Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.11.15 visose vietose

  1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Hitautas_White.• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Express.• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Policijai.• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Tazerio naudojimas grobimo metu (savo firmos taisyklių nesilaikymas esant vadovo pareigose).• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: • Nenaudoti blokadų, tazerio, /ant komandos grobimo metu.• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : https://imgur.com/a/PhOO5x3 - https://prnt.sc/lit2hu @Laurynas_Leigon 1.5.0. Kiekvienas firmos vadovas prisiima visą atsakomybę už savo firmą. P.S kiekvie
    17 taškai
  2. Labas, nemanau, kad Tony piktybiškai šaudė su tazeriu į visus pasitaikiusius gaujinius. Pats esu ne vieną kartą pašovęs gaujinį grobime (kalbu apie kitas gaujas) ir visi tarpusavyje pasijuokdavome, nes svarbiausia juk veiksmas, o ne laimėjimas. Aš truputį nesuprantu kam jums tų ginklų jeigu ir taip neturite kur jų kišti. Į serverį ateiname atsipalaiduoti ir ramiai pažaist, o ne papeikimais švaistytis
    17 taškai
  3. Sveiki, Ačiū Leigonui už darbą, tačiau jau jaučiau tavo išsekimą šiose pareigose, manau ne veltui teko pasiimti pavaduotoją, nes pervargai. Nekaltink Tonio, tačiau per ilgai tave tenka ginti. Jeigu tau geriau būti nušalintam, negu palikti - tebunie. Direktorius nušalinamas nuo pareigų. Tema rakinama
    12 taškai
  4. Ema_And

    Emos galerija

    #random #1 #2 #3 #3
    6 taškai
  5. 6 taškai
  6. Sveiki, 2 minutės būvo likusios iki bombos sprogimo, getinau visus į bazę kurie buvo mirę, visi labai skubėjom, tad nespėjau iššaudyti savo tazerio kurį turėjau, tik įėjęs į interjerą rankose gavau tazerį nepastebėjęs, kad rankose tazeris pradejau šaudyti ir pataikiau.
    4 taškai
  7. Nuo 10.16 žaidėjai blokuojami už "FPSunlock" ir kitus panašaus veikimo principo failus, Nuo šiol "FPSunlock" ir kiti panašaus veikimo principo failai yra draudžiami. Priežastis paprasta, šis failas suteikia pranašumą prieš kitus serverio žaidėjus, kurių kadrų per sekundę skirtumas skiriasi kelis kartus. Dėl šios priežasties vieni žaidėjai mato daugiau kadrų per sekundę nei kiti žaidėjai, todėl tokiu atveju žaidėjas gali greičiau judėti (tiek kalbant apie šaudymą, tiek apie važiavimą su automobiliu). Taip pat šis failas klaidina žaidėjus, kadangi naudojant šį failą žaidėjas gali būti įtar
    4 taškai
  8. Ema_And

    Emos galerija

    #girls #boys
    3 taškai
  9. Ema_And

    Emos galerija

    AVATARAI #aesthetic
    2 taškai
  10. Laba diena, Šiandien noriu su jumis pasidalinti apsnigtų transporto priemonių modifikacija. Modifikacijoje stengiausi išlaikyti originalių automobilių modifikacijas, tik pridėti šiek tiek sniego, o tam tikros transporto priemonės daug sniego ant jų neturi, bet langai yra apsnigę, kitos transporto priemonės turi sniego ant priekio ir panašiai. Jeigu tema sulauks nemažai palaikymo, bus V2. dl: http://www.mediafire.com/file/013ej7jcc8ac0u1/Apsnigtos+mašinos.zip
    2 taškai
  11. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Amanda_Candy (Rokas_Lays)• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Sylvester_Williams• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Tyčinis NON-RP• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    2 taškai
  12. @Martis_Santos, @Jayden_Campbell, @Tautvys_Jail, @Hokage_Boketto, @Josh_Cortello paskutinis įspėjimas ne tik jums, bet ir visiems dėl FPS unlock. Po 24 valandų už FPSunlock'ą blokuosime be jokių perspėjimų @Voltas.. Daugiau informacijos pateiktoje temoje.
    2 taškai
  13. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Dead'Boy• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje :Arijukas_Youtuberis• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?:RELOG• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    2 taškai
  14. Vegetation mod - http://www.mediafire.com/file/9bx6oy472lt69q3/ULTRA+REALISTIC+GRASS+%26+VEGETATION+MOD+2017+PARA+GTA+Sa.rar
    2 taškai
  15. sveiki, čia kelsiu savo editintus avatarus forumui, bus tikrai matytų stockų, tai nepulkit rašyti, kad mačiau stockus. mane labai skatina tą mėlyna širdutė pablo escobar
    1 taškas
  16. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Selmis_Lukas 2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Ritas_Mitas 3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Paskelbiau, kad parduodu ginklus jis man parašė, kad nupirks visą Deagle iš manęs jis man parašė. kad susitinkam prie AFK ofiso. Aš atvažiavau išsiimiau ginklus pradėjau jam siulyti ir jis su savo draugu mane sušovė ir sutrypė, 4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 2018-11-15 (19:00-19:10) 5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/5IMt6E1 Jaigu nesunku galit patikrinti logus tiek jo tiek ir mano ...
    1 taškas
  17. Užblokavimo apeliacija tvarkinga! Tema rakinama.
    1 taškas
  18. Užtildymo apeliacija patvirtinta. Administratorius buvo nubaustas 1 įspėjimų.
    1 taškas
  19. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Tony_Gaming 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: The_Spokis 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Ižeidinėjimai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/Ja7mAaJ 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/Ja7mAaJ
    1 taškas
  20. Lietuviskas_Zmogus

    1 taškas
  21. Lauris"Drift

    glow dm frags

    padėčiau į vartus kaip vajka, net nerašyk man, kad eičiau cbug
    1 taškas
  22. Scott_Gemini

    Emos galerija

    Visai nieko tokie, viena pasiskolinsiu. Nepasiduok kelk toliau.
    1 taškas
  23. Kenshin_Yona

    Vycka baninat.. negerbiat saves..

    Vycka baninat.. negerbiat saves..
    1 taškas
  24. Liam_Vazquez

    1 taškas
  25. Hi everyone! Pasidaręs arbatos, užsiklojęs antklodę ir visus pabučiavęs miegoti pagaliau galiu pradėti rašyti šią temą. Praėjusią savaitę visi darbų direktoriai nusprendė surengti bendrą treniruotę siekiant suartinti darbuotojus bei tiesiog smagiai praleisti laiką. Nors nei vienam darbui(neoficialus medikų darbuotojas ) neatstovavau tačiau sugebėjau dalyvauti treniruotėje ir tikrai nepasigailėjau, tai ne tik davė man gan gerą laiką bet ir geriau susipažinau su kitų darbų direktoriais ir jų darbuotojais kas ateityje potencialiai gali būti labai svarbu. Tikėjausi pabaigti šį video darbą dau
    1 taškas
  26. Kenshin_Yona

    1 taškas
  27. kas per lempine galerija tau gal depresija kad tokias fotkes meti cia?
    1 taškas
  28. Per artmiausią serverio atnaujinimą išspręsime problemą susijusią su „c-bug“ jog visoms pusėms būtų gerai. Todėl paprašysime visų kantriai palaukti, nes dirbame turbūt prie rimčiausio serverio atnaujinimo per visą „Greenside“ projekto egzistavimo laikotarpį. Tema rakinama.
    1 taškas
  29. Sveiki, Na, galiu pasakyti, kad mano lūkesčių šis direktorius pateisinti nesugebėjo, ką gi, rinkimai ne tokie ir nusisekę, knygos viršelis ne visada reprezentuoja knygos turinio. Deja, taip nutiko ir su šio direktoriaus rinkiminiais pažadais "kai užemu atsakingas pareigas ateina laikas surimtėti ir nebekelti balso aukščiau ", "pradedu ignoruoti žmones, kurie mane tiesiog blaško". Ir šios citatos iš tavo paties laiško neatitinka realybės - jau pačią pirmąją savaitę sugebu susilaukti panašių paskalų iš kitų žaidėjų: Faris įžeidinėja darbuotojus ir pnš... Ne gana to, po mano perspėjimo tu v
    1 taškas
  30. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tautvyz_Adidas • Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Laurynas_Leigon • Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Policija. • Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: free star • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Free star deda. • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : https://imgur.com/a/7eNKoGd
    1 taškas
  31. Dainius_Callidi

    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.