Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2020.02.29 visose vietose

  1. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Deshawn_Onfroy • Vadovo Vardas_Pavardė serveryje : Nedaz_Nedaz • Kokiai firmai šis vadovas atstovauja ?: Policijos departamentui • Už ką šis vadovas yra peikiamas ?: Už taisyklių nesilaikymą • Kokiai taisyklei šis vadovas nusižengė ?: Free star, gavau starų už tr. priemones atstatymą, aš buvau vairuotojas, tačiau ta tr. priemone priklausė visiškai ne man, o mano draugui. Taigi neturėjau galimybes kaip atstatyti tr. priemonę • Vaizdinė medžiaga, kurioje matosi vadovo pažeidimas : https://imgur.com/a/oJshp7O
    9 taškai
  2. #random. jeigu norite daugiau avataru, nors ne, nenorite...
    6 taškai
  3. Galėjai paprašyti savo darbuotojų, pavadinkim bendradarbių kurie tuo metu buvo pagrindiniame miestelyje, judėjo link jo, ar buvo prie salono, kad patikrintų, kieno tai iš tikrųjų tr. priemonė. Jeigu būtum labai norėjas,būtum radęs išeiti šioje situacijoje. Be to, galiu duoti 90% tikimybė, jog šis papeikimas bus atmestas, kaip ir kiti papeikimai.
    4 taškai
  4. Sveikas, Deshawn'ai, ir visi skaitantys šį atsakymą į gautą papeikimą! Pirmiausia pradėkim nuo to kodėl stabdžiau ir tikrinau (nors neprašei dėl to, bet pateiksiu). Vyko patruliavimas ir dėl to tave stabdžiau ir tikrinau. O čia apačioje „spoiler'yje“ pateiksiu vaizdinę medžiagą dėl viso tavo gaudymo ir tikrinimo. O dabar šnekant apie viską kodėl rašai papeikimą. Tai pagalvok, kaip mums žinoti kieno motociklas kai jį iškart atstato? Gal tu meluoji? Kitaip galvojant jei jis ir buvo Pronio su kurio važiavai kartu tai nėra pareigūnų bėda, kad ji atstato. Vis tiek tu jį vairuoji ir už j
    3 taškai
  5. Mantas

    3 taškai
  6. @Martin_Bennett aciu uz gero juoko doze tikrai juokemes labai skaniai :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    3 taškai
  7. 3 taškai
  8. Nuvažiavęs į saloną galėjai patikrinti kieno tai yra motociklas. Vairuodamas jį atsakau už draudimą, technikinę, registracija, tačiau ne už tokius dalykus. Jei motociklas būtų buvęs mano, nebūčiau jo atstatęs, nes mano manymu tai yra gana neprotinga. Tačiau motociklas yra Pronio, ir jis jį atstatė. Nežinau su kokiu tikslu jis atstatė motociklą. O jeigu nežinojai ar motociklas ar mano ar ne mano, tai yra jau ne mank bėdos. Kaip ir minėjau anksčiau, turėjai galimybę patikrinti kieno jis. Nemanau jog šioje situacijoje esu kaltas aš.
    2 taškai
  9. Šablonas: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Parasas_Netau 2. Nuo kada esate mūsų serverio žaidėjas?: 2019metais 3. Kiek jau laiko žaidžiate SA-MP serveriuose?: daug gal 1metus 4. Iš kur sužinojote apie šį SA-MP serverį?: iš yuotubes ir kitu zmoniu 5. Dėl kokių priežasčių palikote seną serverį ir pasirinkote šį SA-MP serverį?: nu mano čia pirmas acc yta visam gyvenime 6. Ar įvykdėte visas apmokymų misijas? Jei taip, tai ar buvo sunku jas suprasti ir įvykdyti?: Tikrai taip kad butu daugiau šaibu 7. Kokius darbus jau teko dirbti? Kurie darbai buvo įdomiausi, pelningiausi ir nuobodžiausi
    2 taškai
  10. Siauliuose jau korona virusas o Grynsaido updeito nematyt🧐
    2 taškai
  11. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Surelis_Surelis2. Jus apgavusio asmens Vardas_Pavardė: Ryan_Cortel3. Apgavystės aplinkybės (apibūdinkite apgavystę): taigi mes norejome apsikeisti sabre ryder skin ir 50k as jam viska daviau o jis man turejo sultan bet jis padare /q 4. Apgavystės data (mėnuo, diena, laikas): 2020-02-29 22:175. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/pcgddTb
    1 taškas
  12. Tik dabar supratau,kad ten kur atostogauju labai daug Italu,jauciu atsivesiu lauktuviu Lietuvai😷
    1 taškas
  13. Užblokavimo apeliacija tvarkinga. Tema rakinama.
    1 taškas
  14. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Ignas_Eox.• Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Zimbabves_Gyventojas.• Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas.• Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://streamable.com/edehe
    1 taškas
  15. Nedaz Nedaz

    1 taškas
  16. Erikas_Nrg

    1 taškas
  17. [#6] kobe bryant tematika by @Lešavnas
    1 taškas
  18. Važiuoti į saloną su nusikaltėliu negaliu. Dėl to sakai, kad "Vairuodamas jį atsakau už draudimą, technikinę, registracija, tačiau ne už tokius dalykus." Tai ta pati situacija kaip su tuo kuo išvardinai, galima bausti, kad atstato transportą nors jei ir tas transportas priklausė ne tam kuris vairavo tačiau vairuotas už jį atsako . Patikrinti nespėjau, nes iš karto atstatė. + Logiškai galvojant kai sakai, kad Pronio transportas tai jei atstatė tai nėra skirtumo ar tu vairavai ar ne, jis sėdėjo kartu ir pamatė manę kai surakinau Jus ir atstatė. Daugiau nebe atrašinėsiu, nes viską išdėsčiau.
    0 taškai
  19. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : George_Kelly • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Goku_Black • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Relog, kai sugautas teisėsaugos. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    0 taškai

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.