Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2020.05.30 visose vietose

  1. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?:Nathan_Novelli 2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Manau visi žinome, jog yra draudžiama serveryje naudoti modifikacijas, kurios keičia orą iš dienos į naktį arba atvirkščiai. Aš siūlau padaryti komandą „/oras“ su kuria būtų galima keisti orą į tokį koks jums patinka. Dieną būtų galima keisti dienos laiką, o tam tikrą laiką kai jau būtų vakaras visa tai pasikeistu ir galima būtų keisti tik nakties laiką su ta pačia arba galbūt kita komanda. 3. Kuo Jūsų pasiūlymas būtų naudingas serveriui?: Mano atžvilgiu šis pasiūlymas yra gan logiškas ir naudingas, nes patiem
    15 taškai
  2. 8 taškai
  3. Lukazzs_Lukazzs

    Oi, atsiprašau

    Oi, atsiprašau
    6 taškai
  4. Nerioske_Gamer

    Įvertinkite mano Dygla

    Įvertinkite mano Dygla
    4 taškai
  5. Pakūriau avatarų pagal „random“ tematiką, nes praeitas kelias tematikas rinkosi patys žaidėjai, todėl sumaniau šį kartą įkelti kažką kito. Kita tematika bus su panelėmis pagal vieno žmogaus prašymą. Tai va, jeigu randat kažką sau patinkančio galerijoje spaudžiam like, nes man tai spyris tęsti toliau. 🙃
    3 taškai
  6. Kaip @Vycka_Flex Gyveni, draugeli Ant ko rida dabar keli?
    3 taškai
  7. https://www20.zippyshare.com/v/q6lPfntf/file.html Kelk į Models papke.
    3 taškai
  8. Josh_White

    Kaip ?

    Sveiki esmė tame kad man yra 22 metai ir niekad gyvenime neturėjas merginos norėčiau patarimų kaip susirasti paprasta padorią mergina kuri ten nerūkytu negertu nevaikšciotu po plotus visokius ar panašiai nes pats apskritai nerukau negeriu po plotus klubus visokius nevaikstau esu ramesnis vaikinas galbūt nenormalus pasirodysiu kad sitiek man metu ir panos neturėjas esu bet būna šitaip gyvenime ar tiesa kad šiais laikais yra labai sudėtinga susirasti antrą pusę kad šiais laikais joms patinka visokie blogiukai rūpi kad bernas turėtu mašina gera daug pinigų ar panašiai? istikro sunku pasakyti ar
    3 taškai
  9. Jūsų Vardas_Pavardė kuris užtildėte žaidėją: Minusinis_Ateivis Žaidėjo Vardas_Pavardė kuriam uždėjote užtildymą: Ferico_Tornado Priežastis, kodėl žaidėjas buvo užtildytas: Įžeidė mane ir mano kolegas, pavadindamas "vargšeliais", aš įsižeidžiau 😢 Įrodymai, kodėl žaidėjas gavo užtildymą: https://imgur.com/a/uz9MQKa Įrodymai, kad užtildėte žaidėją (Būtina): https://imgur.com/a/uz9MQKa
    2 taškai
  10. skiriu daina draugams!!! tagas jums, drauguziai @draugai @biciuliai
    2 taškai
  11. Everett_Sanchez

    Kaip ?

    O, užėjai pas rimtą panelių magnetą. Užmeti akį ant kokios tau patinka, stebėk kad ji neturėtų bahuro, bendrauk kuo daugiau, klausk kaip jai sekasi, kaip ji gyvena, pasidomėk apie ją, nebūk per daug įkyrūs. Jeigu kažkas jai blogai, ar be nuotaikos, užjausk ją. Po kiek laiko bendravimo pasiūlyk susitikti mieste, ar kažkur, išgerti kavos ar panašiai. 22 metų vaikinas jau tikrai turėtum kapeikų jai užmesti ant autiko ar ant kavos. Ir bendrauk su ja, kalbink, klausinėk jos hobius, pomėgius ir pnš.. Bet jeigu po pasiūlymo nesutiks susitikti, tai pasiųsk ją toli kol nevėlu. Juokauju, nepasiduok
    2 taškai
  12. Nežinau net ką rašyt, antras mano editinimas, žinau jis blogas, bet kaip pradžiai tiks. Atsiprašau Modestas_Fuzkin, kad tave pavadinau Eugenijus o ne Roku ir aišku dėkui tau, kad sutikai, ir prisidėjai prie šios idėjos. Tagas šiam žmogui @Modestas_Fuzkin
    2 taškai
  13. Taigi pamėginau pakurti trumpą laidos "Kitas" filmuką, o kaip sekėsi spręsti jums...
    2 taškai
  14. Nerioske_Gamer

    @Lelia Dipsis tau gera?

    @Lelia Dipsis tau gera?
    2 taškai
  15. Sveiki, sumaniau atidaryti savo avatarų galeriją, kurioje pasistengsiu kelti forumo avatarus. Šį kartą temą parinkau pats, bet į pasiūlymus žadu taip pat atsižvelgti. Tam jog tema išliktu tvarkinga komentuoti joje bus draudžiama. Tai pirmas kartas kai darau kažką panašaus, todėl jeigu daug kam patiks pasistengsiu avatarus kelti kuo dažniau. Norint atsidėkoti už jums patinkantį avatarą ir duodant šiek tiek motyvacijos galite tai padaryti paspaudus mėlyną širdutę Panelės
    1 taškas
  16. Nuolatinė atranka į projekto komandą, Tai tokia atranka, kuri nėra terminuota ir skirta ieškoti žaidėjų su idėjomis norinčių prisijungti prie mūsų komandos. Paskirtis, - Motyvuoti dabartinius komandos narius; - Ieškoti viešai neatsiskleidusių žaidėjų serveryje, kurie mūsų projektui būtų naudingi; - Vengimas ekspromtinių atrankų. Motyvacinio laiško reikalavimai, Kandidatūrą pildyti šioje temoje parašius atsakymą (jūsų motyvacinį laišką matys tik serverio savininkai). Pranešimas turi būti deramai sutvarkytas, jog jį būtų malonu ir nesudėtinga skaityti, bei suprasti.
    1 taškas
  17. 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime?: Skrajojantis_Olandas 2. Plačiai aprašykite savo pasiūlymą: Na taigi kažkaip čia sedėjom diskutavom kas galėtų būti naujojoje sistemoje po visų stipriai laukiamo update'o ir kilo tokia šiokia mintis ties narkotikų vartojimu. Tiksliai ką yra sugalvoję savininkai nežinau, bet pateiksiu kas man šovė į galvą šiuo metu. Kaip žinoma dabar serveryje vartojant narkotikus žaidėjai nuolat gauna drunk efektą - tai yra kuomet pradeda suktis galva automatiškai pataikyti yra sunkiau. Bet ar ateityje bus tas pats? Aš siūlyčiau daryti taip, kad vartojant narkotikus vis m
    1 taškas
  18. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Carlos_Gomez Kokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita):Mašinų pack Komentaras apie modifikaciją (nebūtina):Galiu užtikrinti, kad šie mod yra be bug viskas yra ištestuota. Modifikacijos vaizdinė medžiagia (nuotraukos arba vaizdo įrašas): Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda:Video aprašyme..
    1 taškas
  19. IMK MANO NAUDOJAMĄ HUD:https://www79.zippyshare.com/v/iXhRzFJq/file.html JEIGU REIKS PAGALBOS SU ĮSIRAŠYMU SAKYK.. NUOTRAUKA:https://imgur.com/a/HcVYPiL PATIKO? UŽMESK LIKE
    1 taškas
  20. Sveiki, karoče kas mokat gerai naudotis su geforce reik pagalbos jūsų, nes tipo recordinu, viena kart nurecordinu 2 kart jau nebeina, tipo numeta ta logotipa recordinimo bet su užbraukta raudona juosta ir nzn kaip susitvarkyt... ir recordint nebeina turiu rr kompo daryt kad vėl recordint.
    1 taškas
  21. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Carlos_Gomez Kokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita):Low modpack. Komentaras apie modifikaciją (nebūtina):Viskas yra video. Modifikacijos vaizdinė medžiagia (nuotraukos arba vaizdo įrašas): Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda:Video aprašyme. Keletas nuotraukų iš serverio: Į visus klausimus atsakysiu jeigu jų kils.
    1 taškas
  22. Turite dar šiek tiek daugiau nei dieną suspėti sudalyvauti konkurse ir galbūt nugalėti!
    1 taškas
  23. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Carlos_Gomez Kokio tipo yra ši modifikacija? (ENB, ginklai, automobiliai, skin’ai, HUD, kita):samp.dll Komentaras apie modifikaciją (nebūtina):Nuotraukos bus failuose. Modifikacijos vaizdinė medžiagia (nuotraukos arba vaizdo įrašas):- Modifikacijos atsisiuntimo nuoroda: Pirmas dll : (Nuotrauka faile) Antras dll : (Nuotrauka faile) Trečias dll : (Nuotrauka faile) Ketvirtas dll : (Nuotrauka faile) Penktas dll : (Nuotrauka faile) Šeštas dll : (Nuotrauka faile) Šiuos dll kūriau pats. Kaip instaliuoti?
    1 taškas
  24. Carlos_Gomez

    Šiandien yra 2020/05/30!

    Šiandien yra 2020/05/30!
    1 taškas
  25. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Adam_Frank Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys):Visa informacija apačioje. Parduodamo transporto nuotraukas: ELEGY(17id) pilnas tuningo komplektas Kaina 500.000€. Sultan 0id pilnas xflow tuningo komplektas Kaina 2.000.000
    1 taškas
  26. @Dovydas_Weed kaip norėjai taip ir padariau pakeičiau parašą dabar tavęs ten nėra. Bet primenu mano parašuose būti yra garbė
    1 taškas
  27. Carlos_Gomez

    1 taškas
  28. • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Florencijos_Zvejys • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Felero_Morcher • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Čytinimas, teleportuojasi į skirtingas vietas + bugina statistika. • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms : https://streamable.com/4dgwos https://streamable.com/95du2e
    1 taškas
  29. Štai mano darbas šiam konkursui. Kadangi užfiksuoti kažko juokingo ar originalaus net nesivyliau, nusprendžiau susukti filmuką. Akivaizdu, kad pražioje neapsvarsčiau kiek nedaug yra ta 1 minutė, tad video išėjo labai spartus, tačiau, sakyčiau, tai nėra neigiamas dalykas. Daug nėra ką apie jį ir kalbėti, tegu jis pasisako už save. Gero žiūrėjimo...
    1 taškas
  30. Atrankos apibendrinimas, Pildančiųjų vis daugiau, o tai leidžia mums turėti didesnį pasirinkimą. Džiugu kad vis daugiau žaidėjų bando, o tai jau yra žingsnis link savo tikslo. Dabartinė situacija sudaro didelę konkurencija atrankoje, nes norime turėti tik keletą administratorių, sulaukus atnaujinimo jų skaičius žymiai išaugtų, tad patekimas į administratorius turbūt ir būtų lengvesnis, bet tai nereiškia, kad potencialūs kandidatai neturėtų pildyti, jeigu ir atsirastų tikrai tvirtas kandidatas, greičiausiai jis būtų paimtas nesvarbu kada. Kiekvienas pildantysis, turėtų visgi kažką įrodyti, ka
    1 taškas
  31. Atrankos apibendrinimas, Noriu pasidžiaugti, kad vis daugiau ir rimčiau nusiteikusių žaidėjų anketų sulaukiame atrankoje, didžiausias daugelio pildžiusių minusas tai yra aktyvumas, kuris neleido keletai žmonių būti paminėtais jau ankščiau, tačiau viskas yra pataisoma, reikia tik norėti. Kalbant apie šia atranką išsirinkome viena sena vilką serveryje kuriam tai turbūt turėtų būti paskutinis šiaudas pasitaisyti ir įrodyti, kad praeities klaidos buvo visiškas nesusipratimas ir žmogus subrendo ir yra pasiruošęs atsiskleisti kitaip nei buvo ankščiau. Dar noriu paminėti, kad kiti kurie pildė nenu
    1 taškas
  32. 1 taškas
  33. Nu va, pabandžiau kažką padaryti pagal @Vasilije_Vasic ir @Ignas_Eox pageidavimą. Stipriai nemuškit, nes pats asmeniškai serialo nežiūriu. Peaky blinders (Thomas Shelby)
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.