Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.09.07 visose vietose

  1. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Jack_Marzo– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Specialūs lagaminai verslininkams. Verslininkas norėdamas išgryninti pinigus iš savo verslo turės užsakyti lagaminą su dokumentais leidžiančiais tai padaryti. Užsakymas gali vykti verslo valdyme kažkur prie pinigų dalies. Dokumentai versle, kurie leidžia išgryninti pinigus turės galiojimo laiką - n val. - per šį laiką verslininkas gali pinigus gryninti kiek kartų nori - nereikia užsakinėti dar vieno lagamino su dokumentais. Taksistai galėtų priimti užsakymą atvežti lagaminą su specialia komanda - /komanda [užsakymo
    3 taškai
  2. Kenshin_Yona

    3 taškai
  3. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Žemaitis_Žmogus– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: 1. Panaikinti dviratį arba padaryti kad jis kainuotu kažkur 200 eurų ar daugiau. Aš suprantu daugelis iš jūsu būs prieš tai bet pagalvokit iš taksistų pusės. Nėra iškvietimų o kai būna iškvietimai mes iš jų nieko neuždirbam. gal 100 eurų o policija virš 2000 tai tikrai.. 2. čekis ir kuponai. Aš sugalvojau tokia idėja panašiai kaip mirankiai tik kad ant taksistų. taksistas galėtu parduot žmogui max 3 čekius už tarkim 300 eurų ir kai žmogus turintis čėki jis jį gali panaudot ir jį turės taksistas pave
    2 taškai
  4. Žemaitis_Žmogus

    2 taškai
  5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mafijos_Senelis. 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: 3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išvaizda, informacija, bagažinės vidaus ir ridos nuotraukos): 4. Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Susisiekite asmeniškai.
    1 taškas
  6. Sw. Samperiai. Mačiau kažkas ten daro 1k kreditų giveaway tai sakau ir aš padarysiu. Antrasis mano giveaway buvo labai sėkmingas sulaukiau daug dalyviu bei daug reputacijos. Šį kart noriu paprašyt tik nebijot dalyvauti nes kreditus pirksiu betkuriam kas laimės giveaway nevarbu tu naujokas ar pagyvenęs serverio žaidėjas. P.s Mane skatina ta mėlyna širdelė.Sėkmės Dalyvaujant. Nugalėtojas bus skelbiamas Rugsėjo 17 d. kodėl? - kuo daugiau laiko tuo daugiau dalyviu ir įdomesnis giveaway. Norintys kreditų pildom nedidelę anketą: Jūsų V_P žaidime: Jusų norimas skaičius nuo 1 iki 150 (Dėmesi
    1 taškas
  7. Visiškai už nes taksistam atsirastu biški veiklos nes daugelis ima pinigus iš savo verslų ir tada taksistai būtu visada ant veiksmo :DD
    1 taškas
  8. Rokas

    Apgavo Kukse_Fest

    Pinigai pervesti į banką. Apgavikas buvo užblokuotas ir neteko visų registruotų vartotojų serveryje. Tema rakinama.
    1 taškas
  9. VIP narys gauna žodinį įspėjimą už nekultūringą elgesį su serverio žaidėjais, pasikartojus panašiai situacijai žaidėjas iš karto bus baudžiamas įspėjimu serveryje. Tema rakinama.
    1 taškas
  10. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Eho_San – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Pinigų traukinys šis pasiulymas nėra šimtu procentu sugeneruotas mano smegenų man šiek tiek padėjo bet vis gi štai. Traukinys važiuojantis maršrutu nuo Las Venturo iki San Fierro miesto gabenantis nežinoma kiekį pinigų per šį maršrutą , žaidėjų, gaujinių grupelė galėtų jį užpulti žinoma taip lengva nebūtų traukiniui reikėtų padaryti ne maža žala jog jis nugarmėtų nuo bėgių, bei reikėtų pasistengti jog jis nepasiektų maršruto galo [Animacija what ever] tai atsitikus žaidėjai galėtų susirinkti pinigų maišus kurie būtų i
    1 taškas
  11. Sveikas! Džiugu kad apsilankei mano temoje, o dar labiau tikiuosi kad perskaitęs pirmą sakinį nesustosi skaityti! Egzistuodamas SAMP pasaulyje jau spėjau pamatyti 7 žiemas ir 6 vasaras, kaip žmogui kuris prabuvęs tokiame pasaulyje turėjau kelis stabilius ir pagrindinius projektus kuriuose žaisdavau,bet jų nekaitaliojau jų dėl kažkokių pabalčio rekordininkų(that had to be said :D), kiekvienas iš jų ne tik sukūrė man prisiminimus,bet taip pat kažko išmokė ir išugdė. Greenside'as visada buvo kaip ta vienintelė klasiokė - daili,protinga, visi apie ją žino, bet nevisi drįsta prieti ir tiesiog
    1 taškas
  12. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Jack_Connor • VIP nario Vardas_Pavardė serveryje :Dead_Boy • Už ką yra peikiamas šis VIP narys ?:Įžeidinėjimai per /vc 2x • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą : https://imgur.com/a/bMLnjJn
    0 taškai
  13. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Pronis_Kadilaks • Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Tiesiog paprastas pasiūlymas. Padaryti, jog įsijungus radiją naudojant /mp3 ji neišsijungtų išlipus iš transporto priemonės. • Kuo jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Tokiem darbštiem žmonėm kaip pvž gaisrininkam nereikėtų vargti kiekviena kartą einant gesinti gaisro i vidų, išlipus iš gaisrinės junginėtis radijos. • Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu - palikite tuščią tarpą):
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.