Populiariausi


Mėgstamiausias turinys

Showing content with the highest reputation on 2019.10.03 visose vietose

 1. 2 taškai
  Deividas Meškinis

  TAMO taškų exploit

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Deividas_MeskinisKuo Jūsų sukurta pamoka bus naudinga kitiems?: Galimybė tapti TOP1 lietuvoje. Taip pat nemokami prizai priklausomai nuo jūsų mokyklos.Jūsų pamoka (nuotraukos, vaizdo įrašas arba informatyvus tekstas):Papildomas komentaras (nebūtina): Sveiki, taigi tikriausia tie kas naudoja TAMO dienyną paskutiniu metu pastebėjo naują dalyką : Su šia naujove galite siekti TOP1 klasėje/mokykloje/Lietuvoje pagal aktyvumą. Taškai yra gaunami : Gavus įvertinimą; Gavus pagyrimą; Perskaityta žinutę; Susipažinimą dėl įvertinimo; Susipažinimą dėl lankomumo; Susipažinimą dėl namų darbų; Susipažinus su pastaba/pagyrimu/komentaru; Susipažinus dėl socialinės veiklos; Taigi prie kurio mes punkto kalbėsim plačiau tai yra : Perskaityta žinutė. Šį būdą galime exploitinti paprašius vieno ar net kelių iš jūsų klasiokų, kad atsiųstų kokia 10 žinučių. Kadangi viena žinutė (jeigu perskaitote tą pačią dieną) duoda 10 taškų, jūs per dieną galite gauti virš 100 taškų už nieką, o jeigu ir turite kantrybės tai galite tęsti iki tūkstančių. Visgi taškai kiekvieną mėnesį prasideda iš naujo, tad jeigu norite išlaikyti savo poziciją turite tai daryti kiekvieną mėnesį. Priklausomai nuo mokyklos už aktyvumą galite gauti įvairiausių prizų !
 2. 2 taškai
  Troy Wyatt

  otaip

  otaip
 3. 2 taškai
  Lelia

 4. 2 taškai
  Štai septintoji analizė į policiją. Patekusieji, skaitykite bendra info, nuostatas, įtarimų informaciją bei konstituciją. Pateko •Haku_Rinha •Lelia_Dipsi •Lukce_Morello •Antanelio_Chopperis •Andrius_Slaptas >KONTRAKTAS<
 5. 1 taškas
  Martin_Santos

  Nuevo Cartel de Juarez

  "Nuevo Cartel de Juarez" - meksikiečių kilmės nusikalstama grupuotė gyvuojanti nuo 1970-ūjų, seniau buvo žinoma kaip "Juarez Cartel". Ši gauja pasižymi plačiais ryšiais su asmenimis aukštose pareigose iš teisėsaugos bei jos valdžios. Taipogi gauja yra gerai žinoma dėl savo pomėgio nužudžius konkurentą, palikti jo išdarkyta kūną viešumoje, jog įbaugintų netik aplinkinius gyventojus, bet ir teisėsaugą, o ypač priešiškas gaujas."Nuevo Cartel de Juarez" gaujos lyderis Red County apylinkėse yra Martin Santos kurio pabūgsta net žemaitiškų blynų privalgę teisėsaugininkai. Jo pagalbininkas Jeffrey Watson pravarde Armanis bėgioja po gaujų karo zoną su rožiniais akinukais, bei žiūronais ant kaklo. Nusikalstama grupuotė rodo nenumalšinamą norą būti stipriausia, bei įtakingiausia gaujų tarpe Red County teritorijoje bei už jos. Prižadėjusi niekam nenusileisti, bei gyvuoti lig pačio galo "Nuevo Cartel de Juarez" rodo savo aukštą klasę ir stulbinamą organizuotumą gaujų veiklose. Lyderiai Martin Santos Lenny Crawford Vilius Extra Nariai Troy Wyatt, Pofka Srd, Laurynas Leigon, Vilius Extra, Pronis Kadilaks, Lenny Crawford, Jeffry Lilwer, Jeffrey Santos, Minde Information, Cornall Worden, Tomke Patton, Jack Prain, Mafijos Senelis. Gfx by Pofka Srd Tema by Troy Wyatt
 6. 1 taškas
  Connoras

  -La Collins Familia-

  -La Collins Familia- Gaują buvo sukurta tik 1943 Metais kovo 19d. Gaują -La Collins Familia- isikūrė ir po kelių metu, gaują pradėjo Grobimus/Susišaudymus/Apiplėšimus, ir gaują vis buvo vis stipriania, gražu gera rytą Frankas* sugalvojo surinkti šaiką ir užgrobti kašką, jiems grobimas pavyko ir kita dieną jie skelbė susišaudymą, bet buvo daug nukentėjusiu, Paulas,galvojo planą kaip padaryti kad gaujos nariai vis nemirtu per visokias nelegalias veiklas, Paulas sugalvojo reikia per grobimą usislėpt ir bandyt vis ko greičiau nužudyti visus, 1946 Metais birželio 13d. Namo gaujinio nariai buvo patis stipriausi, ir -La Rosalia gaują išpapulerėjo, visas dienąs naktis žmonės pamate jų gaują bėgdavo arba slėpdavosi, ir vis taip būdavo kol neatsirado gauja Las Collins, taigi vėlu vakarą Namoo gaują -La Collins Familia- sekiavo kol jie pamatė jie užsistatė mašinas pradėjo šauditi, taigi -La Collins Familia- gaują užsistatė ir pradėjos šaudytis, taigi jie nušovė visus jų gaujos narius, ir gaują jų usidarė nes Franko gaują sušaudė visus jų gaujos narius, ir jie buvo kaip Legendą paskelbtą, taigi nuo to laiko -La Collins Familia- Gaują buvo užvalde nemažai kaimelių. Paul_Connor Nėra Nėra 1.Norint patekti į gaują jūms reikės turėti TeamSpeak3, Keibynder. 2.Mokėti šaudyti ir nepraleisti zonu. 3.Turėti mikrofoną ir kokia nors mašina ir gerai, kad turėtumet bento kažkiek ginklu arba nark.
 7. 1 taškas
  UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Gruzinas_Tortilla (Tomas_Benz). • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Hassan_Izaldin. • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Relog kai esi sugautas teisėsaugos. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : Čia.
 8. 1 taškas
  Cloudas

  Ieškau rudens medžių modifikacijos

  Modifikacija rasta galite rakinti tema,dekui Nedaz_Nedaz
 9. 1 taškas
  Nedaz Nedaz

  Ieškau rudens medžių modifikacijos

  Sveikas, štai šiame video yra šita modifikacija, puikiai žinau, nes pats tokius naudoju. Atsisiusk modpacką ir bus augalijos modifikacija.
 10. 1 taškas
  Lukce_Morello

  PPD'RC | Pareigūnų Įrodymai

  Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukce Morello Žaidėjo Vardas_Pavardė kuris jus peikia: Jeff Boyka Jūsų įrodymai: https://www.part.lt/img/8f8b94558e2496598a239359e2302e8845.png Komentaras: 26. Pareigūnas gali tikrinti žaidėją tik šiais atvejais: reido metu, patruliavimo metu, kai padarė kurį nors pažeidimą arba yra gaudomas (turi įtarimo lygį), oficialios gaujos narys su gaujos apranga, gavus iškvietimą, kad asmuo nusižengė. Pareigūnas taipogi turi teisę tikrinti žaidėją kylus įtarimui už galima nusižengimą. Priežastis nakti kaimeliuose megsta vazineti be dirzu mazai policijos. Papeikimo URL:
 11. 1 taškas
  H'Rinha

  PPD'RC | Darbo sutartis

  Šablonas Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:H'Rinha Kiek dienų norite kontrakto? (1-7d):7 Ar pasižadate laikytis darbo taisyklių ir atlikti savo darbą sąžiningai? (TAIP/NE):TAIP Ar susipažinote su visom taisyklėm?: Be abejonės Įrodymai kad paaukojote pinigų sumą: https://imgur.com/a/pbPRaua
 12. 1 taškas
  Kadangi Aprillia_Goo negali pats atsakyti į šį papeikimą dėl ban'o forume, tai paprašė manęs padaryti tai už jį. Cituoju: „Visų pirma, aš buvau Dešinioji ranka, o ne kairioji. Pirmoje nuotraukoje matosi, kaip tiesiog suveikė keybind'as ir netyčia pasiskelbė /vartoti, o tai nutinka dažnai ir adminas ir vipams ir tiems patiems direktoriams, bet niekas už tai jų nebaudžia. 2 Nuotraukoje mano skelbimas yra per skelbimų kontorą ir tai visai nesusiję su gauja, ir AŠ JAU BUVAU NE COYLDAS“ Ačiū už dėmesį, galit būt laisvi
 13. 1 taškas
  Troy Wyatt

  @Maria_Ross e kur tu

  @Maria_Ross e kur tu
 14. 1 taškas
  Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Tony_LeetKokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita): Skinai, skinų tekstūros.Komentaras apie modifikaciją (nebūtina): Taigi, su šia modifikacija sutikę žaidėją, kuris turi tokį patį skin'ą kaip ir jūs - atrodys kitaip, o tiksliau, bus kitaip aprengtas. Modifikacijos įrašymas paprastas: .ASI failą keliame į GTA folderį, o tekstūrų papkę "SKINS" į modloader papkę. Jei patiko modifikacija - sureaguok Dažniau įkelsiu įdomesnių. Modifikacijos vaizdinė medžiagia (nuotraukos arba vaizdo įrašas): Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda: https://www.upload.ee/files/10544919/PedFuncs.rar.html
 15. 1 taškas
  Paul_Hoonigey

  Nuevo Cartel de Juarez

  nu sekmės bahurai daužot visus !
 16. 1 taškas
  watson

  Nuevo Cartel de Juarez

  Labai jau gardi gauja cia tik cornalo klaviaškės byra byra kaip priklausa
 17. 1 taškas
  JACK//PRAIN

  Nuevo Cartel de Juarez

  gaują kieta gaujos pažiba Cornall_Worden /sms jam sakė aima parduoda vo tak.
 18. 1 taškas
  Leigon.

  Nuevo Cartel de Juarez

  nu nžn gera gauje varom šaudit virai
 19. 1 taškas
  J'Lilwer

  Nuevo Cartel de Juarez

  Sėkmės mums su gauja
 20. 1 taškas
  Fresh_Candy

  „Midnight Taxi“ Kvalifikacija

  Anketa kvalifikatoriams ••Jūsų V_P serveryje:Fresh_Candy•Kam vedėte kvalifikacija?:Izy_Izy•Į kelintą lygį vedėte kvalifikaciją?:2•Ar darbuotojas išlaikė kvalifikaciją?:Tikrai taip, po 21 karto.
 21. 1 taškas
  ŠABLONAS NORINT ĮSIGYTI ŽETONŲ: 1. Žaidimo Vardas_Pavardė: Domantas_Epic 2. Kiekis žetonų kurį norite įsigyti: 2.500xxx 3. Įrodymai pervedus sumą už žetonus: https://imgur.com/a/aB9p9FZ ŠABLONAS NORINT ĮSIGYTI FIRMOS PREKĘ: 1. Žaidimo Vardas_Pavardė: Domantas_Epic 2. Kokią prekę norite įsigyti?: Rancher - visam. Numeriai : Epic Spalvos - 211ID(Išorinė) ir 155ID(Vidurinė)
 22. 1 taškas
  Rokas_Lays

  Ieškau namo

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rokas_Lays 2. Suteikite daugiau informacijos apie norimą būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): Svarbiausia, kad būtų garažas. 3. Kaina, kiek ketinate sumokėti už būstą: Kainas rašom kartu su pasiūlymais. 4. Papildoma informacija: Namo specifikacijos nesvarbios, pirksiu iš žmogaus kuris pasiūlys geriausią variantą.
 23. 1 taškas
  Rokas_Lays

  Parduodu butą

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Rokas_Lays 2. Suteikite daugiau informacijos apie parduodama būstą, (tipas, miestelis, baterijos kolektorius (jei yra ir įmanomas), stogo spalva (tik ant namų), interjeras, garažas (ar yra): Butas, BlueBerry miestelyje. 3. Pateikite parduodamo būsto nuotraukas (išorė, interjeras, garažas): 4. Kaina, kiek norite gauti už būstą: Kainas siūlom. 5. Papildoma informacija: Butas atrakintas.
 24. 1 taškas
 25. 0 taškai
  Anketos šablonas užtildžius žaidėją: 1. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją:Scott_Gemini 2. Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą:Lukazzs_Lukazzs 3. Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas:Keiksmai per /padmins 4. Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą:https://imgur.com/a/eLynL9A 5. Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina):https://imgur.com/a/u33vIkT