Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.11.13 visose vietose

  1. Sveiki, pagaliau susiruošiau įgyventindi senai žadėtą norą. Čia galėsite rasti transportą, kurį pagrinde kolekcionuoja mūsų serverio žaidėjai. Dėl transporto kainų galite bandyti derėtis/siūlyti kažką kito, tačiau prašyčiau tai daryti PROTO RIBOSE ir nepradėti pykti jei man jūsų pasiūlymas nepatiks. Taip pat pasinaudosiu proga ir pranešiu, kad superku 126ID spalvos transportą. Dabartinė mano kolekcija: (Sabre, Nrg-500, Bullet, Bobcat, Savanna, Greenwood, Bf-400, Adminal, Cheetah, Banshee, Stratum, Broadway, Turismo, Mr.Woopie). Jeigu turite kažką iš išvardinto transporto galite jį siūlyti, p
    8 taškai
  2. Klay_Linkoln

    ,,Avenue 3X''

    Štai, mano pirmas video, tikiuosi sulauksiu gerų kritikų. Ačiū; Rakk'Quzze, @Jack`Stafford @Tankistas_Liuks @Andrius_Quattro @Freez_Armani - už veiksmą. @Vilius_Extra @Winston'as @Gustaz @Wunder_Baumas @Black_Edds @Matt_Rivera @Stoned_Joe @Las_Verrosa @Lukazzs_Lukazzs @Sylvester_Williams @Lucky_Dealer @Aurimas_Popa @Tamsos_Tvardarys @Just Just @Baltasis Mesijas @Martynas_Guest @Deivis_Marihuana Atsiprašau tų kurių nepaminėjau per skubėjimą. Ačiū tiems kas mane palaiko, kaip nauja veidą, naujose aplinkybėse <3
    4 taškai
  3. Hi. Zonose esu retas svečias, bet kaskart bebūnant juose - filmuoju. Tai nulipdžiau kažkokią mišrainę + Korne Best
    4 taškai
  4. Qatar

    Patriarca Crime Family

    Long Story Short veiksmuhas.
    4 taškai
  5. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ignas_Sniego• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Voltas_Focus• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Čytinimas• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms https://imgur.com/a/NZUFTMc
    3 taškai
  6. Rokas_Lays

    2 taškai
  7. CBUGO DIEVAS BELEKOKS
    2 taškai
  8. Parduotas transportas : Sentinel (3ID) - Scott_Gemini . Nuotrauka Admiral (3ID) - Andrius_Goo. Nuotrauka Blade (0 ir 3ID) - Jeremy_Redwood. Nuotrauka Sanchez (158ID) - Freez_Armani. Nuotrauka Slamvan (229ID) - Edvis_Gaming. Nuotrauka Voodoo (3ID) - Kenshin_Yona. Nuotrauka
    2 taškai
  9. Jett_Jenkins

    ,,Avenue 3X''

    sukurk gauja ir filmuok muvikus kaip vien krentat
    2 taškai
  10. ziaurimine gauja, ziauruminiai lydai, ziauruminis vidosas, lidlikis mano bratuha
    2 taškai
  11. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Edga_High • Apibūdinkite aiškiai ir plačiai kokia tai klaida ?: 1. Parašius /gps ir susiradus technikinę rašo: TA Apžiūros/mašinos registracijos punktas tai TA ir reiškia Technikinė Apžiūra 2. Kai pabandai žvejoti netinkamoje vietoje tame tekste kur rašo ,kad negali žvejoti nėra kablelio prieš ,kad 3. Duona pristatyti tau reikia į 5 lentyną - Turi būti Duoną. • Vaizdinė medžiaga kuri patvirtintu klaidą : https://imgur.com/a/yaXVocl
    1 taškas
  12. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje/forume : Steve Stanley • Prižiūrėtojo Vardas_Pavardė serveryje/forume : Egidijus_Keza • Už ką yra peikiamas šis prižiūrėtojas ?: Rakinimas, kai jau esi mirties būsenoj. Realiai - klaidų išnaudojimas. • Vaizdinė medžiaga pagrindžianti jūsų papeikimą :
    1 taškas
  13. Žaidėjas užblokuotas nebus! Tema rakinama.
    1 taškas
  14. Manai, kad esi aktyvus ir pastovus žaidėjas darbe? Nepraleisk progos užpildyti į „GPK“ kolektyvą!
    1 taškas
  15. nu ziaurus video, ziaurus ir skillai nes neveltui fanas mano. Virginijus best XDDDD
    1 taškas
  16. nu barygas čia visi, video net nežiejau, pagal fotke matau, kad cbuga mokat, sėkmės @Garreth''Waynne šaudyt išmokink
    1 taškas
  17. 1 taškas
  18. Efektų čia nėra Smagu jog nelieku vienintelis kuris kažką stengiasi daryti su VFX skiltim, tačiau būkim žiaurūs bet teisingi, apart juodų linijų ir kadrų sudėjimo čia nieko daugiau nėra. Tarp kadrų juodi tarpai prie šitos muzikos labai netinka ir žiauriai nesižiūri, dėk kadrą prie kadro arba jeigu nenori kad iškart pasikeistų naudok transitionus. Nuotraukos video viduryje paliktos šiektiek per ilgai, jos laisvai galėjo pasikeisti ant kito beato ir būtų susižiūrėję daug geriau. Galėjai šiektiek daugiau pažaisti su colour curves. Jeigu filmuoji su f7 ir visokiais įtarimais tai tada daryk da
    1 taškas
  19. Svečias

    Patriarca Crime Family

    vidosas niblogas, respect tik, galėjai bšk ilgesni nes 1min kažkaip trumpai žiūrisi lauksim ateityje daugiau video.
    1 taškas
  20. @Laurynas_Leigon tai va kur kojos, seni geri laikai (:
    1 taškas
  21. The_Spokis

    ,,Avenue 3X''

    kodėl nefilmuojat kaip krentat?
    0 taškai
  22. STAN LEE - 1922/12/28 - 2018/11/12
    0 taškai
  23. Jeigu aš kaltas, tai prisiimu visa atsakomybė už padarytą klaidą, tai tikiuosi daugiau tokios kvailos situacijos nepasikartos nei man nei kitam pareigūnui.
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.