Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.09.18 visose vietose

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:Yamaha_Neos Jūsų tikrasis vardas:Matas Jūsų amžius:16metuku Iš kokio miesto esate?:Kelmė Kokie jūsų charakterio bruožai?: Esu žmogus kuris megsta pajuokauti ir pats suprantu jokus. kartais nervingas priklauso nuo nuotaikos. Laisvalaikio hobis(-iai):Kompiteriniai žaidimai,krepsinis,futbolas ir kaip yra nuotaikos pajudu i stangine. Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių:Šuo Čipas Kada pradėjote žaisti SA-MP?:2017m kovo men Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?:istorija tokia su klasioku susigincijom tada zaidziau bumer
    3 taškai
  2. Serverio pasiūlymų skilties anketa: – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Emke_Bmw – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Siulau sukurti greenside discord serverį, tarkim jis būtų skirtas tik pokalbiam, o visom kitom reikmėm pvz: darbam būtų ts. Manau tikrai yra žmonių kuriems patogiau discordas nei teamspeak. – Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?:Tiesiog manau būtų šiek tiek ivairesnis serveris nei kiti. –
    3 taškai
  3. Visą dieną nebuvo paskelbtas kreditų laimėtojas, todėl lauksiu įrodymų su renkamu nugėtoju ir jam įteikiamu prizu iki 2018-09-18 23:59 valandos. Įrodymus prašau pateikti šioje temoje. Nesulaukus įrodymų iki nustatyto laiko būsite baudžiamas forumo įspėjimais! @Augiz'Maklaudas Kadangi šis konkursas buvo apgaulingas ir laimėtojas taip ir nebuvo išrinktas, konkurso organizatorius yra baudžiamas forumo įspėjimais. Tema rakinama [2018-09-19 00:01]
    2 taškai
  4. Sveiki, sulaukiau didelių prašymų, jog pasidalinčiau savo naudojamomis modifikacijomis, šį kart dalinuosi tik pervežėjų darbiniu transportu. Jeigu sulauksiu didelio palaikymo, tuomet galėsiu pasidalinti ir kito darbo modifikacijomis. Šiame pakete nėra tik "Packer" transporto. Klausimas kyla kodėl dalinuosi [LQ] modifikacijomis, o atsakymas į šį klausimą labai yra lengvas. [HQ] Modifikacijos sukelia didelį kadrų per sekundę (FPS) kritimą, vienoje vietoje jeigu bus daugiau [HQ] automobilių žaidimas to neatlaikys iš išsijungs (CRASH). [LQ] Modifikacijos padidina truputį pikselių skaičių ir l
    1 taškas
  5. Užtildymo apeliacija tvarkinga (Troy_Wyatt, Lee_Owen)! Užtildymo apeliacija netvarkinga (Tomas_Inferno)! Tema rakinama.
    1 taškas
  6. Liam_Vazquez

    Tuo tarpu @Troy Wyatt

    Tuo tarpu @Troy Wyatt
    1 taškas
  7. Kalba eina apie oficialu, kopijų nereikia... xd Šiaip pritariu, nes būtų lengviau patikrinti kompiuteri be jokių pap. programų bei laiko gaišimo :)))
    1 taškas
  8. Realiai jau sukurtas Discord serveris. Tai kviečiu ateiti va link:https://discord.gg/tYqYUex
    1 taškas
  9. Iš vienos pusės pritariu. Idėja gera, discord platforma daug saugesnė. Iš kitos puses ne, nes moderatoriam būtų daug sunkiau prižiuret abi platformas + discorde nera tokios galimybes kai visus uzmutini vienu paspaudimu atmutint po viena. Tai būtų didelis minusas.
    1 taškas
  10. Dave_Rogger

    1 taškas
  11. Sveiki, šiandien dalinuosi tik "GSPD" darbo modifikacijomis, nenusiminkit kitų darbų darbuotojų, kitą savaitę bus ir kitam darbui išleistas modifikacijų paketas, o būtent kokiam darbui pasakyti negaliu, nes paskui bus neįdomu laukti šių darbų modifikacijų paketų. Šį paketą sudarys trys aspektai (paspaudę ant šių tekstų galite atsisiūsti šiuos modifikacijų paketus, o apačioje bus parodyta kiekviena modifikacija) : "GSPD" darbo transportas "GSPD" darbo išvaizda "GSPD" darbo tarnybiniai ginklai Transportas, L S P D P O L I C E R A N G E R
    1 taškas
  12. Asmeninio kanalo galiojimo laikas baigėsi. Norėdamas jį pratęsti, turi pervesti į Mafijos_Tevas banko sąskaitą 15.000 € ir po šiuo pranešimu pateikti atlikto pinigų pervedimo nuotrauką. Pervedimas turi būti padarytas iki 2018.09.20
    1 taškas
  13. Pritariu šiai idėjai, manau daugeliui labiau prie širdies discord'as, nes aš asmeniškai labiau esu linkęs bendrauti su žmonėmis discord platformoje. Iš tiesų ši programa yra patogesnė, bei saugesnė, man asmeniškai. Siūlyčiau išvis atsisakyti teamspeak3 ir pereiti prie discordo.
    1 taškas
  14. TRUMPAI Sveiki, kas manęs dar nepažįstate. Esu Andrius, nesenai sukako 19 metų. Gyvenime labiausiai traukia automobiliai ir muzika. Manau, kaip ir daugelį vaikinų. Tik skiriuosi tuom, kad gilinuosi į šias dvi temas nerealiai daug. Šiuo metu esu dviejų klubų (Kaune ir Vilniuje) rezidentas, garsistas bei vadybininkas vienoje iš geriausių Lietuvoje koncertinėje įmonėje. VAIKYSTĖ Mano vaikystės prisiminimai prasidėjo nuo maždaug penkerių metų. Kuomet pradėjo ginčytis mano tėvai. Tėčio dažnai nebūdavo namie, mama stengėsi išlaikyti šeimą, sesė sunkiai sirgo, mokyklos nelankė, na, o aš, t
    1 taškas
  15. Modifikacija gal ir ne bloga, bet ji yra HQ, o kuomet "benson" transporto priemonių bus daugiau vienoje vietoje, dažniausiai žaidimas išsijungs (jeigu būsi su modifikacija). Kitas galimas varijantas, jog pravažiavus pro miestą gali irgi išsijungti pats žaidimas, nes yra daug MAP darbų, kurie turi ganėtinai daug obijektų. Patarčiau dalintis LQ modifikacijomis. Ačiū, jog daliniesi.
    1 taškas
  16. Šviežiena - du nauji projekto savininkai (oficialu), Oficialiai norime pranešti, jog projekto savininkų komandą papildė @Marko_Escobar ir @ES.^. Tai reiškia, jog nuo šiol projektas turės keturis savininkus. Kaip ir iki šios dienos @Aivaras bus atsakingas už techninę projekto plėtrą, o jam į pagalbą atėjo @ES.^, Aš sau į pagalbą pasikviečiau @Marko_Escobar. Mūsų užduotys lieka tos pačios, t.y. projekto analizė, plėtra, komandos kontroliavimas, pagalba projekto žaidėjams ir t.t. Šio pastiprinimo paskirtis yra tik viena - projekto pakėlimas į kitą lygį. Tikimės, jog per artimiausią mėnesį
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.