenomis ir Surenomis, manau kaip ir daugelis kitų nematėme tikslo eiti žaisti
    2 taškai
  8. Pasiūlymai tai geruliai.. Jūs tikrai galvojat jog žaisti sampa 2018 ir jame tik dirbti yra žiauriai įdomu? Serveriui reikia ne darbų veiklos, bet kažkokio tai kitokio veiksmo, ka serve galima nuveikt, paklausiau priž. ar negausiu bausmės už kitų žaidėju pašaudyma, pasakė nuo PD gausi starų, jei šaudysi darbuotojus gausi ir NDS, eta daaa, ginklai po 1-2e už kulka eina, šaudyt negali, kitaip sedėsi sarašuose kur išsipirkai vapšie dirbančiam be pakvietimo darbą yra sunkiai prieinami. Sampe pagrindine ir yra įdomesne veikla pasišaudymai, CP eventai, tas tai tikrai įdomu, bet tikrai ne sedėt ir važ
    2 taškai
  9. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ronny_Crawford. • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Credo_Stream. • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Čytinimas (Wallhack) Pasigavo pats savo video kai norėjo užblokuoti kitą žaidėja. Žiūrėkite nuo 0:4 sekundės ir aiškiai matosi kairėje pusėje per siena kyšantis afk žmogaus laikrodukas. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : O čia jeigu jis ištrintu savo video:
    2 taškai
  10. Vėlgi puikiai atliktas darbas, buvo smagu skaityti. Pritariu ponas Gunce.
    1 taškas
  11. realiai bent man ne tiek rupi cbugas, kaip normali gauju sistema. norejau dar parasyt kaika apie sita sistema, tai nerasysiu nes zinau jog 5ispejimai. tai ok krc reik laukt atnaujinimo, nes dabar serve zaist idomumo 0 (nebent tik vazinetis, kam tai patinka ok sekmes pasidarykit daug pinigu kad galetumet i banka pasidet)
    1 taškas
  12. Galima leisti cbug ir seniau banintiems arba įtartiniems žaidėjams (arba apskritai visiems gaujiniams) reiktų naudot anticheat'ą, su kuriuo neprisijungtų su jokiais čytais. Bet tai kam to reikia, geriausia uždraudžiam cbugą ir lošiam, kai nėra jokio įdomaus veiksmo per zonas.
    1 taškas
  13. Nr. 9 Ši praėjusi vasaros pusė tookia turininga! 1) Išmokau cituoti Garfildą; 2) Mačiau video kaip Tomas ir Džeris paskutinėje serijoje nusižudė (kažkokia nesąmonė); 3) Kas laukė lūšnų, tai gaila - visos nuotraukos išsitrynė; 4) Šį kartą teksto labai daug, bet kas skaitys - atsirinks apie ką kam įdomu. TURINYS Pasakojimai apie senesnius/įsimintinus laikus GS serveryje: Matthew_Bennett; Skrajojantis_Olandas; Gvidas_Ham. „Savęs niekada negalėjau laikyti amžinu gaujiniu. Vėliau, buvau Andriaus bendražygis. Ka
    1 taškas
  14. Tikrai gražūs darbai, šiaip nesu didelis ten meno ekspertas ir t.t bet šitie darbai iš tiesų yra unikalus savo vidumi ir spalvomis. Man asmeniškai labai patiko 20-asis tavo darbas
    1 taškas
  15. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Jack_Free• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Vietinis_Erelis• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Už pirkima žaidimo pinigus, už tikrus pinigus.• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/n2WDYb8
    1 taškas
  16. Edvis Gaming

    1 taškas
  17. Cbug, cbug, cbug.. Manau laikas jau pabaigti tą temą, o ypač kai yra griežtai pasakyta, kad jo sugrąžinimo nebus. Tu sakai, kad žmonės išsilakstė dėl jo ir žaidžia kituose serveriuose. Neįvardinsiu projekto, kuris generuoja dažniausiai didžiausią skaičių žaidėjų iš LT serverių, bet jame to cbug nėra nė kvapo nuo neatmenamų laikų ir vistiek ten žaidžia visi kaip žaidę, o toli gražu ir ta tema nesu matęs kiek laiko ten žaidžiau, kad būtų užvesta dėl cbuginimo. Ne tas cbug čia realiai sudaro tą nukritimą žaidėjų. Daugelis sugrįš prasidėjus mokslo metams, nes paprasčiausiai vasarą leidžia ne prie
    1 taškas
  18. Perskaičiau ir pamačiau, kad iš trijų idėjų gera yra tik viena, kad reikia sukurti daugiau kaimelių, tai būtų įvairiasnis žaidimas. Mano nuomone tai nereikia daugiau darbų, nes veiklos yra sočiai, bei nereikia grąžinti C-BUG'o, nes dabar gaujose yra visi lygiaverčiai gaujiniai. "Žinoma jei žaidžia be čytų "
    1 taškas
  19. Sveikas, tavo idėjos yra visai puikios ir gerai skambančios. Serveryje kaip ir sakei yra tikrai mažai darbų ir reikėtų juos papildyti dar naujesniais, tada žmonių susidomėjimas būtų didesnis, serveryje atsirastu vis daugiau veiklos. 3 idėją man patiko labiausiai, kartais pravažiuoju pro dykumoje esančius miestelius ir pagalvoju, kad jeigu juos gerai panaudotų, pvz. darbo vietos bazės ir t.t. būtų visai puiku ir įdomu, kol kas nei viename serveryje nesu matęs ,kad dykumoje esantys miesteliai būtų panaudoti. Na, o prieinant prie C-BUG'o grąžinimo, tai sakau - NE. Mano manymų tai yra pliusas, kad
    1 taškas
  20. Serverio pasiūlymų skilties anketa: – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Black_Ride – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Namų valdymas (puslapis atgal, sarašo puslapis). – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Visi kaip ieško reikiamo baldo, bet netyčia praleidžia ir tenka spausti mygtuka atgal, ir per naujo ieškoti, tad siūlau padaryti kad nereikėtu ieškoti per nauja. pvz: Atgal puslapis - Sekantis puslapis O palei užraša (Namų valdymas) butu rodomas kuris puslapis.
    1 taškas
  21. Mantas

    Peikiu Matthew_Bennet

    Koks skirtumas, kiek sekundžių, jeigu chatas buvo užfloodintas, nereikalingu tekstu, kuris buvo vartojamas bereikšmiškai.
    1 taškas
  22. Ganja_Wayne

    4h ryto einam sampa losti gi

    4h ryto einam sampa losti gi
    1 taškas
  23. Šį baikerių klubą sugalvojome sukurti kartu su draugu, kadangi serveryje manau nusibosta vien tik dirbti ar tiesiog važinėti iš vienos vietos į kitą. Taip pat šiame projekte (mano manymu) nėra tokios didelios komunikacijos bei žmonės dažniausiai bendrauja tik per darbo veiklas ar darbo metu, gaujų veiklų metu ar pokalbių kanaluose su keliais žmonėmis. Taigi, yra žmonių, kurie neturi ką veikti vakarais, nori gerai praleisti laiką bei pabendrauti su žmonėmis. Toks ir yra šio klubo tikslas – praleisti gerai laiką bei, kad būtų kuo daugiau komunikacijos tarp žmonių, o ne pykčiai forumuose ar serve
    1 taškas
  24. Jeigu tau tinka paimčiau šią NRG už 290-300k.
    1 taškas
  25. Ronny Crawford

    Dar taip reikia sugebėt...

    Dar taip reikia sugebėt...
    1 taškas
  26. TAKSI IR POLICIJOS DEPARTAMENTO DIREKTORIŲ RINKIMŲ ANALIZĖ Nusprendžiau rinkimus sutalpinti į vieną temą, iš viso teko sulaukti 5 dalyvių. Realiai daugiau tikėtis nebuvo įmanoma, šios firmos niekada nepateko į top 3 pagal laiškus pateikiančių žaidėjų skaičių. Svarbu ne pildančių kiekybė, o laiškų kokybė, todėl prieš skaitant laiškus tikėjausi, kad ši banali frazė pasitvirtintų ir regėčiau firmas, kurios pakeis šių firmų rutiną. Noriu pasveikinti naująjį taksi firmos vadovą Edvis_Gaming. Šis serverio žaidėjas turės ne pirmas vadovo pareigas, bet pirmas direktoriaus. Noriu jį matyti va
    1 taškas
  27. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Minde_Information 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: https://imgur.com/a/z50tdO8 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): https://imgur.com/a/cGhE4uU 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: 350k (derinama). 5. Papildoma informacija (jei nereikia - galit šio punkto nekopijuoti): Galiu į bagažinę pridėt gunu.
    1 taškas
  28. Didžiausias patarimas jog darbuotojai neišeitų išdirbę minimalų laikotarpį - veiklos įvairovė. Jei kiekvieną dieną kolektyvas važinės, kels ridą ir atliks savo funkcijas (pagal darbo pobūdį) jie praras visą motyvaciją dirbt. Kai PD darbe tiek pat veiksmo kiek ir taxi - kodėl nepasirinkus lengvesnio, o gal net ir labiau apmokamo darbo? Taip pat treniruotės pasidarė per daug banalios, kam važinėti eilute ir rėkt ant darbuotojų, kad nesugeba net to padaryt, kai galima padaryt įvairias inscenizacijas, pritaikyti darbuotojų žinias kasdieninėse situacijose ar surengti kažką, kas visiškai atitrauktų
    1 taškas
  29. Prašau. http://viid.me/qRTHhm
    1 taškas
  30. KROVINIŲ PERVEŽĖJŲ DIREKTORIAUS RINKIMŲ ANALIZĖ Penktieji direktoriaus ir pirmieji pervežėjų rinkimai mano DP eroje, taip pat galiu teigti, kad patys sunkiausi. Šį kartą iš šešių žaidėjų susirėmė trys geriausius laiškus pateikę kandidatai, kurie buvo panašiai stiprūs. Du serverio senbuviai (vienas iš jų slepiasi po nauja samp tapatybe) ir naujokas. Derek_Escobar ne taip gerai žinomas serverio veidas, tačiau jau ne pirmą kartą bandantis save direktoriaus rinkimuose. Neblogai delioji mintis, tačiau iš idėjų pusės tai galiu pasakyti taip: nepamačiau nieko naujo, neįprasto. Šaunu, kad n
    1 taškas
  31. Šablonas 1. V_P žaidime: Ronny_Crawford 2. Mūsų pasirinktas skaičius: 12 3. Ką planuojate daryti su pinigais: Žadu nusipirkti 100m2 verslą bei kokia geresnę mašina.
    1 taškas
  32. Sveiki žmonės. Esu vardu Dominykas iš Kauno, man yra 15 metų ir kurdamas šį blogą norėčiau papasakoti apie tai kas aš esu ir ką veikiu. Mano hobis/užsiėmimas tikrai nėra įprastas bent jau Lietuvoje – aš esu prodiuseris tam tikra prasme, kuriu muziką repo/trapo stiliaus dainoms. Kitaip sakant instrumentalus, Tai darau nepilnai metus, pradėjau atrodo praeitų metų žiemą ar pavasarį. Stebuklinga programa kurioje vyksta visa magija yra Fl Studio, iš pradžių dirbau su 12 versija, tačiau neseniai persirašiau į 11 versiją, nes ji atrodė patogesnė. Savo muziką pagrinde talpinu soundcloude, buvau
    1 taškas
  33. tipo mano nick neoriginalus? nu ir ok kas streikuot uz cbug grazinima
    0 taškai
  34. Smagiai Olandis papasakojes čia apie tas gaujas Pats atsimenu kimarinom su draugais ir papasakojo apie greenside, tai prisijungiau, įvygdžiau apmokymus(apmokymai tikrai kažkas išskirtinio, niekur nebuvo kitur matyti). po to pažaidimo pasidomėjau serveriu, pamačiau gaujas, ir kaip tik įsijungiau Frankio surenas.. Ten tai video, toks jausmas apėme kad nežinau, viskas taip zjbs atrodė veiksmas, viskas gražiai sufilmuota ir dar šaudymas normalus, ne tik nusitaikius šaudyti kur papuola(Nebuvo drožimų, bet buvo gražus šaudymas). Tai galvojau reikia pabandyti nueiti į gaujas, bet prieš tai diena
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.