Jump to content
Akcija „Aukok Milijoną“ ×
Atsisakome SMS atsiskaitymų ×

Populiariausi

Mėgstamiausias turinys

Rodomas turinys, turintis daugiausiai reputacijos taškų 2022.04.15 visose vietose

  1. Gabi_Jole

    8 taškai
  2. Antonio_Montana

    5 taškai
  3. Kelis retesnius transportus jau esu pardavęs, tačiau šie yra verti ne ką mažiau dėmesio nei jau parduoti. Visos kainos yra minimaliai derinamos, susisiekti dėl jų galite žaidime arba Gruzinas#1505. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Gruzinas_Tortilla. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): 1ID „Turismo“ su „Mega“ ratais. Norima kaina 1 milijonas. Suteikite daugiau informacijos apie parduodamą transportą (pavadinimas, rida, spalva, dalys): 1ID „Sultan“ pilnos „X-Flow“ komplektacijos su „Mega“ ratais. Norima kaina
    4 taškai
  4. Finnley_Harrell

    lil pussio eaa

    lil pussio eaa
    2 taškai
  5. Tony_Express

    ah shit here we go again... SOON 👇

    ah shit here we go again... SOON 👇
    2 taškai
  6. Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Squidyy_Lietuva Sultan PARDUOTA Infernus 0id PARDUOTA Infernus 1id PARDUOTA Nrg top 3 PARDUOTA
    2 taškai
  7. Bevardisz_Raidas

    toki vaibai po kalbejimo

    toki vaibai po kalbejimo
    1 taškas
  8. Legend_Sabonis

    G(OLD)

    G(OLD)
    1 taškas
  9. PERVEŽĖJŲ DIREKTORIAUS RINKIMAI, RINKIMŲ APŽVALGA Mano manymu, pervežėjų firma yra viena patraukliausiu vadovavimui, nes firma nuolat neša pelną, o darbuotojai yra dažniausiai laimingi, nes čia užsidirbti gražaus pinigėlio tikrai galima. Bet visą šį mano teiginį paneigia ši atranka į vadovo pareigas. Teko ilgokai palaukti, kol atrankoje atsiras kandidatų, kuriuos būtų galima aptarti. Bet ši diena atėjo ir nieko nelaukus trumpai apžvelkime kiekvieną iš kandidatų. KANDIDATAI Pirmasis - kaip ir pats minėjai, pateikti kokybišką kandidatūrą tau yra sudėtinga. Tačiau tikrai tavyje m
    1 taškas
  10. Lyg ir toks, https://www.mediafire.com/file/thx7vyps3rtw1i5/samp.dll/file
    1 taškas

GreenSide.lt Powered by Invision Community

2024 © greenside.lt

×
×
  • Sukurti...

Svarbi informacija

Lankydamiesi mūsų puslapyje, Jūs sutinkate su mūsų Naudojimosi sąlygos.