Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Showing content with the highest reputation on 2019.08.25 visose vietose

 1. 8 taškai
  Lelia Dipsis

  Prisistatau Lelia_Dipsis

  • Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Lelia_Dipsis• Jūsų tikrasis vardas: Deimantė• Jūsų amžius: 18 metų• Laisva vieta išsireiškimui (galite rašyti kokia muzika jums patinka, kokie jūsų hobiai, charakteris, kokius augintinius auginat ir panašiai): Taigi, sveiki. Šį kartą nusprendžiau visiškai nuo nulio parašyti savo prisistatymą, kad bent jau keletas žmonių galėtų susidaryti mano charakteristinį portretą. Kalbant apie mano charakterio bruožus, esu komunikabili, lengvai randu bendrą kalbą su "įvairaus plauko" žmonėmis. Stengiuosi išvengti konfliktų, rasti kompromisą bei draugiškai spręsti įvairias problemas. Kaip minusą galėčiau nurodyti savo "lengvą užsidegimą". Neretai kitiems peržengus ribas galiu užsidegti kaip degtukas bei labai supykti. Žinoma, nevengiu "paprikolinti" ir kartais visiškai nusišnekėti. Kas liečia pomėgius, esu gan meniškos sielos žmogus. Studijuoju fotografiją, papildomai mokausi grafinio dizaino, taip pat italų kalbos. Domiuosi poezija, įvairiais "meniniais" tekstukais. Laisvalaikiu nevengiu padainuot, ko aišku, nemoku, bet mėgstu. Dar domiuosi daaaaug įvairiausių dalykų, kas yra susiję su menais, poezija bei rašymu. • Nuotrauka(privaloma): https://imgur.com/a/aTSmfgO
 2. 8 taškai
  Tony_Express

  Bay Area Thugz

  Gauja tapo oficialia. Lyderis privalo susisiekti su manim.
 3. 3 taškai
  Užblokavimo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.
 4. 2 taškai
  Mafijos Senelis

  Unban Kenneth_Wellson

  Norėdami sužinoti tikslesnę užblokavimo priežastį, susisiekite su pagrindine administracija „Skype“ platformoje ( greensidelt.pagalba ). Neatblokuotas. Tema rakinama.
 5. 2 taškai
  Bielka

  Amnestijų paraiškos

  Anketos šablonas apeliacijos pateikimui: 1. Jūsų Vardas_Pavardė esanti (-ios) NGS sąraše: Tomas_Nike (Aprillia_Goo) 2. Kada ir už kokį pažeidimą (-us) patekote į NGS sąrašą?: 2019-07-17 Serverio klaidų išnaudojimas. 3. Laisva vieta paaiškinimui, kaltės išpirkimui, argumentų pateikimui: Na ką, noriu atsiprašyti visų, kuriems pakenkiau panaudodamas cbug, kai ėmėme ginklus iš sandelio laukiant jvote, nors į nieką ir nešaudžiau, tik į orą, vistiek buvau nubaustas, nes tikrai pažeidžiau serverio taisykles ir tą suprantu. Tikrai gailiuosi dėl savo neleistino poelgio ir tikiuosi atleisite man už tai ir tikrai prižadu daugiau taip nedaryti, o cbuginti tik DM arenoje kai yra įjungtas cbug. Tikiuosi man atleisite ir manęs pasigailėsite, galbūt greit susitiksime zonose 4. Pinigų perlaida į Matthew_Bennett sąskaitą (kartu turi būti pateiktas tikslus laikas, pvz: 2019.02.06 20:22): 2019.08.24 16:32
 6. 1 taškas
  Drink_Pepsi

  Prisistatau Drink_Pepsi

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Drink_Pepsi Jūsų tikrasis vardas: Mano tikras vardas yra Paulius Jūsų amžius: Man yra 17 metų Iš kokio miesto esate?: Aš esu iš Vilniaus raj, Kokie jūsų charakterio bruožai?: Esu unikali asmenybė, dažnai einu prieš sistemą, bei taipogi esu labai išradingas. Laisvalaikio hobis(-iai): Dažnai mėgstu laipioti į kalnus, Kartais ir bėgiojų. Vakarus praleidžiu su draugais ,prie šalto Pepsio skardinės. Ar turite augintinių? Jei taip tai kokių: Taip auginu katiną. Jo vardas Tomas ,ir jis mėgsta gaudyti Džėrius. Kada pradėjote žaisti SA-MP?: Sampą žaidžiu jau nežinau netgi kiek laiko, bus gal jau virš 4-tverių metų. Iš kur sužinojote apie Greenside.lt projektą?: Apie Greenside projektą aš sužinojau iš YT. Kai dar Minde_Sama žaidė šiame serveryje. Vieta visoms likusioms mintims išsireikšti: Kviečius jus visus paragauti žaidime mano picos ,kuri atvežta tiesiai iš picos sostinės. Nuotrauka(privaloma): https://imgur.com/a/3nCYrVe
 7. 1 taškas
  UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Egidijus_Keza • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Kold_Unas • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytų naudojimas. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 8. 1 taškas
  Martin_Santos

  Bay Area Thugz

  Nu tai ka bicai uzdarykit ta andriaus gauja.
 9. 1 taškas
  Legend_Sabonis

  Bay Area Thugz

  † Atidarykit baudyklą konkrečia,btw sekmės jums †
 10. 1 taškas
  Mooney

  Prisistatau Jeff_Boyka

  Sveikas,Manfredai sekmės žaidimę.
 11. 1 taškas
  Mafijos Senelis

  Enjoy_Hate užtildė Kajus_Pablito

  Užtildymo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.
 12. 1 taškas
  Mafijos Senelis

  Prašau užtildyti Tommy_Gagliano

  Žaidėjas užtildytas. Tema rakinama.
 13. 1 taškas
  Užblokavimo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.
 14. 1 taškas
  Užblokavimo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.
 15. 1 taškas
  UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Tony_Express • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Jeffrey_Watson • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Cytinimas(wh) • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
 16. 1 taškas
  keinas

  Rollin 30s Harlem Bloods

  galiu i gauje ? sekmes zonose
 17. 1 taškas
  watson

  Rollin 30s Harlem Bloods

  Dekui bičai už veiksmą, smagiai pasiplakėm tomke nurašytas
 18. 1 taškas
  Domis_Raz

  Prikolai TeamSpeak3 Programoje

  Tas ant galo kur sakė: "Agirdi jis pradinuks" tai jam daugiau 11 irgi neduočiau, o šiaip nlb supratau video esmės, čia tipo iš kažkieno ažmiau pasidergt norėjot ? žema.
 19. 1 taškas
  Šaunuoliai, pagarba.
 20. 1 taškas
  Labas! Taigi, manau jau supratote iš temos pavadinimo, kad šį kartą vienam iš dalyvaujančių bus atiduotas 100.000€ vertės piniginis prizas serveryje. Įrodymai, kad turiu 100.000€ SPAUSTI ANT TEKSTO Norintiems laimėti, reikės užpildyti trumpą anketą, kuri yra nurodyta žemiau. Anketa: » Jūsų Vardas_Pavardė? : » Kur išleisite laimėtus 100.000€? : Spausti „Patinka“ mygtuką nebūtina, tai priklauso nuo Jūsų. Nugalėtojas bus renkamas 2016.08.29 ryte, random.org svetainės pagalba.
 21. 1 taškas
  Tam, norėčiau pridurti, būtų galima padaryti, kad paspaudus ant šio pasirinkimo būtų išmesta papildoma lentelė, kurioje reikėtų įrašyti 4 skaitmenų kodą kuris ir aktyvuotu pasirinkimą.
 22. 1 taškas
  MINI-GIVEAWAY • „Sabre“ automobilis ir 30.000€ Laba diena, taigi nusprendžiau atiduoti vieną iš savo automobiliu, kuriuo jau seniai nevažinėju. Jis nėra vertas labai daug, tai prie bendros dovanos pridedu dar 30.000€ serverio valiutos. Automobilio išvaizda (SPAUSTI ČIA) Įrodymai, kad turiu 30.000€ (SPAUSTI ČIA) Nugalėtojas bus išrinktas šiandieną t.y 2016.07.01, vakare maždaug 18:00 - 19:00 valandą. Taisyklės paprastos, tiesiog šioje temoje komentaruose parašote savo Vardą_Pavardę ir kodėl norite šių prizų (kodėl jų norite rašyti nebūtina). Sėkmės dalyvaujantiems, nugalėtojas bus renkamas random.org būdu.
 23. 1 taškas
  ◘ Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mafijos_Senelis. ◘ Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transporto priemonę, (Pavadinimas, Rida, /tdėžės privalumai, t.y spalva, spoileris ir t.t, bagažinės inventorius): „Bullet“, visą kitą matosi nuotraukose. ◘ Pateikite parduodamos transporto priemonės nuotraukas (išvaizda, informacija, bagažinės vidus, nuotrauka su rida): ◘ Kaina, kiek norite gauti už transporto priemonę: Nuo 165.000€ ◘ Papildoma informacija: Parduoti neskubu.
 24. 0 taškai
  1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Lebronas_Jamesas 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Lauris_Varskyte ir Eimantas_Buronas 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidinėjimai ir keiksmai 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://prnt.sc/ox7og8 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://prnt.sc/ox7og8
 25. 0 taškai
  17 - os metų vaikinukas iš Klaipėdos, kuris labai dažnai palaiko pasisakymus kurie toli gražu reprezentuoja projektą ir jo komandą neigiamai, sumano užpildyti anketą į policijos departamento direktorių, lyg nieko nebūtų buvę, dažnai meme'indamas save, savo buvusia direktoriaus kadencija mechanikų darbe, pabrėžia jog šįkart viskas bus kitaip. Taip pat sulaukėm anketos iš meškino, kuris taip pat nusprendė, jog medikų kadencijos šiam neužtenka ir laikas pabandyti savo jėgas policijos departamento vadovo kėdėje, nepaisant to, jog šis atstovaudamas medikus buvo konkretus trolis, nevertinantis pareigų asmuo, taip pat bando kaip ir vaikinukas iš Klaipėdos užkariauti policijos departamento pareigas, deja, tačiau to pavykti nepavyks. Na, bet susirinkome mes čia visi, išvysti naują policijos departamento direktorių, ne meškinus ir vaikinukus iš Klaipėdos aptarinėti. Julius (Zemaitis_Zmogus) vos 15-os metų jaunuolis, kurio mąstymas ir požiūris yra stiprus, brandus, skiriasi nuo daugumos bendraamžių ir ne tik. Juliaus laiške netrūko nieko, idėjos unikalios, daug žadančios jeigu jas tik jam pavyks realizuoti, jas realizavus policijos departamentas turėtų pakilti į aukštesnį lygmenį, nei jis buvo iki šiol. Nesusiteršęs reputacijos, daug žadantis jaunuolis kuriam reikia galimybės atsiskleisti, stebint jį žaidime, neteko pastebėti jokių problemų, su jo elgesiu ar kultūrą, santūrus, protingas žmogus. Laiške paminėjo taip pat ir pakeitimus, kai kuriuos iš jų panaudojome ir realizavome, kai kuriuos atmetėm ir nurašėm, nes buvo iš jų ir nenaudingų/nelogiškų. Laiškas stiprus, idėjos daug žadančios, todėl net nekyla abejonių, skiriant šį žmogų naujuoju policijos departamento vadovu. Nedas (Nedaz_Nedaz) taip pat parašė laišką, kuriame atsispindi noras ir motyvacija atstovauti policijos departamentą, padirbėta su stiliumi, puikiai išdėstytos mintys, vietomis kliuvo tai, jog laiškas tiesiog buvo "pučiamas" rašant visišką orą, geriau nerašyti nieko, nei rašyti mintys, kurios nėra tinkamos ir nesiderina su pačiu laišku, nereikia pūsti, reikia išspausti ko kokybiškesni, geresni laišką, nekreipiant dėmesio į tai, kiek bus žodžių, penki tūkstančiai ar vos tūkstantis, ne žodžių skaičiui esmė. Siūlyčiau tau pretenduoti labiau į neutralias firmas, nesitaikyti į milžiną - policijos departamentą kaip pirma direktorių, reikėtų atsiskleisti ir parodyti save kaip vadovą atstovaujant kažkokia firmą neutralia kaip direktoriui, ar pavaduotojui, tik tada, galvoti apie policijos departamentą kaip firmą, kuria tu galėtum atstovauti. Sveikinu Julių (Žemaitis_Zmogus) Na, o vaikinukams iš Klaipėdos 17-os ir meškinams, bei voverytėms siūlyčiau susimąstyti, prieš kandidatuojant kažkur apie savo elgesį, įsivertinti ji ir tik tuomet pildyti, nes šiuo atveju, švaistėt tik savo laiką, rašydami anketa bet neįsivertindami savo elgesio ir nesuvokdami, jog šansų šiam momentui jums atstovauti kažkuria iš firmų nėra, reikia griebtis šiaudo, keistis reputaciją ir ją susitvarkius tik tada bandyti kažkur kandidatuoti. Ačiū Valentinui už pagalbą prižiūrint policijos departamentą @Tony_Express