Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2019.01.21 visose vietose

  1. Labai cringe video, bet nesvarbu. P.S. Dar kartą kartoju, kad gaujos nariai yra pavaldūs tik man.
    4 taškai
  2. Serverio pasiūlymų skilties anketa: – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Mantas_Fix – Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Taigi pirmasis pasiūlymas yra nusikaltimo lygio mažėjimas, t.y star mažėjimas per tam tikrą laiką. Paskaičiau kad yra toks pasiūlymas dėl star, bet mačiau jog didelis laiko tarpas paminėtas, aš asmeniškai siūlau padaryti kad: Kas 5min/10min žaidėjams dingtu po 1 nusikaltimo lygi (star), kokia to esmė? Esmė visa tokia kad kaip ir GTA žaidimuose star dingsta žaidėjui toliau pabėgus arba pasislėpus, šiame serveryje tai butu naudinga ir žmonėms ir policijos darbuotojams.
    4 taškai
  3. Voltas_Focus

    3 taškai
  4. Dainius_Callidi

    god himself

    god himself
    3 taškai
  5. Wait right here, I’ll be back in the morning
    2 taškai
  6. Modestas_Wolf

    twitch/wolfas98 PUBG Grind

    twitch/wolfas98 PUBG Grind
    2 taškai
  7. Serveryje užsiregistravau apie 2015 m. pabaigą, bet normaliai pradėjau žaisti nuo 2018 metų pradžios. Tuo metu mano vartotojas buvo visai kitas (šiuo metu jis konfiskuotas ir aišku žinau dėl ko). Tai buvo antrasis SAMP serveris kuriame sugalvojau žaisti (ne 30 min prisijungti, bet žaisti iš tikro). Tikriausiai ilgai neteko spėlioti iš kurio serverio atėjau, taip, tai taipogi serveris kur veiksmas kaimeliuose, o ir pats Rokas iš ten, Neprireikė laiko jog "pagaučiau kablį" nors tuo metu kai sugalvojau jog laikas žaisti buvau metęs SAMP`ą. Neprireikė laiko jog šį serverį pamilčiau, neprireikė lai
    2 taškai
  8. 2 taškai
  9. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Tomas_Salvatrucha– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą:Siūlau padaryti taip, kad kas kokią 1h dingtu po kokias 2 žvaigždutes.– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas sereriui?:Žmonėm butu viltis išsisukti ir likti nekaltam. Nes dabar jei jau turi žvaigždučių tai būtinai turi mokėti baudą arba sėsti į kalejimą.
    1 taškas
  10. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Titas_Titurnikas 2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: @Marjancik_Buffer 3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): Taigi prieš trys dienas (01-16) pasirašiau raštelį su Marjancik_Buffer, jog duodu aš jam 50.000 eurų ir jis man grąžins po dviejų dienų, jis negrąžino kaip praėjo jau trys dienos. Todėl norėčiau atgauti tą sumą ir noriu, kad apgavikas būtų užblokuotas. 4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): Šiandien negražino skolos (01-19) 5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/6WMglQZ @Rokas
    1 taškas
  11. Dainius_Callidi

    1 taškas
  12. Legend_Sabonis

    G(OLD) Nesenstantis ¹

    G(OLD) Nesenstantis ¹
    1 taškas
  13. Pirmas pasiūlymas manau tikrai geras bei logiškas, visai maloniai sutikčiau tokį atnaujinimą prie įtarimo lygio, antrasis pasiūlymas taipogi visai gerai skamba, bet lyg ir neužbaigtas, vienaip ar kitaip, esu už abu pasiūlymus.
    1 taškas
  14. Eima

    yo

    yo
    1 taškas
  15. Neverkiu dėl 50k, bet buvom susitarė kad po 3 dienų gražinsi skola. Turėjai 150k, galėjai gražinti bet norėjai išsilošti iki 200k pats kaltas kad negražinai kai turėjai.
    1 taškas
  16. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pronis_Kadilaks • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Paulius_Muzika • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: @Paulius_Muzika Jeigu nesutinki dėl užblokavimo, prašau susisiekti su serverio savininku(skype: greensidelt.pagalba) dėl papildomo patikrinimo.
    1 taškas
  17. Dainius_Callidi

    1 taškas
  18. 1 taškas
  19. ↠ V1 - Profilio Priderinimai { BMW/AUDI } ↞
    1 taškas
  20. 1 taškas
  21. ↠ V3 ( RANDOM CARS ) ↞
    1 taškas
  22. 1 taškas
  23. – Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Ivan_Raskielnik– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siūlau uždrausti per /vc komanda rašyti "kas sk?" ar "kas prie salono?". Nes daugelis adminu piknaudžiauja privilegijomis kaip /get ar /to. Siūlau bausti tokiais dalykais kaip ispėjimais ar mute– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Skatintu naudotis taksi paslaugomis, kuriomis ir taip nedidelė dalis naudojasi
    1 taškas
  24. Aš už, pastarosiomis dienomis pats galvojau iškelti šį pasiūlymą. Žinoma, prieštaravimų būtų daug iš kai kurių žaidėjų pusės, bet vėlgi tai sakykime tam tikra prasme taksistų duona, žinoma vieni nuomuojas dviračius ar dar kažką, bet anksčiau ar vėliau manau ateitų supratimas lygiai taip pat, kaip ir su skelbimais per /vc, kad to daryti negalima. Lygiai tas pats jei bus įvesta turėtų būti taikoma ir ties /padmins bei /a chat'e.
    1 taškas
  25. Dainius_Callidi

    1 taškas
  26. @Rokas ar nera ironiska, kad reikejo atsisakyt cbugo, kad "atsikratyti siukslemis", nors neseniai buvo isvalytas ngs? kad be cbugo dauzyt visus uztenka vieno ar dvieju cytu (pagrinde ČYTŲ PAVADINIMAI), su cbugu taip nera, ir cytus zymiai lengviau pagaut. pavyzdziui rusu rp servuose, kur praktiskai nera anticheat'u, ir zaidzia 500+ zaideju, jei zaidejas bent kiek itartinas ar saudo kaip puse gaujiniu sitam serve, tai pc iskarto tikrinamas ir baninama jei randama kokiu neaiskumu. o sitam serve, matau net nesiruosiama daryt nieko panasaus (pc tikrinimas arba vertimas naudoti sampcac itartiniem
    1 taškas
  27. Kenshin_Yona

    blueface baby

    blueface baby
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.