Jump to content
Nesisiųskite jokių .cs ar .asi failų tiesiogiai iš nepažįstamų žmonių. Galite prarasti mūsų serverio vartotojus! ×

Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2019.04.16 visose vietose

 1. 8 taškai
  S'S

  Lažybų punktas "GreenBet"

  GREENBET GreenBet - lažybų punktas, kuriame galėsite atlikti įvairiausius statymus: nuo krepšinio iki futbolo. Kol kas, statymai bus galimi tik laimėjimu/pralaimėjimu/lygiųjų atveju, jeigu bus didesnis susidomėjimas - papildysim pačių statymų galimybes! Lažybų punktas yra įkuriamas todėl, kadangi pasiklausus serverio žaidėjų, dalis jų pilnai sutiko bei patys užsiima tam tikrais statymais. Taisyklės Parašius pranešimą bei atlikus statymą PRIVALOMA iškarto redaguoti jūsų pranešimą bei parašyti tikslų redagavimo laiką. Daugiau redaguoti negalimą. Statymus atlikti bankiniu pavedimu (serveryje), gavėjui - Steve_Stanley. Galimi statymai: nuo 15.000€ iki 50.000€, keliant po 5.000€. Laimėjimo atveju, jūsų išmokėjimas yra pervedamas per 48 valandas, nuo rungtynių pabaigos. Statymai priimami tik su pilnai užpildytomis anketomis, pažeidus bent vieną taisyklę - jūsų statymas yra nepriimtas, o pinigai negrąžinami. Statymai yra atliekami rungtynių realiu laiku, be pratęsimų! Rungtynių rezultatus galite rasti paspaudę ČIA ir ČIA. Kaip yra paskaičiuojamas jūsų laimėjimas? Kiekviena komanda turi savo koeficientą, tarkim 2,58. Jūs pastatote už šią komandą, kurios kof. yra 2,58, šią sumą - 50.000Eur. Tai laimėjimo atveju: 2,58 x 50.000 = 129.000 Eur. Pildant anketa bei atsakant į 4 klausimą, privalote pateikti nuotrauką, kaip pervedėte tam tikrą pinigų sumą. Atsakant į 3 klausimą, privalote pasakyti rungtynių baigtį, pasakyti jūsų spėjamos komandos laimėjimą arba jog rungtynės (pagr. laiku), baigsis lygiosiomis. PAVYZDYS: Norint atlikti daugiau negu vieną statymą, kopijuokite anketa kiekvienai komandai atskirai, bet viską sudėkite į vieną pranešimą. Anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Už kokias varžybas statote: Rungtynių baigtis: Įrodymai jog pervedėte tam tikrą pinigų sumą: Punktas papildomiems statymams (jei statote daugiau nei vieną pasirinkimą, sunumeruokite juos): Šiandienos galimi statymai: GreenBet oficialūs įkūrėjai - @Steve Stanley ir @Vygantas_Sivickass Kilus tam tikrų neaiškumų ar norint pasikonsultuoti susisiekite su bet kuriuo iš įkūrėjų AŽ.
 2. 4 taškai
  Mantas

  Permainos projekto valdžioje,

  Tada kada jie bus paruošti pilnai, tikrai visi būsite informuoti. Naujienas keliame į Greenside Facebook puslapį, ten galit pamatyti užuominu apie ateinantį atnaujinima. Tikslios datos nei vienas iš mūsų pasakyti negalime, tad prašome tiesiog kantriai palaukti ir sulaukti atsako iš mūsų. Pradeda skleistis kalbos apie parduota projektą, šis dalykas dar labiau kelią juoką. Jeigu kadanors toks atvejis būtų įvykęs tai visi puikiai žinotų ir visiems būtų oficialiai paskelbta. Žaisti sugedusi telefoną gali visi. Nepasakiau nieko naujo, tai kartoju kas kart, bet viliuosi kad kažkada patikėsite mūsų žodžiais.
 3. 3 taškai
  S'S

  74 Hoover Criminal Gang

  Gauja uždariau, dėl man asmeniškai per mažo stimulo, kažką daryti su gauja, šioje sistemoje. (Na išbūti nuo šios gaujų sistemos įkėlimo iki dabar, vien gaujose, tikrai įgrystą) Išdėsčiau pakankamai tvirtus bei argumentuotus dalykus Michaeliui, kaip būtų galimą pakeisti gaujas, jas tiesiog šiek tiek "patobulinti". Nuo šio pasakymo praėjo lygtais 7 - 8 dienos, bet nei vieno iš mano pasiūlytų idėjų nebuvo įgyvendintų. Nežinau, tikėjausi kažką išvysti per tas dienas, juk pakeisti nuostatus ar įvesti menką idėja, nereikia keletą valandų kažką rašyti/kurti. Kad būtų aiškiau, galiu parašyti porą mano siūlytų pakeitimų. Yra verkiama dėl žmonių trūkumo gaujose, jog dauguma stiprių gaujos narių sueina į vieną gauja, o kitai tenka rinktis naujokus ar šiaip kokius "random" asmenis iš kurių jokios naudos. Manau, dauguma, kažkiek mąstančiu sutiktų jog, reikėtų sumažinti gaujos narių slot'a, jog vienoje gaujoje galėtų būtų tik 10 narių. Kitais, trūkstamas dalykas, kaip gaujos nariui - pinigai. Kaip žinome, gaujos turi tam tikrus bendrus taškus, kurie yra tik dėl statistinio grožio (ok, ten rangus ale gali pirktis, bet per visą laiką, nei viena gauja to nebuvo dariusi xd), tai kodėl nepadarius šitaip: per atitinkama laiką, siūliau kas 3 dienas, lyderiai įkeltu prieš ir po, savo gaujos informacijos taškų. Pvz.: pirma diena - 20k tašku, po trejų dienų - 25k. Tai gauja, per tris dienas surinko 5k gaujos taškų. Tai, padaryti taip, jog už kiekvieną tašką būtų mokama tam tikra pinigų suma, tarkim 5e. Tai galų gale 5000 x 5 = 25000 eur, uždirbtu pati gauja, už gaujos taškus. Kokia prasmė yra čia? Gaujos galėtų pasipelnyti, tikrai atsirastų daugiau norinčių į gaujas, kadangi dabar būnant gaujose - pinigai yra švaistomi į orą, o jų uždirbti yra gan sunku, taipogi padidėtų pačių veiksmų. Taipogi, noriu savo laisvą laiką ne kaifuoti zonose su narkotikais, o tiesiog visą laiką skirti vienam iš mano mėgiamų dalykų. Ačiū, kas palaikėt, padėjot: Martinas, Reideris, Bonas, Proniukas :*, Amateur, bsk sitas liewas drk - Kensisas, jackyzas ir visi kas buvot. Ate @Michael_Pacano Dėkui šefas
 4. 2 taškai
  S'S

 5. 1 taškas
  Edvis Gaming

  Parduodama retos spalvos NRG!

  • Transporto priemonės pavadinimas - NRG-500 • Transporto priemonės išvaizda - • Transporto priemonės informacija - • Transporto priemonės įpatumai - Reta, 229ID spalva. Spalva, deranti su „fake“ balta spalva. Didelė rida (4.681km). • Norima kaina (derinama) - 500.000€. Susidomėjus susisiekite su manimi forume, teamspeak'e arba žaidime.
 6. 1 taškas
  Freez_Armani

  vo dabar krc aš jumis

  vo dabar krc aš jumis
 7. 1 taškas
  Deshawn Onfroy

  @Pronis_Kadilaks uz ka???

  @Pronis_Kadilaks uz ka???
 8. 1 taškas
  2 diena gaujoj, bet manrods ilgai neužsibūsiu
 9. 1 taškas
  •Ačiū kad užsisakinėjote modifikacijas, sekmės!•
 10. 1 taškas
  Vygantas_Sivickass

  STATOM STATOM!!!

  STATOM STATOM!!!
 11. 1 taškas
  Jerry

  Jerry_Sanchez užtildė Marke_Parke

  1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Jerry_Sanchez 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Marke_Parke 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Blogas /padmins Naudojimas 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 12. 1 taškas
  @Rebeka @Mantas gerbiamieji, kada bus įkelti jūsų padaryti nuostabiausi atnaujinimai? Nes pasiilgome labai... @Rokas @Aivaras Ir beje buvo prieš Rebeka ir Manta, dar pora savininkų tai kur jų parodyti darbai? Nes vistiek be reikalo jie čia nesėdėjo.
 13. 1 taškas
  skaniai cia, gerai, kad veganai tokio gerio nevalgo, daugiau mum lieka
 14. 1 taškas
  Troy Wyatt

 15. 1 taškas
  Jerry

  Jerry_Sanchez užtildė Ignas_Srs

  Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Jerry_Sanchez 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Ignas_Srs 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Blogas /padmins Naudojimas, 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 16. 1 taškas
  Taipogi prabalsuojam ir cia:
 17. 1 taškas
  Jerry

  Jerry_Sanchez užtildė Mantas_Guest

  1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Jerry_Sanchez 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Mantas_Guest 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Blogas /v Naudojimas. 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):
 18. 0 taškai
  js 

  Lažybų punktas "GreenBet"

  Anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Jackie_Sweet Už kokias varžybas statote: Juventus vs Ajax Rungtynių baigtis: Juventus pergalė Įrodymai jog pervedėte tam tikrą pinigų sumą:
 19. 0 taškai
  Lukazzs_Lukazzs

GreenSide.lt Powered by Invision Community

 • Stilius

2020 © greenside.lt

×
×
 • Sukurti...