Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×
Žvejok 2024! ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2019.08.07 visose vietose

  1. Va taip reikia gaudyti nusikaltėlius @Egidijus_Keza
    5 taškai
  2. Štai ir užaugo mūsų didysis talentas Nerijus.
    4 taškai
  3. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Matthew_Bennett • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Yagami_Light • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:FPS UNLOCK • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : logai
    2 taškai
  4. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Express • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Matteo_Floretti • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas(aim) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    2 taškai
  5. Rebeka

    Verslo 200m2 aukcionas,

    Verslo 200m2 aukcionas, Dalyvauti aukcione galite tiesiog pervedę man (Rebeka_Sander) į banko sąskaitą didesnę už pradinę verslo kainą sumą. Po 7d. (rugpjūčio 7d.) daugiausiai pinigų pervedusiam serverio žaidėjui perleisiu verslą. Nelaimėję aukciono žaidėjai atgaus pinigus atgal. Pramonės šaka: Technologijos Lygis: 3 Pradinė verslo kaina: 2.500.000 € Verslo ID: 78 Pervedus pinigus man į banko sąskaitą įkelkite pervedimo nuotrauką į šios temos komentarus. Aukciono statymai nebus viešinami, todėl statykite tokią suma, kuri garantuotų jūsų laimėjimą. Aukcionas vyksta iki ru
    1 taškas
  6. Rebeka

    Verslo 200m2 aukcionas,

    Verslo 200m2 aukcionas, Dalyvauti aukcione galite tiesiog pervedę man (Rebeka_Sander) į banko sąskaitą didesnę už pradinę verslo kainą sumą. Po 7d. (rugpjūčio 7d.) daugiausiai pinigų pervedusiam serverio žaidėjui perleisiu verslą. Nelaimėję aukciono žaidėjai atgaus pinigus atgal. Pramonės šaka: Energija Lygis: 3 Pradinė verslo kaina: 2.500.000 € Verslo ID: 37 Pervedus pinigus man į banko sąskaitą įkelkite pervedimo nuotrauką į šios temos komentarus. Aukciono statymai nebus viešinami, todėl statykite tokią suma, kuri garantuotų jūsų laimėjimą. Aukcionas vyksta iki rugpjūč
    1 taškas
  7. Rebeka

    Verslo 200m2 aukcionas,

    Patvirtinti statymai, Golden_Street 2689000€ Dovydas_Weed 2750000€ Aukciono nugalėtojas - Dovydas_Weed!
    1 taškas
  8. Rebeka

    Verslo 200m2 aukcionas,

    Verslo 200m2 aukcionas, Dalyvauti aukcione galite tiesiog pervedę man (Rebeka_Sander) į banko sąskaitą didesnę už pradinę verslo kainą sumą. Po 7d. (rugpjūčio 7d.) daugiausiai pinigų pervedusiam serverio žaidėjui perleisiu verslą. Nelaimėję aukciono žaidėjai atgaus pinigus atgal. Pramonės šaka: Maistas Lygis: 3 Pradinė verslo kaina: 2.500.000 € Verslo ID: 25 Pervedus pinigus man į banko sąskaitą įkelkite pervedimo nuotrauką į šios temos komentarus. Aukciono statymai nebus viešinami, todėl statykite tokią suma, kuri garantuotų jūsų laimėjimą. Aukcionas vyksta iki rugpjūči
    1 taškas
  9. 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Amanda_Candy 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Tiesiog_Augiss 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Blogas /padmins naudojimas 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/HpEuYsu 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/HpEuYsu
    1 taškas
  10. Atblokuotas. Tema rakinama.
    1 taškas
  11. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje :Domis_Raz • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje :Tiesiog_Augiss • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?:Čytinimas (antifall) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  12. Užblokavimo apeliacija netvarkinga. Tema rakinama.
    1 taškas
  13. Tomas_Beast

    Perku 100m2 verslą

    1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Tomas_Shaw2. Perkamų patalpų dydis: 100m23. Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis: šaka nesvarbi.4. Siūloma kaina: Iki 1.100.000e
    1 taškas
  14. Dainius_Callidi

    1 taškas
  15. Tony_Leet

    1 taškas
  16. JACK//PRAIN

    1 taškas
  17. @Egidijus_Keza nu jasnalė už tokia pieva banint
    1 taškas
  18. kaip dar ta gauja su oficialumu jei i diena bent po 1 bana uz cheatinima gauna
    1 taškas
  19. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Express • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Lebronas_Jamesas • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  20. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Express • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Luke_Grew, Kevin_Shot • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: IP changer • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Logai
    1 taškas
  21. Rebeka

    Verslo 100m2 aukcionas,

    Patvirtinti statymai, Benito_Mussolini 1000001€ Aukciono nugalėtojas - Benito_Mussolini!
    1 taškas
  22. Rebeka

    Verslo 100m2 aukcionas,

    Verslo 100m2 aukcionas, Dalyvauti aukcione galite tiesiog pervedę man (Rebeka_Sander) į banko sąskaitą didesnę už pradinę verslo kainą sumą. Po 7d. (liepos 23d.) daugiausiai pinigų pervedusiam serverio žaidėjui perleisiu verslą. Nelaimėję aukciono žaidėjai atgaus pinigus atgal. Pramonės šaka: Maistas Lygis: 2 Pradinė verslo kaina: 1.000.000 € Verslo ID: 58 Pervedus pinigus man į banko sąskaitą įkelkite pervedimo nuotrauką į šios temos komentarus. Aukciono statymai nebus viešinami, todėl statykite tokią suma, kuri garantuotų jūsų laimėjimą. Aukcionas vyksta iki liepos 23d
    1 taškas
  23. JACK//PRAIN

    čia tikros nerioskes bruožos

    čia tikros nerioskes bruožos
    1 taškas
  24. Didelis ačiū, pats susipažinau su dėžių informacija, naujokams padės. Sėkmės kuriant kitas temas.
    1 taškas
  25. ► Anketos šablonas:A Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Nathan_Novelli Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas? : Nesenai atraudau šitą nuostabų serveri pavadinimu GreenSide.lt Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose? : Pora mėtų su pertraukom lošiau kitus servus bet jie dabar atrodo lievai nes gs kečiausias servas Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį? : Vieną diena žaidėt su draugu su xbox konsole(neparduodu) ir pabodo visi žaidimai tai aš prisiminiau seną gera Grand Theft Auto Multiplayer ir atraudau šitą kečiausia serva Dėl kokių prie
    1 taškas
  26. Dalyvio anketa:♦ Vardas_Pavardė žaidime: Troy_Wyatt♦ Nuoroda į jūsų kurtą meme (nuotraukas kelti į imgur.com, GIF į giphy.com): Nerioškės santykiai su jo sampiniais draugais. Belekokio gerumo modus rast moku. Mano pinigų investavimo sugebėjimai. Skelbimų kontora in a nutshell. Keža ant ledo. GreenSide'o panetkės Gaisrininkų tradicijos nesikeičia.
    1 taškas
  27. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Express• Žaidėjo, kurį turėtų užblokuoti Vardas_Pavardė serveryje : Pablo_Baro• Už ką žaidėjas turėtų būti užblokuotas ?: apgaudinejimas• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : http://www.part.lt/perziura/ede51940382d45f879a8016329ff55ed750.png http://www.part.lt/perziura/bc9f63d30aed2b9a91acd88972d9f387920.png
    1 taškas
  28. Nebuvau gaudomas, nei nebuvai pasidares sekti, breiksmiai irodymai
    1 taškas
  29. Rebeka

    Verslo 200m2 aukcionas,

    Patvirtinti statymai, Laura_Obolis 3000000€ Benito_Mussolini 4302769€ Laimex_Teams 2650000€ Aukciono nugalėtojas - Benito_Mussolini!
    0 taškai
  30. Kai net pats nežinai, kad turi fps unlock. -.-
    0 taškai
  31. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Zvonink_Man• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Roki_Reider• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Už nužudyma saugioi zonoi su peiliu bet i chat parašė, kad nužudė rankomis.• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://imgur.com/a/jopXWiM https://imgur.com/a/VprmOyN
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.