Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2018.12.20 visose vietose

  1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Mafijos_Tevas• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Zaken_Dummbo• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: FPS viršijimą.• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Logai.
    5 taškai
  2. @Edvis Gamingmldc ismokinai bite kaip isirasit microsoft office ir gavai pava, great deal
    2 taškai
  3. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Roki_Reider• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Rajono_Baudejas• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: Apgaudinejimai• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/nf8jigy
    2 taškai
  4. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje? : Titas_Titurnikas Kam bus naudojamas kanalas?: Bendrauti su draugais. Mokestis už kanalą, nuotrauka (10.000 € į Mafijos_Tevas banko sąskaitą) : https://imgur.com/a/j8iOiRY Tvirtinu, jog susipažinau su taisyklėmis : Taip susipažinau.
    1 taškas
  5. Sean_Jones

    [0.1.8.7] Pokeris

    – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Sean_Jones– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Nėra labai čia ką daug aprašyti, idėja ir pasiūlymas labai aiškus - pokeris/blackjack ir kiti kortų žaidimai serveryje– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Be kauliuku kitokio būdo laimėti/pralaimėti pinigų nematau, ir tai sumos nėra didelės, o ir laimėjimo būdas nepriklauso nuo taves ar tavo gebėjimų. P.S nežinau ar jau buvo toks pasiūlymas, bet būtu tikrai didesnis paivarinimas. Kas be ko įdomiau būtų jeigu ir būtu kuriami turnyrai, topai ir t.t
    1 taškas
  6. Namas stovi „Dilimore“ miestelyje, pažymėtas (59) numeriu. Turi dailų, rudą stogą bei įmontuotą saulės kolektorių. Interjeras neįrengtas, sandėlyje paliekamas tik tuščias seifas. Laukiami pasiūlymai nuo 3 mln.
    1 taškas
  7. Tu klausi parašyk /lenktynes žaidime ir suprasi ar naudoja ar ne. Manau užteks pažiurėt į 2 pirmus žaidėjus. Esu pilnai už toki pasiulima dėl pokerio, nes bent bus kaip paivairit laika. Peace.
    1 taškas
  8. Tikrai už nes daug vargo o jei ir pinigu nera o jei ir nuperki tj dazniausiai log off padaro o irodymu nepasidarai ir aplamai reiketu salinti visus scamerius is servo padaryti patikima bendruomene kad butu normalus zmones nes apgaules visada atsirugsta visada labai gera ideja saunuolis
    1 taškas
  9. Serverio pasiūlymų skilties anketa: – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Mantys_Alone – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: http://prntscr.com/lwx6oh Sukurti čia papildomą dalyką Apsimainymas, tai paspaudi ant jo išmes lentele, kuriame reikia parašyti verslo id, kiek norime produkcijų, kiek norime už tai produkcijų arba patikrinti TRADE pasiūlymų. Pvz: jam išmes info į chatą, kad Mantys_Alone nori mainytis su Jumis. Tada Jis nueis į verslą ir paspaus ant APSIMAINYMAS ir tada parašys info, Mantys_Alone duos Jums 5000 maisto, o už tai nori 5000 energijos. Tada bus apačioj variantai SUTIKTI arba
    1 taškas
  10. kaip ir tamsos tvarkdarys sake sitas serveris issiskiria savo sistemomis;)
    1 taškas
  11. sakau uz, gera ideja. truksta azartiniu zaidimu pokeri gali per 10 min zaist ismokt, ir sita zaidima 50 procentu lemia "laimę"
    1 taškas
  12. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Minde_Marshell– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Taigi mano pasiūlymas šiam darbui yra padaryti kaip logistikos centrą. Šios firmos darbuotojai šiuo metu "GreenSide Gamykloi" atvažiuoja su darbiniu transportu ir lengvai pasikrauna krovinius. Na ,o aš sugalvojau ,kad Gamykloje butų sandelys ir ten butų "Forklift'ų" su kuriais darbuotojai galėtų patys pasikrauti savo furų priekabas. Tiesiog reikėtų pasirinkti kokias prekes nori vežti tada priparkuoti furos priekabą prie "rampos" ir laukti kol kiti darbuotojai ją pakraus. Tuomet vairuotojas vežtų prekes ne į vieną
    1 taškas
  13. Rokas

    [0.1.8.7] Pervežėjai

    Būtent toks idėjos modelis yra užregistruotas ir per „didįjį“ serverio atnaujinimą atnaujins pervežėjų darbą. Tema rakinama.
    1 taškas
  14. Sveiki visi, atsiprašau kad vėluoju biški, asmeniniai reikalai. Kadangi 10 numerio niekas nebuvo pasirinkes tai teko rinkti 2 karta viska matote video. Laimėtojas aiškus. Norit dar tokiu event??? Like posta ir ateityje bus dar toks ne vienas eventas. Gero vakaro.
    1 taškas
  15. 1, Jūsu V_P žaidime: Micro'Cloth  2. Jūsu pasirinktas skaičius: 30 3. Ką veiksit su pinigais: Svarstau apie erdvėlaivio statybas kuriuo aš, mano draugai, mano šeima, keli mokslininkai, daktarai, kirpėjas(nes nebus smagu su maurais ten lakstyt) krūvelė moterų ir vyrų(kurie galės daugintis) išskrisim iš šitos planetos kai mūsų broliai ir seserys sugadins klimatą ir nebeturėsim sąlygų čia gyvent. Taip pat puikus apsisaugojimas nuo ateivių invazijos, dar neturiu dizaino idėjos, bet reiktų kažką daryt panašaus į ateivių laivą, kad, jeigu jie puls galvotų, kad savi ir mūsų nežudytų. Erdv
    1 taškas
  16. Aš esu tikrai UŽ. Manau tai tikrai praverstu, nes produkcijos pastaruoju metu niekas neperka, o dabar norint pasikeisti didesne suma produkcijos kitiems neužtenka pinigų ir lieka neapsikeitę. Tad manau šis atnaujinimas būtų neprošal.
    1 taškas
  17. Aš visiškai už, būtų paprasčiau ir žinoma mažiau apgaudinėjimų!
    1 taškas
  18. Už, papraščiau viskas būtų
    1 taškas
  19. 1, Jūsu V_P žaidime: Mafijos_Tevas 2. Jūsu pasirinktas skaičius: 69 3. Ką veiksit su pinigais: Taupysiu ant atnaujinimo
    1 taškas
  20. Atranka į direktorių prižiūrėtojo pareigas, Kas yra direktorių prižiūrėtojas? Tai asmuo, kuris yra atsakingas už visus projekto direktorius ir jų veiklą serveryje bei forume. Toks žaidėjas turi būti pilnai susikoncentravęs tik į savo pareigas, todėl papildomų pareigų eiti negali. Už kokius darbus yra atsakingas direktorių prižiūrėtojas? Direktorių prižiūrėtojas yra atsakingas už direktorių atrankų organizavimą ir analizavimą, už naujų taisyklių priėmimą, senų taisyklių adaptavimą, už direktorių prižiūrėjimą, bausmių skirimą ir už dar daug „nepastebimos“ veiklos už paprastų, mirtingųj
    1 taškas
  21. Kaip netikėta! Ačiū!
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.