Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2019.01.15 visose vietose

  1. 15 taškai
  2. paprikolu kazkokia nesamone sumeciau @Marjancik_Buffer nosį sulaužysiu
    3 taškai
  3. Modifikacijų krautuvėlė - Tai vieta kur galėsite nemokai ir laisvai užsisakinėti savo norimas modifikacijas Taisyklės ir informacija Modifikacijas ieškome ir pristatome nemokamai Paskelbti pilnai užpildžius anketą, kitaip modifikacijos nebus ieškomos. Jūsų vaizdo medžiagose negali matytis kito projekto reklama Draudžiama ieškoti nelegalių programų žaidimo palengvinimui Laikytis bendrų forumo taisyklių Modifikacijas pristatome per 48 valandas Neskubinti krautuvėlės darbuotojų ieškoti modifikacijas Pažeidus šias taisykles modifikacijos neb
    2 taškai
  4. Labai cringe video, bet nesvarbu. P.S. Dar kartą kartoju, kad gaujos nariai yra pavaldūs tik man.
    2 taškai
  5. @Pronis_Kadilaksmldc seni, paciam pirmam kadre mirei. nais vidijo
    2 taškai
  6. Nuostabu. Pasigedau tik vieno dalyko. Jūsų sutriuškinimo.
    2 taškai
  7. Visi laurai uz video pavadinima atitenka man. Vis delto sukurdamas video nieko neirodei - GAUJINIAI VIS TIEK PAVALDUS TIK MAN. Grazu.
    2 taškai
  8. Need_You

    .Tag Kaunieti :Dd.

    .Tag Kaunieti :Dd.
    2 taškai
  9. Sean_Jones

    [0.1.8.7] Pokeris

    – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Sean_Jones– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Nėra labai čia ką daug aprašyti, idėja ir pasiūlymas labai aiškus - pokeris/blackjack ir kiti kortų žaidimai serveryje– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Be kauliuku kitokio būdo laimėti/pralaimėti pinigų nematau, ir tai sumos nėra didelės, o ir laimėjimo būdas nepriklauso nuo taves ar tavo gebėjimų. P.S nežinau ar jau buvo toks pasiūlymas, bet būtu tikrai didesnis paivarinimas. Kas be ko įdomiau būtų jeigu ir būtu kuriami turnyrai, topai ir t.t
    2 taškai
  10. Denis_Xander

    2 taškai
  11. Už „Pool Player“ siūlau 70 tūkstančių
    2 taškai
  12. MODIFIKACIJOS BUVO PRISTATYTOS Į ASMENINĘ ŽINUTĘ, GERO NAUDOJIMO
    2 taškai
  13. Nu su situo gal ir galiu sutikt, bet vistiek, jau kitas projektas turi isvystes tokia ideja *cough* LSG *cough* + cia mum tokia sistema pamatyt reiktu daug darbo.
    2 taškai
  14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Troy_Wyatt2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą aksesuarą (pavadinimas, ID, Retumas): 3. Pateikite parduodamo aksesuaro nuotraukas (be modifikacijų): Hat4 GlassesType10 HockeyMask2 PARDUOTAS WatchType4 Mask3 Black Elvis [82id] 4. Kaina, kiek norite gauti už aksesuarą: Siūlykite
    1 taškas
  15. bajsej daužai bahuras
    1 taškas
  16. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Tomas_Salvatrucha – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Na pradėkime nuo dviračių. Taigi kaip žinome dviračius galima labai pigiai išsinuomoti tad manau juos irgi reikia pagerbti ir išimti iš nuomos tačiau įdėti į turgų, kad žmones galėtu įsigyti savo dviratį ir nereiktu jaudintis, kad jis išniks vos tik nulipus. O su rida pasiūlymas šiek tiek prisideda prie dviračių pasiulymo taigi dabar rida yra beveik bereikšmė ir žmones kelia, kad tik brangiau parduot nu bet kame reikalas kelt tą ridą jei tu vistiek iš jos nieko negauni tad aš manau reikėtu padaryti taip, kad
    1 taškas
  17. ATSIBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pijus_Moretti • Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : @Jeremy_Redwood • Už ką buvote užblokuotas ?: cheat • Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : nepasidariau, atsijungiau net nepagalvojęs apie tai. • Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį :
    1 taškas
  18. MODIFIKACIJOS BUVO PRISTATYTOS Į ASMENINĘ ŽINUTĘ, GERO NAUDOJIMO
    1 taškas
  19. Už „WatchType2“ siūlau 50 tūkstančių
    1 taškas
  20. Už „Pool Player“ siūlau 70 tūkstančių eurų
    1 taškas
  21. Na kaip ir rašei su rida manau tikrai reikia kažką sugalvoti tačiau prieš dviračius esu PRIEŠ. Galbūt nesi žaidęs kitų projektų tačiau kaip dviračiai mėtosi kur tik papuola vyksta betvarkė ir žaidimas šiek tiek pradeda laginti ,tad už rida esu Už o su dviračiais PRIEŠ
    1 taškas
  22. Žaidėjas sėkmingai užblokuotas. Turite pretenzijų kreipkitės į skype greensidelt.pagalba arba privačia žinute forume @Rokas
    1 taškas
  23. MODIFIKACIJOS BUVO PRISTATYTOS Į ASMENINĘ ŽINUTĘ, GERO NAUDOJIMO
    1 taškas
  24. Vardas_Pavardė: Marlboro_Armani Jūsų ieškoma modifikacija: Gun Modas Modifikacijos vaizdinė medžiaga: Nereikia svarbu ,kad realistiškai atrodytu (Auto-Instal) Ar reikės pagalbos įsirašyti modifikaciją?: Nemanau
    1 taškas
  25. MODIFIKACIJOS BUVO PRISTATYTOS Į ASMENINĘ ŽINUTĘ, GERO NAUDOJIMO
    1 taškas
  26. MODIFIKACIJOS BUVO PRISTATYTOS Į ASMENINĘ ŽINUTĘ, GERO NAUDOJIMO
    1 taškas
  27. Sveiki. Iš neturėjimo ką veikt, kažką pabandžiau pakurti. Kažkas gavosi, nežinau, galbūt reiktų ilgesnio pačio video ir gal daugiau edito, bet šiam kartui užteks. P.S. Tai yra tik mano editas, pats video yra ne mano.
    1 taškas
  28. Rokas_Lays

    1 taškas
  29. Rokas_Lays

    1 taškas
  30. 1 taškas
  31. Manai, kad turi kompetencijų vadovauti ? Tai kodėl nedalyvauji rinkimuose vadovo postui užimti ?! KROVINIŲ PERVEŽĖJAI IKI 11-23 20:00 https://greenside.lt/forumas/topic/71974-atranka-į-krovinių-pervežėjų-direktoriaus-pareigas/ POLICIJOS DEPARTAMENTAS IKI 11-25 20:00 https://greenside.lt/forumas/topic/71880-policijos-departamente-reikalingas-direktorius/ Rokas_Lays
    1 taškas
  32. Rokas_Lays

    1 taškas
  33. baisus veiksmas, būtų koks minimalus editas būtų dar gražiau, taip ir toliau.
    0 taškai
  34. Qatar

    cs diskateka

    vo jezau koks tu čiteris
    0 taškai
  35. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Lukas_Amg. 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Randy_Cross. 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Keiksmažodžiai. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.