Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.08.10 visose vietose

  1. Ding Dong, nulaužiau benečio acc. O jeigu rimtai, pasižymėkit šita diena savo kalendoriuose. Kalbos eina greitai ir turbūt jau visi žino apie permainas ties gaujų sistema. Neplanuotas mano ėjimas, turbūt niekada nebūčiau taip daręs, jeigu nežinojęs, kas bus vėliau. Taigi ištrintiems patarčiau labai nesidžiaugti ir nepulti vėl čytinti. Pasilieku sau galimybę įtartinus asmenis sugrąžinti į ngs, jeigu padarius /pzu rasiu, kokių įtartinu epizodų, sugrąžinsiu jus atgal, o tada ir liksit ten ir kitai sistemai. Tad džiaukitės šia sistema kol galit, sėkmės.
    15 taškai
  2. •Jūsų slapyvardis žaidime: Žemaitis_Žmogus•Jūsų Vardas realiame gyvenime: Julius •Jūsų nuotrauka (galima pateikti facebook/instagram profilį, nuotraukas kelti į imgur.com/part.lt): http://imgur.com/gallery/qk8dxjX •Jūsų asmenybės aprašymas, vieta jūsų mintims(galima paminėti amžių, pomėgius laisvalaikiu. Žodžiu, viską, ką tik norite, žinoma, išlaikant formalų stilių): Svēkė! Tai vuo, prisistatīsu savi žemaitėška. Mona vards yr Julius. Mon yr 14 metū. Kap supratuot aš esu ėš žemaitėjės. Gīmiau Telšiūs bet gīvenau Varniūs. Varnē yr nedėdlis miests tai vėsks yr ramē Tai vuo... Daba pa kol
    6 taškai
  3. Po 2 dienų greenside'a (ir aplamai sampe): @The_Jonius
    5 taškai
  4. Dažnai pastebime visuomenėje sklandantį fenomeną, kad "įrodymams sukanka 24h ir šie jau nebegalioja, blokuoti negalima". Įrodymai galioja ir tais atvejais, kai pakanka įrodymų jog pažeidimas vis dar aktyvus.
    4 taškai
  5. •Jūsų slapyvardis žaidime: ALEX_ZANDER (alexiukas)•Jūsų Vardas realiame gyvenime: Domantas •Jūsų nuotrauka (galima pateikti facebook/instagram profilį, nuotraukas kelti į imgur.com/part.lt): Facebook - Domantas Slapšys instagram- Domantas_Slaps •Jūsų asmenybės aprašymas, vieta jūsų mintims (galima paminėti amžių, pomėgius laisvalaikiu. Žodžiu, viską, ką tik norite, žinoma, išlaikant formalų stilių): Okay, dabar papasakosiu biškuti apie save, tai va mano tikras vardas yra Domantas man 13 metų, neturiu merginos xd. Mano laisvalaikiu veikla yra dirbti su tėčiu įvairius darbus tai kaime,
    3 taškai
  6. Gruzinas_Sampo

    Sw oll, kaip sekasi?

    Sw oll, kaip sekasi?
    3 taškai
  7. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Laurynas_Leigon • VIP nario Vardas_Pavardė serveryje :Eima_Ofiside • Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?:Blogas /v naudojimas, įžeidinėjimai. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :https://imgur.com/a/rUxZg5R
    2 taškai
  8. Ganja_Wayne

    2 taškai
  9. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume :Dead_Boy/Matas. • Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume :Matthew_Bennett • Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Blogas naudojimasis /s ,ir bereikšmiu pranešimu platinimas "k" • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :https://imgur.com/a/2OWCcib
    1 taškas
  10. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Laurynas_Leigon• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Nitro_Slow• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Čytinimas• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  11. Sveks Žemati, sekmės tau gyvenime į visu kitų.
    1 taškas
  12. Su mašinukėm dar žaisk, o ne tokiomis temomis rašinėk :DDD Ne šjp sv šlepke teko bendraut mldc esi sėkmės ir dv.
    1 taškas
  13. Sveikai, Žemaiti, ačiū už linkėjimus žiūrėsim kas bus, tikiuosi tapti naujuoju saboniu! Sėkmės tau
    1 taškas
  14. Labas Domantai! Linksma girdėti kad jau 7 metus lankai krepšinį linkiu daug sėkmės ir stiprybės žaidant krepšinį, gal tapsi nauju saboniu. Kas čia žino?
    1 taškas
  15. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Egidijus_Keza • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Arnas_Hazer • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Trukdymas event • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  16. Gal kas turit mc legalą ir jums nebereikalingas? Atiduok man! ir fsio
    1 taškas
  17. @Laurynas_Leigon Sveikinu su vardadieniu mažasis svirply :DDD
    1 taškas
  18. Vaskimantas

    1 taškas
  19. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Lemon_Madeit– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Mechanikai gali nutempti transporto priemonę tik tada, kai joje niekas nesėdėjo ilgiau nei 3 minutes.– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Yra darbų kurios turime atlikti išlipę iš darbinės transporto priemonės. kai tuo tarpu mechanikas gali nutempti net ir netyčia.– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):
    1 taškas
  20. Aurimas_Quantus

    ant kimaro

    ant kimaro
    1 taškas
  21. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Rebeka_Sander • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Dead_Boy • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  22. Užuojauta tau, bet gal dar susitaikysit, kas ten žino... Sėkmės projekte
    1 taškas
  23. Žaidėjas užtildytas.
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.