Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.11.19 visose vietose

  1. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: James_Maxwell– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Viską pasakojant nuo pradžių: neperskaičiau visų kitų pasiūlymų, tad nesu garantuotas ar kažko panašaus nebuvo. Nagrinėjant serverio ekonomiką ir ieškant kokiu būdų čia uždirbti pinigus, sugalvojau papildomą verslo šaką. Nežinau ar yra kokie kiti serveriai naudoja tokią sistemą ar ne. Mano pasiūlymas: Kriptovaliuta (kasimas). Turbūt šiai dienai visiems girdėta sąvoka, tad to neaptarinėsim. Apie viską nuo pradžių. Pradedant kasti coin'us reikia turėti patalpas įrengimams statyti. Turint patalpas ir atitinkamai įre
    5 taškai
  2. Jau rytoj pirmoji atranka į Taksi firmą!
    5 taškai
  3. Tamsos_Tvarkdarys

    Ilgai lauktas naujas Video:

    Ilgai lauktas naujas Video:
    5 taškai
  4. Krc virai nusipirkau mashiniuka "voodoo" ir tikraj nesigailiu vos po 5 minuciu kai nusipirkau si automobili man paskambino viena panike ir pasake, kad nori susitikti, o dar po 5 minuciu paskambino kazino savininkas ir pasake, kad reik atvaryt prie jo kazinkes ir tas savininkas man atidave ta kazinke.. Verdiktas tox, kad masinas pirkti reik tik ce. Vo ce rezultatai -
    3 taškai
  5. Serverio pasiūlymų skilties anketa: – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Juon_Siena – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Vienu žodžiu, su Red_Sonic šnekėjomes, ir mes abu sugalvojom tokį gan gerą pasiūlymą. Tai būtų galima vogti iš kitų Tr.Priemonių elektroniką, ginklus. Pvz : Kažkas palieką aut0mobilio atidarytą bagažinę, tada tu galėtum pavogti iš jos ginklus, elektroniką, tačiau būtų ir maišų dydis, nuo kurio priklausytų kiek ginklų, elektronikos gali pavogti. Dar būtų galima pridėti signalizaciją automobiliui, kurią turėtume nusipirkti atskirai, tačiau ji kaskart nesuveiks, kad asmuo nega
    2 taškai
  6. Įdėja gal ir nebloga, bet yra pora trūkumų žaidėjai nelabai palieka atidarytu bagažinių nebent 1 kitas Situacija : Priieina @Laurynas_Leigon ir apiplėšę @Gordon_Hells. mašina ir žaidėjai kiti nebegalėtų plėšti tam tikrą laiką Už įdėją esu Nei UŽ Nei Prieš
    2 taškai
  7. Buvau ten ne aš, slaptažodį naudoju tą patį visur, nors jis tikrai genėtinai sunkus. Jei galite sutikrinkit IP adresus.
    2 taškai
  8. Ema_And

    Emos galerija

    AVATARAI #aesthetic
    1 taškas
  9. Klay_Linkoln

    ,,Avenue 3X''

    Štai, mano pirmas video, tikiuosi sulauksiu gerų kritikų. Ačiū; Rakk'Quzze, @Jack`Stafford @Tankistas_Liuks @Andrius_Quattro @Freez_Armani - už veiksmą. @Vilius_Extra @Winston'as @Gustaz @Wunder_Baumas @Black_Edds @Matt_Rivera @Stoned_Joe @Las_Verrosa @Lukazzs_Lukazzs @Sylvester_Williams @Lucky_Dealer @Aurimas_Popa @Tamsos_Tvardarys @Just Just @Baltasis Mesijas @Martynas_Guest @Deivis_Marihuana Atsiprašau tų kurių nepaminėjau per skubėjimą. Ačiū tiems kas mane palaiko, kaip nauja veidą, naujose aplinkybėse <3
    1 taškas
  10. Sveiki, pagaliau susiruošiau įgyventindi senai žadėtą norą. Čia galėsite rasti transportą, kurį pagrinde kolekcionuoja mūsų serverio žaidėjai. Dėl transporto kainų galite bandyti derėtis/siūlyti kažką kito, tačiau prašyčiau tai daryti PROTO RIBOSE ir nepradėti pykti jei man jūsų pasiūlymas nepatiks. Taip pat pasinaudosiu proga ir pranešiu, kad superku 126ID spalvos transportą. Dabartinė mano kolekcija: (Sabre, Nrg-500, Bullet, Bobcat, Savanna, Greenwood, Bf-400, Adminal, Cheetah, Banshee, Stratum, Broadway, Turismo, Mr.Woopie). Jeigu turite kažką iš išvardinto transporto galite jį siūlyti, p
    1 taškas
  11. Sveikas, Mano manymu tokia įdėja visai nebloga nes turbūt visi pastebėjome, kad niekas nebeperka Namų/būtų ir t.t žaidėjai ims pirkinėti turtą + Papildoma veikla Esu UŽ
    1 taškas
  12. Sveikas, man patiko jūsu idėja bet galėtu būti taip kad kai žaidėjas pavogia gauna 1 įtarimo lygi ir automobilio savininkui į čhata parašo kas ką pavogė ir savininkas mašinos gali nusiųst policijai nuotrauka ir policija galėtu baust už vogyste. kai signalizacija suveikia vagis gauna 3 starus ir negali pavogti.
    1 taškas
  13. Gal koks sutapimas, nes realiai kaip mes sugalvojom visą tai, tai buvo taip, kad aš jam parašiau : Ė, palikai bagažniką atidarytą, dar magę pavoks. Ir esmė tame, kad poto pagalvojom, kad žie rimtai nrml įdėja, poto prigalvojom visko, ir vat parašiau čia anketą.
    1 taškas
  14. Greenside direktoriai kaip rudeniniai lapai - krenta. - @Rokas_Lays :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    1 taškas
  15. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Arnas_Hazer• Už ką buvote užblokuotas ?: "Čytinimas", projekte nežaidžiau ilgą laiką, kažkas gal galimai sužinojo slaptažodį, tai galima sutikrinti sistemiškai, koks IP jungėsi. Priedo, užblokavimo anketoje administratoriaus informacija nėra pateikta. Ir aplamai, tokiu metu dirbau.• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : neturiu, nes serveryje nežaidžiu nežinau jau kiek laiko.• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
    1 taškas
  16. Sveikas Egidijau, sveikas Pofka, siunčiu video kurį gavau iš Arnas_Hazer. Šiame vaizdo įraše matosi, kad naudoji neleistinas modifikacijas.
    1 taškas
  17. kur rast tą temą kurios modifikacijos neleidžiamos? ar net nebuvo jis, ar man vaidenas?
    1 taškas
  18. Užsinorėjau nusipirkti automobilį „Slamvan“ ir šią mano užgaidą @Arnas_Haiva išpildė net su kaupu (retos spalvos tr. priemonė)! Puiki prekė, jos kaina ir aptarnavimas. Rekomenduoju.
    1 taškas
  19. Rokas

    Ištrinkite

    Kenkėjiškas elgesys ne tik serveryje, bet ir forume? Su tokiu mastymu kaip ir minėjau asmenine žinute, mūsų projekto bendruomenėje ilgai neišbūsite. Jeigu norite toliau tęsti žaidimą mūsų projekte kaip @Arnas_Hazer rekomenduojame keisti mąstymą. Kitu atveju Jūsų laukia toks pat likimas, kokį turėjote su kitomis savo paskyromis. Globalus moderatorius nebus baudžiamas. Papeikimo autorius baudžiamas už melagingą papeikimą (pats žinojo už ką buvo nubaustas ir tai supratęs net pats įsigijo atsiblokavimo paslaugą nepildęs net atsiblokavimo apeliacijos). Tema rakinama.
    1 taškas
  20. Sveiki! Grįžtu vėl su savo grojaraščiu ,dauguma šių dainų yra iš 2016 ,nes kuo toliau tuo naujos dainos pavirsta pjūklų cypimu ,žodžiai ,1 sakinys kartojamas per visą dainą patys turbūt šitą dalyką puikiai žinote. Okey šias nuostabias dainas čia!! https://www.youtube.com/watch?v=vAEwLvxHVVk Robin Schulz - Headlights https://www.youtube.com/watch?v=yiNrVLIOOtw Florian Paetzold - Easy https://www.youtube.com/watch?v=KDxJlW6cxRk Duke Dumont - Ocean Drive Šitos naujesnės bet MLDC! Pasiklausom! https://www.youtube.com/watch?v=48Heq9b3UNU Тима Белорусских - мокрые крос
    1 taškas
  21. Puikiai! Linkiu Marzo kuo didžiausios sėkmės valdant firmą.
    1 taškas
  22. Ačiū visiems už sveikinimus, ačiū Rokui už suteiktą šansą! Stengsiuosi darbuotis visu pajėgumu taksi firmos labui.
    1 taškas
  23. Ema_And

    Emos galerija

    #random #1 #2 #3 #3
    1 taškas
  24. Hi everyone! Pasidaręs arbatos, užsiklojęs antklodę ir visus pabučiavęs miegoti pagaliau galiu pradėti rašyti šią temą. Praėjusią savaitę visi darbų direktoriai nusprendė surengti bendrą treniruotę siekiant suartinti darbuotojus bei tiesiog smagiai praleisti laiką. Nors nei vienam darbui(neoficialus medikų darbuotojas ) neatstovavau tačiau sugebėjau dalyvauti treniruotėje ir tikrai nepasigailėjau, tai ne tik davė man gan gerą laiką bet ir geriau susipažinau su kitų darbų direktoriais ir jų darbuotojais kas ateityje potencialiai gali būti labai svarbu. Tikėjausi pabaigti šį video darbą dau
    1 taškas
  25. Ema_And

    Emos galerija

    #girls #boys
    1 taškas
  26. Jeffrey_Watson

    kileris

    kileris
    1 taškas
  27. Jei negalite ar neturite privilegijų užblokuoti nusikaltusį žaidėją, naudokite šią anketą(temos pavadinime rašyti: Prašau užblokuoti Vardas_Pavardė): • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Jack_Connor • Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje :Eho_San • Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?:Čytinimas {INV} • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/NbN31U6
    1 taškas
  28. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Jack_Connor• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje :Yamaha_Ya ma h {Rasau su tarpais nes cenzuruoja}• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?:Čytinimas {INV}• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://youtu.be/JqqdLJBApds @Rokas
    1 taškas
  29. Už "INFERNUS" siūlau 220000eurų.
    0 taškai
  30. 0 taškai
  31. @Laurynas_Leigon tai va kur kojos, seni geri laikai (:
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.