Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2019.04.28 visose vietose

  1. Lietuviskas_Zmogus

    10like ir sudeginu dziungles

    10like ir sudeginu dziungles
    10 taškai
  2. Hello. Vėl ta pati skiltis, vėl aš su savo kūrybą. Noriu padėkoti keliems žmonėms kurie prisidėjo prie šio filmuko kūrybos: lz, scotas, nierka, don, vyga ir kiti. Kažką pakomentuoti apie šį filmuką negaliu, tiesiog neturiu net ką, faktas jog norėjosi geresnio rezultato, bet gavosi kaip visada.
    5 taškai
  3. Lietuviskas_Zmogus

    osw

    osw
    4 taškai
  4. Davidas'Hardenas

    @Mantas

    @Mantas
    3 taškai
  5. 04.28 Norint gauti originalia nuotrauka - rašykite į pm arba teamspeak. O čia tavo kiciai @Maria_Ross, tą kjut šunį pamatęs negalėjau neįdėt soriuka. ;]
    3 taškai
  6. Cloud_Mane

    Geri laikai būdavo.

    Geri laikai būdavo.
    3 taškai
  7. Michael_Pacano

    Aktualu gaujų nariams, lyderiams.

    Aktualu gaujų nariams, lyderiams.
    2 taškai
  8. Setth_Collins

    AEZAKMI

    AEZAKMI
    2 taškai
  9. White_Crown

    2 taškai
  10. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Sontex_Hujontex– Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Siulyčiau padaryti dm arenoi belenkiek kulku,nes biški nervina kai šaudais ir baiges.– Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: manau tai tikrai praverstu– Kiti svarbūs įrašai (nuotraukos, svarbūs pasiūlymo faktai, papildymas ir pan. Jeigu neturite ką papildyti šiuo klausimu – galite nekopijuoti šio punkto):
    1 taškas
  11. Labas kiekvienam beskaitančiam šia temą, šioje temoje galėsite rasti daug mano įvairaus darbo kontento. Šioje temoje neleidžiu komentuoti ir manau tai draudžia taisyklės, todėl ačiū už supratingumą. Kiekvienam iš jūsų būčiau dėkingas, jeigu jums patinką duotumėt man žinoti ir - paspaustumėt žalia mygtuką ,, patinka " šiandien buvo pasirinkta random tema ir daug įvairaus žanro, tikiuosi patiks. AVATARAI 2017/01/03
    1 taškas
  12. Kiek žiūriu neatlaiko, neatlaiko fūristų direktoriai labai keista ir liūdna Kaip manot, gal grįžti į serverį nors xp pasikelti ar nors gerai laiką išnaudot. Visokius kaimiškus darbus pabaigęs planuoju sugrįžti. O savo nuomone į komentarus ar derėtų... Kimba_Marcius
    1 taškas
  13. kadangi neradau dziungliu tai va pristatau jums sita @Laurynas_Leigon @Nerioske_Gamer
    1 taškas
  14. Kenshin_Yona

    kas pazaist si nuostabu zaidima?

    kas pazaist si nuostabu zaidima?
    1 taškas
  15. @Ivan_Raskielnik nu zinok tau atitenka rekordas db jeu
    1 taškas
  16. Neatblokuota • Paprasčiausiai restart'uokite savo interneto įrenginį (modemą, router'į ir pan.) ir viskas turėtų susitvarkyti. • Tema rakinama.
    1 taškas
  17. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Laura_Zvinkyte• Administratoriaus Vardas_Pavardė, kuris jus užblokavo : Tadas_Chill, p.s. seniai manau, kad nebežaidžia• Už ką buvote užblokuotas ?: Už čytinimą tipo :D• Vaizdinė medžiaga praėjus kelioms sekundėms po užblokavimo : Neturiu, nes nepagavau bairio prie ko tas banas, plius ne mano vardu, 2016 metų. Ir net ne mano nick• Vaizdinė medžiaga bandant jungtis į serverį : https://imgur.com/a/enMelhR
    1 taškas
  18. @Laurynas_Leigon ce mincraft serve tajp
    1 taškas
  19. Forever_Young

    Come with me?

    Come with me?
    1 taškas
  20. Nors ir iš aplinkinių kalbų susidomėjimas šiomis pareigomis buvo didelis tačiau užpildyti sugebėjo tik 2. Rimtas kandidatas praktiškai buvo tik vienas, nes antrasis dar nesenai išsipirko iš medinio gėdos stulpo, tad imti kažkokias pareigas yra ryškiai per anksti. Tad šioje analizėje aptarsime tik vienintelį atrankos kandidatą. Ivan_Raskielnik - Žmogus pildantis į direktorius tikrai nebepirmą kartą, gebantis tvarkingai išdėstyti mintis. Nors ir serveryje nėra labai atsiskleidęs žaidėjas, nėra labai daug besireiškiantis žaidėjas, tačiau tai tikrai nesudaro jokio minuso į jo puse, juk visi žino,
    1 taškas
  21. smulkmena, kuri labai nervina, tikiuosi po update įdėja bus įgyvendinta
    1 taškas
  22. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Edga_Bmw2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę (tr.priemonės pavadinimas, rida), tune dėžės privalumai (spalva, spoileris ir t.t), bagažinės inventorius: Sultan: Parduodamas gražus bei vertas demesio mašiniukas, full xflow su alien spoileriu štai tokio tipo aš mėgstu sultan ir atrodo tikrai gerai, spalva retą, visi mėgsta mega ratus štai jie. Elegy: Vadinama chuliganke, reta ruda spalva su switch ratais ir xflow spoileriu perkant dėl savęs pinigu negailėsit.3. Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (tr.priemonės išva
    1 taškas
  23. Anketos šablonas, prašantiems pagalbos: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Cornish_Rex 2. Problemos tipas (SA:MP, TeamSpeak ir pnš..): SAMP 3. Problema (apibūdinkite problemą): Taigi, kai prisijungiu į serverį man atrodo lyg viskas normaliai. Po to pabūnu serveryje kokias 2 min ir mane tiesiog išmeta. HELP! 4. Vaizdinė medžiaga (jeigu reikia): https://imgur.com/a/3N2TU6X
    0 taškai
  24. Ne tau vienam ši problema, tai daugėliui, tarp jų ir man Galimai DDoS atakos tačiau nežinant negaliu teikti.
    0 taškai
  25. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Laurynas_Leigon• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje:Alex_Boshinkov• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Serverio klaidų išnaudojimas (CBUG).• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: Įrodymai, jog žaidėjas buvo užblokuotas – https://imgur.com/a/uHAk6bD
    0 taškai
  26. Galima kaip nors laika atsukti? Norejau sudalyvauti dalybose..
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.