Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.09.11 visose vietose

  1. @Rokas • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Jack_Connor• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje :Laurynas_Leigon• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?:Serverio klaidų išnaudojimas [Žvejoją prie pinjatos,o šalią jos nera vandens.]• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://youtu.be/xOeQnTD3jUE
    10 taškai
  2. Sveikas, nematau aš čia jokio serverio klaidų išnaudojimo. Tuo metu vyko pinjata, o aš žvejojau prie „Palomino Creek“. Mane pagetino Mafijos_Senelis kai man jau tuo metu užkibo žuvis ir aš negalėjau atšaukti. Nežinau ar tai galima būtų pavadinti klaida, bet jeigu tai ir klaida ji man pranašumo jokio nesuteikė. Vaizdo įrašo gale galima matyti dar kai gaunu crash (jeigu netikit galit pagal laiką sutikrinti logus). P.s pats sakei rašei „Prašau užblokuoti“ vien dėl to, kad nemėgsti policininkų.
    7 taškai
  3. Labai tikiuosi, jog žaidėjas prieš priimdamas teleportą apie klaidą nežinojo. Klaida nebuvo pasinaudota, todėl šį kartą žaidėjas nepažeidė klaidų išnaudojimo savo labui taisyklės. Žaidėjas blokuojamas nebus.
    6 taškai
  4. TRUMPAI Sveiki, kas manęs dar nepažįstate. Esu Andrius, nesenai sukako 19 metų. Gyvenime labiausiai traukia automobiliai ir muzika. Manau, kaip ir daugelį vaikinų. Tik skiriuosi tuom, kad gilinuosi į šias dvi temas nerealiai daug. Šiuo metu esu dviejų klubų (Kaune ir Vilniuje) rezidentas, garsistas bei vadybininkas vienoje iš geriausių Lietuvoje koncertinėje įmonėje. VAIKYSTĖ Mano vaikystės prisiminimai prasidėjo nuo maždaug penkerių metų. Kuomet pradėjo ginčytis mano tėvai. Tėčio dažnai nebūdavo namie, mama stengėsi išlaikyti šeimą, sesė sunkiai sirgo, mokyklos nelankė, na, o aš, t
    4 taškai
  5. Turiu paruoses event kuris ivyks uz jau nepilnu dvieju savaiciu club klubui. Vienas is prizu bus kreditai siulau ruosti savo bolidus, siandien vakare paskelbsiu tema apie ji visi norintys taip pat galit istoti i kluba. Jums tereikia club tr. Priemones. Cheers
    3 taškai
  6. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Gvidas Ham– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Zinau jog turim gabiu zmoniu siam labai svarbiam darbui kuris yra lipdukai ar kokie nors tunning priklijuojami aspektai kuriuos galima uzdet ar nuimt. Labai noreciau pvz GTI liniju ant Club tr. Ir dar klubo numeri 53.. Sakes ledas butu. Ir siaip manau, atgimtu kazkiek tos masinos, ka ir stengiuos padaryt. Is viso to kokias lipduku dezes butu galima padaryt, kuriuos uzdedi, kaip, kad dabar aksesuarus. Ten su kokiu 5 lipduku limitu ar panasiai. Labai butu faina ir nerealu is jusu puses. Nes nebutu tik stock automobili
    2 taškai
  7. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Kipras_Extreme – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Sveiki. Mano pasiūlymas būtų toks. Banke būtų atskiras pasirinkimas: Tavo saskaitos indėlis (čia kaip pavyzdys). Atidarius šitą pasirinkimą, jums būtų leistina pasirinkti, kuriam laikui norite kaupti pinigus. Pvz: 1 pasirinkimas: 30 d. (2.000€) 2 pasirinkimas: 60 d. (5.000€) 3 pasirinkimas: 90 d. (10.000€) Pavyzdžiui pasirenku 90 d. už 10.000€. Tada sistema tau duoda įvesti sumą kurią norite įdėti į banko indėlį pvz.: 250.000€. Aš juos įdedu ir tada kas savaitę gaunu pvz: 10% mano įdėtos sumos prie
    2 taškai
  8. Taip sakant casual diena, be oficialumo. https://imgur.com/a/oiQP8q0 Club Klubas geriausias klubas! Ta proga eilutes is naujo eilerastuko: Mano golfiukas geriau nei volfiukas, geriau nei audine ar kokia undine. Gazas racnykas ir juciux jau saslykas. Jis velkas is galo o as tolstu is priekio. Jo ratai buktuoti kreivai subalansuoti. Cheers p.s. nieko asmenisko juciui
    2 taškai
  9. GREENSIDE # 0.1.8.7 Atnaujinta Atnaujintas radijo stočių sąrašas. Kai sprogs jūsų nuosavas transportas bus pranešta ar tuo metu jis buvo užrakintas ar atrakintas. Jei lipsite į tr.priemonę ir bandysite paimti picą/malkas/duoną/lagaminėlius/šiukšles jūs būsite sustabdytas nuo lipimo į tr.priemonę. Jei paliksite darbą, būsite išmestas iš darbo, būsite išmestas masiškai iš darbo ir būsite darbo tr.priemonėje, būsite iš jos išlaipintas. Kol nebaigsite sekti esamo žaidėjo, negalėsite pradėti sekti kito Atnaujinta įėjimų sistemą, nuo šiol įėję į pastat
    1 taškas
  10. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Lauris_Varskyte • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Deividas_Barbe • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Kenkėjišką elgesį • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/UoWPn2D
    1 taškas
  11. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Shoot_Out• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Tautvyz_Adidas• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Neleistinu modifikaciju naudojimas. (medžiai be lapu)• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  12. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Zaher_Kukulis• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Tautvyz_Adidas• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Čytinimas (MEDŽIAI BE LAPU)• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  13. Dainius_Callidi

    1 taškas
  14. Denis_Xander

    1 taškas
  15. Savininkai stengiasi, kad pinigai neaugtu iš oro, nes gadins ekonomika, o čia siūlai butent tai. PRIEŠ. Colinas.
    1 taškas
  16. Už, manau visai gerai čia gautūsi. Tik gal šiek tiek reiktų jiems patiems pasikoreguoti sumas/procentus/dienų skaičių, nes mano nuomone šiek tiek per dideli laikotarpiai. O šiaip sistema nebloga, labai didelių kalnų pinigų nepridarys, kad paskui visi virstų milijonieriais.
    1 taškas
  17. – Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mafijos_Senelis. – Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Jack_Uno, Eima_Marlboro. – Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Serverio klaidų išnaudojimas (statistikos „buginimas“). – Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms:
    1 taškas
  18. https://prnt.sc/kssftr padėkit vyručiai
    1 taškas
  19. Prieš. Geriau padaryti kad privarius su laivu gali užkabinti lauža nuvykus su juo į tam tikra vieta kolega su mašina periimtu ta lauža ir pristatytu kur reikė. Manau kiekvienas darbas turi dirbti bendrai ir padėti vienas kitam.
    1 taškas
  20. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Modestas_Fuzkin2. Suteikite daugiau informacijos apie perkamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius, rida: perku NRG-500, nereikia jokiu retu spalvu, svarbu kuo pigiau .3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už transporto priemonę: parasykite, asmenine zinute zaidime, ir mes butinai susitarsime.
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.