Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2019.09.12 visose vietose

  1. Edvis Gaming

    3 taškai
  2. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Keet_Marshow. • Jūsų tikrasis vardas: Domas. • Jūsų amžius: Dvidešimt vienas. • Iš kokio miesto esate?: Kybartų. • Kokie jūsų charakterio bruožai?: Na, esu ramaus būdo, nemėgstu išsišokt ar užsipulti kitus. Linksmumo pas mane tikrai netrūksta, mėgstu dažnai pajuokaut, kartais persistengiu, bet ką gi padarysi, taip jau būna. Be to esu atsakingas, apgalvoju viską prieš darant savo veiksmus. Kaip čia nepaminėjus rūpestingumo ir „mielumo“. •Laisvalaikio hobis(-iai): Kaip ir visų čia esančių, papliekt samp‘uką. Išjudėt į lauką pastumt su savais drūžokais. Tripint su
    2 taškai
  3. Gruzinas_Tortilla

    2 taškai
  4. Dainius_Callidi

    ramaus vakaro ir labos nakties

    ramaus vakaro ir labos nakties
    2 taškai
  5. • Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: Lelia_Dipsis• Jūsų tikrasis vardas: Deimantė ( antras vardas, kuriuo mieliau prisistatau žaidime ) • Jūsų amžius: 19 metų• Laisva vieta išsireiškimui (galite rašyti kokia muzika jums patinka, kokie jūsų hobiai, charakteris, kokius augintinius auginat ir panašiai): Taigi, sveiki. Šį kartą nusprendžiau visiškai nuo nulio parašyti savo prisistatymą, kad bent jau keletas žmonių galėtų susidaryti mano charakteristinį portretą. Kalbant apie mano charakterio bruožus, esu komunikabili, lengvai randu bendrą kalbą su "įvairaus plauko" žmonėmis. Stengiuosi išvengti konflik
    1 taškas
  6. Labas, man taip pat malonu ^^
    1 taškas
  7. Užblokavimo apeliacija netvarkinga. Šiuo atvėju turėjote perspėti žaidėją. Jei po perspėjimo kartojasi tie patys veiksmai. Tada blokuojate. Tema rakinama.
    1 taškas
  8. Roki_Reider

    svkn vel @Troy Wyatt

    svkn vel @Troy Wyatt
    1 taškas
  9. Freez_Armani

    @Domis_Raz vot eta mjuzik

    @Domis_Raz vot eta mjuzik
    1 taškas
  10. God dag, po ilgų svarstymų ir abejonių, nutariau prakalbinti jūsų projekto žinomiausius ir įdomiausius žmones. Už inspiraciją noriu padėkoti brangiausiam savo kolegai @Jizzy Myliu ir bučiuoju. Turėjau planų pakalbinti kitą, jums puikiai žinomą žmogų, kuris deja, nebuvo labai atviras pasiūlymui, tačiau galiu pasidžiaugti, kad sutikau ne ką mažiau įdomų žmogų, @Edvis Gaming, kuris be jokių abejonių ir sąlygų, priėmė mano siūlymą ir labai draugiškai atsakė į visus, net galbūt ir ne visai patogius, klausimus. Tad dar kartelį ačiū tau. Tikiuosi ši publika mėgsta skaityti ir ateityje norė
    1 taškas
  11. Aurimas_Makvynas

    1 taškas
  12. Aurimas_Makvynas

    @Egidijus_Keza

    @Egidijus_Keza
    1 taškas
  13. Lietuviskas_Zmogus

    rytoj i mokykla

    rytoj i mokykla
    0 taškai
  14. Prisigavot, viskas atrodė kitaip negu yra https://prnt.sc/p57new
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.