Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2019.06.05 visose vietose

  1. 5 taškai
  2. nuo skin modu virve pati kazkokiu budu repliojasi ant kaklo
    3 taškai
  3. Visų pirma, sveiki visi, Man, kaip ir daugeliui jūsų - aš, ar jūs man, būsite matyti pirmą kartą. Pilnai visko dar neišbandęs, nusprendžiau parašyti būtent kaip naujoko atsiliepimą, kad forumo vartotojas užregistruotas nuo 2015 metų, tai nieko nereiškia, nes normaliai pradėti žaisti čia-pradėjau tik šiandien dieną. Samp jokia naujiena, tiesa? Pačiame samp, nesu naujokas. Esu žmogus, kuris tikrai nemėgsta bėgioti iš vienos vietos į kitą (kaip šuo nuo lenciūgo nutrūkęs), o priešingai-mėgstu pastovumą. Todėl senam serveriui atsibodus, ieškojau alternatyvos, naujo projekto ir kažkod
    1 taškas
  4. varau pupp'us laikyt, wish me lucc bois
    1 taškas
  5. Lietuviskas_Zmogus

    1 taškas
  6. Freez_Armani

    kazkas priverke kad nauji nuostatai

    kazkas priverke kad nauji nuostatai
    1 taškas
  7. ŽAIDĖJAS UŽBLOKUOTAS! Tema rakinama.
    1 taškas
  8. Aurimas_Makvynas

    #šaraipasilik

    #šaraipasilik
    1 taškas
  9. gerai kimb kulkas fabrikuj galj atejsu i gauja pasaudyti savu
    1 taškas
  10. Šį kart analizuoti buvo tikrai ką, skaičiai auga, susidomėjimas direktoriaus pareigomis taip pat, todėl tie kurie kandidatavote, nepraraskite motyvacijos ir noro siekti pareigų, jos pasiekiamos jums visiems, vieniems reikia įdėti mažiau darbo, kitiems daugiau. Na, o jeigu šnekant apie atranka, užpildė rimti asmenys ir žinoma atsirado grįžusiu herojų iš pasakų šalies, kurie minėjo seniau pildydami į direktorių, jog šis projektas yra žlugęs, tačiau praėjus vos pusei metu grįžta ir vėl kandidatuoja į direktoriaus pareigas, ironiška. Šiandien aptarsime 3 kandidatus į šias pareigas, Tony_Express, D
    1 taškas
  11. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Mafijos_Senelis • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Don_Carlson, Tammara_Ghazizaden • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Ddos atakų organizavimas, atlikimas, ip platinimas viešai, ddos sveitainių siuntimas. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Įrodymai nėra viešinami.
    1 taškas
  12. Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Amanda_Candy 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Maria_Ross 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/Xy9aKsM 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/Xy9aKsM
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.