Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.08.23 visose vietose

  1. Sveiki dar kartą. Pirmasis Giveaway praėjo sklandžiai tik dėl asmeninių priežasčių paskelbiau nugalėtoją šiandien. Skelbiu antrąjį savo GIVEAWAY. Prizas 120k serverio valiutos .Norintys dalyvauti užpildom trumpą anketą (Būtina), Prižadu kad sekantį kartą bus 1mln eventas. Puikiai žinote ką reikia daryti norint paskatinti mane daryti daugiau Giveaway. Nugalėtoją rinksiu savu būdu kad viskas vyktu sąžiningai. Nugalėtojas bus skelbiamas Rugsėjo 3d. Įrodymas Kad turiu Giveaway prizą: https://imgur.com/a/91QERiF Anketa: Jusų V_P serveryje: Jūsų laimingasis skaičius nuo 1 iki 100:
    6 taškai
  2. DIREKTORIŲ IR JŲ PAVADUOTOJŲ PEIKIMO ŠABLONAS, • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mantys_Alone • Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Edvis_Gaming • Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Taxi • Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Free nds • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Free nds • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : Papasakosiu istorija kaip viskas yra, nes man bloga darosi nuo tokių. Tai vat taip vakar prisijungiu kažkelintą valandą ir vienas žmogus pasakė pažiūrėk įsp, nu pažiūrėjau ir žiūriu gavau įspėjimus už psw dalinėjimą ir už neaktyvumą. Nuuuu, pa
    3 taškai
  3. Šio konkurso nugalėtojas buvo išrinktas šis projekto žaidėjas, @Gvidas_Ham jam bus išsiųsti bankinių pavedimų kreditai GreenSide.lt serveryje per 24 valandas. Jeigu reikės įrodymų įkelsiu į šią temą. J
    3 taškai
  4. Setth_Collins

    3 taškai
  5. Labas! Situacija yra tikrai ne iš eilinių. Pradėkim nuo pat pradžios. Vienas žmogus t.y. Mantys_Alone sėdi TS ir galimai su voice changeriu arba tiesiog padaręs ploną balselį kalba nesąmones, dergiasi ir t.t. Aš su tavim kaip žmogus su žmogum norėjau išsiaikšinti visą situaciją, bet kadangi tu net nekalbi su manimi, nes kaip teigi „bijai“ tai ką aš galiu išsiaiškinti su tavimi?? Netgi per forumo a.ž. chatą jaučiasi apsimetinėjimas jog esi „nekaltas“ ir tavęs visi nemėgsta. Įrašiau tave į NDS nes tu per TS poke'inai nelabai gražų tekstą ir linkėjimus tai ką man siūlai daryti ? Galvoji aš turi
    2 taškai
  6. Arnas_Lgp

    2 taškai
  7. Kažkaip senai dainavimo konkursas buvo
    2 taškai
  8. Dainius_Callidi

    1 taškas
  9. Įrodymus apie įteiktą prizą atsiųskite man į privačią žinutę, kitu atveju būsite užblokuotas forume už apgaudinėjimus. Tema rakinama
    1 taškas
  10. Čia negrąsinimai, tiesiog turėjau omeny, kad išsiaiškinsim apie tuos voice changerius kitaip. O beje tu man nieko nesakiai, kad einam pasikalbėti į ts programą. Tiesiog vienas žmogus man pasiūlė, atėjau ir pradėjo man knisti protą, kad aš dalinau ts psw ir kalbėjau nesąmones ir sakė kur aš gyvenu, realiai čia jau grasinimas. Beje jeigu apsimetinėja manim, tai nieko nedaryt ir dėt įspėjimus neteisingus ir nieko neišsiaiškint? Vienu žodžiu nieko man nesakiai, kad ateiti į ts ir pnš. Plius sakau įtariu taksistą Eduard, nes jis vienintelis kuris prisijungė po Mantys_Alone (apsimetelio). Beje je
    1 taškas
  11. Užtildymo anketa tvarkinga! Tema rakinama.
    1 taškas
  12. Geo Ridos Kėlimo Centras (GRKC) Mes esame kone mažiausiai pinigų reikalaujantis ridos kėlimo centras. Kainos pas mus svyruoja nuo keturių iki šešių tūkstančių už šimtą kilometrų. Kaina priklauso nuo užsakymo dydžio bei automobilio markės. Norint užsisakyti mūsų paslaugas reikia užpildyti mažą anketą ir ją nusiųsti man asmenine forumo žinute. Anketos Šablonas: Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jūsų automobilio markė bei jo greitis: Kiek ridos norite, kad būtų pakelta?:
    1 taškas
  13. Žaidėjas užtildytas! Tema rakinama.
    1 taškas
  14. Laurynas_Leigon

    Tiems kam aktualu.

    Tiems kam aktualu.
    1 taškas
  15. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Vaidotas_Hide 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Tautvis_Sama 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: /s /v skelbimų kontora ne pagal paskirtį. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/a/QluHEcg 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/QluHEcg
    1 taškas
  16. Užtildymo apeliacija patvirtinta. Tautvis_Sama neteko VIP statuso, dėl blogo /v naudojimo ir nekultūringo elgesio.
    1 taškas
  17. A N K E T A 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jeremy_Osama 2. Jūsų norima modifikacija: 3. Modifikacijos apibūdinimas: 108 lsv skinas 4. Ar reikės pagalbos įsirašant modifikaciją?: NE
    1 taškas
  18. Anketa: Jusų V_P serveryje: Dainius_Del Jūsų laimingasis skaičius nuo 1 iki 100: 3 Ką veiksite su laimėtais pinigais?: Taupysiu automobiliui ir tune dėžėms. Ar norite dar daugiau panašaus tipo GIVEAWAY? Žinoma ir kuo daugiau
    1 taškas
  19. Augiz'Maklaudas

    Dalyvaujam. Paspaudžiam ką reikią.

    Dalyvaujam. Paspaudžiam ką reikią.
    1 taškas
  20. Užblokavimo anketa tvarkinga, Žaidėjas yra pavyzdinės repitacijos tiek serveryje, tiek forume, dėl šios priežasties žaidėjas nebus įtrauktas į čyterių sąrašą, nes įtikino, jog neleistinų failų nenaudojo ir pažymėjo, jog labai gailiasi savo poelgio.
    1 taškas
  21. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Pronis_Kadilaks 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Tautvis_Sama 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Blogas /vc /a naudojimas 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/GLr8oaH 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/GLr8oaH
    1 taškas
  22. Aivaras

    test

    test
    1 taškas
  23. Svečias

    120K GIVEAWAY!

    Anketa: Jusų V_P serveryje:Jack_Connor Jūsų laimingasis skaičius nuo 1 iki 100: 48 Ką veiksite su laimėtais pinigais?:Taupysiu ant verslo. Ar norite dar daugiau panašaus tipo GIVEAWAY?TAIP.
    1 taškas
  24. Anketos šablonas jei negalite užtildyti pats (Prašau užtildyti Vardas_Pavardė) 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Dainius_Del. 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Dany_Winston. 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Įžeidinėjimai. 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto:
    1 taškas
  25. Radau saitą kuriame yra paaiškinimas kas nutiko. Pasiskaityk viską ir atkartok, turėtų padėti. Linkas
    1 taškas
  26. Per mano mobilujį viskas puikiai veikia, gal pamegink perkrauti telefoną, ištrinti browser'io data ir paleisti browser'į iš naujo.
    1 taškas
  27. Tai yra mano darbas, tik nuotraukos nėra mano, kažkieno iš klaniškių, numetė ir įmečiau.
    1 taškas
  28. Užtildymo apeliacija tvarkinga.
    1 taškas
  29. kadangi esu naujas serverio vfxeris, stai pirmas mano darbas
    1 taškas
  30. A N K E T A 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Jeremy_Osama 2. Jūsų norima modifikacija: 3. Modifikacijos apibūdinimas: Srr, kad vėl iš to pačio, bet dar norėtusi To lsv su balta maike. 4. Ar reikės pagalbos įsirašant modifikaciją?: NE
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.