Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2020.09.19 visose vietose

  1. Lietuviskas_Zmogus

    rasizmas kompiuteriniame zaidime

    rasizmas kompiuteriniame zaidime
    3 taškai
  2. Su gitara groja mergisius nerijus @Nerioske_Gamer https://www.youtube.com/watch?v=WvFukrb0QGE
    3 taškai
  3. ŠABLONAS: 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Mafijos_Senelis. 2. Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje: Andres_Capone. 3. Už ką žaidėjas buvo užblokuotas?: Kenkėjiškas elgesys. 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas:
    2 taškai
  4. Gruzinas_Tortilla

    2 taškai
  5. Dėl mažo užsiregistravusiųjų žaidėjų skaičiaus renginys vyks kitu principu. Šį šeštadienį (rugsėjo 19 d.), 18 valandą, apie renginį bus pranešta žaidime. Norintys dalyvauti tuo metu turės būti prisijungę serveryje ir spėti laiku parašyti „/edalyvauti“ komandą, be jokių išankstinių registracijų. Dėl prizų – išlieka trys prizinės vietos, bet kreditų fondas bus mažesnis – 1 vietai atiteks 800 kreditų, 2 vietai – 600 kreditų, o 3 vietai – 400 kreditų.
    2 taškai
  6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Minusinis_Ateivis 2. Žaidėjo, kurį užtildėte Vardas_Pavardė serveryje: Emilis_Joo 3. Už ką žaidėjas buvo užtildytas?: Keiksmažodžiai 4. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms: https://imgur.com/a/3Towmqu 5. Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas buvo nubaustas: https://imgur.com/a/QZLz2uF
    1 taškas
  7. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Kujatis_Krabas Norima kaina už transportą: Tik 280k! Parduodamo transporto nuotraukas: Mašinos nuotrauka Mašinos informacija Papildoma informacija: Labai pigiai, nederinama, nes ir taip "už centus" parduodama. Taip pat domintų keitimas į NRG/tdėžes. PARDUOTA
    1 taškas
  8. Rokas

    Apgavo Valera_Kentas

    Apgavikas užblokuotas ir neteko vartotojo. Nukentėjęs žaidėjas atgavo puse pinigų sumos. Tema rakinama.
    1 taškas
  9. Dainius_Callidi

    @Manhty_Riggz imk drauga turesi

    @Manhty_Riggz imk drauga turesi
    1 taškas
  10. Aš galvoju gal dar ir /pasiekimai reiktų daugiau naujų pasiekimų. Tarkim: - Pasiekti 1'000'000 patirties. - Kiekvieno darbo patirties pasiekimai t.y: Surinkti 50'000 mediko patirties. Tai čia galiotų visiems darbams. - Turėti rankose tarkim 5 mln €, 10 mln €. - Nuosavų transporto priemonių ridos pasiekimai. - Bendros nuvažiuotos ridos pasiekimai, ta prasme kiek žaidėjas iš viso yra nuvažiavęs. - Pražaisto laiko serveryje pasiekimai. - Išdirbto laiko darbuose pasiekimai. Aišku čia galima prigalvoti daug, bet aš tiesiog pasiūliau, manau mintį v
    1 taškas
  11. Heyyy, neturėdamas kur dėti pinigų, nusprendžiau kažkaip jais pasidalinti, iš pradžių buvo visai kitokia idėją nei dabar, bet tikiuosi, kad pavyks ją įgyvendinti kitą kart. Viskas konkurse labai paprasta, užpildot anketą, ir jūs jau dalyvaujat, ir turit galimybę laimėt 500'000€ Nugalėtojas bus renkamas 2019.12.27 Anketa - • Jūsų V_P žaidime: • Kur panaudotumėte pinigus, jei laimėtumėte: • Ar švenčiate kalėdas?: Derek_Escobar(linksmų ateinančiu švenčių.)
    1 taškas
  12. Didžiausi sveikinimai, sėkmės pareigose, ilgai laikyk, ir svarbiausia kokybiškai.
    1 taškas
  13. • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Derek_Escobar• Perkamų patalpų dydis: 100m².• Kitos pageidaujamos savybės - verslo šaka, lygis: Nerūpi kokia šaka, svarbiausia verslo lygis būtų 2.• Siūloma kaina: Iki 2.5m. Su pasiūlymais į AŽ forume, arba jei esu žaidime.
    1 taškas
  14. Nuomonės nėra, tik verkimas yra, kad mano mamos piniginė dėl dalybų nebuvimo tikrai gali patuštėti. Prašymas iš Derek_Escobar pusės • ėė čyteriai baikit čytint, pagailėkit mano šeimos pinigų. Einu į kampą paverkt, dėkui, kad skyrėt laiko skaityti nejuokingą, ir nekokį komentarą.
    1 taškas
  15. Sveikinu Deimante??, būk geresnė nei aš, ir laikyk dar ilgiau, reikės pagalbos kreipkis. Myliu, bučiuoju Dereks.
    1 taškas
  16. UŽBLOKAVIMO ŠABLONAS, (2015.01.24) • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje : Martin_Gossard (Nedaz_Nedaz) • Žaidėjo, kurį užblokavote Vardas_Pavardė serveryje : Ignas_Srs • Už ką žaidėjas buvo užblokuotas ?: Relog • Įrodymai, kurie įrodo, jog žaidėjas nusižengė serverio taisyklėms :
    1 taškas
  17. Taip nebuvo nei sekimo, nei stabdymo, bet meginai išvengti bausmės atsijungdamas, tai traktuojama relogui
    1 taškas
  18. Gražūs parašai, dauguma laukem jų. Sekmės
    1 taškas
  19. Nesielk taip ir nesityčiosime. Priimk savo klaidą ir viskas. Nebedarom čia chato ir laukiam T. priž. sprendimo @Mafijos Senelis @Keet_Marshow
    1 taškas
  20. Visų pirma reikėtų tau į lietuvių pamokas nueit, o ne sampe sedėti. Tau paskaymas, kad tave užblokuosiu, tau nereiškia, kad tave įspėjau? Nežinau, nežinau. Tiek aš tiek @Ignas_Srs sakėme. Bet tu nereagavai į perspejimus, kad užblokuosim, tai ir užblokavau. (Atsiprašau už gramatines klaidas rašau per telefoną.)
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.