Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.11.30 visose vietose

  1. POLICIJOS DEPARTAMENTO IR KROVINIŲ PERVEŽĖJŲ DIREKTORIŲ RINKIMŲ ANALIZĖ. Uždelsta analizė čia ! Galiu pasakyti, kad rinkimai nenustebino, šį kartą sulaukiau daugiau dalyvavusių atrankoje, tačiau kokybė nebuvo next level. Krovinių pervežėjų rinkimuose išvydau 8 asmenis bandžiusius laimę, o PD 6, iš kurių du atšaukė savo kandidatūrą. Pofka_Salivop - kai pamačiau tavo V_P prie tavo laiško, pagalvojau ar išvis čia užsiregistravęs esi, nes serveryje toks kurį laiką neegzistavo. Laiško analizuoti nesiruošiau, nes tavo pripažinimo ieškojimas ir emigravimas per projektus primena
    18 taškai
  2. @Garreth''Waynne krc saudem su Dzeraldu, spauskite patinka armanis sperka smarta sake
    5 taškai
  3. Liam_Vazquez

    2 taškai
  4. Kornelija_Nrg

    Gero bei gražaus penktadienio.

    Gero bei gražaus penktadienio.
    2 taškai
  5. Sveiki, kadangi turėjau šiek tiek laisvo laiko pastarasias dienas, nusprendžiau paredaguoti keletą nuotraukų ir pasidalinti su Jumis. Esu tik pradedančioji, todėl būtų smagu išgirsti Jūsų nuomones. [1] [2] [3] Tai pat galite komentaruose parašyti kokių avatarų norėtumėte.
    1 taškas
  6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Amanda_Candy 2. Perkamų patalpų dydis: 200m² 3. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis: Pageidautina verslo šaka - maistas, bet galimi ir kiti variantai. Svarbiausia, kad verslo lygis būtų trečias (3). 4. Siūloma kaina: Jeigu pasiūlymas sudomins, susisieksiu ir aptarsime kainą.
    1 taškas
  7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Laura_Zvinkyte 2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Sylvester_Williams 3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Daviau jam laikinai pasaugot savo nrg ir kai reikes duoti man, bet neleidau pardavinėti. O jis mane apgavo ir pardavė, Labai reikia pagalbos dėl tos NRG, nes man ji yra labai svarbi. Arba kompensacijos už ją. P.S. Rašiau Rokui jis sakė kreiptis čia. Kiek man žinoma nrg buvo pas Sylvester_Williams, dabar yra pas Darius_Ragen 4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): Lapkričio 14 diena. Atidavė Lapkričio 16 dieną. 5. Įrodymai
    1 taškas
  8. Amm. Fūristų direktoriaus rezultatas buvo nuostabus, bet policijos departamento kažkaip nelabai. Maniau, jog Mantas be kalbų paiims. Žmogus stengėsi, bet to neįvertinote. Bet nieko. Ateisiu paplušėti į PD toliau
    1 taškas
  9. Legend_Sabonis

    Konkretus judesys •║• `

    Konkretus judesys •║• `
    1 taškas
  10. Sveikinu naujus direktorius. @Denis_Xander, Bei savo tipini draugą @Arminas_Bite Sėkmes darbuose. @Rokas_Lays Kaip supratau beviltiška stengtis kitam kartui, nes supratau savo klaidas.
    1 taškas
  11. Neprisimenu kada paskutinį kartą tiek kartu buvau apgautas, spaudžiu LIKE vien už tokį trolinimą - užskaitau. Sveikinu visus naujus direktorius, good luck.
    1 taškas
  12. Sveikinu naujuosius direktorius @Denis Xander ir @Arminas_Bite Sėkmės Jums, dirbsim kartu!
    1 taškas
  13. Nu Gražiai čia pasilesėt.. :O mano naujasis dievas, tikiu tik tavim Up +rep Mldc
    1 taškas
  14. Užtildymo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.
    1 taškas
  15. Užtildymo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.
    1 taškas
  16. Žaidėjas sėkmingai užblokuotas. Tema rakinama.
    1 taškas
  17. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Tony_Gaming 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Bmw_Mafas; Aprillia_Goo; San_Hai. 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Blogas /v komandos naudojimas. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/3qizsEJ 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/3qizsEJ
    1 taškas
  18. VIP nariai (Bmw_Mafas, Aprillia_Goo, San_Hai) bus nubausti už blogą „/v“ komandos naudojimą. Užtildymo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.
    1 taškas
  19. skiniss

    1 taškas
  20. Užtildymo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.
    1 taškas
  21. Kenshin_Yona

    1 taškas
  22. Už. Taip,esu pats daug sykių susimovęs ant šio dalyko. Norėjau paspaust ,,transporto bagažinė'' ,o paspaudžiau ,,atstatyti mašiną''. Būtinai reikia tokios lentelės,nes galėtum atšaukti,neišleisti pinigų į balą.
    1 taškas
  23. Užtildymo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.
    1 taškas
  24. Užtildymo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.
    1 taškas
  25. Liam_Vazquez

    Žaliai balta

    Žaliai balta
    1 taškas
  26. Sveiki, pagaliau susiruošiau įgyventindi senai žadėtą norą. Čia galėsite rasti transportą, kurį pagrinde kolekcionuoja mūsų serverio žaidėjai. Dėl transporto kainų galite bandyti derėtis/siūlyti kažką kito, tačiau prašyčiau tai daryti PROTO RIBOSE ir nepradėti pykti jei man jūsų pasiūlymas nepatiks. Taip pat pasinaudosiu proga ir pranešiu, kad superku 126ID spalvos transportą. Dabartinė mano kolekcija: (Sabre, Nrg-500, Bullet, Bobcat, Savanna, Greenwood, Bf-400, Adminal, Cheetah, Banshee, Stratum, Broadway, Turismo, Mr.Woopie). Jeigu turite kažką iš išvardinto transporto galite jį siūlyti, p
    1 taškas
  27. Voltas_Focus

    1 taškas
  28. Tema rakinama; Tema tapo neaktyvi (nuo paskutinio pranešimo/aktyvumo praėjo 6-7 ar daugiau dienų)
    1 taškas
  29. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mafijos_Senelis. – Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, Retumas): 1. „Sean 'Sweet' Johnson“, 270, labai retas. 2. „White MIB agent“, 165, retas. 3. „T-Bone Mendez“, 273, labai retas. – Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): – Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą: Jeigu susidomėjote, susisiekite su manimi asmenine žinute forume arba žaidime, suderinsime kainą.
    1 taškas
  30. Rezultatai, Bandomajam laikotarpiui atrinkti kandidatai: @Mafijos Senelis ir @Pronis_Kadilaks. Apibendrinimas, Viena iš stipresnių atrankų su kuriomis teko susidurti. Labai džiugu, jog sulaukėme tiek daug stiprių kandidatūrų. Labai gaila, bet šiai dienai ieškome tik poros žmogučių, todėl pasirinkome tuos variantus, kurie turi daugiausiai potencialo ir mažiausiai rizikos. Labai tikiu, jog nepatekę į komandą per šią atranką, bet patekę į mūsų radarą žaidėjai toliau tęs savo istoriją mūsų projekte ir per kitą atranką nebevers abejoti jų galimybėmis. Greenside administracija, 2018, ru
    1 taškas
  31. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Freez_Armani 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Kukse_Xander 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Flood/Spam 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/jZVPdZv 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/jZVPdZv
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.