Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.08.31 visose vietose

  1. Sw. Samperiai. Mačiau kažkas ten daro 1k kreditų giveaway tai sakau ir aš padarysiu. Antrasis mano giveaway buvo labai sėkmingas sulaukiau daug dalyviu bei daug reputacijos. Šį kart noriu paprašyt tik nebijot dalyvauti nes kreditus pirksiu betkuriam kas laimės giveaway nevarbu tu naujokas ar pagyvenęs serverio žaidėjas. P.s Mane skatina ta mėlyna širdelė.Sėkmės Dalyvaujant. Nugalėtojas bus skelbiamas Rugsėjo 17 d. kodėl? - kuo daugiau laiko tuo daugiau dalyviu ir įdomesnis giveaway. Norintys kreditų pildom nedidelę anketą: Jūsų V_P žaidime: Jusų norimas skaičius nuo 1 iki 150 (Dėmesi
    6 taškai
  2. turit maziau nei 9val. ikelti atnaujinima, kitaip susipyksim.
    3 taškai
  3. Jūsų V_P žaidime: Mafijos_Tevas Skaičius nuo 1 iki 100: 68 Ką darysite su laimėtais: Pasididinsiu .. .. algą.
    3 taškai
  4. Atiduosiu 1000 kreditų vienam žaidėjui kuris užpildys šią anketą: Anketa: Jūsų V_P žaidime: Skaičius nuo 1 iki 100: Ką darysite su laimėtais kreditais?: Laimingasis bus renkamas Rugsėjo 2d 12:00. Sekmes!
    2 taškai
  5. Problema pats radau ačiū kas bande tikrai kažka padeti. Šuo pagrindini laida nugriauže XDDDDDDDDD.
    2 taškai
  6. o dar vienas pagalbininkas pro kuri pravaziuoji ir su bazuka isnesa
    2 taškai
  7. @Laurynas_Leigon @Vaidotas_Hide @Freez_Armani Kaip senais laikais ;DDDD
    2 taškai
  8. Anketa: Jūsų V_P žaidime: Dave_Rogger Skaičius nuo 1 iki 100: 82 Ką darysite su laimėtais kreditais?: Pirksiu admin, ir nusipirkęs užbaninsiu @Laurynas_Leigon
    2 taškai
  9. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Ganja_Wayne – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Pasiūlysiu keletą idėjų, kurias esu sugalvojęs, taigi apačioje jos bus išvardintos. 1. idėja - yra dažna problema, kad bandydamas pasiimti iš savo transporto priemonės ginklų ar narkotikų, netyčia per skubėjimą nusispaudžia nukelti tr. priemonę į aikštelę ir tas labai erzina, todėl siūlau įdėti papildomą langą papsaudus ant "nukelti tr. priemonę į aikštelę", kad rašytų "ar tikrai norite nukelti savo tr. priemonę į aikštelę" ir pasirinkimai būtų Taip ir Atšaukti. 2. idėjos susijusi su namais - padaryti, k
    1 taškas
  10. Rytoj reikės bandyti šiuo metu nedirba!.
    1 taškas
  11. nketos šablonas jei negalite užtildyti pats (Prašau užtildyti Vardas_Pavardė) 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris prašo užtildyti kitą asmenį: Zemaitis_Zmogus (Matas_Best) 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris nusižengė taisyklėms: Lukas_Maishelis 3. Priežastis, kodėl žaidėją turėtume užtildyti: Keiksmažodžiai 4. Įrodymai, kaip žaidėjas nusikalto: https://imgur.com/a/Q4CZ7JI
    1 taškas
  12. Kuopijuota nuo kito yuotuberio nice ne šitas video bet paieškojes raščiau šita copy
    1 taškas
  13. Domantas_Sultanas

    Tikrai sveikinu tave.

    Tikrai sveikinu tave.
    1 taškas
  14. Augiz'Maklaudas

    1 taškas
  15. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Gvidas Ham– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Labai smulkus pasiulymas, man paciam asmeniskai butu naudingas. Prie picerininku padaryt jog privaziuoji prie langelio, kur npc yra su transportu ir gali papildyt alki neislipes is tr. priemones. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tiesiog papildoma vieta kur pavalgyt, retas kuris naudojasi picerija pacia.
    1 taškas
  16. Lygiai trys metai su pertraukomis: https://imgur.com/a/vMSM9jK
    1 taškas
  17. Anketos šablonas, apgavystės atveju: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Arijukas_Youtuberis 2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Ignas_Sniego 3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Ignas yra mano pusbrolis ir sako parduok man uz 1k auksine tdeze o paskui atiduosiu tos likusius pinigus ir jis dar man neatiduoda prasau jo kad atiduotu bet jis tiesiog mane ignoroja ir per sampa ir per ts 4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 2018-08-20 5. Įrodymai (būtina): neturiu nepagalvojau pasidaryt nes patikejau juo nes jis mano pusbrolis
    1 taškas
  18. 1 taškas
  19. Jūsų V_P žaidime: Mafijos_Senelis. Skaičius nuo 1 iki 100: 72. Ką darysite su laimėtais: Prasitęsiu IV lygio administratoriaus galiojimo laiką.
    1 taškas
  20. Jūsų V_P žaidime: Jeremy_Redwood Skaičius nuo 1 iki 100: 13 Ką darysite su laimėtais kreditais?: Nauji numeriai ant mašinos (nes 5 trūksta)
    1 taškas
  21. Jūsų V_P žaidime: Gustaz_Lays Skaičius nuo 1 iki 100: 86 Ką darysite su laimėtais kreditais?: Imsiu admin manau
    1 taškas
  22. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Karolis_Sudoku, • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : The_Hulk, • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas, • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://youtu.be/5qEtDOaYfkM
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.