Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2019.02.14 visose vietose

  1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Domis_Raz• Vadovo Vardas_Pavardė serveryje :Arminas_Bite• Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?:Policijos departamentui• Už ką šis vadovas yra peikiamas ?:Atmestinas papeikimų tikrinimas, galimai išsukinėja darbuotojus, nuo bausmių.• Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?:1.5.0. Kiekvienas firmos vadovas prisiima visą atsakomybę už savo firmą.• Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : Pareigūnas nedavė man jokių reikalavimų, kurių aš būčiau nevygdęs, jo paties įrodymuose to irgi nesimato. Įrodymai, kad papeikimas atmestas: https://prnt.sc/m
    10 taškai
  2. Labas vakaras. Ačiū už papeikimą. Labai neišsiplėsiu, nes garantuoju, pats puikiai suvoki, kad papeikimas turi būti atmetamas vien dėl tavo tyčinio dergimosi ir apsimetimo „žaliuku“, kuris „nesupranta kas šioje situacijoje negerai“. Gruzinas pagavo žmogų, kuris buvo fūristų bazėje. Ir kaip jis teigia, iškvietė fūristus, su priežastimi „Atidarykite vartus“, o tą iškvietimą priėmė Domis_Raz, kuris atvažiavo pas iškvietėją (Gruziną), išlipo iš savo tr. priemonės, pasiėmė iškvietimą ir net nieko nepaklausęs, kažką tokio panašaus kaip „Kas nutiko?, Kodėl kvietėte?“ nuvažiavo. Normaliai nusiteikęs a
    5 taškai
  3. Tai reikėjo padaryti prieš atmetant papeikimą. Darbuotojo įrodymai visiškai neįrodo mano kaltės dėl ko aš buvau nubaustas, žodinis paaiškinimas nėra įrodymas.
    3 taškai
  4. Lietuviskas_Zmogus

    2 taškai
  5. Forever_Young

    Laba ryta.

    Laba ryta.
    2 taškai
  6. Permainos projekto valdžioje, Nuo šios dienos oficialiai atsistatydinu kaip projekto administratorius. Tai reiškia, jog projektą administruos kiti, tam paskirti žmonės. Tokį sprendimą teko priimti dėl motyvacijos trūkumo ir asmeninių priežasčių susijusiu su realiu gyvenimu. Tai nereiškia, jog Mafijos_Tevas paliks „Greenside“ projektą. Toliau liksiu savininku ir stengsiuosi visą likusį laisvalaikį investuoti į projekto tobulėjimą iš techninės pusės. Kaip tai atsilieps projektui? Projekte niekas nesikeis apart poros naujų vardų projekto valdžioje. Manau, jog projektas vertas geresnio ad
    1 taškas
  7. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Pronis_Kadilaks • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Aprillia_Goo • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Relog kai esi sugautas teisėsaugos. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  8. Dovis_Santos

    Nereik nei Bmw...

    Nereik nei Bmw...
    1 taškas
  9. UŽBLOKAVIMO APELIACIJA TVARKINGA! Tema rakinama.
    1 taškas
  10. @rich the kenshispasiulik gera awatara
    1 taškas
  11. Legend_Sabonis

    Kažkas lengvesnio ­¤

    Kažkas lengvesnio ­¤
    1 taškas
  12. SVEIKINU TAVE, PABLO UŽJAUČIU TAVE
    1 taškas
  13. sveikinu tave su direktoriumi, linkiu sekmės.
    1 taškas
  14. Kenshin_Yona

    1 taškas
  15. Kenshin_Yona

    realas turėtu imt

    realas turėtu imt
    1 taškas
  16. Kenshin_Yona

    1 taškas
  17. Kenshin_Yona

    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.